Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Szkoła Uwodzicieli™ 2.0 On-Line!

 

REWOLUCYJNE SZKOLENIE!

 

SZKOŁA UWODZICIELI ON-LINE™
TO NIEZWYKŁY KURS, KTÓRY POKAŻE CI JAK
PRZEŁAMAĆ SIĘ, ZAGADAĆ DO OBCEJ KOBIETY,
FLIRTOWAĆ I ZBUDOWAĆ SEKSUALNĄ RELACJĘ!
TO PRZEŁOMOWY MOMENT W TWOIM ŻYCIU!

.
OTO CAŁA PRAWDA O UWODZENIU: Każdy z nas pragnie mieć lepsze relacje z kobietami. Poznawać atrakcyjne i wartościowe dziewczyny, spotykać się na randkach i być pożądanym. Już nigdy więcej nie pozostać tylko kolegą i zawsze mieć wybór. Być atrakcyjnym i szanowanym. Nigdy więcej nie doświadczać samotności i być tym, który dyktuje warunki. Jeśli jesteś jak większość moich kursantów, to pewnie chcesz wreszcie się przełamać, nabrać swobody, poszaleć i przeżyć kilka romansów, a na końcu znaleźć miłość swojego życia, z którą zbudujesz szczęśliwy i trwały związek. Czytając dalej poznasz sposoby, aby to osiągnąć!

 

Skoro czytasz ten tekst to wiem, że pragniesz czegoś więcej w swoich relacjach z kobietami. To nieistotne, czy jesteś kompletnie początkujący, czy coś już wiesz. Nie każdy się z tym urodził i nie ma w tym nic złego. Pewnie chcesz poprawić swoją pewność siebie, aby w każdej sytuacji być asertywnym i żebyś to Ty dyktował warunki. Możliwe, że chcesz nauczyć się podchodzenia nawet do obcych kobiet, a także uwodzenia tych, które już znasz. Chciałbyś sprawić, aby postrzegały Cię jako atrakcyjnego i interesującego faceta. Chcesz, żeby rozmowa była ciekawa, a wzięcie numeru tylko oczywistą formalnością. Być może chcesz lepiej radzić sobie na randkach i łatwiej wzbudzać w kobietach zainteresowanie, również seksualne. Bez najmniejszego trudu wiedzieć kiedy i jak dotknąć, a także jak doprowadzić do pocałunku. Może chcesz, żeby fantazjowała o seksie z Tobą. Mieć łatwość w podnieceniu jej, zbudowaniu namiętnego romansu. A może chciałbyś znaleźć wreszcie godną uwagi partnerkę na dłużej? Jeśli tylko masz dość odwagi i otwartości umysłu, to przekażę Ci moje techniki i metody, które kompletnie odmieniły życie moje i setek moich kursantów!

.

.

DLACZEGO STWORZYŁEM TEN KURS?

Ponieważ to działa! Skąd wiem? Bo sam przeszedłem tę drogę. Myślę, że w gruncie rzeczy nasze historie są dość podobne.

Merlin 2012Zanim trafiłem zupełnie przypadkowo w 2005 roku na temat uwodzenia, byłem absolutnie nieśmiałym i zakompleksionym facetem. Nie wiedziałem, w jaki sposób zdobyć kobietę. Myślałem, że pieniądze i bycie miłym to klucz do jej serca. Nie chciałem być niegrzeczny, więc nie wiedziałem jak zagadać do dziewczyny. Wzięcie numeru, czy umówienie się, nawet z kobietą, którą znałem, było dla mnie kosmicznym wyzwaniem. Nie wiedziałem o czym gadać, jak powinna wyglądać randka, a o seksie nawet nie wspominając. A najgorsze, że kompletnie nie wiedziałem co zrobić, aby postrzegała mniej jako atrakcyjnego faceta i chciała ze mną… No cokolwiek! Kobiecy umysł stanowił dla mnie absolutną zagadkę.

Na studiach trenowałem sztuki walki, ale to niewiele pomogło. Próbowałem się elegancko ubierać, ale to też odniosło mizerny skutek. Później pracowałem i zarabiałem jak na studenta całkiem przyzwoite pieniądze. Mimo wszystko jednak nie potrafiłem umówić się na randkę, a kobiety przede mną uciekały i przestawały odbierać telefony.  Nie miały czasu się spotkać, zawsze coś im wypadało i… Koniec końców dobrze było, jeśli zostawałem chociaż przyjacielem. Pamiętam, że mając duszę romantyka naprawdę przez to cierpiałem. (Czy coś z tego brzmi dla Ciebie znajomo?)

Merlin 2012Kiedy po raz kolejny mi nie wyszło i znowu nie zdobyłem kobiety, w której byłem zakochany… Pamiętam to jak dziś, gdy powiedziałem sobie: DOSYĆ! Postanowiłem coś zmienić.

Wcześniej trafiłem przypadkiem na materiały o uwodzeniu. Wstyd się przyznać, ale odłożyłem je na półkę i zmarnowałem 2 lata! Jednak w końcu sięgnąłem po nie. Szybko okazało się, że tam znajdowały się odpowiedzi na wszystkie moje pytania! Zacząłem czytać i wsiąkłem w to! Wiedziałem, że nawet drobna zmiana będzie dla mnie niezwykłym krokiem do przodu. Podjąłem decyzję, że MUSZĘ się tego nauczyć. To była moja jedyna szansa. Uświadomiłem sobie, że uwodzenia też można się nauczyć, tak samo jak można się nauczyć tańczyć, czy wystąpień publicznych. To było genialne, a ja plułem sobie w brodę, że straciłem tyle czasu i fantastycznych okazji!

Najwięcej trudności sprawiało mi przełamanie się i praca nad własną pewnością siebie. Byłem tak nieśmiały, że nawet wygłoszenie referatu przed moją grupą na studiach stanowiło dla mnie nie lada wyzwaniem. Zacząłem regularnie praktykować i testować te techniki i metody. Pokonałem swoją nieśmiałość. Stałem się pewnym siebie, asertywnym facetem. Dzięki temu, że codziennie działaliśmy i zagadywaliśmy do przynajmniej kilkunastu różnych ślicznotek, czy to w barach, czy w klubach, centrach handlowych lub po prostu na ulicy – w ciągu tylko tamtego jednego roku zagadałem do ok. 3.000 kobiet. Dzięki temu sprawdziłem co i jak działa na kobiety. (Ale Ty nie musisz wkładać tyle wysiłku, bo ja podam Ci na tacy, co najlepiej działa.)

Szybko jednak okazało się, że liczą się też techniczne aspekty, czyli jak zagadać i sprawić, żeby kobieta postrzegała mnie jako atrakcyjnego kolesia, o czym z nią rozmawiać, jak flirtować, zabrać na randkę, pocałować, przytulić, czy sprawić, byśmy wylądowali w łóżku.

Zlot 2013 - grupowe

Metodą prób i błędów sprawdziłem co działa, a co nie. Dzięki tak olbrzymiej ilości doświadczenia, zrozumiałem, o co chodzi kobietom. Zweryfikowałem mnóstwo pustej teorii, odrzuciłem niedziałające techniki i stworzyłem swój własny system, dzięki któremu można nie tylko SZYBKO, ale przede wszystkim TRWALE nauczyć się umiejętności uwodzenia nawet najpiękniejszych dziewczyn. Od tego czasu stale go udoskonalam dzięki olbrzymiemu doświadczeniu szkoleniowemu, a przede wszystkim swojemu własnemu, bo w tym czasie nie tylko przespałem się z wieloma kobietami niezobowiązująco, ale miałem też kilka fantastycznych związków ze wspaniałymi kobietami.

A dzisiaj? Jestem od 9 lat jestem trenerem uwodzenia i pomagam innym zmieniać ich własne życie.

Ciągle dostaję takie pytania od moich Subskrybentów:

 • Czego pragną kobiety?
 • Jak podejść do obcej dziewczyny i jak ją zagadać?
 • Dokładnie co jej powiedzieć i jak przejść do rozmowy?
 • Jak się przełamać i zacząć odważnie podrywać?
 • Czy da się skutecznie podejść w różnych sytuacjach, np. w klubie, czy na ulicy?
 • O czym rozmawiać z kobietą, by rozmowa była ciekawa?
 • Jak prowadzić rozmowę, aby kierowała w konkretnym kierunku? 😉
 • W jaki sposób zmysłowo flirtować?
 • Jak sprawić, by postrzegała Cię jako interesującego i intrygującego faceta?
 • Co zrobić, aby nie tylko być fajnym gościem, ale też pożądanym partnerem seksualnym?
 • Jak sprawić, by Wasza relacja zamieniła się w ognisty romans?
 • W jaki sposób gładko, szybko i sprawnie przejść do gry wstępnej i seksu?
 • Jak stworzyć i utrzymać związek, który będzie satysfakcjonował obie strony?
 • I najtrudniejsze pytanie: czego pragną i jak zrozumieć kobiety?

Bardzo często moi Kursanci borykają się z takimi problemami:

 • Przede wszystkim: jak podnieść pewność siebie?
 • Jak stać się silnym i nie przejmować możliwością odrzucenia, czy odmowy?
 • Co zrobić, żeby nigdy więcej nie zostać spławionym?
 • Jak się odkochać?
 • Jak się zmotywować do działania i zniszczyć wszystkie wymówki?
 • Jak przełamać swoje obawy i lęki, które każdy z nas ma?
 • Co można zrobić, żeby zdobyć koleżankę lub odzyskać byłą?
 • W jaki sposób uwodzić nawet najatrakcyjniejsze kobiety, takie z górnej półki?

Na szczęście sam przeszedłem tę ścieżkę i pomagam im iść moimi śladami. Bo jeśli mi się udało, jeśli ja mogłem zmienić swoje życie, to i Ty możesz. Dzisiaj chcę Ci w tym pomóc, o ile oczywiście mi pozwolisz. Chcę oszczędzić Ci frustracji, złości, straconego czasu i porażek. Chcę pokazać Ci, w jaki sposób możesz wzmocnić swój charakter, ale także zacząć komunikować kobietom swoją atrakcyjność. Chcę dać Ci gotowe rozwiązania, które stosując szybko i łatwo zaczniesz spotykać się z takimi kobietami, z jakimi naprawdę chcesz. I to praktycznie natychmiast, już w trakcie szkolenia! Ale najpierw pozwól, że opowiem Ci o tym, jak powstało to szkolenie i dlaczego jest w takiej formie.

.

.

JAK POWSTAŁO TO SZKOLENIE?

Merlin - wykład 2012Jak wiesz, jestem trenerem już od paru dobrych lat, bo od 2006 roku. Na przestrzeni tych ponad 7 lat pomogłem setkom, a nawet tysiącom facetów odmienić ich życie. Uczę, jak myślą kobiety i jak z nimi  postępować. Pokazuję różne triki i sztuczki, które diametralnie przyspieszają rezultaty. Przede wszystkim jednak burzę stary światopogląd i rozwalam blokady. Dlaczego? Ponieważ zazwyczaj nie działa i jest pełen mitów.Długo mógłbym opowiadać i chwalić się licznymi konferencjami, które zorganizowałem, czy zaproszeniami na tak prestiżowe uczelnie jak Uniwersytet Wrocławski, czy SGH.

Teraz nie mam już problemów z kobietami. A raczej mam… nieco inne. 😉 W przeciągu ostatniego tylko roku miałem po średnio 5-6 randek tygodniowo i uwierz mi, ogarnąć to to sporo roboty (choć bardzo fajnej). Z wieloma spośród tych kobiet wylądowałem w łóżku, z niektórymi się spotykałem nieco dłużej. W swojej karierze “podrywacza” 😉 miałem też wieloletnie związki. Dziewczyny nierzadko same pchają mi się do łóżka. Na pewno masz takich znajomych, za którymi kobiety same biegają. Muszę się przyznać, że teraz stoję przed najważniejszym dylematem w swoim życiu – z kim chcę spędzić resztę życia? I nie mówię Ci tego po to, aby Ci zaimponować, ale po to, aby Cię zainspirować. Żebyś wiedział, że to jest możliwe.

Od dzisiaj będę dzielił się z Tobą moją wiedzą. Dotychczas ta wiedza była dostępna tylko dla moich najbliższych Przyjaciół i Kursantów. Dzisiaj ją upubliczniam i możesz z niej skorzystać. Po analizie ostatniej ankiety jeszcze lepiej zrozumiałem naturę Twoich problemów. Postanowiłem więc nie tylko doszlifować program szkolenia, ale też zorganizować je w wersji ON-LINE! Dzięki nagraniom video mogę przekazywać Ci moją wiedzę najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Dzięki konsultacjom telefonicznym możesz zawsze zadzwonić do mnie z pytaniami. Dostajesz pełen zestaw wiedzy i ćwiczeń, które umożliwią Ci szybkie osiągnięcie rezultatów. Dzięki rozciągnięciu nauki teorii i praktyki na aż 3 miesiące, możesz powoli, krok za krokiem opanować kolejne elementy układanki uwodzenia, a nie zarzucać się nagle olbrzymią ilością teorii, w której tak łatwo się pogubić. Dzięki temu nie zostajesz sam ze swoimi problemami po 3-dniowym szkoleniu, ale prowadzę Cię za rączkę przez trzy miesiące solidnej przemiany! A jeśli Ci będzie mało, to możesz także spotkać się ze mną osobiście i razem ze mną wyjść na miasto, abym mógł dać Ci wskazówki na żywo i powiedzieć, co powinieneś jeszcze poprawić!

.

.

CZY TO DZIAŁA?

Jeszcze do niedawna to było najczęstsze pytanie: „Merlinie, czy to naprawdę działa?” 🙂 Odpowiedź jest prosta: grubo ponad 10.000 czytelników mojego newslettera nie może się mylić! Podobnie jak ponad 2.000 mężczyzn, którzy wzięli udział w moich seminariach. Najczęściej jednak chcemy zadać nieco inne pytanie: „czy dla mnie to zadziała?” I odpowiedź jest prosta: TAK, ZADZIAŁA!

Moja wiedza powstała w zasadzie głównie dzięki mojemu doświadczeniu. Wziąłem wszystkie techniki, o jakich tylko przeczytałem, i zacząłem je testować w praktyce. Sprawdzałem, co działa, eliminowałem fałszywe teorie i rozwijałem swoje metody. Dostosowałem amerykańskie techniki do polskich realiów, a także w między czasie studiowałem psychologię. Dzisiaj,korzystając z mojego 7-letniego doświadczenia trenerskiego i jeszcze dłuższego jako uwodziciel mogę powiedzieć, że wiem, co działa na kobiety i jak pomagać moim kursantom. Metody te przetestowały setki moich uczniów. Wystarczy, że poczytasz, co piszą o moich technikach ludzie, którzy już je stosują:

 

 

 

 

Rekomendacja SMS Rekomendacja SMS

 

 


Oto video z wrażeniami Absolwentów:
 

 

Oto kilka fotek ze szkoleń:

Szkoła UwodzicieliSzkoła Uwodzicieli

Szkoła UwodzicieliSzkoła Uwodzicieli

Szkoła UwodzicieliSzkoła Uwodzicieli

Szkoła UwodzicieliSzkoła Uwodzicieli

Szkoła UwodzicieliSzkoła Uwodzicieli

.

.

CZYM DOKŁADNIE JEST
SZKOŁA UWODZICIELI ON-LINE™?

Szkoła Uwodzicieli™ On-Line to Interaktywny Kurs Internetowy. Co to oznacza w praktyce?

Interaktywny – ponieważ między mną, a Tobą jest dialog – możesz zadawać pytania i zgłaszać prośby;

Kurs – ponieważ nie jest to tylko seria nagrań video, ale także zestaw różnych narzędzi, zarówno teoretycznych, jak i praktycznych;

Internetowy – dzięki temu możesz wziąć w nim udział gdziekolwiek mieszkasz i jakkolwiek wygląda Twój kalendarz!

A dokładniej?

Merlin - sala 2012Kurs ten trwa 90 dni. Przez 12 tygodni będziesz mógł obejrzeć 15 nagrań video, gdzie będziesz widział dokładnie prezentację, mnie i słyszał, jak omawiam cały materiał. Przez pierwsze trzy tygodnie będziesz działać bardzo intensywnie, ponieważ zaplanowałem 2 materiały tygodniowo, a potem 1 w tygodniu. Tak jak mówiłem, to będą nagrania video, więc bez względu na to, gdzie mieszkasz, będziesz mógł na nich skorzystać! A ponieważ są to filmy do pobrania, to będziesz mógł je obejrzeć wtedy, kiedy tylko będzie Ci pasować! Dzięki temu zawsze będziesz mógł ustawić sobie naukę tak, aby było Ci jak najwygodniej zdobywać wiedzę!

Oprócz tego otrzymasz ode mnie Skrypt na ponad 90 stron, w którym znajdziesz wszystkie zagadnienia opisane w jasny, prosty i zrozumiały sposób. Dodatkowo, dorzucam także ok. 500 slajdów z prezentacji, abyś mógł szybko przypomnieć sobie najważniejsze zagadnienia.

Ponadto, będziesz dostawał ode mnie praktycznie wiadomości z ćwiczeniami na e-maila, a także inspirującymi przemyśleniami i wskazówkami. Dzięki temu codziennie będziesz wiedział co robić. Poprowadzę Cię za rączkę, a moje „męczenie Cię” 😉 nie pozwoli Ci się rozleniwić i będziesz musiał siłą rzeczy działać…

Jeśli będziesz miał jakieś problemy lub pytania – będziesz mógł zadzwonić do mnie i zadać mi dowolne pytanie. Z chęcią odpowiem Ci na nie i pomogę rozwiać wszelkie wątpliwości. Mało tego – nie limituję kontaktu i możesz dzwonić tyle, ile będziesz potrzebował (oczywiście w granicach rozsądku, inni też muszą mieć możliwość dodzwonić się).

Oprócz tego dostaniesz ode mnie możliwość praktykowania pod moim okiem! Jeśli tylko zechcesz z tego skorzystać, będziesz mógł przyjechać do mnie na szkolenie w praktyce! (Oczywiście to jest w cenie!) W trakcie kursu będziesz sam praktykował, będziesz dostawał wskazówki, ale jak wiadomo, warto dostać wskazówki bezpośrednio od kogoś bardziej doświadczonego. Gdy spotkamy się na praktyce, pójdziemy do klubu i do centrum handlowego trenować Twoje umiejętności. Będę obserwował, co robisz i dam Ci wskazówki, co możesz poprawić. W trakcie trwania kursu będą przynajmniej 3 takie wspólne, imprezowo-szkoleniowe spotkania.

Możesz liczyć też na pomoc innych kursantów. Nie tylko będziecie mogli ze sobą dyskutować, ale jeśli będziesz chciał pomogę Ci  także znaleźć innych kursantów w okolicy, bo jak wiadomo – razem będzie raźniej wychodzić na imprezy i wspierać się wspólnie w rozwoju!

A czy muszę wspominać, że będziesz dostawał ode mnie także bonusy? Przygotowuję właśnie dodatkowe materiały, które dostaną moi kursanci. Planuję także na bieżąco, w zależności od potrzeb i zainteresowania przygotowywać nadprogramowe nagrania, z których dowiesz się więcej na temat tego, co Cię będzie interesowało – to już zależy od potrzeb grupy.

.

.

JAKI JEST PLAN SZKOLENIA
I CZEGO DOKŁADNIE SIĘ DOWIESZ?

Zdjecie Grupowe 2012Oto krótka rozpiska tego, czego się dowiesz. Oczywiście z każdego video zdobędziesz znacznie więcej wiedzy, a także będziesz mógł zadawać pytania. Dlatego też nie będę wszystkiego rozpisywał, żeby nie zarzucać Cię teraz mnóstwem szczegółów. Terminy szkoleń praktycznych ustalimy tak, aby pasowały każdemu. Najprawdopodobniej będzie to pierwsza sobota miesiąca tuż po 10-tym.

A oto skrócona rozpiska:
(wypisałem tylko po 3 główne tematy z każdej konferencji – tak naprawdę będzie ich kilkakrotnie więcej)


TYDZIEŃ 1

1. Niewzruszona Pewność Siebie. – 2 h. 37 m.

 • Czym jest prawdziwa i zdrowa pewność siebie?
 • Jak pracować nad trwałą pewnością siebie?
 • Metody i techniki szybkiego podnoszenia pewności siebie.

2. Gra Wewnętrzna, Czyli Charakter Prawdziwego Mężczyzny. – 2 h. 39 m.

 • Jak oczyszczać się ze śmieciowych przekonań i wspomnień?
 • Metody uwalniania się od stresu, strachu, lęków i napięć.
 • Asertywność, proaktywność i inne cechy silnego faceta.


TYDZIEŃ 2

3. Atrakcyjny i Męski Wygląd. – 2 h. 17 m.

 • Jakie są zasady stylizacji dla mężczyzn?
 • Jaka jest różnica między „ładny i modny” a „atrakcyjny i męski”?
 • Jak należy się ubierać w zależności od typu, wieku, charakteru i budowy ciała tak, aby podnieść swoją atrakcyjność wizualną?

4. Jak Podejść i Skutecznie Zagadać. – 2 h. 1 m.

 • Jaką mieć mentalność podchodząc do obcych kobiet?
 • Co powiedzieć: Direct czy Indirect? W klubie, czy na ulicy?
 • Jak radzić sobie z jej koleżankami i kolegami?


TYDZIEŃ 3

5. Mowa Ciała i Komunikacja Niewerbalna. – 2 h. 4 m.

 • Interpretacja jej mowy ciała i rozpoznawanie zainteresowania.
 • Jak powinien poruszać się pewny siebie facet?
 • Jaka powinna być gestykulacja i głos silnego mężczyzny?

6. Jak Przejść od Zagadania do Rozmowy i Wziąć Numer. – 2 h. 3 m.

 • Co zrobić, aby mieć 80-90% skuteczności zagadania?
 • Jak przejść od otwieracza do normalnej rozmowy?
 • Jaka jest najskuteczniejsza technika brania numeru telefonu?


TYDZIEŃ 4

7. Jak Uczynić Rozmowę Ciekawą, Ekscytującą i Porywającą? – 1 h. 43 m.

 • W jaki sposób przykuć uwagę kobiety i ją zaintrygować?
 • Jak rozmawiać, żeby kobieta była zaangażowała emocjonalnie i sama się odzywała, bez nudy czy krępującej ciszy?
 • Jak sprawić, by rozmowa szła w konkretnym kierunku, a nie była tylko paplaniem?


TYDZIEŃ 5

8. Jak Zaintrygować, Zbudować Atrakcyjność i Pociąg Seksualny? – 2 h. 4 m.

 • Jak przykuć i utrzymać uwagę kobiety?
 • Jak przedstawić jej się jako atrakcyjny i męski facet?
 • W jaki sposób podniecić ją i sprawić, aby postrzegała Cię jako seksualnego i atrakcyjnego facet?


TYDZIEŃ 6

9. Jak Zorganizować Magiczną Randkę? – 2 h. 8 m.

 • Kiedy dzwonić, jak flirtować przez telefon i skutecznie umówić się na randkę?
 • Jak ją zaskoczyć i zorganizować wspólny wieczór tak, by zapamiętała go na resztę życia?
 • Jak technicznie poprowadzić randkę, żebyście wylądowali u Ciebie w łóżku?


TYDZIEŃ 7

10. Jak Zbudować Ramę Seksualności i Romansu? – 1 h. 32 m.

 • Gdzie dla kobiety zaczyna się seksualność i jak rozpoznać, że na Ciebie leci?
 • Jak zbudować seksualne napięcie i pożądanie… a zarazem poczucie bezpieczeństwa?
 • W jaki sposób ubrać Waszą znajomość w ramę niezobowiązującego romansu?


TYDZIEŃ 8

11. Jak Eskalować Dotyk Za Dnia, w Klubie, Tańcu i Na Ulicy? – 1 h. 34 m.

 • Dlaczego dotyk jest ważny i kiedy zacząć go wprowadzać?
 • Jak i kiedy dotykać kobietę, aby ją przyzwyczaić i zbudować komfort fizyczny?
 • Jak wykorzystać dotyk, aby ją podniecić, bez względu na okoliczności?


TYDZIEŃ 9

12. Jak Całować, Pieścić i Przejść do Seksu? – 1 h. 47 m.

 • Pocałunek – moment, kiedy wszystko staje się jasne i oczywiście seksualne.
 • Jak prowadzić Grę Wstępną, jeszcze gdy jesteście na randce?
 • Jak doprowadzić do seksu tak, by ona sama chciała i o to zabiegała?

 

TYDZIEŃ 10

13. Jak Zbudować i Utrzymać Wartościowy Związek? – 1 h. 57 m.

 • Jak wybrać kobietę do związku i na co uważać?
 • Jak zacząć budować zażyłość emocjonalną i poczucie więzi, aby przerodziło się w związek?
 • Jak radzić sobie z problemami w związku i utrzymać Waszą relację?


TYDZIEŃ 11

14. Krótka Lekcja Życia, czyli Jak Radzić Sobie z Przeciwnościami Losu? – 1 h. 46 m.

 • Jakie są Zasady Życia, do których się stosując – osiągniesz cokolwiek?
 • Jak skutecznie radzić sobie z różnymi problemami?
 • Jaka jest otaczająca nas rzeczywistość i jak często sami siebie okłamujemy?


TYDZIEŃ 12

15. Jak Stać Się Mężczyzną, który Odnosi Sukcesy i Ma Stalowy Charakter? – 1 h. 18 m.

 • Jakich mężczyzn kobiety NAPRAWDĘ pożądają?
 • Jakie cechy charakteru rozwijać, aby być prawdziwym facetem?

Przypomnę Ci tylko jeszcze, że otrzymasz ode mnie także:

 • Nagrania każdej prezentacji, czyli w sumie ok. 29,5 godziny materiału!
 • Ćwiczenia na 90 dni, zarówno teoretyczne, jak i praktyczne.
 • Będziesz miał możliwość zadawać mi pytania w trakcie konferencji.
 • Będziesz mógł także dzwonić do mnie i zadawać mi pytania, jeśli cokolwiek będzie nie jasne. (Tylko w opcji z Praktyką i VIP.)
 • Otrzymasz 90-stronicowy Skrypt.
 • Dostaniesz ode mnie także prezentacje do każdego szkolenia.
 • Dam Ci także szereg fantastycznych Bonusów! (Niektóre Bonusy mogą być dostępne tylko w opcji z Praktyką lub VIP.)
 • Możliwość pojawienia się na Szkoleniach Praktycznych i nauki “na żywo” pod moim okiem! Będą aż 3 takie spotkania! (Tylko w opcji z Praktyką i VIP.)

.

.

Formy uczestnictwa?

Oto, co dostaniesz:

W tym pakiecie otrzymujesz: (1) 15 nagrań z tych 15 Prezentacji, w sumie ok. 25-30 h. video, (2) Skrypt 96 stron o wartości 97 zł., (3) Trzy dodatkowe Konferencje Wprowadzające, (4) 90-dniowy Plan Ćwiczeń, (5) 100% Gwarancję Satysfakcji, (6) Konsultacje przez cały czas trwania szkolenia, (7) E-book “Pokonaj Nieśmiałość” o wartości 47 zł., (8) Hipnotyczny Subliminal o wartości 49zł, (9) Raport “Zakazane Techniki NLP” o wartości 47 zł. (10). Masz możliwość uczestniczyć w konferencji, zadawać pytania, prosić o pomoc, a także otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji i aż 4 gratisy o wartości 240 zł.

.

.

PROMOCJA!
TYLKO TERAZ! Taniej AŻ o 623 zł.!

 

szkoła uwodzenia
 

 

NAJLEPSZA
OPCJA!

.

UWAGA!
Promocja ograniczona czasowo!

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc,
rezerwuje sobie prawo do zakończenia jej bez uprzedzenia!
Po zakończeniu promocji USUWAM tę ofertę bezpowrotnie.

.

.

BONUSY!!!

Otrzymasz ode mnie nawet aż 7 fantastycznych gratisów absolutnie za darmo!

W tym konsultacje!

1. Skrypt do Szkolenia o objętości 96 str. (o wartości 97 zł.)

Ten skrypt powstał po to, abyś miał dostęp do całej wiedzy zawartej na szkoleniu. Jedno szybkie spojrzenie i zawsze możesz wrócić do wiedzy, czy też technik, których Cię będę uczył. Wygodnie, dokładnie i przejrzyście!

2. E-book „Pokonaj nieśmiałość i stań się pewny siebie” o objętości 86 str. (o wartości 47 zł.)

Z tego e-booka dowiesz się w jaki sposób możesz zostać osobą pewną siebie. Jak być spójnym samym ze sobą. Jak być szczęśliwym, konkretnym i niesamowitym facetem, który będzie potrafił przyciągać do siebie kobiety.

3. Nagranie MP3 Hipnotyczny Subliminal! (o wartości 49 zł.)

Potężna wiedza przekazywana podprogowo do naszego umysłu. W Stanach Zjednoczonych ta technika jest to bardzo popularna. Na co dzień nie jesteśmy świadomi tego, co dociera do nas w tle. Wielkie koncerny przeznaczają tony pieniędzy dla twórców, którzy na granicy percepcji przemycają ich produkty np. w filmach. To nagranie pozwoli Ci otrzymać potężnego kopa w Grze Wewnętrznej.

4. Raport: „Zakazane Techniki NLP, czyli czego nie chcą Ci powiedzieć”! (o wartości 47 zł.)

Ten raport zawiera opis najlepszych i najskuteczniejszych technik NLP! Jego formuła jest zwięzła, lecz wyczerpująca. Dzięki jego lekturze nauczysz się, jak mówić, aby trafiać nie tylko do wyobraźni kobiety, ale także wprost do jej podświadomości. Będziesz w stanie opowiadać historie w sposób porywający i wciągający!

Czyli aż 4 bonusy o łącznej wartości 590 zł.!

.

.

PROMOCJA!
TYLKO TERAZ! Taniej AŻ o 623 zł.!

 

szkoła uwodzenia
 

 

NAJLEPSZA
OPCJA!

.

UWAGA!
Promocja ograniczona czasowo!

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc,
rezerwuje sobie prawo do zakończenia jej bez uprzedzenia!
Po zakończeniu promocji USUWAM tę ofertę bezpowrotnie.

.

.

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO!

Ponieważ sam kiedyś zaczynałem od zera, to wiem jak bardzo może boleć brak sukcesów z kobietami. Dlatego też przygotowałem specjalną ofertę dla tych, którzy wiedzą, czego chcą od życia i są gotowi po to sięgnąć.

To szkolenie jest bardzo trudno porównać z czymkolwiek innym. Takie szkolenia na sali kosztowały u mnie do tej pory ok. 1270 zł. (w najtańszej opcji). Są też tacy, którzy wydają na szkolenie indywidualne u mnie nawet 5.500 zł.! Przecież nie ma nic ważniejszego niż szczęście i spełnienie w miłości.

Postanowiłem jednak zrobić szybką promocję i umożliwić TYLKO 30 osobom wzięcie udziału w tym wyjątkowym szkoleniu w specjalnej, niższej cenie. Po prostu uwielbiam pomagać ludziom i wiem, że inwestycja ta zwróci Ci się bardzo szybko. Nie raz słyszę jak faceci wydają bezsensownie kupę kasy na kina, kawki, kwiatki i… nic z tego nie wynika.

Dlatego tylko teraz obniżam cenę uczestnictwa w kursie do 457!

Muszę Cię także ostrzec – oferta ta wygaśnie nie tylko, gdy grupa się uzbiera. Jest ona ograniczona także czasowo! Stracisz wtedy kompletnie możliwość uczestniczenia w tym szkoleniu.

Podejmij akcję teraz!

.

.

PROMOCJA!
TYLKO TERAZ! Taniej AŻ o 623 zł.!

 

szkoła uwodzenia
 

 

NAJLEPSZA
OPCJA!

.

UWAGA!
Promocja ograniczona czasowo!

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc,
rezerwuje sobie prawo do zakończenia jej bez uprzedzenia!
Po zakończeniu promocji USUWAM tę ofertę bezpowrotnie.

.

.

GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI!

Gwarancja Satysfakcji!Tak! Gwarancja jak najbardziej obowiązuje i przy tym szkoleniu. Aby dać Ci 100% pewność co do skuteczności tego materiału, daje Ci nie 14, ale aż 30 dni gwarancji na przetestowanie moich technik za darmo!!! Wiem, że odmienią Twoje życie, pozbędziesz się trosk i koszmarów związanych z kobietami. Staniesz się szczęśliwym facetem, będziesz zasuwał z uśmiechem jak królik po koksie. Jednak jeśli w ciągu 30 dni od rozpoczęcia tego kursu stwierdzisz, że techniki w Twoim wypadku nie działają zwrócę Ci 100% zainwestowanych pieniędzy. Zgodzisz się ze mną, że ten materiał musi być super skuteczny skoro daję taką gwarancję, prawda? Lubie proste, jasne i uczciwe układy.

Podejmij właściwą decyzję teraz! Przetestuj te materiały!

.

.

PROMOCJA!
TYLKO TERAZ! Taniej AŻ o 623 zł.!

 

szkoła uwodzenia
 

 

NAJLEPSZA
OPCJA!

.

UWAGA!
Promocja ograniczona czasowo!

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc,
rezerwuje sobie prawo do zakończenia jej bez uprzedzenia!
Po zakończeniu promocji USUWAM tę ofertę bezpowrotnie.

.

.

 

Odrzuć wszelkie wymówki!

NIE POZWÓL, ABY ŻYCIE UCIEKAŁO CI MIĘDZY PALCAMI!!!

 

Do zobaczenia na szkoleniu!
Maciej „Merlin” Moroz

P.S.: W razie jakichkolwiek pytań możesz do mnie śmiało dzwonić (502 56 86 26) lub pisać maila (biuro@maciejmoroz.pl). Odpowiem na wszystkie Twoje pytania!