Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Pattern Discovery / Wzorzec Idealnego Pociągu

Pattern Discovery / Wzorzec Idealnego Pociągu

PUA: Wiesz co, widziałem ostatnio bardzo interesujący program na Discover Channel. Był to wywiad z ludźmi, którzy tworzą kolejki górskie w parkach takich jak Disneyland, Universal Studios itp. Czy to nie byłby fajny sposób na życie?
ONA: No! To brzmi bardzo interesująco.
PUA: Tak czy inaczej, mówili o tym, jakie elementy składają się na doskonałą zabawę. <pokaż na siebie> Mówili, że są 3 części je tworzące. Po pierwsze, gdy doświadczasz idealnej zabawy, czujesz stan olbrzymiego podniecenia. Wiesz, to jest tak jak powoli wspinasz się na tym pociągu w górę i w górę i możesz poczuć jak adrenalina i endorfiny wypełniają całe twoje ciało. I im bliżej jesteś szczytu, to tym szybciej serce bije. Twój oddech staje się coraz to szybszy i osiągasz szczyt i zaczynasz poruszać się w dół, krzycząc z podniecenia! Idealna przejażdżka <pokaż na krocze> sprawia, że twoje serce bije szybciej,a twój oddech staje się szybszy i po prostu czujesz te wszystkie niesamowite emocje.

[post-login]

ONA: Nooo…
PUA: Mówili też, że następną częścią idealnej jazdy jest fascynacja. Po prostu wiesz, że czujesz się tak zakręcona na tym punkcie, że chcesz doświadczać tej niezwykłej zabawy <pokaż na swojego tukana> wiele razy, jak tylko masz ochotę wdrapać się z powrotem.
ONA: Och, tak!
PUA: Powiedzieli też, że ostatecznie, najważniejszym elementem jest poczucie ogólnego bezpieczeństwa. Choć na początku ta okazja do niezwykłej ekscytacji i zabawy może wydawać się dość ryzykowna, jesteś pewna, że jesteś w pełni bezpieczna…. Czujesz się bezpieczna, ponieważ zdajesz sobie sprawę, że nic złego nie może się tak naprawdę wydarzyć, co pozwala ci poczuć się absolutnie wolną,odpuścić i cieszyć się wspaniałą ekscytacją wciąż, i wciąż, i wciąż. Czy możesz <ściśnij jej rękę> poczuć to całkiem podobnym do tego, jak to jest w rzeczywistości?
Widzisz, kiedy oglądałem ten program, to doszedłem do wniosku, że to doskonałe określenie tego, jak powinny wyglądać relację między dwójką ludzi <wskaż na nią i siebie>, prawda?

 

Pozdrawiam ciepło,
Merlin

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.