Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Zlot P.E.N.I.S.

Poznaj sekrety największych uwodzicieli w Polsce!
Jedyna taka konferencja w Polsce!
Zlot PUA P.E.N.I.S.™ 2012 w Warszawie.
18-20.V.2012

 

Zlot P.E.N.I.S.™ to organizowana od 5 lat największa konferencja,
w której do tej pory udział wzięło w sumie ponad 700 osób!
Zapraszamy zarówno początkujących, jak i zaawansowanych uwodzicieli.
Jest to genialny sposób na rozpoczęcie przygody
z uwodzeniem, przełamanie się, poznanie różnych podejść do PUA,
nauczenie się najlepszych technik od najlepszych trenerów
w Polsce, a także nawiązanie nowych kontaktów w całym kraju.
Ale przede wszystkim – to świetna zabawa!

 

Być może jesteś początkujący, może nie brałeś nigdy udziału w takich eventach. Nie wiesz od czego zacząć. Zastanawiasz się nad wyborem trenera. Chcesz się przekonać, że to działa. Pragniesz w końcu się przełamać. Pokonać strach. Poszerzyć kontakty. Rozbudować wiedzę. Podpytać się trenerów. Skorzystać z wiedzy bardziej doświadczonych uwodzicieli. Dostać kopa energetycznego. Poznać najlepszych trenerów w kraju. Podkraść najlepszym uwodzicielom w Polsce ich techniki. A może po prostu jesteś ciekaw jak to tak naprawdę wszystko w rzeczywistości wygląda.

 

Na czym polega Zlot PUA?

ZlotZapraszamy najlepszych PUA i Trenerów po to, aby mogli ze sceny przekazać Wam swoją wiedzę i podzielić swoimi odkryciami. Impreza trwać będzie 3 dni pełne wykładów, imprez, a także innych ekscytujących wydarzeń! 🙂 Także po raz kolejny przekraczamy granice i tym razem Zlot będzie jeszcze większy. Przygotuj się na aż 9 wykładowców i 20 godzin zajęć!

Za dnia spotykamy się na sali wykładowej i zdobywamy wiedzę teoretyczną. Renomowani trenerzy dzielą się z uczestnikami swoimi osobistymi wskazówkami i odkryciami. W kuluarach oczywiście trwają również przeróżne rozmowy, a wieczorami wychodzimy na dzikie imprezy do klubów wprowadzać wiedzę w praktykę! Tu jednak muszę Cię ostrzec – podczas Zlotu nie ma czasu na takie głupoty jak sen. 😉

Ponadto, na Zlocie możesz poznać wielu PUA i sprawdzić, w którym kierunku się rozwijać. Zlot to świetna okazja, aby uczyć się od siebie nawzajem. Mnóstwo różnych Graczy i Uwodzicieli sprawia, że szybko możesz znaleźć bratnie dusze i nawiązać wiele kontaktów z ludźmi z całej Polski. Poznasz także ludzi ze swojej okolicy i będziesz mógł z nimi wychodzić uwodzić po powrocie ze Zlotu. Możesz liczyć na wsparcie merytoryczne i duchowe nie tylko bardziej doświadczonych Graczy, ale i Trenerów. To również takie naładowanie swoich akumulatorów pozytywną energią.

Na tym polega Zlot: na zdobywaniu wiedzy i doświadczenia w przyjacielskiej atmosferze. 🙂 Zatem, bez względu na to, czy byłeś kiedykolwiek na Zlocie, czy jeszcze nie, czy jesteś zaawansowany, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na drodze uwodzenia – zapraszamy! 🙂

 

Kiedy i gdzie?

Także tym razem organizujemy Zlot w Warszawie, w dniach 18-20.V.2012! 🙂 Już po raz trzeci będziemy organizować tę imprezę w samym centrum kraju, aby każdy miał możliwość dotrzeć szybko, łatwo i wygodnie!

Warszawy nikomu przedstawiać nie trzeba. Także pod kątem imprezowym. To miasto słynie z różnorodności klubów pod kątem muzyki i różnorodności ludzi. I tak oto znajdziecie w Warszawie mnóstwo klubów studenckich jak np. Medyk, Hybrydy, czy Remont, a z drugiej strony elitarne kluby takie jak Platinum, Enklawa czy Opera. 🙂

W Warszawie nie damy Wam się nudzić. Czekają Was nie tylko 3 dni wykładów, ale także wspólne wyjścia do klubów oraz Firewalk!

Zatem wykorzystaj dobrze ten czas i przybywaj do Warszawy! 🙂

 

Jakich trenerów poznasz?

A oto oficjalni trenerzy, którzy pojawią się na Zlocie:

MerlinMerlin – Twórca SeduceYourLife.com, hipnotyzer, trener rozwoju osobistego, uwodzenia i NLP. W Społeczności od 7 lat. Osobiście wierzy, że uwodzenie zaczyna się od Inner Game i każdy z nas może być idealnym podrywaczem. Jako jeden z pierwszych zaczął rozwijać Grę poza sam techniczny sposób zaciągnięcia kobiety do łóżka również w kierunku umiejętności budowania długoterminowych relacji i ogólnej towarzyskości, co zasadniczo różni się od klasycznego podrywu.
SeduceYourLife.com, Forum.SeduceYourLife.com, Merlin na YouTube

BachusBachus – Trener uwodzenia i relacji międzyludzkich współpracujący z Seduceyourlife.com. Do niedawna kierownik agencji reklamowej, dziś młody przedsiębiorca branży muzycznej. Z uwodzeniem związany od 2005 roku. Współpracował przy organizacji poprzednich zlotów P.E.N.I.S. w Warszawie, Krakowie i Łodzi. Po obudzeniu w sobie naturala zainteresował się teorią i od tamtego czasu pomógł już wielu facetom w zdobyciu kobiet ich marzeń. Połączenie naturalnego instynktu uwodziciela oraz technik PUA pozwala precyzyjnie przekazać wiedzę każdemu kursantowi.
SeduceYourLife.com, Forum.SeduceYourLife.com

FeniksFeniks – Najbardziej kontrowersyjna postać wśród trenerów uwodzenia. Niekonwencjonalne metody, ekstremalna skuteczność. Wyciągnie z każdego najbardziej skrywaną prawdę. W pracy z klientami każdego traktuje indywidualnie. U Feniksa nie ma schematów. Zna się na ludziach i świetnie to wykorzystuje. Często polega wyłącznie na swojej intuicji. To właśnie ona w połączeniu z doświadczeniem czyni go świetnym trenerem. Mężczyźni cenią go za szczerość i wsparcie, którymi ich obdarza. Kobiety uwielbiają jego silny charakter i ostry temperament.
Feniks Uwodzenie, Feniks na YouTube.

Jan GajosJan Gajos – Absolwent jednej z krakowskich uczelni, utalentowany marketingowiec oraz współautor książki odkrywającej tajniki uwodzenia dla kobiet, a przede wszystkim trener Perfect Dating, który z prawdziwą pasją i zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą z kursantami. Przebył bardzo długą drogę zanim osiągnął poziom, który pozwolił mu na przekazywanie swojej wiedzy innym ludziom. Wydał właśnie swoje pierwsze szkolenie na DVD „Perfect Dating Poczucie Humoru”,  gdzie na 3 płytach DVD pokazuje jaką siłę  w uwodzeniu ma odpowiednio użyte poczucie humoru.
Perfect Dating, Jan Gajos na YouTube

Robert MarchelRobert Marchel – Dziennikarz i podróżnik. Autor serii audycji: “Szkoła uwodzenia”, książki: “Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz” oraz serwisu “jakzdobywac.pl”. Certyfikowany trener. Ceniony ekspert i doradca w dziedzinie relacji damsko­męskich. Opracował jeden z najskuteczniejszych systemów treningowych dla osób rozpoczynających swoją przygodę z uwodzeniem. W ostatnim związku z laureatką światowego konkursu fotomodelek.
Jak Zdobywać

SenseiSensei – Człowiek niebanalny i odróżniający się dość szczególnie. Jego metody są oparte głównie na własnym 12-letnim doświadczeniu. Jest bezpośrednim, pewnym siebie facetem, który osiąga wiele sukcesów w uwodzeniu kobiet. Jego historia z uwodzeniem rozpoczyna się we wczesnych latach jego życia. Jak sam mówi: „W życiu mam dwie pasje: kobiety i samochody”. Dlatego wie o nich prawie wszystko. Sensei jest obecnie topowym trenerem na polskiej scenie PUA. Jest człowiekiem bardzo otwartym i zawsze pomocnym.
Blog Senseia, Sensei na YouTube

StillStill – Zanim rozpoczął swoją przygodę z uwodzeniem był prawiczkiem z wieloma emocjonalnymi problemami. W ciągu 4 lat doszedł do poziomu, gdzie jego interakcje z kobietami dla większości wydają się wręcz „nieprawdopodobne i nierealne”. Swoją sławę zyskał dzięki ultra-szybkiemu uwodzeniu atrakcyjnych kobiet. Still wierzy, że chemia to nie przypadek i możemy nauczyć się tworzyć ją kiedy chcemy, gdzie chcemy i z jakimi kobietami chcemy. Przyczynił się do rozwoju największego forum o uwodzeniu, na którym zresztą jest moderatorem.
Instynktowne Uwodzenie, Still na YouTube

Tomek MarzecTomasz Marzec – Twórca marki AlphaMale, założyciel największego Forum w Polsce o zdrowych relacjach damsko-męskich i rozwoju osobistym. Prekursor nurtu wartości socjalnej, redaktor AlphaMale Magazine, wprowadził do Polski m.in. seminaryjną formę szkoleń oraz nagrania audio w formie Podcastów. W pracy trenerskiej niesamowicie skuteczny, otwarty, a jednocześnie wymagający i szczery do bólu. Tomasz jest także stylistą i LifeCoachem, co jest dodatkowym atutem w trakcie szkoleń.
Psychologia Relacji, Alpha Male

VekanVekan – Przede wszystkim praktyk dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, bo już jako 19-latek szkolił na Uniwersytecie Ekonomicznym. Jako pierwszy w Polsce w 2009 roku przedstawił swoje nagrania z “pola”, gdzie uczył książkowej teorii na prawdziwych przykładach. Twórca marki Rozwój-Uwodzenie i wielu systemów szkoleniowych między innymi: Prawdziwa Pewności Siebie i Systemu Jak Rozmawiać z Pięknymi Kobietami. Na co dzień zwykły facet taki jak Ty, który jest dowodem na to, że każdy może odnieść sukces z kobietami.
Blog Vekana, Vekan na YouTube

Dodatkowo, w związku ze zwiększoną ilością uczestników, na Zlocie pojawi się kilkunastu asystujących trenerów, takich jak Sniper, Prauler, czy też Wert. Są to osoby szczególnie dobrane, które znamy, z którymi wielokrotnie współpracowaliśmy i mają wieloletnie doświadczenie w uwodzeniu. Pomogą oni nam zabrać wszystkich uczestników do klubów, odpowiadać na ich pytania i ułatwić start. Dzięki temu możesz być pewien, że dostaniesz najlepsze wsparcie, jakie jest tylko możliwe!

 

O czym będzie mowa?

1. Merlin – “Skuteczne podejście i otwarcie.”
…czyli jak w praktyce podejść, zagadać do kobiety i przejść dalej w rozmowie.

 • Jaka jest mentalność skutecznego uwodziciela?
 • Co ma wspólnego efektywność z efektownością?
 • Jakie są najskuteczniejsze otwieracze?
 • Jaką strategię wybrać do uwodzenia konkretnej kobiety?
 • Jak przejść z otwieracza do dalszej rozmowy?
 • W jaki sposób selekcjonować kobiety?

2. Merlin – “Jak stać się obiektem kobiecych fantazji.”
…czyli moje sekretne sposoby stawania się ucieleśnieniem kobiecych pragnień.

 • Czego kobiety pragną – archetyp kochanka?
 • Jaki powinien być wygląd seksualnie atrakcyjnego faceta?
 • Czy niski, gruby i łysy może być podniecajacy?
 • Jak powinien zachowywać się kochanek w stosunku do kobiety?
 • W jaki sposób kochanek się komunikuje?
 • Co mówić kobiecie, aby podniecić ją seksualnie?
 • Jak wyważyć między dominacją a uległością?

3. Bachus – “Kreatywność w uwodzeniu.”
…czyli jak przestać starać się być uwodzicielem, a po prostu się nim stać.

 • Po co nam kreatywność?
 • Jak ćwiczyć kreatywność?
 • Jak budować otwieracze sytuacyjne?
 • Czym są hooki i jak je wyłapywać?
 • Kreatywność sexapealem intelektu.
 • Humor dzieckiem kreatywności.
 • Zaskakujące odpowiedzi na testy kobiet.

4. Feniks – “Pokochaj kobiety, aby one mogły pokochać Ciebie.”
…czyli najuczciwsze metody uwodzenia, które są zarazem najskuteczniejsze.

 • Pokochaj uwodzenie i bądź mężczyzną, którego uwodzą kobiety, zamiast maszyną do podchodzenia z marnymi efektami.
 • Co sprawia, że kobiety pragną i dbają o mężczyznę, któremu potem przyprowadzają inne kobiety “w prezencie”?
 • Szczerość w pracy nad sobą (metoda 3S).
 • Zmiana myślenia, a fizjologa ciała, czyli to jak myślisz determinuje brak sukcesów z kobietami. Jak to zmienić?
 • Jak pokochać siebie, zaakceptować rzeczywistość świata kobiet, a potem ją pokochać?
 • Zaufanie – prawdziwe źródło najlepszych akcji z kobietami.
 • Dla jakiej rzeczy kobiety zrobią wszystko?

5. Jan Gajos – “Głęboka pewność siebie.”
…czyli pewność siebie i wewnętrzna spójność drogą do sukcesu w uwodzeniu kobiet.

 • Model umysłu.
 • Oddziaływanie z innymi ludźmi.
 • Głęboka i płytka Pewność Siebie.
 • Strefy Komfortu.
 • Twoja podróż w przyszłość.
 • Jak pokochać samego siebie?

6. Robert Marchel – “Droga hardcora.”
…czyli maksymalne efekty w uwodzeniu

 • Trening czterech fundamentalnych czynników atrakcyjności.
 • Rama nagrody – ćwiczenia.
 • Element „X” – jak zaprzeczyć wszystkim zasadom i odnieść sukces.
 • Plan działania – bo Zlot to dopiero początek.
 • Ekstremalna motywacja.

7. Sensei – “Rozbaw – rozbrój – rozkochaj.”
…czyli podejdź i zdobądź kobietę.

 • Jak się przełamać by podejść do obcej kobiety?
 • Teksty otwarcia vel „Lodołamacze”.
 • Budowanie zaufania i bezpieczeństwa.
 • Tematy do rozmowy.
 • Jak wzbudzić napięcie seksualne u kobiety?

8. Still – “Jak naprawdę wygląda droga rozwoju?”
…czyli co zrobić, by zacząć jak najszybciej odnosić realne rezultaty z kobietami.

 • Praktyczny plan rozwoju, dzięki któremu zaczniesz odnosić sukces.
 • Filozofia kwestionowania i sztuka dopasowywania wiedzy do siebie.
 • Najczęstsze pułapki w nauce uwodzenia.
 • Jak poradzić sobie ze strachem i zbudować odwagę?
 • Jedna rzecz, która odróżnia mistrza od laika.
 • Na czym polega przemiana na głębokim poziomie i jak jej dokonać?
 • Co zrobić, gdy utkniesz w miejscu?

9. Tomasz Marzec – “Rewelacyjne relacje damsko-męskie.”
…czyli co robić, aby czuć się pewnie i dobrze w kontaktach z kobietami?

 • Dlaczego większość mężczyzn tak naprawdę nie wie zupełnie nic o kobietach?
 • Jakimi iluzjami i halucynacjami żyjesz na co dzień oraz skąd się to bierze?
 • Co jest przyczyną Twoich niepowodzeń i braku efektów w uwodzeniu kobiet?
 • Co zmienić, by nasze relacje cieszyły, bawiły i przynosiły nam radość?
 • Jakie kłamstwa są Ci na co dzień wpajane i co wpływa na to, że nie zauważasz swoich prawdziwych potrzeb?

10. Vekan – “Uwodzenie kobiet w dzień.”
…czyli o tym jak się dobrze bawić, spełniać fantazje i otaczać kobietami.

 • Dlaczego stosując zasady uwodzenia nie masz efektów lub jesteś nieszczęśliwy?
 • Przestań myśleć jak PUA zacznij myśleć jak Facet!
 • Etapy i kluczowe umiejetności niezbędne do sukcesu z kobietami, o których nikt ci nie powiedział.
 • Seksualne przygody i kobiety do związku.
 • Gwarancja efektów – Twój plan działania.

 

Szczegółowy plan konferencji.

Jak już wyżej wspomniałem, zjeżdżać możemy się już w czwartek (17.V) po południu. Zaczniemy od Firewalku, który będzie symbolicznym rozpoczęciem imprezy. Między 12:00 a 20:00 będziemy mieli wykłady, a wieczorami będziemy wychodzić do klubów.
Oto szczegółowy plan części wykładowej Zlotu.

Piątek – 18.V.2012
11:00 – 12:00 – Rejestracja gości.
12:00 – 12:30 – Otwarcie Zlotu.
12:00 – 13:30 – Merlin: Skuteczne podejście i otwarcie.
13:45 – 15:15 – Still: Jak naprawdę wygląda droga rozwoju?
15:30 – 17:00 – Jan Gajos: Głęboka pewność siebie.
17:00 – 18:30 – Przerwa obiadowa.
18:30 – 20:00 – Tomek Marzec: Rewelacyjne relacje damsko-męskie.

Sobota – 19.V.2012
12:00 – 13:30 – Robert Marchel: Droga hardcora.
13:45 – 15:15 – Vekan: Uwodzenie kobiet w dzień.
15:30 – 17:00 – Sensei: Rozbaw-rozbrój-rozkochaj.
17:00 – 18:30 – Przerwa obiadowa.
18:30 – 20:00 – Feniks: Pokochaj kobiety, aby one mogły pokochać Ciebie.

Niedziela – 20.V.2012
12:00 – 13:30 – Bachus: Kreatywność w uwodzeniu.
13:45 – 15:15 – Merlin: Jak stać się obiektem kobiecych fantazji.
15:30 – 16:00 – Zamknięcie Zlotu.

 

Dodatkowe atrakcje.

FirewalkImprezę zaczniemy już w czwartek 17.V wieczorem wielkim ogniskiem, przy którym  zorganizujemy dla chętnych Firewalk! Ostatnio pomysł bardzo się wszystkim spodobał, więc postanowiliśmy i tym razem dać Wam to unikalne doświadczenie. Poczuj, jak to jest przekraczać własne granice i rozwalić bariery strachu! 😉

Jeśli nie wiesz, czym jest Firewalk, to, przejście po rozżarzonych węglach jest stosowane w wielu kulturach jako pewnego rodzaju symbol siły i pokonania własnych słabości. Dlatego też podczas naszego Firewalku będziesz mógł zobaczyć, że to co z pozoru wydaje się nieprawdopodobne, jest jednak możliwe. Jeśli będziesz chciał, z chęcią wprowadzimy Cię w stan hipnozy, abyś mógł wykorzystać to doświadczenie do zbudowania w sobie większej pewności siebie, wyrzucić dowolne przeszkadzające doświadczenia i pozbyć się tego, co Cię powstrzymuje przed pełnym sukcesem z kobietami.

Tak wyglądało prowadzone przeze mnie chodzenie po szkle:

Chodzenie po węglach prowadzone przez Grzegorza Halkiewa – człowieka, który uczył mnie hipnozy:

Oprócz tego jak zwykle będzie można skorzystać z porad trenerów i innych uczestników Zlotu. Na pewno każdy z Nich podzieli się swoimi wielkimi doświadczeniami i wiedzą (oczywiście o ile dacie się nam wyspać 😉 ). Będzie można ich podglądać, aby zauważyć jak pewne techniki i metody działają w praktyce.

Nieodłączną częścią Zlotu jest także szalone imprezowanie i socjalizowanie się ze wszystkimi.

 

Sala.

Sala mieści się w ścisłym Centrum, dosłownie 15 minut piechotą od hostelu, gdzie śpimy. Tuż obok jest wiele knajp i restauracji, a także Stare Miasto, w sam raz na obiad i Day Game. 😉 Sala jest klimatyzowana, z pełnym nagłośnieniem oraz projektorem multimedialnym. Mamy ok. 150 miejsc, a biorąc pod uwagę, że będzie to największy Zlot do tej pory – spodziewamy się, że miejsca się dość szybko skończą.

  

 

Noclegi.

Noclegi jak zwykle organizujemy dla chętnych, po kosztach. Obejmują one noce 17.V/18.V, 18.V/19.V oraz 19.V/20.V. Do dyspozycji mamy hostel w samiutkim centrum Warszawy. W promieniu 15 minut spacerem znajduje się wiele warszawskich klubów, począwszy od tych mieszczących się na Starym Mieście, aż po Hybrydy czy Enklawę. Zarezerwowanych mamy w sumie 35 miejsc, zajętych na ten moment jest już 7 miejsc. Mamy jeszcze dosłownie 4 ostatnie miejsca. Pokoje prezentują się tak:

Hostel Hostel
 

Hostel

Ceny są różne w zależności od ilości miejsc w pokoju i standardu, aby było sprawiedliwie. Nie rozmieszczamy Was sztywno, tylko w zależności od Twojego wyboru opcji wpisujemy do grupy osób np. do pokoi trzyosobowych. Masz więc możliwość wybrać sobie sublokatorów.

Jak wcześniej wspomniałem, miejsca w dwóch poprzednich hostelach rozeszły się jak świeże bułeczki. W związku z olbrzymim zainteresowaniem dorezerwowaliśmy jeszcze kilka pokoi w hostelu niedaleko sali szkoleniowej. Zostało tylko kilka miejsc.

Miejsce na 3 noce w pokoju 6-os. – 190 zł. – tylko 4 miejsca!
(Liczy się kolejność wpłat.)
Miejsce na 3 noce w pokoju 3-os. – 260 zł. – tylko 2 miejsca!
Miejsce na 3 noce w pokoju 2-os. – 315 zł. – tylko 1 miejsce!
Miejsce na 3 noce w pokoju 4-os. – 170 zł. – BRAK MIEJSC!
Miejsce na 3 noce w pokoju 3-os. – 195 zł. – BRAK MIEJSC!
Miejsce na 3 noce w pokoju 2-os. – 220 zł. – BRAK MIEJSC!

Co jest w cenie noclegu?

 • Recepcja hostelu czynna 24h.
 • Sala z TV i odtwarzaczem DVD oraz komputery z dostępem do Internetu.
 • Bezpłatny Internet bezprzewodowy (WiFi).
 • W pełni wyposażona kuchnia hostelu.
 • Możliwość prania.
 • Kawa i herbata w hostelu bezpłatnie.
 • Biblioteczka.
 • Możliwość wypożyczenia rowerów.
 • Hostel i sklep spożywczy w jednym budynku.
 • Cukiernia/kawiarnia w budynku.
 • Na ulicy dwie zaprzyjaźnione restauracje.

 

Co mówią uczestnicy?

Przeczytaj wrażenia z poprzednich Zlotów, aby zobaczyć, co mówią o Ci, co już brali udział w tej imprezie:

[…] Ja brałem pierwszy raz udział w takim zlocie i muszę się wam przyznać absolutny mega odlot. To z czym się nigdy nie spotkałem tu miałem okazję poznać i to w bardzo ciekawej oprawie. Nie jestem zbyt wylewny (jeszcze) jeśli chodzi o dzielenie się wrażeniami ale wszystko było tak zaplanowane i przemyślane od chodzenia po rozżarzonych węglach przez wykłady do wspólnych wyjść na miasto aby poznać kogoś interesującego że tuż po zakończeniu pomyślałem sobie wow, jeszcze w ten sposób i tak dobrze się nie bawiłem. Mi ten zlot bardzo pomógł odkryć to że jestem zajebistym, wartościowym facetem i że wystarczy ruszyć cztery litery z miejsca aby zobaczyć że świat oferuje każdemu znacznie więcej niż jest w stanie sobie wyobrazić. Ja mogę powiedzieć że mi jakiś trybik w głowie ruszył i dał do myślenia. To była jak do tej pory najlepsza inwestycja w moim życiu i dla tego Cieszę się że podjąłem to ryzyko. […]
pro2924

[…] Co tu dużo mówić, było zajebiście. Pierwszy raz od 5 lat zagościłem w Warszawie i to w takiej ekipie 😉 […] Po pierwsze to dowiedziałem się że nic nie wiedziałem 😉 Dzięki wykładom głównie Merlina i Tomka Marca zrozumiałem że jestem dopiero na początku mojej przygody z uwodzeniem mimo że trwa ona juz dwa i pół roku to ciągle muszę się rozwijać i to na każdej płaszczyźnie uwodzenia a nie tylko wypady do klubów i plażowanie znajomych dziewczyn. […]
Tuxedo

Pierwszym moim wrażeniem po przyjściu na firewalka była otwartość i naturalność ludzi, którzy tam się spotkali. Niektórzy ze swoimi dziewczynami, narzeczonymi, nawet z rodzinami. Spodziewałem się czarodziei w kapeluszach, a miałem miłą przyjemność się rozczarować. Super też, że zorganizowałeś coś takiego Merlin, bo same wykłady i teoria jak wiadomo to nie wszystko. […] Przed zlotem w ankiecie wysłanej do Merlina zaznaczyłem sobie trzy cele: spotkać spoko ludzi, dostać kopa motywacyjnego do dalszego rozwoju i podnieść grę na wyższy poziom. Bezpośrednio czy pośrednio, wszystkie się spełniły podczas jego trwania. […]
Night Boi

Heya! To mój pierwszy zlot i moje wrażenia są bardzo pozytywne. Ogólnie dało mi to kopa na działanie i rozwój wewnętrzny, a ostatnio to jakiś zastój miałem. Świetne towarzystwo, atmosfera i ogólnie ekipa okazała się mega zgrana.
orph3us

[…] Według mojego odczucia w pełni zgraną paczką byliśmy dopiero w sobotę, w piątek niestety dopiero się poznawaliśmy i nie za bardzo orientowałem się kto jest z naszej grupy. Skłoniło mnie to do przetestowania jednej z metod podanych przez Feyda. Jak bawić się samemu w klubie. Polega to na tym, że tańczysz sam i odcinasz się od świata zwnętrznego zamykając oczy. Jakie było moje zdziwienie, gdy w pewnej chwili, ktoś chwycił mnie za ręce, gdy miałem oczy zamknięte i zacząłem tańczyć z kobieta w średnim wieku (35-40 lat), która później przekazała mnie swojej młodszej koleżance, jak się później okazało, ta młodsza miała w tym dniu urodziny i zauważyłem, że kilku z Was też z nią później tańczyło. […]
kitsan

Uczucia związane z Penisem są NIESAMOWITE !!! to niezaprzeczalny fakt. Podziękowania dla wszystkich tych, którzy go zorganizowali – PANOWIE CZAPKI z GŁÓW jesteście WIELCY. Dla mnie najważniejsze po Zlocie była ta niezwykła energia, która sama wypychała człowieka na wyższe poziomy. Dzięki niej min. poznałem swoją żonę ! […]
Buddy_Love


Oto kilka fotek z poprzednich Zlotów:

Saa 2009aSala 2009a
Zlot 2009a2009b

2009b2009b

Na naszym kanale na YouTube znajdziesz m.in. filmy z poprzednich Zlotów.
http://www.youtube.com/user/seduceyourlife

 

Jak możesz skorzystać na Zlocie?

Korzyści, jakie możesz wyciągnąć ze Zlotu są potężne. Oczywiście, nikt nie będzie prosił Cię, abyś skorzystał z tej szansy, ale wystarczy, że podejmiesz decyzję, że wyciągniesz ze Zlotu co najlepsze, a wtedy, a wtedy:

 • będziesz uczył się od 9 najlepszych trenerów w kraju;
 • skorzystasz z 20 godzin wykładów;
 • poza głównymi trenerami będziesz miał do dyspozycji także kilkunastu trenerów asystujących, którzy z chęcią odpowiedzą Ci na pytania i pomogą wystartować;
 • dostaniesz potężnego kopa energetycznego;
 • poznasz różne podejścia i metody, aby wybrać najlepsze dla siebie;
 • rozeznasz się w rynku uwodzenia i wybierzesz sobie najlepszego trenera;
 • będziesz miał możliwość podpytać trenerów;
 • hipnotyczny Firewalk rozwali blokady, które Cię stopują;
 • obszerny skrypt pozwoli Ci wrócić do wiedzy w dowolnym momencie;
 • poznasz mnóstwo technik oraz merytorycznej wiedzy;
 • zaczniesz zmieniać przekonania, czy to świadome, czy też nie;
 • dostrzeżesz, że możesz osiągnąć więcej, niż myślałeś do tej pory;
 • będziesz miał okazję praktykować wieczorem i za dnia;
 • nawiążesz nowe znajomości w całym kraju;
 • będziesz miał szansę wygrać szkolenia i programy video;
 • zbierzesz wspaniałe doświadczenia i wspomnienia!

Zapisy zamknięte – BRAK MIEJSC!

 

Konkurs!

Ogłaszamy także loterię! Wśród uczestników Zlotu obecnych na sali wylosujemy kilku szczęśliwców, którzy dostaną nagrody:

Nagrody przekazane przez Merlina:
1. Kupon na bezpłatne uczestnictwo w szkoleniu prowadzonym przez samego Merlina Uwodziciel™ o wartości 1270 zł.
2. Kupon 50% zniżki na uczestnictwo w szkoleniu prowadzonym przez samego Merlina Uwodziciel™ o wartości 635 zł.
3. Kupon 30% zniżki na uczestnictwo w szkoleniu prowadzonym przez samego Merlina Uwodziciel™ o wartości ponad 400 zł.
4. Program Nuklearna Pewność Siebie™ autorstwa Merlina, który jest najpotężniejszym do tej pory systemem rozwoju Gry Wewnętrznej o wartości 497 zł.
5. Nagrania P.E.N.I.S.™ 2011 zawierające nagrania 13,5 h. wykładów 9 najlepszych trenerów w Polsce o wartości 397 zł.

Nagrody przekazane przez Feniksa:
1. 3 x DVD Uwodzenie Dotykiem każdy o wartości 240 zł.

Nagrody przekazane przez Janka Gajosa z Perfect Dating:
1. Kupon na szkolenie weekendowe Perfect Dating o wartości 500 zł.
2. Kupon 50% zniżki na szkolenie weekendowe Perfect Dating o wartości 250 zł.
3. Zestaw szkoleń na DVD Perfect Dating 2.0 5 DVD + Perfect Dating Przemiany 4 DVD o łącznej wartości 268 zł

Nagrody przekazane przez Roberta Marchla:
1. 3 wejściówki na konferencję Wyprawa Zdobywcy o wartości 218 zł. każda.
2. 5 kuponów zniżkowych 50% na konferencję Wyprawa Zdobywcy o wartości 109 zł. każda.
3. 2 książki “Jak zdobyć…” o wartości 37 zł. każda.

Nagrody przekazane przez Stilla:
1. 2 kupony zniżkowe 25% na Praktyka Uwodzenia o wartości 375 zł. każda.
2. 5 darmowych półgdzinnych konsultacji o wartości 100 zł. każda.

Nagrody przekazane przez Vekana:
1. 2 x System Sekrety Kobiecych Testów o wartości 397 zł. każdy.
2. 3 x System Prawdziwa Pewność Siebie o wartości 147 zł. każdy.

Łączna wartość 33 nagród to aż… 7.340 zł!

Podejmij dobrą decyzję:

Ta impreza ma miejsce
tylko raz do roku!

 

Pomyśl przez chwilę, gdzie możesz być za rok? Zastanów się, ile jest warte Twoje życie towarzyskie, miłosne i seksualne? Ile razy mówiłeś sobie “coś chcę zmienić!” Podejmij decyzję teraz i zacznij już od tej chwili zmieniać swoje życie! To jest najlepszy sposób, w jaki możesz wprowadzić zmiany! Bez względu na to, czy jesteś początkujący, czy zaawansowany, GWARANTUJĘ Ci, że będziesz zadowolony, że wziąłeś udział w Zlocie. Wiem od trenerów, że szykują nie tylko materiał na przełamanie i rozpoczęcie przygody z uwodzeniem, ale też swoje potężne techniki nigdzie nie publikowane (ja sam także).
Masz jakieś pytania? Śmiało dzwoń (0-502 56 86 26) lub pisz (biuro@seduceyourlife.com)!

 

Zapisy zamknięte – BRAK MIEJSC!

Promocja ograniczona do 30.IV.
Normalna wartość Zlotu to 497 zł.!

Zostało ostatnie 5 miejsc!

Kliknij tu, aby zarezerwować swoją wejściówkę.
Zapisy zamknięte – BRAK MIEJSC!

 

 

Odrzuć wszelkie wymówki!
NIE POZWÓL, ABY ŻYCIE UCIEKAŁO CI MIĘDZY PALCAMI!!!

 

Do zobaczenia na Zlocie!
Maciej „Merlin” Moroz

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.