Poznaj sekrety największych uwodzicieli w Polsce!
Jedyna taka konferencja w Polsce!
Zlot PUA P.E.N.I.S.™ 2012 w Warszawie.
18-20.V.2012

 

Zlot P.E.N.I.S.™ to organizowana od 5 lat największa konferencja,
w której do tej pory udział wzięło w sumie ponad 700 osób!
Zapraszamy zarówno początkujących, jak i zaawansowanych uwodzicieli.
Jest to genialny sposób na rozpoczęcie przygody
z uwodzeniem, przełamanie się, poznanie różnych podejść do PUA,
nauczenie się najlepszych technik od najlepszych trenerów
w Polsce, a także nawiązanie nowych kontaktów w całym kraju.
Ale przede wszystkim - to świetna zabawa!

 

Być może jesteś początkujący, może nie brałeś nigdy udziału w takich eventach. Nie wiesz od czego zacząć. Zastanawiasz się nad wyborem trenera. Chcesz się przekonać, że to działa. Pragniesz w końcu się przełamać. Pokonać strach. Poszerzyć kontakty. Rozbudować wiedzę. Podpytać się trenerów. Skorzystać z wiedzy bardziej doświadczonych uwodzicieli. Dostać kopa energetycznego. Poznać najlepszych trenerów w kraju. Podkraść najlepszym uwodzicielom w Polsce ich techniki. A może po prostu jesteś ciekaw jak to tak naprawdę wszystko w rzeczywistości wygląda.

 

Na czym polega Zlot PUA?

ZlotZapraszamy najlepszych PUA i Trenerów po to, aby mogli ze sceny przekazać Wam swoją wiedzę i podzielić swoimi odkryciami. Impreza trwać będzie 3 dni pełne wykładów, imprez, a także innych ekscytujących wydarzeń! 🙂 Także po raz kolejny przekraczamy granice i tym razem Zlot będzie jeszcze większy. Przygotuj się na aż 9 wykładowców i 20 godzin zajęć!

Za dnia spotykamy się na sali wykładowej i zdobywamy wiedzę teoretyczną. Renomowani trenerzy dzielą się z uczestnikami swoimi osobistymi wskazówkami i odkryciami. W kuluarach oczywiście trwają również przeróżne rozmowy, a wieczorami wychodzimy na dzikie imprezy do klubów wprowadzać wiedzę w praktykę! Tu jednak muszę Cię ostrzec - podczas Zlotu nie ma czasu na takie głupoty jak sen. 😉

Ponadto, na Zlocie możesz poznać wielu PUA i sprawdzić, w którym kierunku się rozwijać. Zlot to świetna okazja, aby uczyć się od siebie nawzajem. Mnóstwo różnych Graczy i Uwodzicieli sprawia, że szybko możesz znaleźć bratnie dusze i nawiązać wiele kontaktów z ludźmi z całej Polski. Poznasz także ludzi ze swojej okolicy i będziesz mógł z nimi wychodzić uwodzić po powrocie ze Zlotu. Możesz liczyć na wsparcie merytoryczne i duchowe nie tylko bardziej doświadczonych Graczy, ale i Trenerów. To również takie naładowanie swoich akumulatorów pozytywną energią.

Na tym polega Zlot: na zdobywaniu wiedzy i doświadczenia w przyjacielskiej atmosferze. 🙂 Zatem, bez względu na to, czy byłeś kiedykolwiek na Zlocie, czy jeszcze nie, czy jesteś zaawansowany, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na drodze uwodzenia - zapraszamy! 🙂

 

Kiedy i gdzie?

Także tym razem organizujemy Zlot w Warszawie, w dniach 18-20.V.2012! 🙂 Już po raz trzeci będziemy organizować tę imprezę w samym centrum kraju, aby każdy miał możliwość dotrzeć szybko, łatwo i wygodnie!

Warszawy nikomu przedstawiać nie trzeba. Także pod kątem imprezowym. To miasto słynie z różnorodności klubów pod kątem muzyki i różnorodności ludzi. I tak oto znajdziecie w Warszawie mnóstwo klubów studenckich jak np. Medyk, Hybrydy, czy Remont, a z drugiej strony elitarne kluby takie jak Platinum, Enklawa czy Opera. 🙂

W Warszawie nie damy Wam się nudzić. Czekają Was nie tylko 3 dni wykładów, ale także wspólne wyjścia do klubów oraz Firewalk!

Zatem wykorzystaj dobrze ten czas i przybywaj do Warszawy! 🙂

 

Jakich trenerów poznasz?

A oto oficjalni trenerzy, którzy pojawią się na Zlocie:

MerlinMerlin - Twórca SeduceYourLife.com, hipnotyzer, trener rozwoju osobistego, uwodzenia i NLP. W Społeczności od 7 lat. Osobiście wierzy, że uwodzenie zaczyna się od Inner Game i każdy z nas może być idealnym podrywaczem. Jako jeden z pierwszych zaczął rozwijać Grę poza sam techniczny sposób zaciągnięcia kobiety do łóżka również w kierunku umiejętności budowania długoterminowych relacji i ogólnej towarzyskości, co zasadniczo różni się od klasycznego podrywu.
SeduceYourLife.com, Forum.SeduceYourLife.com, Merlin na YouTube

BachusBachus - Trener uwodzenia i relacji międzyludzkich współpracujący z Seduceyourlife.com. Do niedawna kierownik agencji reklamowej, dziś młody przedsiębiorca branży muzycznej. Z uwodzeniem związany od 2005 roku. Współpracował przy organizacji poprzednich zlotów P.E.N.I.S. w Warszawie, Krakowie i Łodzi. Po obudzeniu w sobie naturala zainteresował się teorią i od tamtego czasu pomógł już wielu facetom w zdobyciu kobiet ich marzeń. Połączenie naturalnego instynktu uwodziciela oraz technik PUA pozwala precyzyjnie przekazać wiedzę każdemu kursantowi.
SeduceYourLife.com, Forum.SeduceYourLife.com

FeniksFeniks - Najbardziej kontrowersyjna postać wśród trenerów uwodzenia. Niekonwencjonalne metody, ekstremalna skuteczność. Wyciągnie z każdego najbardziej skrywaną prawdę. W pracy z klientami każdego traktuje indywidualnie. U Feniksa nie ma schematów. Zna się na ludziach i świetnie to wykorzystuje. Często polega wyłącznie na swojej intuicji. To właśnie ona w połączeniu z doświadczeniem czyni go świetnym trenerem. Mężczyźni cenią go za szczerość i wsparcie, którymi ich obdarza. Kobiety uwielbiają jego silny charakter i ostry temperament.
Feniks Uwodzenie, Feniks na YouTube.

Jan GajosJan Gajos - Absolwent jednej z krakowskich uczelni, utalentowany marketingowiec oraz współautor książki odkrywającej tajniki uwodzenia dla kobiet, a przede wszystkim trener Perfect Dating, który z prawdziwą pasją i zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą z kursantami. Przebył bardzo długą drogę zanim osiągnął poziom, który pozwolił mu na przekazywanie swojej wiedzy innym ludziom. Wydał właśnie swoje pierwsze szkolenie na DVD „Perfect Dating Poczucie Humoru”,  gdzie na 3 płytach DVD pokazuje jaką siłę  w uwodzeniu ma odpowiednio użyte poczucie humoru.
Perfect Dating, Jan Gajos na YouTube

Robert MarchelRobert Marchel - Dziennikarz i podróżnik. Autor serii audycji: "Szkoła uwodzenia", książki: "Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz" oraz serwisu "jakzdobywac.pl". Certyfikowany trener. Ceniony ekspert i doradca w dziedzinie relacji damsko­męskich. Opracował jeden z najskuteczniejszych systemów treningowych dla osób rozpoczynających swoją przygodę z uwodzeniem. W ostatnim związku z laureatką światowego konkursu fotomodelek.
Jak Zdobywać

SenseiSensei - Człowiek niebanalny i odróżniający się dość szczególnie. Jego metody są oparte głównie na własnym 12-letnim doświadczeniu. Jest bezpośrednim, pewnym siebie facetem, który osiąga wiele sukcesów w uwodzeniu kobiet. Jego historia z uwodzeniem rozpoczyna się we wczesnych latach jego życia. Jak sam mówi: „W życiu mam dwie pasje: kobiety i samochody”. Dlatego wie o nich prawie wszystko. Sensei jest obecnie topowym trenerem na polskiej scenie PUA. Jest człowiekiem bardzo otwartym i zawsze pomocnym.
Blog Senseia, Sensei na YouTube

StillStill - Zanim rozpoczął swoją przygodę z uwodzeniem był prawiczkiem z wieloma emocjonalnymi problemami. W ciągu 4 lat doszedł do poziomu, gdzie jego interakcje z kobietami dla większości wydają się wręcz „nieprawdopodobne i nierealne”. Swoją sławę zyskał dzięki ultra-szybkiemu uwodzeniu atrakcyjnych kobiet. Still wierzy, że chemia to nie przypadek i możemy nauczyć się tworzyć ją kiedy chcemy, gdzie chcemy i z jakimi kobietami chcemy. Przyczynił się do rozwoju największego forum o uwodzeniu, na którym zresztą jest moderatorem.
Instynktowne Uwodzenie, Still na YouTube

Tomek MarzecTomasz Marzec - Twórca marki AlphaMale, założyciel największego Forum w Polsce o zdrowych relacjach damsko-męskich i rozwoju osobistym. Prekursor nurtu wartości socjalnej, redaktor AlphaMale Magazine, wprowadził do Polski m.in. seminaryjną formę szkoleń oraz nagrania audio w formie Podcastów. W pracy trenerskiej niesamowicie skuteczny, otwarty, a jednocześnie wymagający i szczery do bólu. Tomasz jest także stylistą i LifeCoachem, co jest dodatkowym atutem w trakcie szkoleń.
Psychologia Relacji, Alpha Male

VekanVekan - Przede wszystkim praktyk dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, bo już jako 19-latek szkolił na Uniwersytecie Ekonomicznym. Jako pierwszy w Polsce w 2009 roku przedstawił swoje nagrania z "pola", gdzie uczył książkowej teorii na prawdziwych przykładach. Twórca marki Rozwój-Uwodzenie i wielu systemów szkoleniowych między innymi: Prawdziwa Pewności Siebie i Systemu Jak Rozmawiać z Pięknymi Kobietami. Na co dzień zwykły facet taki jak Ty, który jest dowodem na to, że każdy może odnieść sukces z kobietami.
Blog Vekana, Vekan na YouTube

Dodatkowo, w związku ze zwiększoną ilością uczestników, na Zlocie pojawi się kilkunastu asystujących trenerów, takich jak Sniper, Prauler, czy też Wert. Są to osoby szczególnie dobrane, które znamy, z którymi wielokrotnie współpracowaliśmy i mają wieloletnie doświadczenie w uwodzeniu. Pomogą oni nam zabrać wszystkich uczestników do klubów, odpowiadać na ich pytania i ułatwić start. Dzięki temu możesz być pewien, że dostaniesz najlepsze wsparcie, jakie jest tylko możliwe!

 

O czym będzie mowa?

1. Merlin - "Skuteczne podejście i otwarcie."
...czyli jak w praktyce podejść, zagadać do kobiety i przejść dalej w rozmowie.

 • Jaka jest mentalność skutecznego uwodziciela?
 • Co ma wspólnego efektywność z efektownością?
 • Jakie są najskuteczniejsze otwieracze?
 • Jaką strategię wybrać do uwodzenia konkretnej kobiety?
 • Jak przejść z otwieracza do dalszej rozmowy?
 • W jaki sposób selekcjonować kobiety?

2. Merlin - "Jak stać się obiektem kobiecych fantazji."
...czyli moje sekretne sposoby stawania się ucieleśnieniem kobiecych pragnień.

 • Czego kobiety pragną - archetyp kochanka?
 • Jaki powinien być wygląd seksualnie atrakcyjnego faceta?
 • Czy niski, gruby i łysy może być podniecajacy?
 • Jak powinien zachowywać się kochanek w stosunku do kobiety?
 • W jaki sposób kochanek się komunikuje?
 • Co mówić kobiecie, aby podniecić ją seksualnie?
 • Jak wyważyć między dominacją a uległością?

3. Bachus - "Kreatywność w uwodzeniu."
...czyli jak przestać starać się być uwodzicielem, a po prostu się nim stać.

 • Po co nam kreatywność?
 • Jak ćwiczyć kreatywność?
 • Jak budować otwieracze sytuacyjne?
 • Czym są hooki i jak je wyłapywać?
 • Kreatywność sexapealem intelektu.
 • Humor dzieckiem kreatywności.
 • Zaskakujące odpowiedzi na testy kobiet.

4. Feniks - "Pokochaj kobiety, aby one mogły pokochać Ciebie."
...czyli najuczciwsze metody uwodzenia, które są zarazem najskuteczniejsze.

 • Pokochaj uwodzenie i bądź mężczyzną, którego uwodzą kobiety, zamiast maszyną do podchodzenia z marnymi efektami.
 • Co sprawia, że kobiety pragną i dbają o mężczyznę, któremu potem przyprowadzają inne kobiety "w prezencie"?
 • Szczerość w pracy nad sobą (metoda 3S).
 • Zmiana myślenia, a fizjologa ciała, czyli to jak myślisz determinuje brak sukcesów z kobietami. Jak to zmienić?
 • Jak pokochać siebie, zaakceptować rzeczywistość świata kobiet, a potem ją pokochać?
 • Zaufanie - prawdziwe źródło najlepszych akcji z kobietami.
 • Dla jakiej rzeczy kobiety zrobią wszystko?

5. Jan Gajos - “Głęboka pewność siebie.”
...czyli pewność siebie i wewnętrzna spójność drogą do sukcesu w uwodzeniu kobiet.

 • Model umysłu.
 • Oddziaływanie z innymi ludźmi.
 • Głęboka i płytka Pewność Siebie.
 • Strefy Komfortu.
 • Twoja podróż w przyszłość.
 • Jak pokochać samego siebie?

6. Robert Marchel - "Droga hardcora."
...czyli maksymalne efekty w uwodzeniu

 • Trening czterech fundamentalnych czynników atrakcyjności.
 • Rama nagrody - ćwiczenia.
 • Element „X” – jak zaprzeczyć wszystkim zasadom i odnieść sukces.
 • Plan działania – bo Zlot to dopiero początek.
 • Ekstremalna motywacja.

7. Sensei - "Rozbaw - rozbrój - rozkochaj."
...czyli podejdź i zdobądź kobietę.

 • Jak się przełamać by podejść do obcej kobiety?
 • Teksty otwarcia vel „Lodołamacze”.
 • Budowanie zaufania i bezpieczeństwa.
 • Tematy do rozmowy.
 • Jak wzbudzić napięcie seksualne u kobiety?

8. Still - "Jak naprawdę wygląda droga rozwoju?"
...czyli co zrobić, by zacząć jak najszybciej odnosić realne rezultaty z kobietami.

 • Praktyczny plan rozwoju, dzięki któremu zaczniesz odnosić sukces.
 • Filozofia kwestionowania i sztuka dopasowywania wiedzy do siebie.
 • Najczęstsze pułapki w nauce uwodzenia.
 • Jak poradzić sobie ze strachem i zbudować odwagę?
 • Jedna rzecz, która odróżnia mistrza od laika.
 • Na czym polega przemiana na głębokim poziomie i jak jej dokonać?
 • Co zrobić, gdy utkniesz w miejscu?

9. Tomasz Marzec - "Rewelacyjne relacje damsko-męskie."
...czyli co robić, aby czuć się pewnie i dobrze w kontaktach z kobietami?

 • Dlaczego większość mężczyzn tak naprawdę nie wie zupełnie nic o kobietach?
 • Jakimi iluzjami i halucynacjami żyjesz na co dzień oraz skąd się to bierze?
 • Co jest przyczyną Twoich niepowodzeń i braku efektów w uwodzeniu kobiet?
 • Co zmienić, by nasze relacje cieszyły, bawiły i przynosiły nam radość?
 • Jakie kłamstwa są Ci na co dzień wpajane i co wpływa na to, że nie zauważasz swoich prawdziwych potrzeb?

10. Vekan - "Uwodzenie kobiet w dzień."
...czyli o tym jak się dobrze bawić, spełniać fantazje i otaczać kobietami.

 • Dlaczego stosując zasady uwodzenia nie masz efektów lub jesteś nieszczęśliwy?
 • Przestań myśleć jak PUA zacznij myśleć jak Facet!
 • Etapy i kluczowe umiejetności niezbędne do sukcesu z kobietami, o których nikt ci nie powiedział.
 • Seksualne przygody i kobiety do związku.
 • Gwarancja efektów – Twój plan działania.

 

Szczegółowy plan konferencji.

Jak już wyżej wspomniałem, zjeżdżać możemy się już w czwartek (17.V) po południu. Zaczniemy od Firewalku, który będzie symbolicznym rozpoczęciem imprezy. Między 12:00 a 20:00 będziemy mieli wykłady, a wieczorami będziemy wychodzić do klubów.
Oto szczegółowy plan części wykładowej Zlotu.

Piątek - 18.V.2012
11:00 - 12:00 - Rejestracja gości.
12:00 - 12:30 - Otwarcie Zlotu.
12:00 - 13:30 - Merlin: Skuteczne podejście i otwarcie.
13:45 - 15:15 - Still: Jak naprawdę wygląda droga rozwoju?
15:30 - 17:00 - Jan Gajos: Głęboka pewność siebie.
17:00 - 18:30 - Przerwa obiadowa.
18:30 - 20:00 - Tomek Marzec: Rewelacyjne relacje damsko-męskie.

Sobota - 19.V.2012
12:00 - 13:30 - Robert Marchel: Droga hardcora.
13:45 - 15:15 - Vekan: Uwodzenie kobiet w dzień.
15:30 - 17:00 - Sensei: Rozbaw-rozbrój-rozkochaj.
17:00 - 18:30 - Przerwa obiadowa.
18:30 - 20:00 - Feniks: Pokochaj kobiety, aby one mogły pokochać Ciebie.

Niedziela - 20.V.2012
12:00 - 13:30 - Bachus: Kreatywność w uwodzeniu.
13:45 - 15:15 - Merlin: Jak stać się obiektem kobiecych fantazji.
15:30 - 16:00 - Zamknięcie Zlotu.

 

Dodatkowe atrakcje.

FirewalkImprezę zaczniemy już w czwartek 17.V wieczorem wielkim ogniskiem, przy którym  zorganizujemy dla chętnych Firewalk! Ostatnio pomysł bardzo się wszystkim spodobał, więc postanowiliśmy i tym razem dać Wam to unikalne doświadczenie. Poczuj, jak to jest przekraczać własne granice i rozwalić bariery strachu! 😉

Jeśli nie wiesz, czym jest Firewalk, to, przejście po rozżarzonych węglach jest stosowane w wielu kulturach jako pewnego rodzaju symbol siły i pokonania własnych słabości. Dlatego też podczas naszego Firewalku będziesz mógł zobaczyć, że to co z pozoru wydaje się nieprawdopodobne, jest jednak możliwe. Jeśli będziesz chciał, z chęcią wprowadzimy Cię w stan hipnozy, abyś mógł wykorzystać to doświadczenie do zbudowania w sobie większej pewności siebie, wyrzucić dowolne przeszkadzające doświadczenia i pozbyć się tego, co Cię powstrzymuje przed pełnym sukcesem z kobietami.

Tak wyglądało prowadzone przeze mnie chodzenie po szkle:

Chodzenie po węglach prowadzone przez Grzegorza Halkiewa - człowieka, który uczył mnie hipnozy:

Oprócz tego jak zwykle będzie można skorzystać z porad trenerów i innych uczestników Zlotu. Na pewno każdy z Nich podzieli się swoimi wielkimi doświadczeniami i wiedzą (oczywiście o ile dacie się nam wyspać 😉 ). Będzie można ich podglądać, aby zauważyć jak pewne techniki i metody działają w praktyce.

Nieodłączną częścią Zlotu jest także szalone imprezowanie i socjalizowanie się ze wszystkimi.

 

Sala.

Sala mieści się w ścisłym Centrum, dosłownie 15 minut piechotą od hostelu, gdzie śpimy. Tuż obok jest wiele knajp i restauracji, a także Stare Miasto, w sam raz na obiad i Day Game. 😉 Sala jest klimatyzowana, z pełnym nagłośnieniem oraz projektorem multimedialnym. Mamy ok. 150 miejsc, a biorąc pod uwagę, że będzie to największy Zlot do tej pory - spodziewamy się, że miejsca się dość szybko skończą.

  

 

Noclegi.

Noclegi jak zwykle organizujemy dla chętnych, po kosztach. Obejmują one noce 17.V/18.V, 18.V/19.V oraz 19.V/20.V. Do dyspozycji mamy hostel w samiutkim centrum Warszawy. W promieniu 15 minut spacerem znajduje się wiele warszawskich klubów, począwszy od tych mieszczących się na Starym Mieście, aż po Hybrydy czy Enklawę. Zarezerwowanych mamy w sumie 35 miejsc, zajętych na ten moment jest już 7 miejsc. Mamy jeszcze dosłownie 4 ostatnie miejsca. Pokoje prezentują się tak:

Hostel Hostel
 

Hostel

Ceny są różne w zależności od ilości miejsc w pokoju i standardu, aby było sprawiedliwie. Nie rozmieszczamy Was sztywno, tylko w zależności od Twojego wyboru opcji wpisujemy do grupy osób np. do pokoi trzyosobowych. Masz więc możliwość wybrać sobie sublokatorów.

Jak wcześniej wspomniałem, miejsca w dwóch poprzednich hostelach rozeszły się jak świeże bułeczki. W związku z olbrzymim zainteresowaniem dorezerwowaliśmy jeszcze kilka pokoi w hostelu niedaleko sali szkoleniowej. Zostało tylko kilka miejsc.

Miejsce na 3 noce w pokoju 6-os. - 190 zł. - tylko 4 miejsca!
(Liczy się kolejność wpłat.)
Miejsce na 3 noce w pokoju 3-os. - 260 zł. - tylko 2 miejsca!
Miejsce na 3 noce w pokoju 2-os. - 315 zł. - tylko 1 miejsce!
Miejsce na 3 noce w pokoju 4-os. - 170 zł. - BRAK MIEJSC!
Miejsce na 3 noce w pokoju 3-os. - 195 zł. - BRAK MIEJSC!
Miejsce na 3 noce w pokoju 2-os. - 220 zł. - BRAK MIEJSC!

Co jest w cenie noclegu?

 • Recepcja hostelu czynna 24h.
 • Sala z TV i odtwarzaczem DVD oraz komputery z dostępem do Internetu.
 • Bezpłatny Internet bezprzewodowy (WiFi).
 • W pełni wyposażona kuchnia hostelu.
 • Możliwość prania.
 • Kawa i herbata w hostelu bezpłatnie.
 • Biblioteczka.
 • Możliwość wypożyczenia rowerów.
 • Hostel i sklep spożywczy w jednym budynku.
 • Cukiernia/kawiarnia w budynku.
 • Na ulicy dwie zaprzyjaźnione restauracje.

 

Co mówią uczestnicy?

Przeczytaj wrażenia z poprzednich Zlotów, aby zobaczyć, co mówią o Ci, co już brali udział w tej imprezie:

[...] Ja brałem pierwszy raz udział w takim zlocie i muszę się wam przyznać absolutny mega odlot. To z czym się nigdy nie spotkałem tu miałem okazję poznać i to w bardzo ciekawej oprawie. Nie jestem zbyt wylewny (jeszcze) jeśli chodzi o dzielenie się wrażeniami ale wszystko było tak zaplanowane i przemyślane od chodzenia po rozżarzonych węglach przez wykłady do wspólnych wyjść na miasto aby poznać kogoś interesującego że tuż po zakończeniu pomyślałem sobie wow, jeszcze w ten sposób i tak dobrze się nie bawiłem. Mi ten zlot bardzo pomógł odkryć to że jestem zajebistym, wartościowym facetem i że wystarczy ruszyć cztery litery z miejsca aby zobaczyć że świat oferuje każdemu znacznie więcej niż jest w stanie sobie wyobrazić. Ja mogę powiedzieć że mi jakiś trybik w głowie ruszył i dał do myślenia. To była jak do tej pory najlepsza inwestycja w moim życiu i dla tego Cieszę się że podjąłem to ryzyko. [...]
pro2924

[...] Co tu dużo mówić, było zajebiście. Pierwszy raz od 5 lat zagościłem w Warszawie i to w takiej ekipie 😉 [...] Po pierwsze to dowiedziałem się że nic nie wiedziałem 😉 Dzięki wykładom głównie Merlina i Tomka Marca zrozumiałem że jestem dopiero na początku mojej przygody z uwodzeniem mimo że trwa ona juz dwa i pół roku to ciągle muszę się rozwijać i to na każdej płaszczyźnie uwodzenia a nie tylko wypady do klubów i plażowanie znajomych dziewczyn. [...]
Tuxedo

Pierwszym moim wrażeniem po przyjściu na firewalka była otwartość i naturalność ludzi, którzy tam się spotkali. Niektórzy ze swoimi dziewczynami, narzeczonymi, nawet z rodzinami. Spodziewałem się czarodziei w kapeluszach, a miałem miłą przyjemność się rozczarować. Super też, że zorganizowałeś coś takiego Merlin, bo same wykłady i teoria jak wiadomo to nie wszystko. [...] Przed zlotem w ankiecie wysłanej do Merlina zaznaczyłem sobie trzy cele: spotkać spoko ludzi, dostać kopa motywacyjnego do dalszego rozwoju i podnieść grę na wyższy poziom. Bezpośrednio czy pośrednio, wszystkie się spełniły podczas jego trwania. [...]
Night Boi

Heya! To mój pierwszy zlot i moje wrażenia są bardzo pozytywne. Ogólnie dało mi to kopa na działanie i rozwój wewnętrzny, a ostatnio to jakiś zastój miałem. Świetne towarzystwo, atmosfera i ogólnie ekipa okazała się mega zgrana.
orph3us

[...] Według mojego odczucia w pełni zgraną paczką byliśmy dopiero w sobotę, w piątek niestety dopiero się poznawaliśmy i nie za bardzo orientowałem się kto jest z naszej grupy. Skłoniło mnie to do przetestowania jednej z metod podanych przez Feyda. Jak bawić się samemu w klubie. Polega to na tym, że tańczysz sam i odcinasz się od świata zwnętrznego zamykając oczy. Jakie było moje zdziwienie, gdy w pewnej chwili, ktoś chwycił mnie za ręce, gdy miałem oczy zamknięte i zacząłem tańczyć z kobieta w średnim wieku (35-40 lat), która później przekazała mnie swojej młodszej koleżance, jak się później okazało, ta młodsza miała w tym dniu urodziny i zauważyłem, że kilku z Was też z nią później tańczyło. [...]
kitsan

Uczucia związane z Penisem są NIESAMOWITE !!! to niezaprzeczalny fakt. Podziękowania dla wszystkich tych, którzy go zorganizowali - PANOWIE CZAPKI z GŁÓW jesteście WIELCY. Dla mnie najważniejsze po Zlocie była ta niezwykła energia, która sama wypychała człowieka na wyższe poziomy. Dzięki niej min. poznałem swoją żonę ! [...]
Buddy_Love


Oto kilka fotek z poprzednich Zlotów:

Saa 2009aSala 2009a
Zlot 2009a2009b

2009b2009b

Na naszym kanale na YouTube znajdziesz m.in. filmy z poprzednich Zlotów.
http://www.youtube.com/user/seduceyourlife

 

Jak możesz skorzystać na Zlocie?

Korzyści, jakie możesz wyciągnąć ze Zlotu są potężne. Oczywiście, nikt nie będzie prosił Cię, abyś skorzystał z tej szansy, ale wystarczy, że podejmiesz decyzję, że wyciągniesz ze Zlotu co najlepsze, a wtedy, a wtedy:

 • będziesz uczył się od 9 najlepszych trenerów w kraju;
 • skorzystasz z 20 godzin wykładów;
 • poza głównymi trenerami będziesz miał do dyspozycji także kilkunastu trenerów asystujących, którzy z chęcią odpowiedzą Ci na pytania i pomogą wystartować;
 • dostaniesz potężnego kopa energetycznego;
 • poznasz różne podejścia i metody, aby wybrać najlepsze dla siebie;
 • rozeznasz się w rynku uwodzenia i wybierzesz sobie najlepszego trenera;
 • będziesz miał możliwość podpytać trenerów;
 • hipnotyczny Firewalk rozwali blokady, które Cię stopują;
 • obszerny skrypt pozwoli Ci wrócić do wiedzy w dowolnym momencie;
 • poznasz mnóstwo technik oraz merytorycznej wiedzy;
 • zaczniesz zmieniać przekonania, czy to świadome, czy też nie;
 • dostrzeżesz, że możesz osiągnąć więcej, niż myślałeś do tej pory;
 • będziesz miał okazję praktykować wieczorem i za dnia;
 • nawiążesz nowe znajomości w całym kraju;
 • będziesz miał szansę wygrać szkolenia i programy video;
 • zbierzesz wspaniałe doświadczenia i wspomnienia!

Zapisy zamknięte - BRAK MIEJSC!

 

Konkurs!

Ogłaszamy także loterię! Wśród uczestników Zlotu obecnych na sali wylosujemy kilku szczęśliwców, którzy dostaną nagrody:

Nagrody przekazane przez Merlina:
1. Kupon na bezpłatne uczestnictwo w szkoleniu prowadzonym przez samego Merlina Uwodziciel™ o wartości 1270 zł.
2. Kupon 50% zniżki na uczestnictwo w szkoleniu prowadzonym przez samego Merlina Uwodziciel™ o wartości 635 zł.
3. Kupon 30% zniżki na uczestnictwo w szkoleniu prowadzonym przez samego Merlina Uwodziciel™ o wartości ponad 400 zł.
4. Program Nuklearna Pewność Siebie™ autorstwa Merlina, który jest najpotężniejszym do tej pory systemem rozwoju Gry Wewnętrznej o wartości 497 zł.
5. Nagrania P.E.N.I.S.™ 2011 zawierające nagrania 13,5 h. wykładów 9 najlepszych trenerów w Polsce o wartości 397 zł.

Nagrody przekazane przez Feniksa:
1. 3 x DVD Uwodzenie Dotykiem każdy o wartości 240 zł.

Nagrody przekazane przez Janka Gajosa z Perfect Dating:
1. Kupon na szkolenie weekendowe Perfect Dating o wartości 500 zł.
2. Kupon 50% zniżki na szkolenie weekendowe Perfect Dating o wartości 250 zł.
3. Zestaw szkoleń na DVD Perfect Dating 2.0 5 DVD + Perfect Dating Przemiany 4 DVD o łącznej wartości 268 zł

Nagrody przekazane przez Roberta Marchla:
1. 3 wejściówki na konferencję Wyprawa Zdobywcy o wartości 218 zł. każda.
2. 5 kuponów zniżkowych 50% na konferencję Wyprawa Zdobywcy o wartości 109 zł. każda.
3. 2 książki "Jak zdobyć..." o wartości 37 zł. każda.

Nagrody przekazane przez Stilla:
1. 2 kupony zniżkowe 25% na Praktyka Uwodzenia o wartości 375 zł. każda.
2. 5 darmowych półgdzinnych konsultacji o wartości 100 zł. każda.

Nagrody przekazane przez Vekana:
1. 2 x System Sekrety Kobiecych Testów o wartości 397 zł. każdy.
2. 3 x System Prawdziwa Pewność Siebie o wartości 147 zł. każdy.

Łączna wartość 33 nagród to aż... 7.340 zł!

Podejmij dobrą decyzję:

Ta impreza ma miejsce
tylko raz do roku!

 

Pomyśl przez chwilę, gdzie możesz być za rok? Zastanów się, ile jest warte Twoje życie towarzyskie, miłosne i seksualne? Ile razy mówiłeś sobie "coś chcę zmienić!" Podejmij decyzję teraz i zacznij już od tej chwili zmieniać swoje życie! To jest najlepszy sposób, w jaki możesz wprowadzić zmiany! Bez względu na to, czy jesteś początkujący, czy zaawansowany, GWARANTUJĘ Ci, że będziesz zadowolony, że wziąłeś udział w Zlocie. Wiem od trenerów, że szykują nie tylko materiał na przełamanie i rozpoczęcie przygody z uwodzeniem, ale też swoje potężne techniki nigdzie nie publikowane (ja sam także).
Masz jakieś pytania? Śmiało dzwoń (0-502 56 86 26) lub pisz (biuro@seduceyourlife.com)!

 

Zapisy zamknięte - BRAK MIEJSC!

Promocja ograniczona do 30.IV.
Normalna wartość Zlotu to 497 zł.!

Zostało ostatnie 5 miejsc!

Kliknij tu, aby zarezerwować swoją wejściówkę.
Zapisy zamknięte - BRAK MIEJSC!

 

 

Odrzuć wszelkie wymówki!
NIE POZWÓL, ABY ŻYCIE UCIEKAŁO CI MIĘDZY PALCAMI!!!

 

Do zobaczenia na Zlocie!
Maciej „Merlin” Moroz

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ta strona używa ciasteczek, aby zapewnić Ci lepsze i szybsze działanie oraz dostosować treści do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem oraz podanych przez Ciebie danych osobowych. Przez dalsze, aktywne korzystanie z tej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody. Możesz zawsze usunąć i wyłączyć ciasteczka naszej strony, Facebooka oraz Google Analytics, aby mieć pełną prywatność. Masz możliwość także cofnąć zgodę lub usunąć dane. Więcej możesz się dowiedzieć z naszego Regulaminu, Polityki Prywatności oraz Informacji o Przetwarzaniu Danych.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close