Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Uwodzenie NLP

 

Czy Chciałbyś Wiedzieć
Jak Kompletnie Zafascynować Sobą
i Rozgrzać Do Czerwoności
Dowolną Kobietę
w 4 Prostych Krokach?

 
 
To, czego za chwilę się dowiesz na tej stronie,
to najpotężniejsze techniki uwodzenia,
które kompletnie zrewolucjonizują Twoje relacje z kobietami!
Nie będziesz już musiał zgadywać,
starać się, czy liczyć na łut szczęścia.
Będziesz doskonale wiedział jak w prosty sposób sprawić,
by kobieta w pełni się otworzyła
i była gotowa na seksualne przygody!
Wystarczą te 3 proste zasady i 4 banalne kroki,
przez które możesz przejść w ciągu 1 randki,
a nawet w ciągu 20 minut od poznania jej!
Czytaj więc dalej…
 
 

Cześć! 🙂

zlot-2014-0593-1024x683Nazywam się Maciej Moroz, ale przyjaciele mówią na mnie “Merlin”. Jestem Trenerem Uwodzenia od 10 lat i chciałem Ci przede wszystkim podziękować za to, że czytasz te słowa.

Widzisz, ta strona jest dla mężczyzn, którzy chcą się nauczyć, w jaki sposób działa umysł kobiety, aby móc łatwo i skutecznie sprawić, by była nimi totalnie zafascynowana. Jest dla tych, którzy są gotowi włożyć choć minimalny wysiłek w to, aby przełamać swoje ewentualne obawy, opory, czy nieśmiałość, ponieważ mam dla Ciebie także takie techniki. Jest dla tych, którzy są zdeterminowani, aby odmienić swoje relacje z kobietami, ponieważ mają już dość dotychczasowych rozczarowań, czy porażek. Dla tych, którzy nie tylko chcą brać, ale są gotowi najpierw dać kobiecie to, czego ona potrzebuje, aby potem ona… Odwdzięczyła się spełniając swoje i Twoje fantazje. 😉

Jeśli brzmi to intrygująco, to czytaj dalej tę stronę,
bo to może być dla Ciebie strzał w dziesiątkę!

Na tej stronie zdradzę Ci całkowicie bezpłatnie moje nowatorskie rozwiązania, które umożliwiły mi przemianę od zakompleksionego prawiczka w silnego mężczyznę, który nie może opędzić się od kobiet.

Kurs uwodzenia Szkolenie z uwodzenia Kurs podrywania kobiet

 
 

Kiedyś byłem… Strasznym frajerem

OLYMPUS DIGITAL CAMERAZawsze byłem nieśmiały, zakompleksiony i szło mi z dziewczynami bardzo kiepsko. Szczerze, to w wieku 22 lat wciąż byłem prawiczkiem… Miałem wprawdzie wcześniej dziewczynę, przez niecały tydzień, ale tylko się całowaliśmy. Słowem, byłem zły na siebie, sfrustrowany i miałem wrażenie, że to jest gra, która jest ustawiona tak, że choćby nie wiem jak bym się starał, to i tak przegram.

Widzisz, w 2004/5 roku byłem nieziemsko zakochany. Strasznie spodobała mi się pewna dziewczyna, śliczna blondynka o złotym sercu. Poznałem ją na Sympatii, wiele nas łączyło, to był dla mnie prawdziwy fart!

Pewnie wiesz jak to jest, gdy człowiek tak bardzo pragnie, że nie może o niej przestać myśleć. Strasznie mi na niej zależało, dlatego cholernie się bałem to spieprzyć. A do tego w zasadzie nie wiedziałem jak się zabrać do sprawy, kiedy pocałować, jak zainteresować sobą i sprawić, by mnie pragnęła widząc mężczyznę.

Pewnie tak jak i Ty, próbowałem tradycyjnych podejść. A to kupiłem jej kwiaty, a to poszliśmy na spacer, a to na randkę, a to zaprosiłem ją na kolację, czy do teatru. Starałem się być romantyczny, słuchać, być miły i dobry. Zdarzyło mi się nawet wyznać jej, że coś do niej czuję.

Nie potrafiłem nic z tym zrobić. W pewnym momencie przypomniały mi się materiały, które znalazłem kiedyś w internecie na temat NLP (później opowiem Ci, co to dokładnie jest). Postanowiłem więc, że wykorzystam te techniki wywierania wpływu na niej, aby zdobyć jej serce. W końcu cel uświęca środki, prawda?

Pamiętam jak dziś, gdy siedziałem u niej, byliśmy sam na sam. Zacząłem stosować te techniki i… Zobaczyłem, jak jej piersi unoszą się powoli i rytmicznie, jak usta się rozszerzają, a oczy są we mnie wlepione. Byłem w szoku!

 
 

W takim szoku, że nic nie zrobiłem!

Ona dała mi szansę, abym wykonał krok, ale ja miałem pewność siebie na tak niskim poziomie, że bałem się w ogóle zaryzykować zniszczenie naszej przyjaźni. Przyznam, że trochę spanikowałem. Wtedy tego nie wiedziałem, ale dała mi potem jeszcze szansę, ale ja znowu to schrzaniłem.

Byłem załamany, pamiętam, jak leżałem w łóżku i słychałem Chylińskiej z O.N.A. śpiewającej, że “miłość jest łamaniem kołem”. Aż w końcu się wkurzyłem i powiedziałem sobie:

“Od tej pory weźmiesz swoje życie w ręce, staniesz się pewny siebie,
i posiądziesz umiejętności podrywania dziewczyn …I TO NATYCHMIAST!”

I wiesz co?

Spędziłem dwa miesiące nad książkami! Czytałem materiały po angielsku, sprawdzając w słowniku do drugie słowo.
Przerabiałem książki napisane przez psychologów. Uczyłem się z amerykańskich wykładów i gromadziłem wiedzę. Zebrałem tego DWA SEGREGATORY!

Kurs uwodzenia kobiet

 
 

I zacząłem praktykować wiedzę. Nie miałem nikogo, kto by mi pomógł, czy wskazał odpowiedni kierunek. Zacząłem testować te techniki na koleżankach, znajomych, na imprezach w akademiku. Zacząłem wychodzić na miasto, aby zagadywać do zupełnie obcych dziewczyn i…

 
 

Pamiętam moje pierwsze sukcesy

Wszystko przez krew pot i łzy, ale… To pierwsze podejście, gdy śliczna, mała czarna w kaszkietówce z krągłymi piersiami dała swój numer. Gdy te dwie dziewczyny z drugiego miasta czekające na PKS dały mi swój numer i same zaproponowały wyjście na imprezę po paru miesiącach.

Ale najmocniej pamiętam tę jedną dziewczynę… Koleżankę mojego kolegi, którą spotkaliśmy przypadkiem rozdającą ulotki na lubelskiej Starówce. Postanowiłem zademonstrować mojemu koledze umiejętności i zastosowałem na niej swój Zabójczy Wzorzec. To było niesamowite, że po 10 minutach znajomości aż drżała, gdy jej dotykałem odpalając tzw. kotwice!

 
 

Wtedy skumałem,
że stałem się w tym naprawdę dobry!

Kumpel był pod takim wrażeniem, że sama mi wcisnęła swój numer telefonu, że powiedział: “musisz mnie tego nauczyć!” Odpowiedziałem: “Jeśli podoba Ci się ta umiejętność i chcesz ją posiąść, to mogę podzielić się z Tobą swoją wiedzą”.

Byłem już wtedy na tyle pewny siebie, że potrafiłem podejść i zagadać do dziewczyny, nawet jeśli bardzo mi się podobała i trochę się stresowałem. Zacząłem mieć więcej przyjaciół, zawsze miałem z kim wyjść, a dziewczyny same zaczęły się mną interesować. Wreszcie czułem się atrakcyjny, kochany, szczęśliwy i byłem z siebie dumny!

I tak oto zostałem trenerem uwodzenia… Pierwsze szkolenie poprowadziłem po przyjacielsku dla moich 5 kumpli za obiad i flaszkę wódki. Cieszyłem się, że naprawdę pomagam i oszczędzam całych miesięcy ciężkiej pracy. 🙂

Kurs uwodzenia kobiet

 
 

Od tego czasu przeszedłem potężną drogę. Od tego pierwszego szkolenia dla przyjaciół, założyłem forum, potem była pierwsza konferencja i poprowadziłem pierwsze kursy. Najpierw dodatkowo, zupełnie bez ciśnienia. Aż w 2008 musiałem rzucić moją pracę, aby zająć się szkoleniem z uwodzenia na pełen etat!

To była niesamowita przygoda! Ostatnio podliczyłem, że z moich porad skorzystało już ponad 25.000 osób, ponad 14.000 subskrybuje moje wiadomości, a w szkoleniach wzięło udział 2.293 kursantów. Miałem przyjemność wykładać na Uniwersytecie Wrocławskim, czy na SGH. Bywałem zapraszany do TVN, TVP, SuperStacji, dawałem wywiady do Eski, RMF FM, czy też Onetu, Dziennika, czy Super Ekspresu.

Kurs uwodzenia kobiet

 
 

Napisałem parę książek i poradników. Rozeszły się w tysiącach egzemplarzy, więc i podziękowań dostaję nie mało. Jestem dumny z nich, gdy dowiaduję się, że nie tylko poznają dziewczyny i mają z nimi sukcesy, ale i całe ich życie się zmienia na lepsze, bo są pewniejsi siebie i odważniejsi.

Wielu z nich przeżyło ciekawe przygody, o których marzyli, czy to egzotyczne piękności, czy trójkąty. Niektórzy żyją w wolnych związkach, a jeszcze inni pozakładali już rodziny!

Trener uwodzenia kobiet Trener uwodzenia kobiet Kurs uwodzenia kobiet

 
 

Oto więc, co dla Ciebie przygotowałem:

Wyjątkowy Interaktywny Kurs Internetowy

bez-nazwy-2

Jest to kurs, który pokaże Ci, jak możesz użyć technik NLP, aby odnieść spektakularny i błyskawiczny sukces z kobietami!

A co to takiego to NLP?

Widzisz, w 1974 roku dwóch naukowców, Bandler i Grinder, przyjrzeli się temu, jak pracują najlepsi psychoterapeuci. Wielu profesjonalnych psychologów musi długo pracować, aby zmienić swoich pacjentów. Kilku jednak było wybitnych, którzy osiągali efekty niemal błyskawicznie pomagając swoim klientom.

Wgryźli się więc z nagrania z sesji tych najlepszych i odkryli, że łączą ich pewne podobieństwa w sposobie komunikacji. Używali określonych słów, tonu głosu, a także wzorców, dzięki czemu byli wyjątkowo przekonujący oraz doskonale potrafili trafić do podświadomości i wywołać dowolne emocje!

Szybko zrozumieli, że to nie tylko jest świetne uzupełnienie warsztatu pracy psychologa, ale przede wszystkim można wykorzystać w codziennym życiu! Obecnie NLP, którego skuteczność coraz to mocniej potwierdza nauka, jest stosowane w negocjacjach, zarządzaniu ludźmi, czy też reklamie, ale także przez agentów i policjantów podczas przesłuchań.

I to byłoby strasznie głupie, gdybyśmy nie użyli tego,
aby jeszcze lepiej komunikować się z kobietami, prawda?

Dlatego postanowiłem stworzyć ten produkt, aby pokazać Ci, w jaki sposób możesz wykorzystać te techniki do podrywania kobiet. Wykorzystałem więc wiedzę, którą zgromadziłem do tej pory, swoje autorskie podejście i osiągnięcia, aby stworzyć spójny system, który umożliwia obudzenie w kobiecie dowolnych emocji.

Ale zanim wsiąkniesz w pełni w ten świat i rzucisz się poznawać materiały, musz zrozumieć parę podstawowych zasad, które bez względu na decyzję jaką podejmiesz, wywrócą Twój świat do góry nogami!

 
 

3 podstawowe reguły

1. Komunikacja musi mieć swój cel!

target-1551492

Większość facetów chce poderwać dziewczynę i spotykają się z nią, ale nie mają planu. Chcą z nią wylądować w łóżku, ale nie zastanawiają się, o czym i jak z kobietą rozmawiać.

W efekcie, nawet jeśli kobieta była zainteresowana, to facet traci w jej oczach. Pewnie nie raz tak miałeś, że dziewczyna po pierwszej randce nie chciała się z Tobą więcej spotykać. Zastanawiałeś się: “co spieprzyłem?”, tymczasem po prostu zabrakło Ci umiejętności zbudowania emocji i widziała w Tobie tylko kolegę.

Pamiętaj: to, co robisz i mówisz, musi mieć zawsze cel! Zastanów się, jaki masz cel na relację z tą kobietą, bo inaczej zbudujesz związek z kochanką, a inaczej związek na stałe. Pomyśl też o tym, jaki masz cel na tę jedną konkretną randkę.

2. Jaki jest stan, w którym jej się będzie chciało?

oailam0

Kiedy masz już przed oczami cel, np. chcesz ją zaintrygować albo pocałować, to musisz sobie zadać kolejne pytanie: “w jaki stan ją wprowadzić i jak to zrobić?”

Widzisz, pozwolę sobie na kontrowersyjny przykład…

Jeśli chcesz nauczyć psa sztuczek, to możesz próbować go przekonać, czy zmusić do posłuszeństwa. Ale to kiepska strategia, bo ciągle będziesz musiał go cisnąć, dopóki… nie wkurzy się i Cię nie ugryzie. 😉

Widziałem jakiś czas temu dokument na Discovery o tym, jak szkoli się policyjne psy do poszukiwania narkotyków. Otóż to, co się robi, to bawi się z psem piłką, która… Pachnie marihuaną lub kokainą! Następnie chowa się zabawkę i każe psu znaleźć, a jak znajdzie, to nagradza się go smakołykiem. Jeśli kiedyś jakiś pies będzie obwąchiwał Ci torbę na lotnisko, to wyobraź sobie, że dla niego to nie jest praca, TO JEST NAJLEPSZA POD SŁOŃCEM ZABAWA!

Słowem wprowadź kobietę w stan, w którym będzie się dobrze czuła i będzie miała ochotę na to samo, co Ty! Zamiast kombinować, jak ją przelecieć, pomyśl najpierw – jak mogę sprawić, że się poczuje, żeby miała ochotę na seks? Może komfortowo i bezpiecznie? Zaintrygowana, zafascynowana? A może ciekawa i podniecona?

Są ku temu narzędzia, i zaraz Ci jedno zdradzę, ale najpierw trzecia zasada:

3. Daj jej to, czego pragnie, a nie wyciągnij to, czego ty chcesz!

Zamiast być manipulantem, który myśli tylko o sobie, pomyśl też o kobiecie! Większość facetów myśli, jak tu ją upić, czy nabrać, aby chciała zrobić coś, na co może nie do końca ma ochotę. I one to widzą!

A oto mocny, praktyczny przykład:
Jak sprawić, by zrobiła Ci dobrze ustami?

<a href='http://www.freepik.com/free-photo/close-up-of-woman-with-ice-cream_867501.htm'>Designed by Freepik</a>

Wiesz jak ja przełamuję te bardziej pruderyjne z moich kochanek? Nie mówię “oj, weź, kochanie, zrobi mi loda!”. Broń boże!
Zaczynam jej opowiadać, jak to jest piękne, jak bardzo lubię seks oralny, bo to jest największa możliwa intymność, gdy można sprawiać komuś przyjemność i bawić się każdym skrawkiem jego ciała… Bo co jest bardziej intymnego niż pieszczoty własnym językiem okolic intymnych…? Można wtedy poznać każdy milimetr i trafić precyzyjnie w to miejsce, które wywołuje tę maksymalną możliwą rozkosz i dziką ekscytację…

Czujesz to? Pobudzam jej wyobraźnię, sprawiam, że zaczyna myśleć o tym nieco inaczej. Bez ciśnienia, bez naciskania. Potem często ja robię jej dobrze, ale bez nacisku na to, że oczekuję czegoś w zamian.

I ona sobie sama mówi: “możesz czuć się bezpiecznie i ściągnąć… dać mu to, co pragniesz… aby też poczuć to spełnienie…” Bo wie, że nie będę do niczego jej zmuszał i może po prostu bawić się ze mną, świadomie podejmując decyzję!

Dlatego właśnie Uwodzenie NLP jest tak ważne i skuteczne. Po prostu prowadzisz kobietę do emocji, otwierasz na nowe doświadczenia i pokazujesz, że przy Tobie może odpuścić. Dajesz poczucie bezpieczeństwa, swobody seksualnej, że jej nie oceniasz i dzielisz się z nią swoimi emocjami.

Tworzysz swoistą bańkę emocji
i poczucie wyjątkowego porozumienia,
a to wszystko dzięki właściwej komunikacji…

Takich technik jest cała masa i mnóstwo innych narzędzi, których teraz nie będę zbytnio opisywał, bo są ich dosłownie dziesiątki.

 
 

Zresztą, zobacz sam, co znajdziesz w pełnym programie

 unlp-kurs-glowny

Moduł 1: Wstęp, czyli jak szybko zacząć mieć efekty?

 • W tym module zarysuję Ci ogólny plan szkolenia i pokażę, jak z niego najlepiej skorzystać, aby mieć pełne efekty.

Moduł 2: Zasady uNLP, czyli dlaczego to działa tak dobrze?

  • Poznasz teoretyczne podstawy, dzięki czemu wiedza będzie Ci szybciej wchodzić do głowy.
  • Dowiesz się, jaką mieć mentalność i jak w praktyce stosować wiedzę.

Moduł 3: Rozpoczęcie, czyli w jaki sposób przykuć jej uwagę?

  • Pokażę Ci, jak możesz przejąć pełnię władzy nad swoimi relacjami i kierować nimi w dowolnym kierunku.
  • Dowiesz się jak skutecznie zagadać, wprowadzając ją od razu w stan lekkiego transu i podatności na sugestie.
  • Będziesz wiedział, jak zbudować komfort i poczucie bezpieczeństwa, a także jak sprawić, by postrzegała Ciebie jako atrakcyjnego faceta.

Moduł 4: Twój Pierwszy Wzorzec, czyli jak skutecznie się komunikować?

  • Pokażę Ci, jak komunikować się z kobietą skutecznie, aby wywoływać pożądane emocje.
  • Będziesz wiedział doskonale, jak sprawić, że ona poczuje się komfortowo z Tobą także seksualnie.
  • Dowiesz się czym są wzorce, jak są zbudowane i jak je stosować.
  • Będziesz wiedział jak kierować jej postrzeganiem i wywoływać dowolne stany.

Moduł 5: Otwarcia i Indukcje, czyli jak wykorzystać techniki do wywołania emocji?

  • Poznasz 71 gotowych potężnych tekstów, które będziesz mógł wykorzystać od razu
  • Zdradzę Ci 13 zasad, abyś mógł samodzielnie, spontanicznie korzystać z nich dostarczając sugestie
  • Dzięki tym Otwarciom i Indukcjom, będziesz w stanie robić obiekcje jej świadomego umysłu i zacząć kierować bezpośrednio emocjami

Moduł 6: Zaawansowane Techniki, czyli jak wzmocnić i zapętlić?

  • Poznasz błyskawiczne trans-słowa i techniki na trudniejsze przypadki
  • Dowiesz się jak dowolnie zmieniać jej reguły i sposób postrzegania przez kobietę Ciebie, waszej relacji, czy samej siebie
  • Dam Ci metody, dzięki którym nauczysz się jak wzmacniać jej emocje, aż do granic absurdu i obsesji
  • Dowiesz się także jak powiązać te emocje z sobą albo sprawić, że będę jej się kołatały w głowie, nawet, gdy nie będzie Cię przy niej

Moduł 7: Mapa Mózgu, czyli jak działa umysł człowieka?

  • Dowiesz się, jak rozpoznać jej potrzeby, emocje, wartości i przekonania, aby utrafić precyzyjnie w jej potrzeby
  • Będziesz wiedział, jak kierować jej emocjami, bo to przecież emocje sprawiają, że jesteś zaintrygowany i podejmujesz decyzje
  • Nauczysz się radzić sobie z jej “autopilotem”, czyli odruchowymi reakcjami typu “nie jesteś w moim typie”, czy też “ja taka nie jestem”

Moduł 8: Jaja Jak Berety, czyli w jaki sposób być pewnym siebie?

  • Popracujemy nad Twoją mentalnością, więc będziesz pewny siebie, asertywny i gotowy do działania.
  • Zmienisz swoje emocje, nawyki i zaczniesz świadomie podejmować decyzje
  • Pomogę Ci zaprogramować nową, lepszą mentalność, wyzwolić się z blokad i będziesz potrafił nastawić się na pełny sukces!

Moduł 9: Zamknięcie, czyli ostatnie wskazówki.

  • Zrozumiesz, co robić dalej, czyli jak ją pocałować, zabrać do siebie, czy zbudować związek
  • Będziesz wiedział, jak rozwijać dalej swoje kolejne umiejętności
 
 

Czyli dokładnie, co Ci to da?

 

Podsumowując:

 • Podniesiesz swoją pewność siebie
 • Uwarunkujesz sie na sukces, aby szybciej osiągać cele
 • Rozwalisz blokady i zmotywujesz się
 • Będziesz wiedział jak skutecznie zagadać
 • Zaintrygujesz ją od pierwszej chwili
 • Pokażesz, że jesteś atrakcyjnym facetem
 • Zbudujesz błyskawicznie poczucie komfortu
 • Będziesz miał władzę i dasz jej to, czego ona pragnie
 • Odkryjesz jej słabe punkty, czyli pragnienia i oczekiwania
 • Podniecisz ją i otworzysz na seksualne przygody
 • Zbudujesz związek lub stworzysz z niej kochankę
 • No i… Pomożesz jej stać się lepszą niż była! 🙂
 
 

A Oto 8 Dodatkowych Powodów!

W zasadzie miałem zrobić to jako niespodziankę, tylko dla tych, którzy zakupią już pełną wersję kursu, ale stwierdziłem, że zrobię wyjątek…

Ponieważ chcę, abyś jak najbardziej skorzystał z tego Kursu, przygotowałem dla Ciebie serię 8 niezwykłych prezentów, jako formę podziękowania za Twoją błyskawiczną decyzję!

1. Moje Najlepsze Wzorce – o wartości 47 zł.
W tym E-booku dostaniesz ode mnie gotowe wzorce, których możesz nauczyć się na pamięć, co do słowa, albo mniej-więcej. Dzięki temu, nawet gdy nie będziesz miał pomysłu, będziesz mógł na spokojnie użyć tych gotowych rozwiązań, aby wywołać konkretne emocje!

najlepsze-wzorce

2. Demonstracje Wzorców na Żywo – o wartości 67 zł.
Razem z moją asystentką, Kornelią, pokażemy Ci w tym video w jaki sposób w praktyce stosować konkretne wzorce! Zobaczysz, jak to dokładnie robić, więc będzie dla Ciebie absolutnie banalne!

demo-paternow

3. Ćwiczenia na Wymowę – o wartości 37 zł.
Dzięki temu filmowi wraz z ćwiczeniami, nauczysz się mówić nie tylko wyraźniej, ale także Twój ton głosu stanie się niższy. Będziesz potrafił nim operować tak, aby był maksymalnie hipnotyczny i atrakcyjny dla kobiety!

wymowa

4. Ściągawka na Każdą Okazję – o wartości 27 zł.
Bardzo prosta ściąga, którą będziesz mógł sobie wydrukować i schować do kieszeni. Dzięki niej, będziesz mógł sobie przypomnieć podstawowe zasady jadąc na imprezę, czy randkę, a także np. w drodze do pracy. To taki świetny sposób, aby szybko wrócić do wiedzy!

sciagawka

5. Najlepsze Teksty na Zagadanie – o wartości 27 zł.
Znajdziesz tutaj 21 najlepszych tekstów na zagadanie, które możesz wykorzystać od razu! One zawierają w sobie wiele trików i technik, aby od razu zaintrygować i sprawić, że kobieta chce Ciebie poznać!

najlepsze-teksty

 

A to jeszcze nie wszystko!

Przygotowałem dla Ciebie także nagrania z wyjątkowych szkoleń on-line!

6. Wytresuj Ją! (+video) – o wartości 147 zł.
Podczas tego szkolenia porozmawiamy o tym, w jaki sposób nagradzać kobietę i uczyć właściwych zachowań. Brzmi bardzo kontrowersyjnie, ale czy nie należy nagrodzić jej odpowiednio za starania? Czy nie warto nauczyć się tak ją doceniać, aby chciała dać Ci jeszcze więcej, a nie żeby zamieniła się w rozpieszczoną gówniarę?

wytresuj-ja

7. Psychika Kobiet (+video) – o wartości 147 zł.
Wielu facetów zastanawia się o co właściwie kobietom chodzi. Czasami robią dziwne rzeczy, wydają się mieć oczekiwania i pragnienia kompletnie z czapy. Ciężko nam bywa je zrozumieć, więc opowiem Ci, czego kobiety pragną, dlaczego zdradzają, mają różne humory, czy mają dziwne odpały i… Nad jakimi kobietami można zapanować, a których unikać.

psychika-lasek

8. Stworzymy Razem Wzorzec! (+video) – o wartości 147 zł.
Podczas trzeciej Konferencji wspólnie stworzymy wzorzec! Najpierw wybierzemy emocje, jakie chcemy wzbudzić, wspólnie je wywołamy i dodamy dodatkowe triki takie jak wzmacnianie, zapętlanie, czy kotwiczenie. To będzie świetne ćwiczenie, a uzyskany rezultaty każdy z nas będzie mógł wykorzystać!

wspolny-wzorzec

 
 

Ważne:
Dla kogo jest ten Kurs?

 

Ten kurs jest stworzony dla tych, którzy:

 • są i początkujący, i zaawansowani
 • szukają związku lub romansu
 • chcą poprawić swoją pewność siebie i asertywność
 • zmotywować się, pozbyć blokad i poprawić życie na każdym poziomie
 • są gotowi stosować te techniki odpowiedzialnie
 • chcą nie tylko brać, ale i dawać kobietom wspaniałe doznania
 • rozumieją, że trzeba będzie włożyć trochę wysiłku
 • oczekują solidnych rezultatów, w nie słodkiej obietnicy i cudu
 • Jeśli choć częściowo to jesteś Ty, to ten Program jest właśnie dla Ciebie.:)
 
 

Jeszcze ważniejsze:
Dla kogo NIE JEST ten Kurs?

 

Ten kurs na pewno nie jest dla tych, którzy:

 • szukają magicznej pigułki
 • chcą mieć efekty bez wysiłku
 • nie włożą energii w naukę w praktyce
 • panicznie boją się błędów, bo przecież nauka polega na szlifowaniu umiejętności
 • wierzą w bajki, że za kobietami trzeba biegać i błagać
 • myślą, że kobiety nie lubią seksu
 • są skoncentrowani tylko na sobie i swojej satysfakcji
 • szukają sposobu na totalną kontrolę kobiety
 • chcą krzywdzić kobiety
 • W takiej sytuacji – nawet nie myśl o tym kursie. Zwyczajnie, nie jest on dla Ciebie.
 
 

Krótkie podsumowanie:
Ile to jest warte?

Policzmy razem:

1. Moje Najlepsze Wzorce – o wartości 67 zł.
2. Demonstracje Wzorców na Żywo – o wartości 97 zł.
3. Ćwiczenia na Wymowę – o wartości 67 zł.
4. Ściągawka na Każdą Okazję – o wartości 57 zł.
5. Najlepsze Teksty na Zagadanie – o wartości 47 zł.
6. Wytresuj Ją! (+video) – o wartości 147 zł.
7. Psychika Kobiet (+video) – o wartości 147 zł.
8. Stworzymy Razem Wzorzec! (+video) – o wartości 147 zł.

Wszystkie 8 Bonusów do Platinium jest wartych wartych w sumie 776 zł.

Sam Kurs wyceniam zaś na 697 zł. To są bardzo unikalne techniki, więc nie chcę, aby mógł z nich skorzystać każdy. One będą działały tym lepiej, im mniej osób będzie o nich wiedziało.
To jest zebranych 10 lat mojego doświadczenia i przynajmniej tyle bym wziął, gdybym prowadził grupowe szkolenie na sali.

SUMUJĄC:

Wersja Platinum z 8 Bonusami jest warta w sumie 1.473 zł.

Aleeee…….
 
 

Mam Dla Ciebie Specjalną Propozycję
na Moją 10 Rocznicę Działalności!

Jak już wiesz, w tym roku minęło dokładnie 10 lat, odkąd poprowadziłem pierwsze szkolenie. Dlatego też postanowiłem podzielić się z Tobą tymi niezwykłymi technikami po raz pierwszy od dekady. Stwierdziłem, że to świetna okazja, aby odbyć podróż sentymentalną i sobie przypomnieć, jak ja sam zaczynałem. 🙂

Dlatego tylko przez kilka najbliższych dni, do 30 grudnia,
możesz skorzystać z wyjątkowej szansy ze zniżką
taniej o -68%, którą dla Ciebie przygotowałem:

Wersja Platinum z 8 Bonusami o  wartości 1.473 zł. za 587 zł.!
(Czyli taniej o aż 886 zł.!)

Ale, niestety, są dwa haczyki…

 
 

Haczyk 1:
Tylko pierwszych 100 osób!

Mam dla Ciebie złą wiadomość. Niestety, nie każdy będzie mógł się zakwalifikować i zdobyć ten program. Postanowiłem ograniczyć ilość kompletów tylko do 100 sztuk, ponieważ chcę, aby ta wiedza była elitarna.

Zależy mi na tym, żeby jak najmniej osób o nich wiedziało, bo im mniej popularna ta wiedza, to tym mocniej będzie działać.

Dlatego tylko pierwszych 100 zdecydowanych skorzysta z tego programu.

 
 

Haczyk 2: Tylko przez ograniczony czas!

Niestety, promocja ta jest ograniczona także czasowo. Obowiązuje tylko przez ograniczony czas, rezerwuję sobie prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Po tym czasie nie będzie można zdobyć tych materiałów. No, chyba, że wcześniej wyczerpiemy wspomniany limit pierwszych 100 osób, wtedy zamnkę tę stronę jeszcze przed czasem.

Na ten moment nie planuję udostępniać w przyszłości tego Kursu, więc traktuj to narazie jako jedyną w swoim rodzaju szansę, która wygasa już za moment…

 
 

Z Tego powodu
podejmij najlepszą dla siebie decyzję
i zgarnij swoją kopię,
zanim wszystkie się rozejdą!

Wybierz swoją wersję programu klikając w link poniżej i zdobądź pełny program o -68% taniej wraz ze wszystkimi gratisami!

 
 

Uwodzenie NLP
Edycja Platinium
+ 8 Bonusów!
(Najlepsza Opcja!)

Kliknij w poniższy przycisk,
aby pobrać swoją kopię!

TAK!
Chcę odebrać swoją
wersję PLATINIUM!

Tylko 587 zł. zamiast 1.473 zł.!

>> Kliknij tutaj, aby odebrać
swoją kopię wraz z 8 Bonusami <<

 

 
 

Pamiętaj, że ta strona wraz z bonusami
może zniknąć w każdej chwili…

 
 

Dlaczego warto uczyć się od Merlina?

Na pewno się ze mną zgodzisz, że nic nie przemawia do wyobraźni lepiej niż suche fakty i liczby, prawda? Oto kilka z nich:

1. Szkoleniami zajmuję się od 12 lat, od 2004 roku
2. Od 2005 roku zajmuje się uwodzeniem
3. Od 2006 roku prowadzę szkolenia z uwodzenia
4. Od 2008 z sukcesem zajmuję się wyłącznie nauczaniem podrywania.
5. Poprowadziłem ponad 170 szkoleń grupowych i indywidualnyc
6. W moich szkoleniach wzięło udział 2.264 osób
7. 2.859 osób zakupiło moje produkty
8. 14.528 facetów subskrybuje moje porady na e-mail
9. Byłem zapraszany jako wykładowca na Uniwersytet Wrocławski, prestiżowe SGH, czy też Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
10. Zorganizowałem 12 ogólnopolskich konferencji, w których wzięło udział 1.100 osób
11. Udzieliłem wywiadów do 23 różnych mediów, m.in. TVN, TVP, Superstacja, Dziennik Gazeta Prawna, Dzień Dobry TVN, Rozmowy w Toku, Eska, Onet, RMF FM, Super Express, Na Temat, WP…
12. Moi goście zostawili 2,947 komentarzy na stronie
13. W sumie stworzyłem aż 214 godzin 27 minut materiałów szkoleniowych
14. Moje filmy na YouTube zostały odtworzone 604.972 razy przez w sumie ponad 297.000 osób
15. W sumie oglądano je łącznie 1.679.248 minut (1.166 dni, 3 lata i 2 miesiące!)
16. Moje strony w tym czasie odwiedziło łącznie ponad 330.000 unikalnych użytkowników
17. Sam odniosłem sukces dokonując przemiany, miewałem zarówno po 3 kochanki równocześnie, jak i 7-letni związek. 🙂

Szkolenie uwodzenia w telewizji Kurs uwodzenia na sali zlot uwodzicieli - chodzenie po węglach

Kurs podrywania - zdjęcie grupowe szkolenie uwodzenia kobiet - Merlin Największy kurs uwodzenia dla mężczyzn

Merlin szkoli z uwodzenia Merlin na scenie kurs podrywu

 
 

Poznaj opinie moich kursantów:

 
 

Kurs uwodzenia Kurs uwodzenia Kurs uwodzenia

Szkoła podrywu Szkoła podrywu Szkoła podrywu

Kurs podrywu Kurs podrywu Kurs podrywu

Kurs uwodzenia kobiet Kurs uwodzenia kobiet Kurs uwodzenia kobiet

 
 

Pomyśl w ten sposób…

Masz w tej chwili dwie drogi przed sobą.

Droga 1. Nie skorzystasz z tej propozycji, nie poznasz tych technik, ani gotowych rozwiązań. Zapewne Twoje rezultaty z kobietami się nie zmienią. Jeśli masz dość porażek i odrzucenia, to… zapewne będziesz miał ich coraz więcej. Za pół roku, może za rok, znowu będziesz pluł sobie w brodę, że nie tylko nic się nie zmieniło, ale nawet nie spróbowałeś. Będziesz tkwił w tym samym miejscu.

Droga 2. Podejmiesz rozsądną decyzję i odbierzesz dostęp do pełnej wersji Kursu. Otrzymasz dodatkowo aż 5 gratisów i już dzisiaj zaczniesz zmieniać swoje myślenie i rozwijać umiejętności. Wkrótce zaczniesz wdrażać je coraz mocniej, poczujesz, że Twoja pewność siebie się zmieniła, a być może nawet za miesiąc znajdziesz już dziewczynę. Na konferencjach on-line pomogę Ci się zmotywować i będziesz wiedział, jak zastosować to w praktyce. Zaczniesz umawiać się z kobietami i coraz więcej randke będzie kończyło się sukcesem. A gdy będziesz potrzebował pomocy, zadzwonisz do mnie i skorzystasz z konsultacji, które Ci daję. I być może, za miesiąc, albo dwa, wyślesz mi SMS-a chwaląc się sukcesami, tak jak to robią moi kursanci.

Jak myślisz, która droga daje Ci większą szansę na pozytywną zmianę? Znasz przecież odpowiedź. Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i klikniknij w poniższy przycisk, aby zdobyć swoją kopię:

 
 

Na pewno uświadamiasz sobie, że ten pakiet
jest bardzo rozbudowany i to najlepsza decyzja,
jaką możesz podjąć.
Dostajesz pełny komplet z 8 bezpłatnymi bonusami,
które zapewnią Ci sukces, i to o -68% taniej.
Musisz tylko podjąć decyzję i zacząć stosować tę wiedzę.

 
 

Uwodzenie NLP
Edycja Platinium
+ 8 Bonusów!
(Najlepsza Opcja!)

Kliknij w poniższy przycisk,
aby pobrać swoją kopię!

TAK!
Chcę odebrać swoją
wersję PLATINIUM!

Tylko 587 zł. zamiast 1.473 zł.!

>> Kliknij tutaj, aby odebrać
swoją kopię wraz z 8 Bonusami <<

 

 
 

Pamiętaj, że ta strona wraz z bonusami
może zniknąć w każdej chwili…

 
 

Jeśli jednak masz jeszcze pytania,
to oto odpowiedź na 9 najczęściej zadawanych:

Czy to dla mnie zadziała? Jestem za stary/młody, gruby/chudy…
Oczywiście! Wiesz doskonale, że przeszkoliłem 3.000 kursantów. Ich wiek wahał się między 19 a 52 lata. Widzisz, kobieta ulega urokowi mężczyzny przez emocje, jakie on w niej wyzwala. Dlatego tak często widać piękne kobiety z mało przystojnymi facetami, albo młode i inteligentne dziewczyny ze starszymi facetami z brzuszkiem, choć widać, że on wybitnie bogaty nie jest.

Jestem nieśmiały, ciężko mi się przełamać…
Żaden kłopot. Kurs ten jest skomponowany tak, abyś uczył się nowych umiejętności krok po kroku. Możesz robić to tak, jak czujesz się komfortowo. Zacząć od próbowania na koleżankach, czy też po prostu powoli przełamywać się. Tym bardziej, że dostajesz narzędzia do tego, aby pracować także nad swoją pewnością siebie i asertywnością!

Nie mam zbyt dużo wolnego czasu, rzadko imprezuję
Nie ma problemu. Możesz tych technik uczyć się w swoim tempie, tak, jak jest Ci wygodnie. Nie musisz chodzić na imprezy, możesz podrywać dziewczyny w pracy, autobusie, czy codziennych sytuacjach. Chociaż oczywiście, im szybciej podejmiesz działanie, to tym szybciej osiągniesz rezultaty.

Czy to zadziała na każdą kobietę?
Muszę Cię zmartwić – jest około 10-15% kobiet, na które te techniki nie zadziałają. Po prostu niektóre kobiety są szurnięte i zamknięte na emocje. Skoncentruj się więc na tych 85%, które są gotowe poznać Cię i miło spędzać z Tobą czas!

Czy ona się nie zorientuje? Nie chcę brzmieć nienaturalnie…
Nie, nie zorientuje się. 🙂 Na początku możesz być oczywiście nieco nieporadny, ale szybko nauczysz się robić to naturalnie. Tu chodzi o to, aby ten sposób komunikacji stał się Twoją drugą naturą. Choć faktycznie, ona może stwierdzić, że jesteś inny niż wszyscy, ale przecież o to chodzi, aby być dla niej wyjątkowym, prawda?

Czy moja transakcja jest dyskretna i bezpieczna?
Zdecydowanie! Zapewniamy pełną anonimowość, Twoje dane są nam potrzebne tylko do celów realizacji zamówienia i zaksięgowania płatności. Nie będziemy wysyłać Ci żadnych paczek, materiały dostaniesz dyskretnie, do pobrania, na swojego e-maila.
Twoja transakcja jest obsługiwana przez uznane płatności on-line, tPay, PayPala, Visę/Mastercard lub Twój bank, my nie przechowujemy danych o transakcji. Ponadto wszystko jest zabezpieczone połączeniem szyfrowanym i certyfikatami, więc możesz spokojnie złożyć zamówienie.

Jak złożyć zamówienie?
Wystarczy, że klikniesz w jeden z poniższych przycisków i wybierzesz swoją wersję Kursu. Otworzy Ci się wtedy formularz zamówienia, gdzie musisz podać podstawowe dane, a następnie będziesz mógł wybrać formę płatności. Jeśli chcesz zapłacić kartą lub zza granicy – wybierz PayPal, jeśli przelewem z jednego z 29 banków lub wpłatą w okienku – wybierz Transferuj. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami i dokończ transakcję.

Kiedy dostanę swój produkt?
Praktycznie od razu! Ponieważ wiem, że moi klienci są podekscytowani chcą zacząć wdrażać wiedzę jak najszybciej, obsługujemy płatności internetowe. W większości przypadków bank autoryzuje transakcję w ciągu kilkudziesięciu sekund. Czasami, przy niektórych mniejszych bankach albo gdy wybierzesz wpłatę w okienku na poczcie, system wygeneruje Ci dane do przelewu. Z reguły dostanę wtedy potwierdzenie najpóźniej następnego dnia roboczego rano i system automatycznie wyśle Ci dane dostępowe do kursu. Słowem: od momentu zaksięgowania płatności, dostaniesz maila w ciągu kilkudziesięciu sekund!

Czy jest jakaś gwarancja?
Oczywiście! Jeśli nie będziesz w pełni zadowolony z produktu i stwierdzisz, że niczego się nie nauczyłeś, to możesz zwrócić cały kurs, a ja oddam Ci pieniądze. Jestem tak mocno przekonany o jakości tego, co Ci daję, że mogę sobie na to pozwolić. Tym bardziej, że zwrotów mam raptem ok. 0,5%.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to śmiało, napisz do mnie:
biuro@maciejmoroz.pl
lub zadzwoń:
502 56 86 26,
a odpowiem Ci na każde z nich. 🙂
 
 

Gwarancja 100% Satysfakcji!

Gwarancja SatysfakcjiDokładnie Tak! Gwarancja jak najbardziej obowiązuje i przy tym Kursie. Aby dać Ci pewność co do skuteczności tego materiału, daje Ci nie 14, ale aż 30 dni gwarancji na przetestowanie moich technik za darmo!!! Wiem, że odmienią Twoje życie, pozbędziesz się trosk i koszmarów związanych z kobietami. Staniesz się szczęśliwym facetem, będziesz zasuwał z uśmiechem jak królik po koksie. Jednak jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że techniki w Twoim wypadku nie działają zwrócę Ci 100% zainwestowanych pieniędzy. Zgodzisz się ze mną, że ten materiał musi być super skuteczny skoro daję taką gwarancję, prawda? Lubie proste, jasne i uczciwe układy.

Podejmij właściwą decyzję teraz! Przetestuj te materiały!

 
 

Skoro doczytałeś aż tutaj,
to zapewne wiesz już wszystko,
czego potrzebujesz,
aby podjąć męską decyzję!

Wybierz swoją wersję programu klikając w link poniżej i zdobądź pełny program o -68% taniej wraz ze wszystkimi gratisami!

 
 

Uwodzenie NLP
Edycja Platinium
+ 8 Bonusów!
(Najlepsza Opcja!)

Kliknij w poniższy przycisk,
aby pobrać swoją kopię!

TAK!
Chcę odebrać swoją
wersję PLATINIUM!

Tylko 587 zł. zamiast 1.473 zł.!

>> Kliknij tutaj, aby odebrać
swoją kopię wraz z 8 Bonusami <<

 

 
 

Pamiętaj, że ta strona wraz z bonusami
może zniknąć w każdej chwili…

 
 

Bądź ze sobą szczery…

Wiem, że jesteś tutaj, bo chcesz naprawdę dokonać przemiany w swoim życiu. Wiem, że masz marzenia i pragnienia, aby wreszcie być pewnym siebie, asertywnym i silnym facetem. Chcesz być atrakcyjny w oczach kobiet, sypiać z najpiękniejszymi z nich, a być może nawet znaleźć na stałe wspaniałą dziewczynę o złotym sercu.

Nie chcesz juz więcej być odrzucany, samotny, czy doświadczać porażek. Nie chcesz, być tylko kolegą. Masz dosyć stania z boku, gdy ludzie dookoła Ciebie korzystają z życia. Nie chcesz już przyglądać się kolegom i słuchać tych wszystkich historii. Chcesz sam tego doświadczać!

Doskonale wiesz, że ci, którzy skorzystali z moich materiałów, osiągnęli sukces i są zadowoleni z życia. Zdajesz sobie z tego sprawę, że uwodzenia można się nauczyć dokładnie tak, jak wystąpień publicznych, czy sprzedaży. I rozumiesz, że łatwiej to zrobić dostając precyzyjne wskazówki od A do Z, pod moim okiem, aniżeli metodą prób i błędów…

Zrobiłem wszystko, aby ta propozycja była nie do odrzucenia, aby osłodzić Ci ją maksymalnie. Włożyłem cały możliwy wysiłek w to, aby Ci pomóc i dać gotowe rozwiązanie. Jeśli jesteś więc gościem, który nie podejmie teraz decyzji, to… zapewne będziesz pluł sobie w brodę i miał wyrzuty sumienia, że nie spróbowałeś. Sam sobie pokażesz, że nie jesteś na tyle poważny, aby wziąć życie w swoje ręce i zacząć poznawać atrakcyjne kobiety. Bo nawet już nie mówmy o totalnej rewolucji, ale… Co by było, gdyby Twoje relacje poprawiły się tylko dwukrotnie? Gdybyś chodził na 2 razy więcej randek, poznawał 2 razy więcej 2 razy piękniejszych kobiet?

Jeśli nie chcesz więc tracić więcej czasu, nie chcesz więcej tracić życia, które do tej pory przeciekało Ci między palcami, to zrób to teraz! Zdobądź swoją kopię teraz, jak na prawdziwego mężczyznę przystało!

 
 

Wybierz swoją wersję programu klikając w link poniżej
i zdobądź pełny program o -68% taniej wraz ze wszystkimi gratisami!

 
 

Uwodzenie NLP
Edycja Platinium
+ 8 Bonusów!
(Najlepsza Opcja!)

Kliknij w poniższy przycisk,
aby pobrać swoją kopię!

TAK!
Chcę odebrać swoją
wersję PLATINIUM!

Tylko 587 zł. zamiast 1.473 zł.!

>> Kliknij tutaj, aby odebrać
swoją kopię wraz z 8 Bonusami <<

 

 
 

Pamiętaj, że ta strona wraz z bonusami
może zniknąć w każdej chwili…

 
 

Spiesz się, zanim ta strona zniknie!

 
 
 

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.