Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

O Kornelii

O Kornelii

Tylko kobieta powie Ci
czego one naprawdę pragną.

To są jedyne kursy uwodzenia z kobietą

Hej! Nazywam się Kornelia, i może zacznę od początku. Moja przygoda zaczęła się jak każda inna… Zawsze byłam bardzo nieśmiała, czułam się wyalienowana ze środowiska. Byłam na uboczu, miałam naprawdę zawężone grono osób, z którymi rozmawiałam. Czułam się po prostu gorsza od innych. Głupsza, brzydsza, gorzej ubrana i nieinteresująca. Byłam nieśmiałą i niedowartościowaną dziewczyną, która chciała sobie znaleźć przyjaciół i mężczyznę życia.

Jednak pewnego dnia powiedziałam sobie, że dłużej tak nie dam rady. To nie należało to do najłatwiejszych decyzji. Pamiętam ten dzień, w którym wyrzuciłam wszystkie ciuchy z szafy i zaczęłam dopasowywać to, co wygląda razem ładnie. Wiedziałam, że fajny wygląd i odpowiednia mowa ciała jest o wiele bardziej atrakcyjniejsza. Czytałam różne fora, książki i materiały o pewności siebie i mowie ciała. Chciałam rozwiązać ten problem. Z biegiem czasu zysykiwałam coraz to więcej koleżanek, a faceci zaczęli mnie zauważać!

Jednak nadal wizja, że poznam faceta “moich marzeń” była bardzo odległa. Nie lekko było mi się przełamać, bo nie miał mi kto wskazać kierunek zmian. Widzisz, wciąż miałam pewien problem: NIEŚMIAŁOŚĆ i BRAK PEWNOŚCI SIEBIE w stosunku do mężczyzn. Pewnie myślisz jak każdy inny: “Jak taka ładna dziewczyna może być nieśmiała i niepewna siebie? Pewnie ma w koło milion adoratorów i każdy chciałby z nią być”. Niestety tak to, mój Milusiński, nie wygląda. Kobiety to też zwykli ludzie i mają swoje problemy.

Uważałam, że jak facet będzie chciał, to podejdzie i zagada. Bałam się jednak, bo nie wiedziałam, o czym z nim rozmawiać. Nie chciałam przynudzać. A jeśli zada mi jakieś pytanie, ja się sparaliżuję i wyjdę na idiotkę? O, nie! A co wtedy, kiedy to mnie się ktoś spodoba, a ja nie będę tego potrafiła pociągnąć dalej?

Takim momentem przełomowym było, gdy spotkałam pewnego faceta. Nie pamiętam, aby kiedykolwiek wzrok faceta tak powalił mnie z nóg! Po prostu miał “to coś”. Też pewnie miałeś tak nieraz, że jakaś kobieta Cię jakby zahipnotyzowała i zapadła Ci w pamięć, nie wiedząc dlaczego. 🙂 I zepsułeś sytuację jak ja…

Widywałam go czasem w knajpie, aż w końcu prawie regularnie! Jak nie w galerii handlowej, to w tramwaju, na ulicy albo w klubie!

Pamiętam, jak kiedyś jechałam w tramwaju z koleżanką, obie skacowane po imprezie. Ja nie zauważyłam nawet, że wszedł do tramwaju i usiadł naprzeciwko mnie! A ja, mistrz sytuacji, unoszę głowę i mówię na cały tramwaj do mojej koleżanki: “GŁOWA MNIE BOLI”. On patrzy na mnie. Ja patrzę na niego. Wybucham śmiechem! Było mi tak niesamowicie głupio, że musiał oglądać mnie skacowaną, w skulkowanym płaszczu i czapce z pomponem rodem z przedszkola.

Następną taką sytuację miałam, kiedy wracałam z pracy mokra jak pies, bo zapomniałam parasolki. Nagle patrzę: wsiada on! Dumny kroczy do przodu i nawet na mnie nie zerknie. Facet mi się tak podobał, a zawsze widział mnie w mojej najgorszej wersji. Usiadł pięć siedzeń przede mną. Czułam się strasznie niezauważona, bo przeszedł koło mnie jak obok powietrza. Pomyślałam wtedy, że pewnie nawet mnie nie rozpoznaje na ulicy. I NAGLE spoglądam w jego stronę cały czas mając go na uwadze, a on ZERKA NA MNIE CO CHWILĘ I SZYBKO UCIEKA SPOJRZENIEM!

Czyli jednak on mnie również kojarzy i jest mną zainteresowany! Niestety, ani on, ani ja nie mieliśmy na tyle odwagi, aby do siebie zagadać. I po jakimś czasie przestałam go widywać w ogóle. Niestety, tak oto mój brak pewności siebie i nieśmiałość przekreśliły nasze szanse… Może gdybym miała większe jaja niż on, leżelibyśy sobie gdzieś teraz pod palmami? 😛

Jedyne czego oczekiwałam, to uśmiechu, nieśmiałego “cześć, miło znów Cię widzieć”! Jeden tekst, chwila rozmowy, lekki żart. 🙂 Wymiana numerami telefonów, pierwsza randka i ot co! Byłoby pięknie! 🙂 Ale nie. On nie miał jaj, nie miał odwagi, aby do mnie zagadać.

Pewnie pomyślisz “mogłaś ruszyć swoje cztery litery i sama zagadać”. 🙂 Lecz mój Miły – nie… Kobieta może dać szansę, ale nasze społeczeństwo uważa podrywające dziewczyny za łatwe. Dlatego tak ważne, żebyś był pewny siebie, nauczył się paru rzeczy, bo też schrzanisz jak spotkasz swoją powalającą kobietę… Nie bądź jak ten koleś! Dawałam mu tyle sygnałów, a on nie wiem czy był ślepy, głuchy czy niezbyt ogarnięty.

Relacje damsko-męskie były dla mnie zawsze trudne. Wolałam robić sobie z mężczyzn kolegów. Bałam się zaangażowania, wyobrażałam sobie same czarne scenariusze. Nie chciałam pozwolić sobie na kolejne porażki emocjonalne w moim życiu. Nie chciałam się przed facetami otwierać, wręcz ich przeganiałam.

Oczywiście, marzył mi się mężczyzna, który rozumiałby mnie i moje pragnienia. Przy którym czułabym się doceniona, który dawałby mi do zrozumienia, że dla niego jestem najpiękniejsza, najcudowniejsza, i że nie ma takiej drugiej, która by go pociągała tak jak ja. Zaczęłam więc na nowo pracować nad sobą. Wierzyć w ludzi… I w mężczyzn. 😉

Stanęłam tak naprawdę na nogi, gdy zaczęłam być szczera sama ze sobą. Raz było łatwiej, raz gorzej, ale udało mi się 🙂 Dziś jestem kobietą opanowaną, zdającą sobie sprawę z własnej atrakcyjności i wartości. Wiem co i w jaki sposób mam robić. A to wszystko dzięki wychodzeniu, przełamywaniu się i uczeniu nowych technik i metod.

Teraz już nie pamiętam jak to było, gdy krępowałam się zagadać choćby do ekspedientki w sklepie. Nie mam już żadnych barier w rozmowie z ludźmi, a zagadanie do mężczyzy również nie sprawia mi kłopotu, jednak o wiele bardziej lubię, gdy to facet mnie zdobywa. 😉

Chcę, żebyś zrozumiał, że nie tylko Twój męski świat jest trudny. Uwierz mi, rzeczywistość kobiet jest o wiele bardziej skomplikowana. Pomogę Ci więc zrozumieć kobiecy świat oraz punkt widzenia, żebyś mógł być jeszcze lepszym mężczyzną. Abyś był pewniejszy siebie, atrakcyjniejszy, wiedział jak do niej zagadać, o czym z nią rozmawiać. Żebyś po prostu pociągał kobiety i wiedział, jak sprawić, by za Tobą szalały.

Działam od dłuższego czasu razem z Merlinem i okazuje się, że nasze myślenie oraz punkt widzenia się nakładają. Jego wskazówki są bardzo cenne, a mój punkt widzenia jako kobiety na pewno Ci dużo pomoże! Z chęcią przekażę Ci swoją wiedzę i doświadczenie. Merlin mówi z perspektywy faceta, ale ja koncentruję się na tym, jak myśli kobieta. Powiem Ci o wielu rzeczach, których facet po prostu nie zauważa. 🙂 Podzielę się perspektywą kobiet oraz udzielę odpowiedzni na nurtujące Cię pytania! Nie bój się więc i do dzieła! 🙂

Kornelia <3

10

od tylu lat zajmujemy się uwodzeniem

2.264

tylu przeszkoliliśmy kursantów

2.859

tyle osób zakupiło
nasze produkty

14.528

tylu mężczyzn
korzysta z naszych porad

Dołącz do grona zadowolonych kursantów!

Podejmij poniższe działania i zmień swoje życie!

3 Kroki Do Sukcesu!

Jeśli chcesz zacząć poznawać i spotykać się z najpiękniejszymi kobietami, jakich pragniesz, to wykonaj te trzy poniższe kroki. Pomogę Ci podnieść Twoją pewność siebie, stać się atrakcyjnym w oczach kobiet. Będziesz wiedział jak zagadać, flirtować, wziąć numer i umówić się na randkę. Dowiesz się jak pobudzić seksualnie kobietę i sprawić, aby sama zaciągnęła Cię do łóżka. Poznasz cały proces uwodzenia, od A do Z. W oparciu o nasze doświadczenie płynące z dziesiątek tysięcy godzin praktyki oraz badania naukoweTo Ty wybierzesz, czy chcesz szybkiej przygody, gorącego romansu, czy szczęśliwego związku!

Dostaniesz unikalne porady, darmowe e-booki, a także szkolenia w formie video. Z chęcią Ci pomożemy i podzielimy się swoją wiedzą, ale to Ty musisz wykonać te trzy pierwsze kroki! Do dzieła! 🙂

1. Zapisz się na mój bezpłatny kurs e-mail!

Dostaniesz ode mnie porady na e-mail, e-booki oraz filmy szkoleniowe. ZA DARMO!

Kliknij w przycisk po prawej stronie, aby otrzymać go, póki jest jeszcze dostępny!

Zarejestruj się!

2. Jeśli potrzebujesz rozwiązania konkretnego problemu,
zapytaj mnie o konsultacje telefoniczne lub Skype.

Zadaj pytanie!

3. Jeśli chcesz szybko nauczyć się uwodzić kobiety,
skorzystaj ze zindywidualizowanego szkolenia.

Zapisz się!