WAŻNE: Dodaj do Zaufanych!

 

WAŻNE:

Dodaj mnie do zaufanych nadawców,
aby nie przegapić darmowych materiałów!

 

Dziękuję Ci za założenie konta, hasło powinieneś dostać na e-maila. Możesz już korzystać z darmowych materiałów umieszczonych na tej stronie, ale sporo ekskluzywnych materiałów NIE UMIESZCZAM PUBLICZNIE. Część z nich będziesz dostawał na maila, jako mój Subskrybent VIP. Pierwszy z nich czeka już na Twojej skrzynce pocztowej! 🙂

Upewnij się, że dostaniesz je na skrzynkę!

Wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić, czy mój e-mail nie trafił do zakładek lub folderu spam, dodać mnie do białej listy i najlepiej do książki adresowej. Zrobisz to wchodząc na swoją skrzynkę pocztową przez stronę WWW, a jeśli korzystasz z programu pocztowego, zrób to także w nim.

Poniżej przygotowałem dla Ciebie instrukcje, które pomogą Ci to zrobić w ciągu 2-3 minut, nawet, jeśli nie jesteś biegły w korzystaniu z internetu. Zrobiłem także screeny, abyś zobaczył, gdzie dokładnie kliknąć. W razie pytań - zostaw je w komentarzach. Jedna uwaga: wraz ze zmianą adresu strony zmienił się także adres e-mail. Właściwy to maciej(małpka)maciejmoroz.pl. Także nazwa nadawcy się zmieniła i aktualnie brzmi po prostu: "Maciej Moroz".

Raz jeszcze: to bardzo ważne, bo wiem, że czasem moje wiadomości wpadają w SPAM i zakładki. Nie chcę, aby moje najlepsze materiały przeszły Ci koło nosa, wybierz więc swojego dostawcę i wykonaj poniższe kroki. 🙂

 

Wybierz poniżej swojego dostawcę poczty:

 

Gmail   |   o2 / Tlen   |   WP   |   Onet   |   Interia   |   Yahoo   |   Gazeta   |   Outlook / Windows Live


GMAIL

 

1. Po pierwsze, sprawdź, czy moja wiadomość pojawiała się w zakładce "Główne" w "Odebrane". Jeśli tak, to przejdź do punktu 5.

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 7

 

2. Jeśli wiadomość nie pojawiła się w "Odebrane", sprawdź koniecznie skrzynkę Spam. Kliknij "Więcej" po lewej stronie [1], aby rozwinąć dodatkowe skrzynki i otwórz skrzynkę "Spam" [2]. Następnie zaznacz wiadomość "ptaszkiem" [3] i wybierz "To nie jest spam" [4]. Wiadomość powinna zostać przeniesiona do "Odebrane"

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 8

 

3. Wejdź w skrzynkę "Odebrane". Jeśli nie widzisz wiadomości ode mnie w zakładce "Główne", to sprawdź pozostałe zakładki. Najczęściej wiadomość może być w zakładce "Oferty".

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 9

 

4. Wejdź w tę zakładkę [1], zaznacz wiadomość ptaszkiem [2]. Wybierz ikonkę "Etykiety" [3], odznacz wszystkie pola [4], a następnie kliknij "Zastosuj" [5].

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 10

 

5. Wejdź w zakładkę "Główne", a następnie otwórz wiadomość ode mnie.

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 11

 

6. Kliknij w strzałkę po prawej stronie nagłówka wiadomości [1]. I wybierz "Dodaj użytkownika Merlin SeduceYourLife.com do listy kontaktów" [2].

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 12


o2 / Tlen

 

1. Po pierwsze, sprawdź, czy moja wiadomość pojawiała się w "Odebrane". Jeśli tak, to przejdź do punktu 4.

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 25

 

2. Jeśli wiadomość nie pojawiła się w "Odebrane", sprawdź koniecznie skrzynkę Spam [1]. Jeśli znalazłeś tam wiadomość, to zaznacz ją ptaszkiem [2], a następnie wybierz "Nie Spam" [3]. Wiadomość zostanie przeniesiona do skrzynki "Odebrane" - znajdź ją.

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 26

 

3. Jeśli nie widzisz wiadomości w skrzynce "Główne" [1], poszukaj jej w zakładkach "Powiadomienia", Oferty", "Społeczności", "Newslettery" [2]. Prawdopodobnie jest w tej ostatniej.

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 27

 

4. Wejdź w tę zakładkę, zaznacz wiadomość ode mnie ptaszkiem [1], kliknij na "Przenieś" [2] i wybierz "Odebrane" [3].

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 28

 

5. Znajdź wiadomość w skrzynce "Odebrane" [1] w zakładce "Główne" [2] i otwórz ją [3].

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 29

 

6. Następnie najedź myszką na moją nazwę, czyli "Merlin SeduceYourLife.com" [1], a gdy wyskoczy menu - wybierz "Dodaj do kontaktów" [2].

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 30


WP

 

1. Po pierwsze, sprawdź, czy w skrzynce "Odebrane" [1], w zakładce "Główna" [2] wiadomość pojawiała się wiadomość ode mnie [3]. Jeśli tak, to przejdź do punktu 5.

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 31

 

2. Jeśli wiadomość nie pojawiła się w Skrzynce Odbiorczej, sprawdź koniecznie skrzynkę Spam [1]. Jeśli znalazłeś tam wiadomość, to kliknij na niej prawym klawiszem myszki [2], a następnie wybierz "Zgłoś jako spam" [3].

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 32

 

3. Wyskoczy Ci okienko z pytaniem o powód, upewnij się, że tytuł okienka to "Zgłaszanie nie-spamu", żebyś przypadkiem nie zablokował wiadomości ode mnie. 🙂 Wybierz "Inny powód" [1] i zaznacz "Dodaj do białej listy" [2], a następnie kliknij "Dalej" [3]. Wiadomość powinna zostać przeniesiona do skrzynki "Odebrane".

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 33

 

4. Sprawdź, czy wiadomość ode mnie pojawiła się w zakładce "Główne", jeśli nie - poszukaj w innych zakładkach, takich jak "Oferty", czy "Inne". Najczęściej wiadomość znajduje się w tej ostatniej. Wejdź w nią [1], a następnie wciśnij i przytrzymaj lewy przycisk myszki [2] i przeciągnij wiadomość do zakładki "Główne" [3].

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 34

 

5. Znajdź wiadomość w skrzynce "Odebrane" [1] w zakładce "Główne" [2].

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 35

 

6. Otwórz tę wiadomość i z menu pod moim adresem e-mail wybierz "dodaj do książki adresowej".

 

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 36

 

7. Na następnej stronie kliknij "dodaj".

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 37


Onet

 

1. Po pierwsze, sprawdź, czy moja wiadomość pojawiała się w Skrzynce Odbiorczej. Jeśli tak, to przejdź do punktu 3.

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 17

 

2. Jeśli wiadomość nie pojawiła się w Skrzynce Odbiorczej, sprawdź koniecznie skrzynkę SPAM [1]. Jeśli znalazłeś tam wiadomość, to zaznacz ją "ptaszkiem" [2], a następnie kliknij "To Nie SPAM" [3]. Wiadomość zostanie przeniesiona do Skrzynki Odbiorczej - znajdź ją.

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 18

 

3. Znajdź wiadomość w Skrzynce Odbiorczej. Najedź kursorem myszki nad "Merlin SeduceYourLife.com" [1], w kolumnie autora. Wyświetli Ci się menu, kliknij w "Oznacz jako zaufanego nadawcę" [2]. Następnie najedź myszką raz jeszcze, zaznacz mój adres e-mail i skopiuj adres do schowka [3].

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 19

 

4.  Następnie kliknij w ikonkę "Kontakty" po lewej stronie [1]. Następnie kliknij W "Nowy kontakt" [2]. W polu "email" wklej mój adres [3], a następnie kliknij "Zapisz" [4].

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 20


Interia

 

1. Po pierwsze, sprawdź, czy moja wiadomość pojawiała się w skrzynce "Odebrane". Jeśli tak, to przejdź do punktu 3.

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 13

 

2. Jeśli wiadomość nie pojawiła się w "Odebrane", sprawdź koniecznie skrzynkę SPAM [1]. Jeśli znalazłeś tam wiadomość, to najedź na nią kursorem myszki i kliknij w ikonkę koperty z ptaszkiem [2] ("To nie jest spam, przenieś do Odebranych"). Wiadomość zostanie przeniesiona do skrzynki "Odebrane" - znajdź ją.

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 14

 

3. Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości w skrzynce "Odebrane", sprawdź w skrzynkach "Oferty" lub "Społeczności" [1]. Gdy znajdziesz tam wiadomość [2], zaznacz ją "ptaszkiem" [3], wybierz na górze "Przenieś" [4] i kliknij "Odebrane" [5].

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 15

 

4. Kliknij myszką na mały avatar przy wiadomości ode mnie, gdzie jest albo moje zdjęcie, albo literka "M" w kółku [1], a następnie kliknij ikonę sylwetki z plusem [2] ("Dodaj tę osobę do listy kontaktów"). A następnie kliknij po prawej stronie w przycisk "Zapisz" [3].

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 16


Yahoo

 

1. Po pierwsze, sprawdź, czy moja wiadomość pojawiała się w Skrzynce Odbiorczej. Jeśli tak, to przejdź do punktu 3.

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 38

 

2. Jeśli wiadomość nie pojawiła się w Skrzynce Odbiorczej, sprawdź koniecznie skrzynkę SPAM. Jeśli znalazłeś tam wiadomość, to kliknij na niej prawym klawiszem myszki, a następnie wybierz "Nie Spam". Wiadomość zostanie przeniesiona do Skrzynki Odbiorczej.

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 39

 

3. Znajdź wiadomość w Skrzynce Odbiorczej i kliknij prawym klawiszem myszki na wiadomości i wybierz "Dodaj nadawcę do kontaktów"...

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 40

 

4. ....i w wyskakującym okienku kliknij "Zapisz".

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 41


Gazeta

 

1. Po pierwsze, sprawdź, czy moja wiadomość pojawiała się w skrzynce "Odebrane". Jeśli tak, to przejdź do punktu 3.

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 1

 

2. Jeśli wiadomość nie pojawiła się w skrzynce "Odebrane", sprawdź koniecznie skrzynkę SPAM [1]. Zaznacz wiadomość ptaszkiem [2] i wybierz "To nie SPAM" [3]. Jeśli wyskoczy Ci okienko z prośbą o potwierdzenie - kliknij "OK". Wiadomość zostanie przeniesiona do skrzynki "Odebrane" - znajdź ją.

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 2

 

3. Znajdź wiadomość w Skrzynce Odbiorczej [1] i i najedź myszką na moją nazwę nadawcy "Merlin SeduceYourLife.com" [2]. W menu, które się pojawi wybierz: "Oznacz jako zaufanego nadawcę" [3].

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 3

 

4. Najedź raz jeszcze na moją nazwę nadawcy [1], zaznacz i skopiuj mój adres do schowka [2].

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 4

 

5. Kliknij w "Kontakty" na górze strony [1].

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 5

 

6. Następnie kliknij w "+ Nowy Kontakt" [1], a następnie wklej mój adres e-mail w polu "email" [2] i kliknij "Zapisz" [3].

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 6


Outlook

 

1. Po pierwsze, sprawdź, czy moja wiadomość pojawiała się w Skrzynce Odbiorczej. Jeśli tak, to przejdź do punktu 3.

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 21

 

2. Jeśli wiadomość nie pojawiła się w Skrzynce Odbiorczej, sprawdź koniecznie skrzynkę "Wiadomości-śmieci" [1]. Jeśli znalazłeś tam wiadomość, to kliknij na niej prawym klawiszem myszki [2], a następnie wybierz "Oznacz wiadomość jako niebędącą śmieciem" [3]. Wiadomość zostanie przeniesiona do Skrzynki Odbiorczej - znajdź ją.

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 22

 

3. Wejdź w Skrzynkę Odbiorczą [1], otwórz wiadomość [2] i najedź myszką na moją nazwę "Merlin SeduceYourLife.com" [3]. Gdy wyskoczy menu podręczne wybierz "Dodaj" [4].

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 47

 

4. Wyskoczy Ci okno tworzenia kontaktu, kliknij więc "Zapisz".

WAŻNE: Dodaj do Zaufanych! 24

 

Gotowe! 🙂 Teraz powinieneś dostawać ode mnie wszystkie materiały! 🙂

Ta strona używa ciasteczek, aby zapewnić Ci lepsze i szybsze działanie oraz dostosować treści do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem oraz podanych przez Ciebie danych osobowych. Przez dalsze, aktywne korzystanie z tej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody. Możesz zawsze usunąć i wyłączyć ciasteczka naszej strony, Facebooka oraz Google Analytics, aby mieć pełną prywatność. Masz możliwość także cofnąć zgodę lub usunąć dane. Więcej możesz się dowiedzieć z naszego Regulaminu, Polityki Prywatności oraz Informacji o Przetwarzaniu Danych.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close