Pattern Discovery / Wzorzec Idealnego Pociągu

Pattern Discovery / Wzorzec Idealnego Pociągu

PUA: Wiesz co, widziałem ostatnio bardzo interesujący program na Discover Channel. Był to wywiad z ludźmi, którzy tworzą kolejki górskie w parkach takich jak Disneyland, Universal Studios itp. Czy to nie byłby fajny sposób na życie?
ONA: No! To brzmi bardzo interesująco.
PUA: Tak czy inaczej, mówili o tym, jakie elementy składają się na doskonałą zabawę. <pokaż na siebie> Mówili, że są 3 części je tworzące. Po pierwsze, gdy doświadczasz idealnej zabawy, czujesz stan olbrzymiego podniecenia. Wiesz, to jest tak jak powoli wspinasz się na tym pociągu w górę i w górę i możesz poczuć jak adrenalina i endorfiny wypełniają całe twoje ciało. I im bliżej jesteś szczytu, to tym szybciej serce bije. Twój oddech staje się coraz to szybszy i osiągasz szczyt i zaczynasz poruszać się w dół, krzycząc z podniecenia! Idealna przejażdżka <pokaż na krocze> sprawia, że twoje serce bije szybciej,a twój oddech staje się szybszy i po prostu czujesz te wszystkie niesamowite emocje.

[post-login]

ONA: Nooo...
PUA: Mówili też, że następną częścią idealnej jazdy jest fascynacja. Po prostu wiesz, że czujesz się tak zakręcona na tym punkcie, że chcesz doświadczać tej niezwykłej zabawy <pokaż na swojego tukana> wiele razy, jak tylko masz ochotę wdrapać się z powrotem.
ONA: Och, tak!
PUA: Powiedzieli też, że ostatecznie, najważniejszym elementem jest poczucie ogólnego bezpieczeństwa. Choć na początku ta okazja do niezwykłej ekscytacji i zabawy może wydawać się dość ryzykowna, jesteś pewna, że jesteś w pełni bezpieczna.... Czujesz się bezpieczna, ponieważ zdajesz sobie sprawę, że nic złego nie może się tak naprawdę wydarzyć, co pozwala ci poczuć się absolutnie wolną,odpuścić i cieszyć się wspaniałą ekscytacją wciąż, i wciąż, i wciąż. Czy możesz <ściśnij jej rękę> poczuć to całkiem podobnym do tego, jak to jest w rzeczywistości?
Widzisz, kiedy oglądałem ten program, to doszedłem do wniosku, że to doskonałe określenie tego, jak powinny wyglądać relację między dwójką ludzi <wskaż na nią i siebie>, prawda?

 

Pozdrawiam ciepło,
Merlin

Niegdyś był nieśmiałym i zakompleksionym prawiczkiem. Przeszedł drogę od absolutnego zera do uwodziciela, dzięki szukaniu odpowiedzi na pytanie "co naprawdę kręci kobiety?" Zdobywał wiedzę samodzielnie, własnym wysiłkiem, a dzisiaj dzieli się z Tobą tą cenną wiedzą. Jest trenerem uwodzenia od 2006 roku. Przeszkolił tysiące mężczyzn pomagając im podnieść swoją pewność siebie, stać się atrakcyjnymi mężczyznami i znaleźć miłość ich życia. Organizator 13-tu konferencji Zlot Uwodzicieli, występował jako ekspert m.in. w TVN, czy TVP. Twórca kilkunastu unikalnych szkoleń i kursów. Gdy nie uwodzi programuje dla przyjemności, głaszcząc kota i snując plany całkowitego zawładnięcia światem. ;)

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.