Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Nuklearna Pewność Siebie™ 2.0

 

Sekretne Techniki Pewności Siebie!

Nuklearna Pewność Siebie™ 2.0 to
Udoskonalony System Edukacyjny,
Który Da Ci Zabójczy I Nieznany Sposób
Na Budowę Stałej Pewności Siebie Oraz
Siły Charakteru, Aby Na Luzie, Bez Stresu I Blokad
Uwodzić Tak Piękne Kobiety,
Jakich Tylko Pragniesz!!!

Odmień swoje życie TERAZ!

 

UWAGA! Czytając dalej dowiesz się, w jaki sposób szybko i na stałe podnieść swoją pewność siebie, asertywność i poczucie własnej wartości. Dzięki temu znikną wszystkie blokady przed zagadaniem, czy dalszymi etapami, podniesiesz swoją motywację, rozwalisz wszystkie blokady i wymówki. Staniesz się odważniejszy i śmielszy z kobietami, nawet tymi najpiękniejszymi. Uporządkujesz sobie życie, zmotywujesz się i wreszcie zaczniesz naturalnie i na luzie flirtować i podrywać. Wreszcie nie będziesz musiał się stresować i udawać kogoś innego. Ponieważ kobiety uważają, że pewność siebie to jedna z najważniejszych cech u mężczyzny, będziesz także emanował silnym charakterem, który przyciągnie do Ciebie nawet najpiękniejsze kobiety i sprawisz, że będą chciały zaufać Ci oddając się w Twoje ręce!

 

Skoro czytasz ten tekst, to musi oznaczać, że chcesz poprawić swoją pewność siebie. Nie ma znaczenia, czy masz problemy z przełamaniem nieśmiałości od zawsze i na co dzień. Nie jest istotne, czy Twoja pojawia się ona jeszcze przed zagadaniem, czy przed pocałunkiem lub randką. Możliwe, że czujesz się skrępowany, albo niekomfortowo. Być może czasami masz problem z motywacją, aby się przełamać. Prawdopodobnie odczuwasz jakiś rodzaj blokady, której chcesz się pozbyć. Albo też pragniesz być po prostu odważniejszy w każdej dziedzinie życia, czy to osobistej, towarzyskiej czy zawodowej. Chcesz być postrzegany jako silny facet i wreszcie pokazywać kobiecie swoje pozytywne cechy. Może masz dość odrzucenia i bycia tylko przyjacielem. Frustruje Cię poczucie porażki i osamotnienia. Czytaj uważnie, bo sam przez większość mojego życia nieśmiały i zakompleksiony, ale przez lata wytrwałej praktyki odkryłem zasady, które zmieniły moje życie. Jeśli tylko masz odwagę i zechcesz, dzisiaj Ci je przekażę!

.

.

Dlaczego Upubliczniam
Tę Wiedzę?

MerlinBo to po prostu działa i jest sprawdzone. Przeszkoliłem grubo ponad 2.000 osób, z moich porad skorzystało już kilkanście tysięcy mężczyzn. Nie zawsze jednak byłem odnoszącym sukcesy ekspertem of uwodzenia kobiet, który bywa zapraszany do telewizji. Ale w pewnym momencie mojego życia wydarzyło się coś, co kompletnie zmieniło moje rezultaty z kobietami i w życiu ogólnie. Zresztą, sam zobacz jak powstała Nuklearna Pewność Siebie™ 2.0…

NIGDY WCZEŚNIEJ NIE DZIELIŁEM SIĘ TĄ HISTORIĄ… To był grudzień 2004 roku, gdy znalazłem się na dnie. Pamiętam jak dziś – typowy grudzień w Lublinie, zimno, plucha, a za oknem szaro. Prowadziłem wtedy spotkanie dla grona kilku osób. Wśród tych 8 osób, które mnie słuchały, była moja przyjaciółka, Kasia, o której zaraz coś Ci powiem. Siedzieliśmy cały dzień na sali i prowadziłem wykłady. To był dla mnie wielki dzień, bo po raz pierwszy organizowałem szkolenie. Nie było to jeszcze z uwodzenia, bo nie miałem o tym pojęcia. Byłem bardzo podekscytowany moimi pierwszymi sukcesami jako trenera.

Ale z drugiej strony… Czułem, że jestem marny i kiepski. Bo chociaż jak na swój młody wiek udawało mi się coś osiągnąć, to mimo wszystko nigdy nie byłem z dziewczyną. Oczywiście chodziłem kiedyś z jedną… Przez miesiąc, w wakacje w 6 klasie. Po czym rzuciła mnie dla gościa, którego poznała na koloniach. I to było moje całe doświadczenie z kobietami. W każdym razie, w tym momencie mojego życia myślałem, że gorzej z kobietami już być nie może. Myslałem, że sięgnąłem dna w moim życiu miłosnym Ale szybko miałem się przekonać, że jest inaczej i za chwilę Ci o tym opowiem… I być może stwierdzisz, że masz podobną sytuację, też wiesz że musisz zmienić siebie i swoje życie.

Wiedziałem, że jest kompletny dramat i muszę coś zmienić, ale musiało wydarzyć się coś jeszcze, zanim naprawdę to poczułem….

MerlinTa koleżanka, Kasia, wydawało mi się, że na mnie leci. Świetnie się dogadywaliśmy, lubiliśmy spędzać razem czas, czasami nawet sama mnie dotykała i pisaliśmy godzinami na Gadu-Gadu. (Pamiętasz jeszcze ten wynalazek?) W pewnym momencie podjąłem decyzję. Muszę sprawić, że ona będzie moja. Była dosłownie DOSKONAŁA! Śliczna buzia, słodka, kochana, o dobrym sercu, no i ponadprzeciętnie inteligentna. Postanowiłem więc zacisnąć zęby i zmierzyć się ze strachem, że mnie wyśmieje, odrzuci lub nie będzie chciała w ogóle ze więcej mną rozmawiać. Nie chciałem jej stawiać w kłopotliwej sytuacji.

Umówiliśmy się na piwo. Spotkaliśmy się w centrum, siedzieliśmy w knajpce, a w mojej głowie gotowały się miliony scenariuszy. Co zrobić? Co ona odpowie? Jak zareaguje? Czy w ogóle jej się podobam? Przeciągałem ten moment szczerości, ale wiedziałem, że muszę to zrobić.

Gdy wracaliśmy do domu, postanowiłem ją odprowadzić kawałek. Poszliśmy na spacer wzdłuż parku. Jakaś staruszka sprzedawała kwiaty, więc jak to biedny student wysupłałem ostatnie trzy złote i kupiłem jej najtańszego, bo tylko na taki mnie było stać. Ucieszyła się bardzo i zaczęła coś mówić. Wyłączyłem się, serce dudniło mi jak szalone, bo nie wiedziałem, jak to zrobić. Ona była straszną gadułą, więc ciągle o czymś mówiła, ale ja tylko potakiwałem, gdy mózg mi się smażył.

MerlinI wtedy wreszcie podjąłem decyzję: wziąłem ją delikatnie za rękę i zatrzymałem. Spojrzałem w jej oczy i zacząłem: “Muszę Ci coś powiedzieć. Bardzo Cię lubię, bardzo mi się podobasz. Uważam, że jesteś piękna, inteligenta i wartościowa. Uwielbiam spędzać z Tobą czas. Chcę go spędzać więcej i dzielić z Tobą marzenia. Inspirujesz mnie… Sam nie wiem, co mam powiedzieć, zresztą sama zobacz…” Wziąłem jej rękę, wślizgnąłem ją pod mój stary płaszcz i położyłem na sercu. Waliło mi jakby ktoś przystawił mi pistolet do głowy. Uśmiechnąłem się nieśmiało i dodałem: “Zobacz, jak mi serce bije.”

I zgadnij, co dalej zrobiłem…

Ona stała, patrzyła się na mnie z uśmiechem, nic nie mówiła. Czekałem na jakiś sygnał, potwierdzenie, że powie „tak, ja też Cię kocham nad życie i chcę być z Tobą po kres czasów!” Wiesz, tak, jak to się dzieje na filmach… Ale… Nic takiego się nie wydarzyło. Chwila niezręcznej ciszy i zaczęliśmy iść dalej. Nie spróbowałem jej pocałować. Nawet jej nie przytuliłem.

Na przystanku dała mi jeszcze jedną szansę. Rozmawialiśmy o jakichś pierdołach. Mimo, że było już późno i zimno, gdy podjechał jej autobus, postanowiła pojechać kolejnym. Zastanawiałem się, czy ją pocałować, ale obawiałem się, że będę nachalny. Bałem się, że się odsunie, albo powie „Zostańmy Przyjaciółmi”. Do tego dookoła byli ludzie i bałem się, że ktoś to zobaczy. Zobaczy moją porażkę i to, jakim jestem frajerem.

Ostatecznie… Wsiadła w ten autobus, pożegnaliśmy się przytuleniem. Czekałem, aż da mi znać, aż podniesie temat i da mi jakąś odpowiedź.Doczekałem się dość szybko. Nie minęło więcej jak dwa tygodnie, gdy dowiedziałem się, że przegrałem. Wybrała kogoś innego, jakiegoś swojego kolegę, który wiedziałem, że się koło niej kręci.

.

.

…I Wtedy Nadeszła Rewolucja!

Byłem kompletnie zdewastowany. Zajęło mi to parę tygodni, zanim jakoś się z tym pogodziłem. Każda rozmowa z nią sprawiała mi ból, ale to było jak alkoholizm… Wiesz, że kac będzie, wiesz, że to Cię zabija, ale nie możesz się powstrzymać. Musisz wziąć choć łyk, bo bez tego czujesz się tragicznie.

Pamiętam, że leżałem w łóżku i słuchałem jakiegoś przygnębiającego metalu… Wiesz, w stylu O.N.A. Czułem żal, smutek, samotność. Byłem wściekły na cały świat, że jest taki, jaki jest.

Byłem zagubiony, przestałem kompletnie w siebie wierzyć. Przecież wszystko było tak dobrze, zmierzało we właściwym kierunku! Ona była jedną z dosłownie 2-3 kobiet, które jakkolwiek się mną zainteresowały przez całe moje dotychczasowe życie. Zwątpiłem w swoją wartość na długi czas… Tym bardziej, że wcześniej próbowałem na niej jakichś sztuczek z uwodzenia, ale nie widziałem rezultatów. Później zacząłem zauważać, że moim problemem nie był brak trików. To było coś innego… Wiedziałem, że to ja jestem problemem. Moja nieśmiałość, brak pewności siebie, blokady, wymówki, lęki i chęć zrobienia wszystkiego dobrze.

MerlinW gruncie rzeczy doszedłem do wniosku, że wtedy podobałem jej się! Dawała mi wiele okazji, których po pierwsze nie dostrzegałem, a po drugie przez swoją nieśmiałość nie byłem w stanie wykorzystać.

Podjąłem decyzję w tym właśnie momencie i przysiągłem sobie, że NIGDY WIĘCEJ tak się nie stanie. Podjąłem decyzję, że przeczytam wszystko, co tylko się da o pewności siebie. Że zmierzę się z tym strachem i znajdę praktyczne rozwiązanie, które dla mnie zadziała.

Pochłonąłem kilkadziesiąt książek z psychologii. Wychodziłem do klubów praktycznie codziennie. Jak tylko mogłem, szwendałem się po ulicach Lublina i starałem się zagadać do jakiejkolwiek dziewczyny. Czasami mijałem ich dziesiątki, zanim wreszcie zebrałem się w sobie. Spędziłem kilkaset godzin na oglądaniu materiałów z internetu, robieniu notatek i ćwiczeniach. Próbowałem zebrać to do kupy.

Poświęciłem na to parę miesięcy, aż odkryłem sekret budowania pewności siebie. Rozwiązanie, które jest potężne, przynosi efekty praktycznie od razu i jest łatwe do zastosowania. I dzisiaj podzielę się tym z Tobą…. Więc po prostu kontynuuj czytanie.

.

.

Co Ci Da Nuklearna Pewność Siebie™ 2.0?

MerlinCzęsto dostaję od moich Czytelników pytania, czy to w komentarzach, czy w mailach. Niestety, nie mogę każdemu pomóc, bo jest ich tak dużo, a czasu tak niewiele… A oto najczęściej padające pytania… Być może któreś z nich brzmi znajomo?

Wielu moich Kursantów i Czytelników zadaje takie pytania:

 • Jak być pewnym siebie, pozbyć się blokad i lęków, jak zbudować asertywność?
 • Jak kreować swoją odwagę w codziennych sytuacjach?
 • Jak zniszczyć te wszystkie wymówki i to asertywnym?
 • Jak osiągnąć pewność siebie jeszcze łatwiej i osiągnąć ją mniejszym nakładem pracy?
 • Jak sprawić, aby pokonywanie nieśmiałości było łatwe i przyjemne?
 • Jak maksymalnie przyspieszyć rezultaty?
 • Jak nauczyć się kontrolować sytuację i być panem swojego losu?
 • Jak przestać gadać i marzyć, a zacząć robić?
 • Jak radzić sobie z wyzwaniami?
 • Jak usunąć te wszystkie obawy i scenariusze w głowie, które tak powstrzymują przed działaniem?
 • Jak się zmotywować?
 • Jak pozbyć się przykrych wspomnień, które tak blokują?
 • Jak skutecznie rozwijać siebie, swój charakter i swoje życie?
 • Jak zmieniać nawyki na lepsze?
 • Jak działać bez ciśnienia?
 • Jak być atrakcyjnym dla płci przeciwnej?
 • Jak stać się kimś szanowanym, lubianym i atrakcyjnym?

 

Chcą także zmienić w sobie:

 • Być opanowanym w nawet najtrudniejszych sytuacjach.
 • Osiągnąć spokój umysłu i podrywać piękne kobiety bez stresu i napięć.
 • Lepiej zrozumieć siebie i kontrolować na swój umysł.
 • Czuć się wreszcie wyluzowanymi i pewnymi siebie w relacjach z kobietami.
 • Cieszyć się życiem i zlikwidować ciągły niedosyt, poczucie niedostatku.
 • Poradzić sobie z przykrą przeszłością i różnymi traumami.
 • Zbudować motywację, która będzie pchała Cię nieustannie do działania.
 • Przestać przejmować się opinią innych ludzi.
 • Być lubianym, pożądanym i szanowanym.
 • Pozbyć się lęku i strachu przed działaniem i zbudować odwagę.
 • Przestać być kontrolowanym przez własne nawyki i obawy.
 • Sprawić, że wszelkie wymówki przed działaniem znikną.
 • Przestać narzekać i zacząć działać?
 • Być uśmiechniętym i pozytywnym.
 • Być pewnym siebie i asertywnym.
 • Nie przejmować się niczym bardziej, niż to niezbędne.

 

Wyobraź sobie przez chwilę:

Wychodzisz do ludzi, być może na jakąś imprezę, albo po prostu na zakupy i widzisz atrakcyjną kobietę. Być może to ktoś, kogo znasz lub ktoś obcy. W Twojej głowie pojawia się chęć, aby podjąć działanie i na luzie, bez stresu, i z uśmiechem zagadujesz i zaczynasz flirtować. Czujesz się pewny siebie i wartościowy, bo wiesz, jak dużo masz do zaoferowania kobiecie. Bez problemu bierzesz numer, na randce nie masz ciśnienia, a ona czuje się przy Tobie bezpiecznie i swobodnie, bo masz silny charakter. Zero wahania, gdy chcesz ją pocałować. Robisz dokładnie to, na co masz ochotę, a ona podąża za Tobą do relacji, jakiej pragniesz!

A wiesz, co w tym jest najlepszego?

Dzisiaj, wreszcie będziesz czuł się ekstremalnie silnym, wyluzowanym i atrakcyjnym facetem, a gdy podejdziesz do kobiety, ona wyczuje, że masz solidną osobowość i będzie Tobą szczerze zaintrygowana.

 

.

.

Jak powstała Nuklearna Pewność Siebie™?

Myślę, że moja historia jest bardzo podobna do historii setek mężczyzn, którym pomogłem zmienić ich życie. Kiedyś uwodzenie kobiet bylo dla mnie nieprzeniknioną tajemnicą. Kompletnie nie wiedziałem co zrobić, aby spodobać się kobietom. Byłem tak nieśmiały, że wyzwaniem było dla mnie zgłosić się do odpowiedzi na studiach! Byłem sfrustrowany i samotny, a kobiety nie widziały we mnie atracyjnego faceta. Byłem po prostu nijaki. Cichy. Smutny. Przestraszony

Pamiętam jak dziś, gdy na początku mojej drogi byłem zakompleksiony i przestraszony. Brakowało mi seksu, miłości, bliskości, a nawet zwykłej akceptacji ze strony innych ludzi. Już sama rozmowa z kobietą sprawiała, że się stresowałem i bałem cokolwiek zrobić. Ba, nawet rozmowa ze sprzedawczynią w sklepie sprawiała mi kłopot! Na szczęście pracowałem nad sobą i udało mi się pokonać nieśmiałość i zbudować pewność siebie, dzięki której… Pokochałem nawet wystąpienia przed 150 osobami i wywiady na żywo w telewizji!

MerlinUdało mi się przełamać blokady. Ale co najważniejsze, udało mi się zbudować taki poczucie siły, że szybko zacząłem spotykać się z przeróżnymi ślicznotkami! Dzisiaj potrafię poradzić sobie nie tylko w różnych sytuacjach życiowych i walczyć o swoje, ale czuję się też absolutnie swobodnie z kobietami.

To nie było łatwe, bo musiałem pokonać kilka problemów…

 • Nie chciało mi się wychodzić z domu, do ludzi, bo się bałem; wolałem siedzieć przed komputerem.
 • W gruncie rzeczy nie wierzyłem, że cokolwiek może się zmienić.
 • Byłem zamknięty w sobie i bałem się ciągle, żeby kogoś nie urazić.
 • Uważałem siebie za gorszego od wszystkich innych.
 • Rozmowa z kobietą stresowała mnie, czułem, że mają jakąś dziwną moc nade mną…
 • Wydarzenia z Władcy Pierścieni były bardziej realistyczne niż ja podchodzący do obcej kobiety. 😉
 • Ciągle myślałem o tym, co inni ludzie powiedzą lub pomyślą, także obcy.
 • Moje bolesne wspomnienia z przeszłości, pełne odrzucenia i samotności, skutecznie mnie blokowały.
 • Poczucie własnej wartości miałem na poziomie podłogi.
 • Ogólnie to wszystko sprawiało, że byłem nieszczęśliwym gościem, który prowadził życie w cichej desperacji

 

Niestety, przez te problemy tkwiłem w kompletnym dole. Wiesz, naczytałem się wcześniej dużo o technikach, poznałem zasady i teorie, nawet wykułem niektóre triki na pamięć. Niestety, nie przynosiło to rezultatów. Powód był prosty – przeczytać coś, zrozumieć i zapamiętać jest dość łatwo, większym problemem jest jak wdrożyć to w życie. Musiałem więc zmierzyć się ze swoją nieśmiałością.

MerlinW ten sposób wykreowałem w sobie pewność siebie, krok za krokiem, metodą prób i błędów. Dzięki temu wszystkiemu udało mi się nie tylko ogarnąć swoje życie i zacząć mieć takie kobiety, jakich pragnę, ale także rozwinąłem swój własny system, który zapewnia stałe rezultaty. Mniej-więcej w 2008 roku zacząłem tego nauczać na moich szkoleniach i kursach i dalej rozwijałem te techniki.

W 2012 roku postanowiłem wypuścić mój pierwszy program na ten temat. Zebrałem wszystko do kupy, podzieliłem na sekcje dotyczące konkretnych problemów i puściłem w świat. Od tej pory setki facetów zakupiły ten program i udało im się zmienić swoje życie. W zasadzie na każdej płaszczyźnie, bo pewność siebie to uniwersalna rzecz. Gdy wierzysz w siebie i jesteś przekonany, że zasługujesz na najlepsze w życiu, nagle budzi się ten drzemiący w Tobie tygrys i zaczynasz podejmować odważne decyzje!

Dzięki temu, na przestrzeni wielu lat, stworzyłem zestaw złotych reguł i narzędzi, które umożliwiają zmianę przekonań i usunięcie wszelkich blokad, aby stać się pewnym siebie i swojej wartości facete,. Dzięki temu potrafię dzisiaj na luzie realizować nowe wyzwania i sięgać po kobiety, jakich pragnę. Potrafię wyrazić swoje zdanie, sprzeciw, ochrzanić kobietę (jeśli trzeba 😉 ) i już nie przejmuję się, jak zareaguje, gdy spróbuję ją pocałować, czy będę się do niej dobierał. Przy użyciu mojego unikalnego Systemu pomagam moim kursantom wprowadzić prawdziwą odwagę do ich życia. Pomyśl, jak by to było, gdybyś potrafił podejść i zagadać do każdej kobiety, czy to w klubie, w sklepie, czy mijając ją na ulicy. Co by się wydarzyło, gdybyś potrafił podejść i pokazać jej, że jesteś silnym facetem z jajami?. Gdybyś był w stanie sprawić, że będzie czuła się tak bezpiecznie w Twoich ramionach, aby oddać Ci swoje ciało, serce i duszę?

Właśnie te techniki będą z Tobą dzielił. Przekażę Ci, w jaki sposób stać się pewnym siebie, odważnym i asertywny, facetem. Dlatego też postanowiłem ulepszyć Nuklearną Pewność Siebie™ i wydać nową, ulepszoną i udoskonaloną wersję. Świat idzie do przodu i zawsze staram się dawać to, co najnowsze i najlepsze. Bo to największa bolączka każdego faceta i nie zamierzam zachowywać dla siebie tego rozwiązania. Uwielbiam pomagać i nic nie sprawia mi takiej radości jak pełne podziękowań wiadomości od kursantów. 🙂

.

.

Czy to działa?

Czasami słyszę: “Merlin, to niemożliwe, że tak proste metody są tak skuteczne!”. I wiem, że czasami trudno w to uwierzyć, szczególnie, gdy już dawno stwierdziliśmy “ja już taki jestem”. Moja wiedza i techniki, które poznasz są oparte nie tylko na praktyce, ale także na naukowej wiedzy. W programowaniu istnieje pojęcie “inżynierii odwrotnej”, która polega obserwowaniu działania programu, aby dowiedzieć się jak on działa i móc napisać własny. To jest dokładnie to, co zrobiłem samemu przełamując swoją nieśmiałość i pomagając innym! Metody te przetestowały także setki moich kursantów. Wystarczy, że poczytasz, co piszą o moich technikach ludzie, którzy już je stosują:

 

 
.

.

.

Jak To Działa?

MerlinUważam, że masz prawo dowiedzieć się, na jakiej zasadzie oparty jest ten kurs. Masz prawo poznać reguły sprawiające, że jest tak skuteczny. Dlatego dzisiaj chcę podzielić się z Tobą pewną zasadą, która jest kluczowa dla wprowadzania dowolnej zmiany w życiu. Jeśli dobrze się zastanowisz, to ta technika, ta złota reguła, stanowi podstawę każdego sukcesu: czy to w odchudzaniu, w biznesie, sporcie, czy jakiejkolwiek innej dziedzinie. A w szczególności w zmianie samego siebie! Pomyśl przez chwilę i poszukaj odpowiedzi, jak to ma się do życia.

Będę brutalnie szczery: jeśli nie zastosujesz tego, to wszystkie pozostałe wskazówki będą absolutnie bezwartościowe. Ta wskazówka to NAJWAŻNIEJSZA rzecz, abyś mógł rozwinąć pewność siebie błyskawicznie i raz na zawsze. Dlatego koniecznie poświęć 100% uwagi…:

Nie ma nic bardziej wyzwalającego… Bardziej budującego… Ani bardziej motywującego… Niż móc samemu decydować o własnych emocjach… Nie musieć być ich zakładnikiem… I samemu być w stanie od razu rozwalić wszelkie obawy i blokady… Więc połóżmy kres temu problemowi RAZ NA ZAWSZE:

Gotów…?

 

Trójkąt Sukcesu™
Chcę, abyś poznał Trójkąt Sukcesu™. Składa się on z trzech części. Po pierwsze, absolutnej podstawy: Zasad Pewności Siebie. Po drugie, rozwiązania utrwalające rezultaty, czyli: Strategie Pewności Siebie. Po trzecie, szybkie sposoby, czyli: Taktyki Pewności Siebie.

 

Tiger II - © WikipediaBardzo fajnie zademonstruje to ten czołg, o który widzisz z prawej. To jest Tygrys II – jeden z najdoskonalszych czołgów wszech czasów, który nie miał sobie równych. Skutecznie przetaczał się przez wszystkie fronty i siał postrach u wroga… Jak ten czołg pomoże Ci zbudować silną i stabilną pewność siebie?

Otóż gdybyś chciał zostać czołgistą, musiałbyś przede wszystkim poznać ZASADY DZIAŁANIA czołgu. Jak nim sterować, co może osiągnąć, jaki ma zasięg, jakie przeszkody może pokonywać… Takie najważniejsze rzeczy.
Po drugie, musiałbyś poznać STRATEGIE. Jak rusza się w bitwę, to musi być jej jakiś plan, prawda? Czyli ogólny schemat, ogólny gdzie Twoja kompania ma jechać, co ma zdobyć i co ma pokonać.
Po trzecie, absolutnie niezbędnym jest poznać TAKTYKĘ. Jednym słowem to, co robić w konkretnej sytuacji. Gdy Twój czołg trafi na wroga, musisz wiedzieć, gdzie jest jego słaby punkt, aby go skutecznie pokonać. Takie doraźne, natychmiastowe rozwiązanie.

I tak samo jest z usuwaniem nieśmiałości! Musisz poznać ZASADY pewności siebie, aby wiedzieć skąd się biorą Twoje blokady, czy nieśmiałość i łatwo je namierzyć i zniszczyć. Gdy nie wiesz, z czym walczysz, nie będziesz wiedział nawet co zrobić. To właśnie zamierzam Ci pokazać…

Musisz poznać także specjalne STRATEGIE, dzięki którym nie będziesz rzucał się z motyką na słońce. Dzięki nim, będziesz osiągał stopniowo, w swoim komfortowym i wolnym od stresu tempie, taką pewność siebie, jaką pragniesz rozwinąć. Krok za krokiem, będziesz rozwalał kolejne blokady tak, aby efekty były jak najszybsze i najskuteczniejsze.

Równie ważne są TAKTYKI. Dzięki nim sprawnie usuniesz każdą pojedynczą rzecz, która spotka Cię w praktycznym działaniu. Przykładowo, gdy będziesz wybierał się na ważną randkę, w mgnieniu oka zlikwidujesz wszelki stres i wprowadzisz się w pozytywny nastrój…. Który zaowocuje NATYCHMIAST.

To jest Twój bilet do absolutnej pewności siebie… w dowolnym momencie…. praktycznie natychmiast… raz na zawsze… w sposób maksymalnie łatwy, skuteczny i przyjemny. To jest coś, czego większość ludzi nie zna. Wiedzą, gdzie są. Wiedzą, gdzie chcą być. Czasami może nawet próbowali stosować jakieś tanie sztuczki, czy triki… Ale nie mają tych trzech, absolutnie niezbędnych filarów. One razem zapewniają nie tylko zrozumienie problemu i procesu budowy pewności siebie, ale dają plan zapewniający trwałe rezultaty, a także szybkie i powalające efekty.
Łapiesz już, na czym to polega?

Wyobraź sobie swoje życie… Gdy być może już dzisiaj zagadujesz do jakiejś dziewczyny albo odświeżasz starą znajomość z kobietą, która Ci się zawsze podobała… Stosujesz jedną z moich Taktyk Pewności Siebie, bo dokładnie wiesz dzięki Zasadom, co to jest i jak się z tym rozprawić… I każda kolejna cegiełka dodana ze Strategii wzmacnia, dzięki czemu za każdym razem stajesz się coraz to bardziej pewny siebie i silny… Czujesz wreszcie wolność… Swobodę robienia tego, na co masz ochotę… Wiesz, że zawsze jest kilka kobiet, którym się podobasz i możesz bez żadnego wysiłku sięgnąć po telefon i umówić się na randkę… Na mieście, albo któregoś z Was… Wiesz, że jesteś atrakcyjny… Zasługujesz na to i tego pożądasz… Czyż to nie jest wspaniałe uczucie? Czuć, że potrafisz i patrzeć, jak napotkane kobiety już od pierwszej chwili zaczynają mięknąć jak plastelina, coraz to szybciej, i szybciej?

.

Czym Dokładnie Jest
Nuklearna Pewność Siebie™ 2.0?

Nuklearna Pewność Siebie™ 2.0 to Interaktywny Kurs Internetowy. Co to oznacza w praktyce?

Interaktywny – ponieważ między mną, a Tobą jest dialog – możesz zadawać pytania i zgłaszać prośby;

Kurs – ponieważ nie jest to tylko komplet filmów, ale zastaw różnych narzędzi, zarówno teoretycznych, jak i praktycznych;

Internetowy – dzięki temu możesz wziąć w nim udział gdziekolwiek mieszkasz i jakkolwiek wygląda Twój kalendarz!

A dokładniej?

MerlinDaję Ci ode mnie nagrania, ćwiczenia i techniki w nagraniach video. Przekażę Ci w ten sposób moje techniki i wiedzę, abyś mógł cały czas, stopniowo, krok za krokiem, implementować to nowe podejście i nowe techniki. W każdym z filmów zdradzę Ci i szczegółowo i opiszę w sumie kilkadziesiąt technik, trików i metod! Możesz pisać do mnie w dowolnym czasie i konsultować swoje postępy, a najlepiej nawet zadzwonić. Jednym słowem, jeśli coś nie będzie dla Ciebie w pełni jasne, albo będziesz miał jakieś trudności, to będziesz mógł swobodnie mnie dopytać i poznać odpowiedzi na wszelkie pytania!

Oczywiście w komplecie dostajesz również ćwiczenia na 30 dni które w praktyczny sposób pomogą Ci wystartować i ruszyć do działania. Będziesz prowadzony za rączkę i będziesz wiedział, jak wdrożyć to w praktykę. Z mojego doświadczenia wynika, że o wiele lepiej jest dostać wszystko podane na tacy. Dzięki temu skuteczność kursu rośnie kilkukrotnie!

Dostaniesz także AŻ 7 BONUSÓW, o których zaraz napiszę. Dodatkowo, poza programem ćwiczeń, filmami i gratisami, dam Ci także skrypt, abyś łatwo mógł wrócić do potrzebnych informacji, a także kurs pod postacią plików MP3, abyś mógł utrwalać wiedzę np. jadąc samochodem lub autobusem, albo podczas ćwiczeń!

Oczywiście tak jak mówiłem, przez cały czas trwania kursu możesz kontaktować się ze mną telefonicznie, czy też poprzez e-mail, a na pewno uzyskasz odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania!

.

.

Czego dokładnie się dowiesz?

Oto tylko niektóre odpowiedzi na pytania, które poznasz. Każdy moduł łączy w sobie wszystkie trzy części naszego Trójkąta Sukces™. A oto krótki opis i co każdy z nich Ci da:

MODUŁ 1: Niezbędny Wstęp:

 • Dowiesz się, jak najlepiej skorzystać z Systemu;
 • Poznasz praktyczne wskazówki płynące z mojego doświadczenia;
 • Zrozumiesz konstrukcję tego Systemu;
 • Zapoznasz się z 30-dniowym Wyzwaniem.

MODUŁ 2: Pokonaj Nieśmiałość:

 • Dowiesz się, skąd się bierze nieśmiałość;
 • Zniszczymy kilka mitów dotyczących nieśmiałości;
 • Odkryjesz, co u Ciebie jest zapalnikiem nieśmiałości;
 • Sprawdzisz, czy nie masz Syndromu Ofiary;
 • Zrozumiesz i poradzisz sobie z nieśmiałością;
 • Namierzysz i pokonasz Twój indywidualny mechanizm nieśmiałości!

MODUŁ 3: Jak Działa Twój Umysł:

 • Dowiesz się, co się składa na Twoją osobę;
 • Poznasz jak różne części wpływają na Ciebie i Twoje działania;
 • Zdradzę Ci sposób na zmianę własnego umysłu i charakteru;
 • Odkryjesz, że zawsze miałeś pewność siebie – ale w złym kierunku!
 • Nauczysz się oceniać rzeczywistość realnie, bez katowania siebie;
 • Rozwiniesz akceptację rzeczywistości, co zniszczy strach przed porażką.

MODUŁ 4: Jak Zbudować Pewność Siebie:

 • Dowiesz się, czym jest tak naprawdę pewność siebie;
 • Podniesiesz swoje poczucie własnej wartości i samooocenę;
 • Odkryjesz, jak pewność siebie może odmienić Twoje życie;
 • Znajdziesz takie źródła pewności siebie, które dadzą STAŁE poczucie siły;
 • Dowiesz się, na czym wspierać pewność siebie, a na czym nie;
 • Poznasz szczególny rodzaj afirmacji, który działa;
 • Wyeliminujesz samokrytycyzm i negatywny głos w głowie;
 • Zaczniesz dostrzegać pozytywne rzeczy dookoła Ciebie;
 • Przestaniesz porównywać się z innymi i czuć gorszy od nich;
 • Wreszcie ruszysz dynamicznie do działania!

MODUŁ 5: Jak Zniszczyć Lęk i Pokonać Strach:

 • Przestaniesz bać się błędu i porażki;
 • Zaczniesz widzieć rzeczy takimi jakimi są;
 • Już nie będziesz przejmował się, gdy coś pójdzie nie po Twojej myśli;
 • Poznasz różnicę między lękiem a strachem;
 • Zlikwidujesz wreszcie, raz na zawsze lęk i strach;
 • Zrozumiesz, skąd się biorą obawy i wykorzystasz je na własną korzyść;
 • Przestaniesz się przejmować opinią innych ludzi;
 • Wyrobisz w sobie mentalność zwycięzcy, którego nic nie zatrzyma!

MODUŁ 6: Potężna Motywacja:

 • Dowiesz się, czym są tak naprawdę motywacja i determinacja;
 • Zbudujesz motywację i determinację do działania;
 • Przestaniesz odczuwać męczący przymus działania, zaczniesz a pozytywną motywację;
 • Zaczniesz cieszyć się każdym, nawet najmniejszym sukcesem;
 • Poznasz przyczyny blokad i usuniesz je raz na zawsze;
 • Odkryjesz sposoby na trwałą, automatyczną motywację, bez potrzeby ciągłego nakręcania się;
 • Dam Ci kilka trików na rozpoczęcie i utrzymanie działania;
 • Nauczysz się motywacji przy użyciu Tabeli Decyzji;
 • Nauczysz się kreować Dźwignię i Momentum, aby po prostu Ci się CHCIAŁO;
 • Odkryjesz sposób na motywujące planowanie i realizację tego planu!

MODUŁ 7: Jak Być Wyluzowanym i Uwodzić Bez Stresu:

 • Osiągniesz spokój umysłu;
 • Poznasz ćwiczenia na mentalność, dzięki czemu będziesz bardziej pozytywny i szczęśliwy;
 • Zaczniesz w codziennym życiu można poczuć się spełnionym i wdzięcznym, nawet od razu;
 • Pokażę Ci sposoby, abyś bez względu na wszystko realizował swój plan;
 • Znajdziesz życiową pasję, która doda Ci mnóstwo siły i mocy;
 • Poznasz kilka trików na odpuszczenie stresu i wzmocnienie swoje motywacji!

MODUŁ 8: Traumy i Przykre Wspomnienia:

 • Przestaniesz się zamartwiać przeszłością;
 • Odkryjesz sposób na bycie swoim najlepszym przyjacielem;
 • Przestaniesz wreszcie narzekać;
 • Pogodzisz się z przeszłością i rozładujesz negatywne emocje;
 • Dowiesz się, czy/jak pozbywać się negatywnych emocji i myśli;
 • Uwolnisz się od przeszłości i negatywnych doświadczeń;
 • Rozwalisz strach odnośnie przyszłości!

MODUŁ 9: Mądry i Skuteczny Samorozwój:

 • Nauczysz się brać odpowiedzialność, ale w zdrowy sposób;
 • Zaczniesz wprowadzać zmiany w życiu i charakterze, aby nie skończyło się na słomianym zapale;
 • Poznasz sposoby na wprowadzanie zmian w sposób zrelaksowany, bez ciśnienia i stresu;
 • Dowiesz się, jak podnieść swoją efektywność, szczególnie w ramach pewności siebie!

MODUŁ 10: Jesteś Wartościowym Facetem:

 • Skończysz wreszcie z perfekcjonizmem;
 • Zaczniesz być dumny z samego siebie i świadomy własnej wartości;
 • Staniesz się asertywny i będziesz odważny;
 • Zobaczysz, jak inni Cię podziwiają;
 • Dostrzeżesz, że jesteś naprawdę wartościowym gościem!

MODUŁ 11: Twoje Przekonania, Wartości, Reguły, Nawyki:

 • Rozpracujesz swoje przekonania i reguły, które kierują Twoim postępowaniem;
 • Zniszczysz negatywne przekonania i restrykcyjne reguły, które blokują Twój potencjał;
 • Poznasz swoje wartości i zmienisz te, które wpływają na Twoje działania;
 • Zaczniesz kreować nowe, pozytywne nawyki;
 • Dowiesz się, czym jest programowanie społeczne;
 • Usuniesz negatywne przekonania, które Ci wtłoczono do głowy;
 • Zaczniesz sam sobie wyznaczać standardy!

MODUŁ 12: Wymówki i Blokady:

 • Dowiesz się, czym są excusy, czyli wymówki.;
 • Namierzysz wszystkie excusy i je zniszczysz;
 • Nauczysz się rozróżniać wymówki i realne przeszkody;
 • Dowiesz się, czym jest samosabotaż i dlaczego jest groźny;
 • Zaczniesz podejmować takie decyzje, jakie chcesz!

MODUŁ 13: Podsumowanie i Co Dalej:

 • Podsumujemy kurs;
 • Dowiesz się, co robić dalej, po kursie;
 • Poznasz dalsze zadania i sposób ich realizacji;
 • Dostaniesz ostateczne wskazówki;
 • Utrwalisz wiedzę i już na zawsze będziesz pewny siebie!

Przypominając tylko, otrzymasz także:

 • 13 filmów zawierających najlepszą wiedzę o pewności siebie i niszczeniu nieśmiałości;
 • zestaw ćwiczeń na 30 dni i praktycznych zadań w realu;
 • możliwość zadawania pytań i zgłaszania uwag;
 • możliwość konsultacji w formie mailowej i telefonicznej;
 • …i maaaasę Gratisów;

 

.

PROMOCJA!
Tylko teraz! 397 zł. zamiast 1109 zł.

 

nowa cena
nowa cena
 

UWAGA!
Promocja ograniczona czasowo!
Rezerwuję sobie prawo do zakończenia jej bez uprzedzenia!

 

.

.

BONUSY!!!

Otrzymasz ode mnie aż 7 fantastycznych gratisów absolutnie za darmo!
W tym konsultacje!

Merlin1. E-book “Pokonaj nieśmiałość i stań się pewny siebie” o objętości 86 str. (o wartości 47 zł.)
To jest absolutny HIT! W tej książce znajdziesz dodatkowe informacje o pewności siebie i tym, jak pokonać nieśmiałość. Zawiera on dokładnie opisane procesy i mechanizmy, które ją kreują i będzie doskonałym uzupełnieniem Systemu! Dzięki niemu bez problemów pozbędziesz się tego wszystkiego, co Cię do tej pory blokowało!
.

Merlin2. Nagranie MP3 Hipnotyczny Subliminal! (o wartości 37 zł.)
Potężna wiedza przekazywana podprogowo do naszego umysłu. W Stanach Zjednoczonych ta technika jest to bardzo popularna. Na co dzień nie jesteśmy świadomi tego, co dociera do nas w tle. Wielkie koncerny przeznaczają tony pieniędzy dla twórców, którzy na granicy percepcji przemycają ich produkty np. w filmach. To nagranie pozwoli Ci otrzymać potężnego kopa w Grze Wewnętrznej.
.

Merlin3. Przewodnik: “Postaw Swoje Cele!” o objętości 44 strony (o wartości 37 zł.)
Ten raport zawiera opis najlepszych i najskuteczniejszych technik NLP! Jego formuła jest zwięzła, lecz wyczerpująca. Dzięki jego lekturze nauczysz się, jak mówić, aby trafiać nie tylko do wyobraźni kobiety, ale także wprost do jej podświadomości. Będziesz w stanie opowiadać historie w sposób porywający i wciągający!
.

Merlin4. Video “Klucz Do Szczęścia” o długości 146 minut (o wartości 67 zł.)
Wielu początkujących adeptów uwodzenia nie wie, jak zabrać się do nauki uwodzenia i praktycznie trenować swoje umiejętności. Często popełniają błędy nie tyle w sztuce uwodzenia, co w sposobie uczenia się jej. Tak samo jak nie wystarczy wziąć słownik do ręki, aby nauczyć się języka obcego, tak samo nie wystarczy poczytać o uwodzeniu. Dzięki temu narzędziu nauczysz się jak praktykować i na co zwracać uwagę, aby maksymalnie przyspieszyć efekty i zminimalizować ilość popełnianych błędów!

Merlin5. Książka z Filmem “Najskuteczniejsze ćwiczenia na głos i wymowę” (o wartości 77 zł.)
Jest takie powiedzenie, że mężczyźni ulegają urokowi przez to, co widzą, a kobiety przez to, co słyszą. Dla kobiety ton głosu i sposób mówienia mężczyzny są bardzo ważne. Głos zdradza wiele rzeczy, ale przede wszystkim pewność siebie i seksualny stan. Niski ton głosu z kolei podnieca kobiety, ponieważ zdradza on dużą ilość testosteronu, a co za tym idzie – męskości. Dzięki temu nagraniu poznasz najskuteczniejsze ćwiczenia, które poprawią Twoją wymowę, ton głosu wyraźność wypowiedzi oraz Twoją ekspresywność!

Merlin6. Książka “Kompendium Otwierania” o objętości 186 stron (o wartości 47 zł.)
Niezwykła książka, z której skorzystały setki facetów. Zawiera 186 stron, 10 rozdziałów i aż 222 teksty na zagadanie, podzielone w zależności od sytuacji! Dzięki nim nigdy już więcej nie będziesz miał pustki w głowie, ani wątpliwości co powiedzieć! Dostaniesz także wskazówki jak się zachowywać i jak przejść od otwieracza do dalszej rozmowy. Jeśli czasami nie wiesz jak zagadać do kobiety, to jest to idealne dla Ciebie!

Merlin7. Nielimitowane Konsultacje przez 60 dni! (o wartości 300 zł.)

Dzięki temu pakietowi konsultacji osiągniesz jeszcze więcej! Ten pakiet sprawi, że będziesz mógł zadzwonić do mnie i dowiedzieć się dowolnej rzeczy na dowolny temat. Cokolwiek będzie dla Ciebie niezrozumiałe z materiału szkolenia – możesz do mnie dzwonić. Będziesz miał jakieś trudności lub będziesz chciał coś ulepszyć – z radością Ci pomogę! Gdybyś chciał zadzwonić do mnie tylko dwa razy i uzyskać godzinną poradę – musiałbyś wydać 300 zł. Tutaj – dostajesz to W GRATISIE!

Czyli aż 7 bonusów o łącznej wartości 612 zł.!

.

.

Oferta ograniczona czasowo!

MerlinPonieważ sam kiedyś zaczynałem od zera, to wiem jak bardzo może boleć brak sukcesów z kobietami. Dlatego też przygotowałem specjalną ofertę dla tych, którzy wiedzą, czego chcą od życia i są gotowi po to sięgnąć.

Takie szkolenia na sali kosztowały u mnie do tej pory 555 zł. (w najtańszej opcji). Są też tacy, którzy wydają na szkolenie indywidualne u mnie nawet 5.500 zł.! Przecież nie ma nic ważniejszego niż szczęście i spełnienie w miłości.

Pierwsza wersja Nuklearnej Pewności Siebie™ kosztowała w dniu premiery 497 zł. Później sprzedawałem wersję pomniejszoną o gratisy w cenie 397 zł. I na tyle właśnie wyceniam obecnie najnowszą wersję, na 397 zł. Powinienem sprzedawać ją drożej i wiem, że znalazła by swoich nabywców, a ja bym miał mniej zachodu, jednakże…

Postanowiłem jednak zrobić szybką promocję i wyłącznie w ramach premiery umożliwić Ci wzięcie udziału w tym wyjątkowym szkoleniu w specjalnej, niższej cenie. Po prostu uwielbiam pomagać ludziom i wiem, że inwestycja ta zwróci Ci się bardzo szybko. Nie raz słyszę jak faceci wydają bezsensownie kupę kasy na kina, kawki, kwiatki i… nic z tego nie wynika.

Dlatego tylko teraz obniżam cenę uczestnictwa w szkoleniu do 397 zł.! Gdybyś chciał kupić każdy z gratisów i sam System osobno, wyniosłoby Cię to dokładnie 1109 zł.! Jednym słowem, możesz dzisiaj zaoszczędzić aż 712 zł.! Wiem, że to dość szalone, ale zainteresowanie tym programem jest na tyle duże, że mogę sobie na to pozwolić! 🙂

Oczywiście jeśli zgodzisz się na dżentelmeńską umowę między nami: przerób program dokładnie, wdróż go w życie i napisz mi, jakie są efekty! To dla mnie bardzo cenne informacje, bo dzięki temu będę mógł uczynić ten program jeszcze skuteczniejszym!

Muszę Cię jednakże ostrzec – oferta ta jest ograniczona czasowo i rezerwuję sobie prawo zakończenia jej w dowolnym momencie! Stracisz wtedy:

 • większość gratisów;
 • możliwość zadawania pytań;
 • tak niską cenę!

Podejmij akcję teraz!

.

PROMOCJA!
Tylko teraz! 397 zł. zamiast 1109 zł.

 

nowa cena
nowa cena
 

UWAGA!
Promocja ograniczona czasowo!
Rezerwuję sobie prawo do zakończenia jej bez uprzedzenia!

 

.

.

Gwarancja 100% Satysfakcji!

obrazek gwarancjiTak! Gwarancja jak najbardziej obowiązuje i przy tym szkoleniu. Aby dać Ci pewność co do skuteczności tego materiału, daje Ci nie 14, ale aż 30 dni gwarancji na przetestowanie moich technik za darmo!!! Wiem, że odmienią Twoje życie, pozbędziesz się trosk i koszmarów związanych z kobietami. Staniesz się szczęśliwym facetem, będziesz zasuwał z uśmiechem jak królik po koksie. Jednak jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że techniki w Twoim wypadku nie działają zwrócę Ci 100% zainwestowanych pieniędzy. Zgodzisz się ze mną, że ten materiał musi być super skuteczny skoro daję taką gwarancję, prawda? Lubie proste, jasne i uczciwe układy.

Podejmij właściwą decyzję teraz! Przetestuj te materiały!

.

PROMOCJA!
Tylko teraz! 397 zł. zamiast 1109 zł.

 

nowa cena
nowa cena
 

UWAGA!
Promocja ograniczona czasowo!
Rezerwuję sobie prawo do zakończenia jej bez uprzedzenia!

 

.

.

Co Powinieneś Zrobić?

Ponieważ jesteś absolutnie bezpieczny dzięki 100% Gwarancji Satysfakcji, to pamiętaj, że nie musisz podejmować ostatecznej decyzji teraz! Jeśli cokolwiek Ci nie będzie pasowało, od razu oddam Ci całe Twoje pieniądze, co do grosza! Możesz więc swobodnie przetestować przez 30 dni. Aby skorzystać z Nuklearnej Pewności Siebie™ 2.0 już TERAZ, postępuj zgodnie z poniższą łopatologiczną 😉 instrukcją. (Do każdego kroku jest ilustracja, która otworzy się w nowym oknie.)

1. Kliknij na poniższy przycisk, aby otworzyć koszyk. (Lub kliknij TUTAJ.)

 

nowa cena

2. Następnie zostaniesz przekierowany do koszyka.
(1) Podaj swoje dane osobowy, które oczywiście są tylko do celów dostawy materiału oraz księgowych, są zupełnie bezpieczne; pamiętaj, aby sprawdzić, czy podałeś właściwy e-mail. (2) Jeśli chcesz rachunek na firmę, podaj proszę dane; jeśli nie, zostaw to pole puste. (3) Wybierz formę płatności: PayPal dla kart płatniczych i płatności z zagranicy; Transferuj dla wpłaty w okienku, na poczcie lub błyskawicznym przelewem internetowym. (4) Kliknij przycisk “Uzyskaj Dostęp TERAZ!” [ilustracja]

 

3. Następnie zostaniesz przekierowany do systemu płatności.
Jeśli wybrałeś płatność przez Transferuj:
Wybierz odpowiednią ikonkę, jako metodę płatności. Możesz wybrać ikonę swojego banku (4a) lub jeśli wolisz wpłacić w okienku, albo Twój bank jest nieobsługiwany (np. niektóre małe banki spółdzielcze), to wybierz ikonę przypominającą druczek wpłaty na poczcie (4b). [ilustracja]
Następnie ekran się przewinie na sam dół. Sprawdź, czy Twoje dane są prawidłowe (5) i kliknij “Następny Krok”. [ilustracja] W tym momencie zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku, którą już doskonale znasz. Wystarczy, że zalogujesz się i zatwierdzisz płatność. Z reguły jest ona księgowana w ciągu kilku minut i w tym czasie otrzymasz dostęp do swojego produktu.
Jeśli zaś wybrałeś płatność przelewem, to system wygeneruje Ci dane do przelewu. Możesz zalogować się do swojego banku i dokonać przelewu tak jak to robisz zazwyczaj, albo pobrać i wydrukować druczek, aby pójść na pocztę i dokonać wpłaty. Gdy tylko wpłata zostanie zaksięgowana (zazwyczaj następnego dnia roboczego), na Twój adres e-mail trafią wszystkie dane dostępowe!

Jeśli wybrałeś płatność przez PayPal:
Jeśli masz konto na PayPal, to po prostu (5) zaloguj się podając swój e-mail i hasło, a następnie klikając na przycisk (6) “Zaloguj się”. [ilustracja]
Jeśli nie masz konta, to (w zależności od kraju) będziesz poproszony o utworzenie konta. Kliknij “Utwórz Konto PayPal” i (7) podaj swój numer karty płatniczej oraz (8) swoje dane. Konto zostanie utworzone i będziesz mógł się zalogować. [ilustracja]
Gdy już się zalogujesz, wybierz po prostu przycisk “Zapłać teraz”. Transakcja powinna być zaksięgowana błyskawicznie i powinieneś od razu dostać dostęp do plików na adres-mail! [ilustracja]

To takie proste! 🙂 Gdy już zalogujesz się do Strefy Klienta, zacznij przeglądać materiały od samej góry, po kolei. Kurs jest tak zorganizowany, abyś uczył się kawałek po kawałku i spokojnie, swobodnie przechodził do dalszych kwestii. Zacznij jak najszybciej, aby wykorzystać moment męskiej decyzji!

.

PROMOCJA!
Tylko teraz! 397 zł. zamiast 1109 zł.

 

nowa cena
nowa cena
 

UWAGA!
Promocja ograniczona czasowo!
Rezerwuję sobie prawo do zakończenia jej bez uprzedzenia!

 

Kliknij tutaj,
aby pobrać swoją kopię!

.

Odrzuć wszelkie wymówki!
NIE POZWÓL, ABY ŻYCIE UCIEKAŁO CI MIĘDZY PALCAMI!!!

 

Do zobaczenia!
Maciej „Merlin” Moroz

P.S.: W razie jakichkolwiek pytań możesz do mnie śmiało dzwonić (502 56 86 26) lub pisać maila (biuro@maciejmoroz.pl). Odpowiem na wszystkie Twoje pytania! 🙂