Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Seksualne uwodzenie, czyli SOI

Seksualne uwodzenie, czyli SOI

SOI u Jugglera.
Ostatnio zakochałem się wprost w SOI. Inspirowany Jugglerem odkrywam ich wielką i potężną moc. 🙂
Ale na czym polega SOI?SOI – Statement Of Intent. Jasne określenie swoich intencji seksualnych w stosunku do kobiety.
Juggler stosuje często tekst w stylu “Jesteś sexy.” albo “Twoje coś-tam jest sexy.” Kładzie na SOI szczególny nacisk, i uważam, że nie bez powodu. Mówi: “Jeśli wyrzucisz słowo sexy, możesz w ogóle nic nie mówić. Sexy jest niezbędne.”

Dlaczego SOI jest takie ważne?

[post-login]

1. Pokazuje kierunek Twojego zainteresowania. Będzie wiedziała, czego pragniesz i zaczniesz kierować wasze relacje na właściwe tory.
2. Zapobiega LJBF. Jeśli po wstępnej fazie mając już attraction okazujesz jej zainteresowanie nią jako kobietą, budujesz automatycznie ramę relacji damsko-męskich. Pamiętaj: raz zbudowaną ramę bardzo trudno jest zmienić!
3. Okazujesz pewność siebie i szczerość. Nie jesteś kolejnym dupkiem, który czaruje nie wiadomo po co. Pokazujes szczerze, że Ci się podoba, z uśmiechem, bez napięcia i sapania przy niej. A kobiety jak wiemy to cenią.
4. Jest testerem. I to bardzo skutecznym! Powiedzenie czegoś takiego jest schlebiające kobiecie i pokazuje, że doceniamy również jej fizyczność. Jest swojego rodzaju komplementem. Ciepła reakcja w postaci uśmiechu, lekkiego, urokliwego zakłopotania jest sygnałem dla Ciebie, że jesteś na właściwej drodze i jeśli to zaakceptuje, to możesz to potraktować, jakby sama również powiedziała to Tobie.

Gdzie wrzucać i jak dużo?
Odkąd tylko znajdziesz się w A3, najlepiej w izolacji lub tak, aby inni tego nie słyszeli – nie będziesz uruchamiał sukotarczy. Jeżeli dostajesz IOI, to ona i tak czuje do Ciebie attraction, wiec śmiało! 🙂
Nie za dużo, przynajmniej na początku. Nie sprawiaj, żeby wyglądało na to, że zależy Ci tylko, żeby zadziałać. A także, żebyś nie wyszedł na needy. Z tego co zauważyłem, to wystarczy często jeden raz, lub kilka.

Jakie stosuję lub miałem okazję przetestować SOI?
1. Daj spokój, pupę masz naprawdę sexy.
2. No, co by nie mówić, ale figurę masz sexy.
3. Lubię jak ze mną flirtujesz. To jest takie sexy.
4. Niesamowicie się poruszasz. (+odpowiedni ton głosu)
5. Znowu mnie rozpraszasz. (Wyciskam na maszynie, a HB8,5 przede mną przechodzi.)
6. Ja: kiedy przyjezdzasz do lublina? ;P

HB: a nie wiem
HB: nie planuje
HB: a co tesknisz? 😀
Ja: czy tesknie? X, co za pytanie 😀
Ja: gdybys byla z lublina, to zaopiekowalbym sie toba ;P
Ja: a tak to coz mam zrobic – pozostaje tylko pozwolic ci zatesknic 😀
HB: tez przyznaje, tak , tak, tez tesknie

(Stanęło na tym, że gdy tylko jej koleżanka wróci do Lublina, to przyjedzie do mnie… 😀 )

Moje doświadczenia.
Testuję to obecnie wrzucając gdzie się da. Powiem wprost – rekacje są baaaardzo pozytywne. Nie spotkałem się z niczym negatywnym jeszcze. Czasami mam ochotę sam się piedolnąć w głowę i zapytać, czemu wcześniej tego tak swobodnie nie stosowałem? 😀 Często zdarza się, że kobiety mówią coś podobnego o mnie lub zaczynają zmieniać swoje zachowanie, np. zapraszać mnie do kina lub na spacer. Sam zadaj sobie więc pytanie, czy warto to wykorzystać. 🙂

Tak więc powodzenia Panowie i wrzućcie koniecznie SOI do swojego arsenału! 😀

 

Pozdrawiam ciepło,
Merlin

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.