Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl
Killer Pattern!

Postanowilem upublicznic pewien pattern. Jego dzialanie jest ZABOJCZE! Sprawdzilem go na zywych obiektach, jeden zaczal trzasc sie az. 😉 I love it, sam go stworzylem w przeblysku normalnej pracy hipnotyzera, po prostuwynurzyl sie z mojej podswiadomosci. Mysle od paru dni, czy go umiescic, czy nei, ale oto jest… Ci co konczyli kurs juz go znaja. :]

Relaks/Podniecenie Pattern

Ten pattern jest ekstremalnie potężny! Na większość kobiet działa niesamowicie mocno, a na niektóre tak, że jeśli jesteś w dobrej lokacji możesz być pewien seksualnego kontaktu (jego stopień zależy do jej przekonań i reguł, a także tego jak potrafisz go zastosować)! Dostajesz do swoich dłoni jedną z najmocniejszych rzeczy, to jest jak zimna fuzja uwodzenia. Postępuj z nią więc bardzo odpowiedzialnie, tak żeby wszyscy byli zadowoleni i wszystko było ok, bo co dajesz to do ciebie wraca.

[post-login]

Pattern wykorzystuje następujące narzędzia: odpowiedni ton głosu, metody relaksu, jej współpracę i potwierdzanie doświadczeń, wzmacnianie submodalności, wizualizację, prowadzenie, ustanowienie autorytetu w jej świecie, time distraction, kotwiczenie suwakowe i kino escalation. Swobodnie można dodać do niego jeszcze kolejne narzędzia
Acha, i jeszcze jedno. Ponieważ wywołuje to potężne emocje, upewnij się, że zostaną one z tobą skojarzone. Upewnij się również, że czuje ona już wystarczający poziom więzi z tobą, gdyż jeśli jest inaczej, może to być dla niej coś intrygującego, ale zarazem nieco przerażającego i możesz jej już nie zobaczyć następnego dnia, szczególnie jeśli jest to twoje pierwsze spotkanie. No, chyba, że na tym też ci zależy…. 😉

PUA: <skierowuje rozmowę na temat trudności, wyzwań i stresu w życiu oraz tego jak czasem utrudnia nam wykonywanie zadań>A co sprawia ci największą trudność w życiu? Czy czasem się stresujesz za bardzo? Na przykład przed egzaminem lub wystąpieniem publicznym?
ONA: O tak, bardzo, blah, blah, blah….
PUA: Słuchaj, ostatnio poznałem świetne ćwiczenie, dzięki któremu MOŻESZ SIĘ ABSOLUTNIE ZRELAKSOWAĆ w dowolnej chwili, dla mnie jest to niesamowicie pomocne. CHCESZ ŻEBYM CI JE POKAZAŁ?
ONA: No jasne, czemu nie? <jeśli oporuje, powiedz, że będzie mogła sama zadecydować jak daleko to ma się… posunąć 😉 >
PUA: <siadacie wspólnie w wystarczająco cichym miejscu, najlepiej u ciebie na kanapie 😉 > Ok, usiądź sobie wygodnie, oprzyj się, zamknij oczy. Rozkrzyżuj ręce, nogi, dłonie połóż na kolanach. <może sie również położyć, siądź koło jej głowy, gdzieś tak, aby mieć łatwy dostęp do jej rąk i ramion> Bardzo dobrze. <nagradzając ją i chwaląc sprawiasz, że chętniej będzie poddawała sie twojemu głosowi> Odetchnij głęboko… <zademonstruj głęboki oddech> Pamiętasz jakie to uczucie, gdy jesteś zrelaksowana? Przypomnij sobie ostatni czas, gdy byłaś naprawdę zrelaksowana…i POCZUJ, JAK RELAKS WYPEŁNIA TWOJE CIAŁO… To może zacząć się w stopach… gdy rozluźniają sie one… i PRZYJEMNE WYLUZOWANIE JE WYPEŁNIA… następnie może poruszać się w górę… do łydek… i wyżej… WYPEŁNIA TERAZ TWOJE UDA… i wyżej… <tutaj momencik pauzy, żeby sama domyśliła się co ma wypełnić 😉 ale zaraz utniemy jej spekulacje już po tym jak już sobie pomyślała co trzeba;)> CZUJESZ UCZUCIE RELAKSU W PODBRZUSZU I BRZUCHU…. KLATCE PIERSOWEJ…. RAMIONACH I DŁONIACH… CZUJESZ JAK MIĘŚNIE W BARKACH I KARKU SIĘ ROZLUŹNIAJĄ, a następnie UCZUCIE RELAKSU WYPEŁNIA CAŁA TWOJĄ TWARZ U GŁOWĘ AŻ PO JEJ CZUBEK. JESTEŚ TERAZ ABSOLUTNIE ZRELAKSOWANA. To miłe uczucie, prawda? <nie czekaj na odpowiedź, to pytanie jest retoryczne, ale sama w swojej głowie musi na nie odpowiedzieć… a sama z sobą sie kłócić nie będzie> W skali od 1 do 10, jak mocne jest to uczucie?
ONA: np. 5
PUA: 5, świetnie ci idzie. Możesz sobie nie zdawać sprawy, że TO UCZUCIE ZACZYNA PRZYJMOWAĆ FORMĘ JAKIEJŚ TAJEMNICZEJ ENERGII, GDZIEŚ KOŁO CIEBIE <jeśli słucha twojego głosu jej świadomość naturalnie jest skierowana w twoją stronę, wiec ona wrzuci tam tą energię> Gdzie ona jest i jaki kształt ma ta energia?
ONA: Kuli/sześcianu/stożka/wielkiego penisa… 😉 Tam gdzie twój głos lub gdziekolwiek indziej.
PUA: Świetnie. A jakiego jest koloru? <w ten sposób każesz jej sobie wyobrazić to uczucie, uaktywniasz również pozostałe systemy reprezentacyjne i gdy ona odpowie, potwierdzi prawdziwość tych doznań, dodatkowo dochodzi do ułamkowania transu i paru innych rzeczy>
ONA: Zielony/czerwony/złoty/sraczkowaty…
PUA: Świetnie. ZAUWAŻ, jak ta energia <wykonaj gest jakbyś ją właśnie trzymał na swojej dłoni jak wielką piłkę> porusza się i wlatuje w twoje ciało <dotknij jej ciała nad piersiami lub pod, w miejscu lekko erotycznym tak, jakbyś wkładał w nią faktycznie tą energię> i JAK GDY CZUJESZ TO, TO UCZUCIE WYPEŁNIA CAŁE TWOJE CIAŁO… KAŻDĄ CZĘŚĆ CIAŁA… OD STÓP DO GŁOW… KAŻDE WŁÓKNO… I KAŻDĄ KOMÓRKĘ…. WYPEŁNIA I PENETRUJE… KAŻDY… ZAKAMAREK TWOJEGO CIAŁA. Teraz, WYOBRAŹ SOBIE, że ta energia o tej barwie wypełnia całe pomieszczenie… budynek… miasto… Polskę… Europę… Ziemię… Układ Słoneczny… galaktykę… i wszechświat. Ta energia jest wszędzie, wypełnia cały świat. Jak silne jest to odczucie teraz, na skali od 1 do 10?
ONA: Np. 8
PUA: Ok, teraz wzmocnij te uczucia jeszcze mocniej, zwiększ ich intensywność do 10. Gdy osiągną one… szczyt.. powiedz „mhm”.
ONA: <po chwili, tonem głosu pełnym wielkiej przyjemności> Mhm…
PUA: <dotknij jej lewej dłoni w tym momencie w jakiś szczególny sposób, np. dwoma palcami> Dobrze, jeszcze raz. ZAUWAŻ, ŻE Z KAŻDĄ CHWILĄ, GDY SŁYSZYSZ MÓJ GLOS, CORAZ TO ŁATWIEJ JEST CI DOŚWIADCZAĆ TYCH EMOCJI I Z KAŻDĄ CHWILĄ STAJĄ SIĘ CORAZ TO SILNIEJSZE. <powtórz kotwiczenie w ten sposób jeszcze 2 razy> OK, teraz otwórz oczy. To co zrobiłem, to założyłem ci tzw. kotwice. Nasz umysł poszukuje znaczenia dla rzeczy, które się dzieją. Ponieważ byłaś w intensywnym stanie emocjonalnym, twój umysł skojarzył mój dotyk z tym uczuciem. Daj lewą rękę. ZAUWAŻ, że… GDY DOTYKAM TWOJEJ DŁONI W TEN SPOSÓB… TE EMOCJE WRACAJĄ… a TERAZ OBSERWUJ TO… że GDY PRZESUWAM SWOJĄ RĘKĘ..<zacznij przesuwać swój dotyk do góry jej ręki, powoli i jednostajnie, po skórze, jeśli ma rękaw – podwijaj go jednocześnie, lub zrób to wcześniej… jej dłoń możesz trzymać w okolicy swojego krocza> TE EMOCJE STAJĄ SIĘ… CORAZ TO MOCNIEJSZE… MOCNIEJSZE… I MOCNIEJSZE… AŻ OSIĄGAJĄ APOGEUM. <zatrzymaj się w okolicy barku> Wspaniałe uczucie, prawda?
ONA: Och tak, tak!
PUA: Ok, to pokażę ci coś jeszcze. Usiądź ponownie i zrelaksuj się, zamknij oczy. PRZYPOMNIJ SOBIE SYTUACJĘ, GDY BYŁAŚ BARDZO PODNIECONA… OCZEKIWANIEM NA COŚ. Może to sytuacja, gdy byłaś małą dziewczynką i oczekiwałaś na jakiś prezent, np. na urodziny, lub na gwiazdkę. Przypomnij sobie te obrazy, dźwięki i uczucia. ZOSTAŃ TĄ DZIEWCZYNKĄ. POCZUJ TO UCZUCIE OCZEKIWANIA POŁĄCZONEGO Z EKSCYTACJĄ, gdy WIESZ, ŻE CZEKA CIĘ COŚ NIEZWYKŁEGO… Może BIERZESZ W DŁONIE… TO PUDEŁKO I POTRZĄSASZ NIM, starając się zgadnąć, co jest w środku. I nadchodzi momenty, gdy ZACZYNASZ GO WYCIĄGAĆ… swój wymarzony prezent <mów to z uczuciem, powtórz proces przypisywania punktacji uczuciu, następnie wizualizacji energii, wzmocnienia tego uczucia jak w przypadku poprzedniego ćwiczenia i zakotwicz na prawej dłoni, a potem tak samo pokaż jej, że ta kotwica na prawej dłoni też działa, kontynuujemy od tego momentu> Dostałaś teraz ode mnie narzędzia, coś niezwykłego, doświadczyłaś czegoś magicznego. Pokażę Ci coś jeszcze. Podaj mi obie dłonie… <bierzesz jej dłonie i kładziesz sobie na kolanach lub udach> ZAUWAŻ… że gdy odpalam obie kotwice… OBA UCZUCIA NIE TYLKO ROSNĄ… I ROSNĄ… ALE RÓWNIEŻ POWSTAJĄ RAZEM… I SIĘ MIESZAJĄ. <odpalasz obie kotwice naraz i przesuwasz je wyżej> Niezłe, nie?
ONA: Wow, fantastyczne!
PUA: I pomyśl, że tylko jedna z prostszych rzeczy, które mam w zanadrzu… <teraz łatwo możesz przejść do kino> Ok, ja ci coś dałem, teraz ty mi coś daj, pokaż jakąś sztuczkę.
ONA: Ale ja nic nie znam…
PUA: No dobra, to rozmasuj mi kark…. <ona masuje… w pewnym momencie możesz jej pokazać jak to się robi i w ten sposób zacząć pieścić jej włosy, całować kark… ależ ze mnie sprytny sukinsyn, nie? 😀 acha, i nie zapomnij o kondomie 😀 możesz też wziąć te emocje ponownie i kazać jej wyobrazić sobie, że te emocje są w twoich dwóch palcach,a następnie wodzić tymi dwoma palcami po jej całym ciele>

Pozdrawiam ciepło,
Merlin 

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.