Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Jak poderwać dziewczynę – Krok 1, czyli jak zagadać

Jak poderwać dziewczynę – Krok 1, czyli jak zagadać

Jak poderwać dziewczynę:
3 Kroki do sukcesu

Każdy facet czasami się zastanawia “jak poderwać dziewczynę”? To zrozumiałe, bo wszyscy chcemy otaczać się fajnymi dziewczynami, poznawać interesujące kobiety i chodzić z nimi na randki.

Jest wiele sposobów jak poderwać dziewczynę i wiele zależy od tego, czego szukasz, jakie kobiety lubisz i gdzie ją poznajesz. W tym krótkim artykule opowiem Ci o kilku prostych metodach na poznanie dziewczyny.

Jak poderwać dziewczynę – Krok 1, czyli jak zagadać.

Teksty na podrywJeśli nie znasz jej, to pierwszym krokiem jest jak zagadać do dziewczyny. Widzisz, kiedy poznajesz fajną kobietę, to cholernie liczy się pierwsze wrażenie. Na pewno słyszałeś, że pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko jeden raz. Ale jak to dobrze zrobić?

Są dwie rzeczy, które się bardzo liczą: teksty na podryw i kwestie “techniczne”. Na razie nie będę się specjalnie rozpisywał na ten temat. Takich tekstów są setki, dlatego też napisałem książkę o uwodzeniu “Kompendium Otwierania”, gdzie zebrałem 222 różne teksty w zależności od sytuacji. Jeśli chcesz ją więc zdobyć, to kliknij w ten link, aby poznać teksty na podryw. Opisałem tam nie tylko, jak się zachowywać, ale też co dokładnie mówić, gdy spotkasz ją na siłowni, w pracy, w szkole, czy po prostu gdzieś na ulicy. Teksty na podryw znajdziesz klikając w ten link.

Są dwa główne sposoby jak zagadać do dziewczyny.

Pierwszy sposób na zagadanie do kobiety to direct. To sposób dla odważnych, gdzie jesteś bezpośredni. Szczerze polecam, szczególnie, jeśli zauważyłeś, że Ci się przygląda, czy podejrzewasz, że może coś między Wami być.

Sposoby na zagadaniePodrywanie dziewczyny zaczynasz więc od jednej, prostej rzeczy: podchodzisz i mówisz: “Cześć! Słuchaj, wiem, że to dość niestandardowe, ale bardzo mi się spodobałaś i chciałbym Cię bliżej poznać. Nazywam się Maciek!”

Taki sposób na podryw jest bardzo skuteczny, ponieważ pokazujesz się jako pewny siebie facet. Ona widzi, że masz jaja, jest zaskoczona. Rzucasz jej też taki ukradkowy komplement, bez podlizywania się “jeju, ale ty jesteś piękna”. 😉 Pogadaj z nią parę chwil, zażartuj, a przede wszystkim postaraj się dowiedzieć czegoś o niej. Większość facetów udaje zainteresowanie, ale Ty bądź inny – szczerze chciej ją poznać!

Opowiedz też coś o sobie. Jeśli to całkiem obca kobieta, to będzie chciała coś o Tobie wiedzieć, żeby Ci zaufała i nie obawiała się, że jesteś świrem. 😉 Zapytaj się o jej pasje, czy hobby, a potem podziel się swoimi. Tylko się nie przechwalaj! Bardzo ważne jest to, abyś po prostu ją sobą zainteresował.

Jak zainteresować dziewczynę przeczytasz tutaj. Napisałem o tym kilka artykułów, które z pewnością Ci pomogą.

Innym sposobem są teksty na podryw pośrednie. Jak chcesz poderwać dziewczynę, która może być nieco nieśmiała, albo wśród znajomych, to zazwyczaj musisz to zrobić dość dyskretnie. Często też warto stosować tę technikę uwodzenia do poznawania tych najpiękniejszych dziewczyn. Ja sam czasem podrywam tancerki go-go, modelki, czy po prostu super-gorące laski. One są często podrywane, więc mogą mieć taki odruch twarzy zimnej suki, dzięki czemu faceci do nich nie zagadują tak często. 😉

Pewność siebie to najważniejsza rzecz jak zdobyć dziewczynęTekst pośredni na podryw też jest dobry, bo Ty w ten sposób nie podrywasz dziewczyny, ale zaczynasz niezobowiązującą rozmowę. A w zasadzie tylko tak to wygląda!

Jednym z fajnych tekstów na podryw, dzięki którym poderwiesz taką zdystansowaną dziewczynę jest: “Hej, gdzie tu są jeszcze jakieś fajne kluby?” Pytanie jest bardzo niezobowiązujące, a jak zapyta się Ciebie, czy jesteś stąd, możesz odpowiedzieć, że tak, ale po prostu szukasz nowych lokali. Bardzo prosty i banalny sposób, takie kontekstowe teksty są świetne, bo dzięki temu poderwiesz kobietę na luzie. Nie narażasz się na żadne poczucie porażki, a zarazem nie naciskasz na nią. Więcej takich tekstów poznasz w kategorii teksty na podryw na moim blogu.

Potem robisz tranzycję, czyli przechodzisz do normalnej rozmowy i z nią flirtujesz. Stworzyłem nawet specjalny kurs o tym, jak poderwać dziewczynę przez rozmowę. Kliknij w ten link, aby przeczytać dokładnie.

Czytaj część drugą o tym, jak poderwać dziewczynę

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.