Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Komplet DVD Zlot 2007-2015

 

Oto Najświeższe, Najmocniejsze,
I Najbardziej Kontrowersyjne
Tajemnice Najlepszych Uwodzicieli,
Którzy Uczą W Jaki Sposób
Stać Się Atrakcyjnym
I Pożądanym Mężczyzną!

 

Co roku organizowaliśmy Konferencję Uwodzicieli pod nazwą P.E.N.I.S.™.
W 2015 roku zorganizowaliśmy ją już po raz DWUNASTY,
a do tej pory wzięło w nich udział ponad 2.000 mężczyzn,
którzy podjęli konkretną decyzję, że chcą zmienić swoje relacje
z kobietami. Na ostatnim Zlocie 8 najlepszych Trenerów Uwodzenia
w kraju poświęciło 3 dni, aby przekazać swoją wiedzę i doświadczenie.
Uczestnicy mieli okazję zmienić swoje podejście do relacji
i zacząć uwodzić nawet najpiękniejsze kobiety! W tym roku
powstało dokładnie 828 minut materiału, czyli prawie 14 godzin.
Teraz i Ty masz możliwość skorzystać z tej jedynej
w swoim rodzaju wiedzy!

.

ZlotNazywam się Maciej, ale mów na mnie “Merlin”. W 2005 roku, zanim zainteresowałem się uwodzeniem, byłem nieśmiały i zakompleksiony. Moim światem był komputer. Trafiłem całkiem przypadkiem, zapewne tak jak Ty teraz, na informacje o uwodzeniu. Byłem wtedy nieszczęśliwie zakochany i samotny – chciałem zrobić wszystko, aby zdobyć kobietę moich marzeń. Niestety, albo na szczęście, nie udało mi się. Ale złapałem bakcyla, bo zacząłem rozumieć, że można nauczyć się skutecznie budować relacje z kobietami. Trzeba tylko przełamać swoje blokady i poznać kilka kluczowych zasad.
Dzisiaj jestem trenerem uwodzenia znanym w całej Polsce, a nawet poza granicami. W swojej pracy stosuję wiedzę z zakresu psychologii, socjologii, wywierania wpływu i seksuologii. Wielokrotnie gościłem jako ekspert w ogólnokrajowych mediach takich jak TVN, TVP, RMF FM, Radio Zet, Gazeta itp.
Jestem jednym z tych, którzy odmienili swoje życie. I pomagam takim, jak ja kiedyś byłem, stać się lepszymi facetami i odnieść sukces z kobietami!

Bardzo się cieszę, że mogę się dzisiaj podzielić się z Tobą czymś,
co zupełnie odmieniło moje życie i życie setek moich kursantów.
Ty też możesz się tego nauczyć.

Jak często zastanawiasz się, jak by to było, gdyby udało Ci się zdobyć wiedzę jak uwodzić kobiety?

Wyobraź sobie takie 3 sytuacje:

1) Sobotni wieczór, klub i tłumy pięknych kobiet. Wchodzisz Ty, rozglądasz się dyskretnie po klubie, zauważasz swój ideał. Podchodzisz do Niej, rozmawiacie, Ona się śmieje i po chwili wychodzicie razem…

2) Wychodzisz do sklepu po bułki, w kolejce do kasy dostrzegasz piękną kobietę…po 15 minutach wracasz do domu ze świeżutkim numerem telefonu.

3) W drodze do kumpla, spotykasz na ulicy śliczną dziewczynę, bez zastanowienia z pewnością siebie zagadujesz do Niej… 30 minut później mówisz kumplowi, że kolejny piątkowy wieczór masz już zajęty.

Czy nie sądzisz, że już czas, by naprawdę zająć się spełnianiem tego marzenia?

Gdybym kilka lat temu usłyszał, że będę uwodził piękne kobiety – zaczął bym się śmiać. Odpowiadając: „To niemożliwe”!

Materiał który chcę Ci przekazać jest dla osób, które chcą zmieniać swoje życie i są facetami z jajami. Działającymi a nie tylko czytającymi. Jeżeli masz tylko „przejrzeć” materiał z największego zlotu trenerów w Polsce to po prostu wyłącz tę stronę.

 

.
.

Czy myślałeś kiedykolwiek…?

 • Jak się przełamać by zagadać do obcej kobiety?
 • Jak poradzić sobie ze strachem i zbudować odwagę?
 • Jak stać się ekstremalnie pewnym siebie?
 • Na czym polega przemiana na głębokim poziomie i jak jej dokonać?
 • Jak najskuteczniej zagadać do kobiety?
 • Jak zagadać w dowolnym miejscu do obcej kobiety – na ulicy, w centrum handlowym lub klubie?
 • Jak gładko prowadzić rozmowę?
 • Jak zbudować zaufanie i bezpieczeństwa?
 • Jak w jaki sposób bezbłędnie zdobyć numer telefonu?
 • Co zrobić, gdy usłyszysz “mam chłopaka” i dlaczego to zazwyczaj kłamstwo?
 • Jaką strategię wybrać do uwodzenia konkretnej kobiety?
 • Jak uwodzić zgodnie z własnym stylem, a nie kopiować cudze sposoby?
 • Jak stać się obiektem kobiecych fantazji?
 • Czy niski, gruby i łysy może być podniecajacy?
 • Co mówić kobiecie, aby podniecić ją seksualnie?
 • W jaki sposób podnieść swoją atrakcyjność?
 • Co zrobić, aby być dla kobiet nieodpartym?
 • Jak wzbudzić napięcie seksualne u kobiety?

 

.
.

Oto odpowiedź na Twoje pytania!

Konferencja P.E.N.I.S.™ to impreza, która odbywała się co roku. Przyciągała najlepszych w Polsce i na świecie trenerów uwodzenia i relacji damsko-męskich. W zeszłym roku zorganizowaliśmy ją już po raz DWUNASTY I OSTATNI. Wykłady poprowadziło 8 największych autorytetów w kraju. Powstał w ten sposób zbiór najaktualniejszej i najskuteczniejszej wiedzy, która odpowie Ci na (prawie) wszystkie wyzwania, jakie masz w uwodzeniu.

Pokrótce, DVD P.E.N.I.S.™ 2015 to wydawany przez nas już po raz jedenasty komplet zapisu aż 8 wykładów 7 najlepszych trenerów w Polsce o długości w sumie 828 minut (czyli prawie aż 14 godzin!).

Niestety, to był OSTATNI ZLOT W HISTORII. Już więcej nie będzie tej imprezy. To była niesamowita przygoda i przyjemność ją dla Was organizować! Na przestrzeni lat 2007-2015 powstały w sumie nagrania za z 11 Zlotów, czyli 84 wykładów prowadzonych przez 34 najlepszych trenerów z Polski i zza granicy! Cały materiał, jaki powstał, to aż… 7.371 minut! Tak, ponad SIEDEM TYSIĘCY TRZYSTA MINUT! Czyli po ludzku: 122 godziny i 51 minut materiałów.

Przeróżni trenerzy dzielili się się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bogactwo różnych podejść trenerów sprawiło, że każdy mógł znaleźć swoją drogę. Każdy mógł znaleźć odpowiedzi na swoje pytania, stworzyć swój styl i zostać PRAWDZIWYM UWODZICIELEM! 🙂

Teraz i Ty możesz poczuć się tak, jak byś był na sali z nami i odmienić kompletnie swoje relacje z płcią piękną!

 

.
.

Oto co mówią ci,
którzy uczestniczyli w konferencji!

Abyś sam się przekonał o wartości tych materiałów, wklejam poniżej wiadomości e-mail, jakie dostałem od uczestników 3 poprzednich edycji. (Dane zamazane ze względów dyskrecji.)

 

 

.
.

Co się zmieni w Twoim życiu?

StillJeżeli tylko skorzystasz z tej okazji i zastosujesz wiedzę w praktyce, to zaczniesz rozumieć kobiety. Będziesz wiedział co robić w każdej sytuacji. Nie będziesz się zastanawiał już nigdy więcej, tylko działał. Zniszczysz nieśmiałość, obawy, strach i wszelkie blokady.

Zaczniesz żyć pełnią życia, otaczając się kobietami i stając się towarzyskim facetem. Ale ostrzegam, że część Twoich zawistnych lub fałszywych znajomych może się od Ciebie odwrócić z zazdrości, bo nie zniosą Twoich sukcesów! (Sam tak miałem.)

 

.
.

Od kogo się będziesz uczył?

MerlinMerlin – Twórca maciejmoroz.pl, hipnotyzer, trener rozwoju osobistego, uwodzenia i NLP. W Społeczności od 11 lat. Osobiście wierzy, że uwodzenie zaczyna się od Gry Wewnętrznej i każdy z nas może być idealnym podrywaczem. Jako jeden z pierwszych zaczął rozwijać Grę poza sam techniczny sposób zaciągnięcia kobiety do łóżka o równie istotne umiejętności budowania długoterminowych relacji i ogólnej towarzyskości, co zasadniczo różni się od klasycznego podrywu.

FeniksBachus – Jest trenerem niekonwencjonalnym, wyznającym zasadę “Chcesz ją uwieść? Bądź mężczyzną, przez którego chciałaby być uwiedziona”. Swoją wiedzę gromadzi i optymalizuje od 8 lat. Współorganizator prawie wszystkich poprzednich edycji zlotu P.E.N.I.S. Zawodowo specjalista ds. marketingu, reklamy i wizerunku firm. Prywatnie zapalony muzyk.

Jan GajosDawid “Playas” Bojarowicz – Główny trener oraz założyciel Be Alpha. Od 2007 przeszkolił indywidualnie ponad 100 kursantów, a grupowo ponad 1000. W tym czasie niejednokrotnie udzielał wywiadów w mediach m.in. Wprost, Naj, Radio Czwórka czy Radio Wawa. Gdyby opisać go jednym słowem – praktyk. Swoje umiejętności udowadniał niejednokrotnie i robi to do tej pory.

JustynaJanek Gajos – Były pracownik sektora finansowego, utalentowany marketing owiec, współautor czterech bestsellerowych książek poświęconych relacjom damsko – męskim, autor aplikacji mobilnych do nauki języków obcych LingLing, v-ce dyrektor oraz trener Perfect Dating, który z prawdziwą pasją i zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą oraz umiejętnościami z kursantami. Bardzo często zapraszany jest do mediów w roli eksperta z zakresu relacji. Dzięki drodze, którą musiał pokonać jest w stanie doskonale zrozumieć wszelkie problemy osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w uwodzeniu. Doskonale wie jak pomóc im osiągnąć zamierzone cele.

Robert MarchelMaciej Czekaj – Jest trenerem biznesu, relacji międzyludzkich i komunikacji prowokatywnej od lat. Ma szerokie doświadczenie biznesowe, a także szkoleniowe. Wielokrotnie występował na Zlotach. Autor “Zostań jej obsesją” oraz “Komunikacja naprawdę skuteczna”. Aktualnie na zamówienie Helion SA (marki wydawnicze Onepress oraz Sensus) przygotowuje audiobooki swoich książek. Trener umiejętności komunikacyjnych od 2005 roku. Reprezentuje szkolenia NLS.

SenseiSensei – Człowiek niebanalny i odróżniający się dość szczególnie. Jego metody są oparte głównie na własnym 12-letnim doświadczeniu. Jest bezpośrednim, pewnym siebie facetem, który osiąga wiele sukcesów w uwodzeniu kobiet. Jego historia z uwodzeniem rozpoczyna się we wczesnych latach jego życia. Jak sam mówi: „W życiu mam dwie pasje: kobiety i samochody”. Dlatego wie o nich prawie wszystko. Sensei jest obecnie topowym trenerem na polskiej scenie PUA. Jest człowiekiem bardzo otwartym i zawsze pomocnym.

StillTomek Kwieciński – Z wykształcenia magister filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego, w praktyce trener hollistycznego rozwoju osobistego. Pierwszy Polak, który uczy się psychologii transpersonalnej od jej twórcy – Stanislava Grofa. Prowadzi kluby NLP oraz Filmowy Klub Rozwoju Osobistego. Brał także udział przy szkoleniu Polskiej akademii NLP. Niesłychanie doświadczony trener o ogromnym spektrum wiedzy, dzięki której jest w stanie zrozumieć każdego kursanta i dobrać najskuteczniejszą dla niego metodę pracy nad sobą.

.
.

Co dokładnie na DVD?

DVD dystrybuujemy w formie cyfrowej, więc będziesz miał możliwość natychmiast oglądać DVD on-line i zacząć skutecznie uwodzić kobiety. Znajdziesz w zestawie 8 filmów o łącznej długości aż 828 minut, czyli prawie 14 godzin!

1. Janek Gajos – “Umysł uwodziciela – tajemnice skutecznego podrywu.”

 • Jaki system przekonań prowadzi do sukcesu w uwodzeniu?
 • Jaką strategię obrać, aby zacząć otaczać się pięknymi kobietami?
 • Gdzie tkwi prawdziwy sekret męskiej atrakcyjności?
 • Jak odkryć własny potencjał?
 • Dlaczego dalej jesteś samotny?
 • Granica między uwodzeniem a tandetnym efekciarstwem.
 • Odkryj potęgę swojej podświadomości!

Długość wykładu: 92 min.

2. Dawid “Playas” Bojarowicz – “Osiągnij sukces!”

 • Poznasz nastawienie mentalne skutecznych uwodzicieli dzięki czemu dowiesz się co robią oraz jak myślą osoby które osiągają sukcesy.

Długość wykładu: 92 min.

3. Tomasz Kwieciński – “Jak być prawdziwym mężczyzną w związku?”

 • Jak stworzyć swiązek?
 • Jak wybrać odpowiednią kobietę do związku?
 • Jak sobie radzić z problemami w związku?
 • Jakie mieć mentalne nastawienie w związku?
 • Jak dbać o waszą relację, abyście byli szczęśliwi?

Długość wykładu: 99 min.

4. Maciej “Merlin” Moroz – “Sztuka Zagadywania.”

 • Jak pokonać swoje blokady i wymówki przed zagadaniem, nawet do najpiękniejszych ślicznotek.
 • Jak w praktyce podbudować swoja pewność siebie i asertywność.
 • Dowiesz się jak podejść do kobiety, jaka mieć mowę ciała i podejście mentalne.
 • Zdradzę Ci kilka moich najlepszych, gotowych tekstów na zagadanie, które umożliwią Ci nawiązanie rozmowy z praktycznie dowolna kobieta.
 • Opowiem o tym jak podrywać dziewczyny, nawet wtedy, gdy nie są same, ale np. z koleżankami czy kolegami.
 • Dam Ci praktyczne metody przejścia od zagadania do normalnej rozmowy, a także flirtu.
 • No i na koniec, jak wziąć numer i umówić się z dziewczyna na randkę?

Długość wykładu: 115 min.

5. Sensei – “Projekt X – Potężne Zmiany W Twoim Życiu.”

 • Zmiana Mentalności.
 • Zmiana Świadomości.
 • Zmiana Postrzegania Rzeczywistości.
 • Zmiana Twojego Podejścia Do Kobiet.
 • Zmiana Twojego Uwodzenia.
 • Potężne Efekty.
 • Nowa Randka co 2 Dni.

Długość wykładu: 95 min.

6. Maciej Czekaj – “Zarządzanie konfliktem w relacji z kobietą.”

 • Formy zarządzania konfliktem.
 • Rozpoznawanie umysłu osoby skupionej na problemach.
 • Etapy konfrontacji.
 • Neutralizacja negatywnych emocji u rozmówczyni.
 • Wywołanie u rozmówczyni stanu umysłu osoby skorej do współpracy.
 • Szukanie rozwiązania obopólnie korzystnego.

Długość wykładu: 115 min.

7. Bachus – “Po Męsku.”

 • Czemu kobiety nie widzą we mnie kochanka?
 • Cechy prawdziwego mężczyzny.
 • Asertywność – podstawa silnego charakteru.
 • Jak wypracować w sobie pożądaną postawę?
 • Kilka słów prawdy o kobietach.

Długość wykładu: 101 min.

8. Maciej “Merlin” Moroz – “Klucz Do Szczęścia.”

 • Zaczniesz być szczęśliwy i zadowolony ze swojego życia.
 • Wyzwolisz się spod presji, stresu i poczucia winy.
 • Zaczniesz realizować swoje cele i marzenia, bez względu na to, jakie są: kariery, finansów, zdrowia, czy właśnie relacji z kobietami.
 • Poznasz niezawodne sposoby na przyspieszenie rezultatów.
 • Dowiesz się, jak czasami sam siebie okłamujesz i strzelasz sobie w stopę, przez co Twoje marzenia do tej pory pozostawały tylko marzeniami.
 • Zdradzę Ci tez kilka technik i zasad, dzięki którym wszystko zacznie naturalnie, na luzie dziać się w Twoim życiu.

Długość wykładu: 124 min.

StillSumma summarum: dzięki tym materiałom poradzisz sobie z nieśmiałością, obawami przed odrzuceniem, podniesiesz motywację i w końcu zaczniesz zagadywać do kobiet. Będziesz umiał podejść w pewny siebie sposób czy to na ulicy, czy w klubie, nauczysz się jak poprowadzić rozmowę i wziąć numer telefonu. Dowiesz się, co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na umówienie się z nią na randkę. Poznasz niezawodne sposoby na zbudowanie z nią poczucia komfortu, bezpieczeństwa i zaufania. Z łatwością będzie Ci przychodzić rozbudzenie podniecenia seksualnego. Jednym słowem wszystko, aby skutecznie uwodzić kobiety i budować z nimi trwałe relacje.

 

.
.

Czy to już wszystko?
Absolutnie NIE!
Jest jeszcze opcja PLATINIUM!

StillWiem, że to może brzmieć jak szaleństwo, ale postanowiliśmy… Udostępnić także nagrania z poprzednich Zlotów! Dokładnie tak, wszystkie nagrania, jakie posiadamy! Ta wyjątkowa opcja Platinium to sumie nagrania z 11 Zlotów z lat 2007-2015. 84 wykłady poprowadzone przez 34 najlepszych trenerów! Każdy z nich trwa około 1,5 godziny, co daje nam… 7.371 minut, czyli AŻ 122 godziny 51 minut! To oznacza, że oglądając tylko po godzinie dziennie masz materiałów AŻ NA 4 MIESIĄCE!

Wszystkie Zloty zamują zawrotne 112 GB ! (Wszystko możesz oglądać on-line, także z komórki oszczędzając dane – materiały będą dostępne tylko na serwerze TYLKO dla klientów… Prawdopodobnie na zawsze!)

A od kogo będziesz się uczył
w wersji Platinium?

Oto wszyscy trenerzy, których poznasz w wersji Platinium! Niektórzy z nich są znanymi profesjonalistami, zapewne ich kojarzysz. Inni z kolei już odeszli z branży i to jedyna szansa, aby ich poznać. Jeszcze inni to po prostu pasjonaci i praktycy, których zaprosiliśmy. (Wizerunki niektórych ukryłem w związku z ich prośbą.)

 

Still
Bachus
Still
BadBoy
Still
Dawid “Playas” Bojarowicz
Still
DeMarco
Still
DrSpin
Still
Duke
Still
Elwis
Still
Feniks
Still
Feyd
Still
Gamma
Still
Gendżer
Still
Idol
Still
Iwo
Still
Janek Gajos
(Perfect Dating)
Lamia
Lamia
Still
Laszlo
Still
Maciej Czekaj
(NLS)
Still
Magda Fedor
Still
Mage
Still
Marius
Still
Mehow
Still
Merlin
Still
Mesky
Still
Optic
Still
Prauler
Still
Rafał “Sexyboy” Żuber
Still
Ret
Still
Robert Marchel
Still
Sensei
Still
Still
Still
Tomasz Kwieciński
Still
Tomasz Marzec
Still
Tupak
Still
Vekan

 

 

Czego dokładnie się dowiesz
w wersji Platinium?


DVD Zlot 2007b

Still
1. Merlin – “Wstęp.”
…czyli parę słów na dobry początek. (21 min.)
2. Optic – “Podstawowe aspekty uwodzenia.”
…czyli w jaki sposób zacząć uwodzić. (129 min.)
3. Duke – “Tajemnice kobiet.”
…czyli czego nam nie mówią kobiety. (85 min.)
4. DrSpin – “Rozwój zawodowy i seksualny.”
…czyli jak stać się jeszcze lepszą wersją siebie. (97 min.)
5. Merlin – “Dynamika grup społecznych”
…czyli jak uwodzić kobiety w grupach. (156 min.)

5 wykładów, 488 minut, 8 godz. 8 min.


DVD Zlot 2008a

Still
1. Optic i Gendżer – “Wyglądać i czuć się jak milion dolarów.”
…czyli garść porad jak dbać o siebie i dobrze wyglądać. (113 min.)
2. Merlin – “NLP w Uwodzeniu.”
…czyli jak używać patternów i hipnotycznych technik NLP w uwodzeniu. (123 min.)
3. DeMarco – “LMR i jak sobie z nim radzić.”
…czyli jak przełamać opór kobiety przed seksem.(63 min. audio)
4. Maciej Czekaj – “Tantra seksualna.”
…czyli jak dać sobie i kobiecie jeszcze więcej przyjemności. (74 min.)
5. Laszlo – “Spojrzenie obcokrajowca na polskie kobiety.”
…jak to wygląda w Polsce, a jak na zachodzie. (14 min.)

5 wykładów, 500 minut, 8 godz. 20 min.


DVD Zlot 2008b

Still
1. Merlin – “Jesteś Samcem Alfa.”
…czyli co zrobić, aby być kimś więcej niż przeciętnym Czesiem. (135 min.)
2. DeMarco – “5 Zakazanych Technik.”.
…czyli zabójczo skuteczne techniki, których nie wolno Ci używać (73 min.)
3. Idol – “Twój nowy, lepszy Ty.”
……czyli jak realnie zwiększyć swoje szanse w uwodzeniu kobiet. (63 min.)
4. Elwis – “Ślepe Uliczki.”
…czyli kilka porad jak nie spowalniać swojego rozwoju. (57 min.)
5. Maciej Czekaj – “Pogłębianie relacji.”
…czyli budowanie więzi z kobietą na poziomie wartości. (24 min.)
6. Optic – “Magiczne Zaklęcie.”
…czyli jak rozmawiać z kobietami, aby były zafascynowane. (99 min.)

6 wykładów, 451 minut, 7 godz. 31 min.


DVD Zlot 2009a

Still
1. Merlin – “Emanuj męskością!”
…czyli w jaki sposób pokazywać wszystkim kobietom dookoła, że jesteś prawdziwym facetem. (86 min.)
2. BadBoy i Marius – “Prezentacja nowego modelu uwodzenia – DNA.”
…czyli co sprawiło, że BadBoy i Marius jeszcze radykalniej podchodzą do spraw seksu. (86 min.)
3. BadBoy i Marius – “Same Night Lays – seks jeszcze tej samej nocy.”
…czyli w jaki sposób uwodzić, aby od razu móc zaciągnąć kobietę do łóżka. (62 min.)
4. Maciej Czekaj – “Jak tworzyć i utrzymywać zdrowe relacje z kobietami.”
…czyli co zrobić, abyście Ty i twoja kobieta, kochanka lub dziewczyna byli maksymalnie szczęśliwi. (77 min.)
5. Mehow – “Dziesięciosekundowe Seksualne Zauroczenie.”
…czyli jak małe i drobne kroczki mogą sprawić, że kobieta błyskawicznie się w Tobie zauroczy. (120 min.)
6. Feniks – “Eskalacja dotyku, czyli jak dotykać kobiet, tak, jak chcą być dotykane.”
…czyli Twoja mentalność i sposób dotykania, aby kobieta nabrała na Ciebie ochoty. (54 min.)
7. Prauler – “Ty pełen przygód…”
…czyli w jaki sposób być, mówić, i co robić, aby przekazywać kobiecie jak fascynującym się jest. (55 min.)
8. Idol – “Co jest tak naprawdę ważne?”
…czyli to, o czym powinieneś zapomnieć, a na co powinieneś najbardziej zwracać uwagę. (38 min.)
9. Merlin- “Zakończenie oraz parę sekretów, jak ekscytująco rozmawiać z kobietami.”
…czyli czym jest maciejmoroz.pl oraz co robić, aby konwersacja intrygowała i była naturalna. (40 min.)

9 wykładów, 618 minut, 10 godz. 18 min.


DVD Zlot 2009b

Still
1. Merlin – “Niekończąca się opowieść.”
……czyli jak sprawić, by konwersacja nie wygasała i była gorrrąca! (80 min.)
2. Prauler – “Telefoniczna wibracja.”
…czyli jak używać telefonu na swoją korzyść! (57 min.)
3. Feyd i Prauler – “Dance Seduction.”
……czyli jak skutecznie i błyskawicznie uwodzić kobiety na parkiecie! (106 min.)
4. Iwo i Mesky – “PUA – Miły Facet.”
…czyli niemożliwe stało się możliwe. (87 min.)
5. Iwo i Mesky – “Wykorzystywanie trudnych sytuacji.”
…czyli jak odnieść sukces, gdy wydaje się to niemożliwe. (54 min.)
6. Gamma – “Analiza krokiem do doskonalenia.”
…czyli analiza czynników wpływających na nasze efekty. (62 min.)
7. Merlin – “Zakazane Techniki Seksualne.”
…czyli jak sprawić kobiecie przyjemność, by chciała Ci oddać. (87 min.)
8. Merlin i Prauler – “Zakończenie.”
…czyli podsumowanie Zlotu i ostatnie wskazówki. (826 min.)

8 wykładów, 533 minut, 8 godz. 53 min.


DVD Zlot 2010

Still
1. Merlin – “Sztuka Pocałunku.”
……czyli jak do niego doprowadizć i sprawić, by był niezapomniany! (113 min.)
2. Prauler – “Dance Seduction.”
……czyli jak skutecznie i błyskawicznie uwodzić kobiety na parkiecie (48 min.)
3. Mage – “Uwieść bez otwierania ust.”
…czyli co zrobić, aby uwodzić od pierwszych sekund (66 min.)
4. Merlin – “Pole Minowe Związku.”
…czyli jak budować i utrzymywać związki z kobietami! (93 min.)
5. Prauler – “Bez skrzydła nie polecisz.”
…czyli jak uwodzić kobiety współpracując z przyjacielem! (78 min.)
6. Tupak – “Jak planować swój rozwój w uwodzeniu.”
…czyli jak zbudować inner game i przejść do mierzalnych efektów! (81 min.)
7. Ret – “Jak spełniać swoje marzenia.”
…czyli jak stać się wymarzonym sobą i stworzyć niezwykłe życie! (57 min.)
8. Merlin, Prauler i Ret – “Pytania i odpowiedzi.”
…czyli podsumowanie zlotu i ostatnie wskazówki (57 min.)

8 wykładów, 593 minut, 9 godz. 52 min.


DVD Zlot 2011

Still
1. Merlin – “Jak zacząć swoją przygodę z uwodzeniem.”
…czyli garść porad dla początkujących, a dla zaawansowanych usystematyzowanie wiedzy. (95 min.)
2. Prauler – “Twoja ścieżka uwodzenia.”
……czyli jak dopasować uwodzenie do samego siebie? (49 min.)
3. Magdalena Fedor – “Zdobądź klucz do niej.”
…czyli jak naprawdę postępować z kobietami.(96 min.)
4. Adept – “Z kamerą wśród guru uwodzenia.”
…czyli mistrzowie uwodzenia od kuchni. (87 min.)
5. Tupak – “Panowanie nad emocjami w uwodzeniu.”
…czyli “miej wyj***ne, a będzie ci dane”. (85 min.)
6. Ret – “Romans z bajki.”
…czyli jak prowadzić od początku znajomość z kobietą, aby zapamiętała Cię do końca życia? (54 min.)
7. Robert Marchel – “Jak zdobyć kobietę, na której Ci zależy.”
…czyli jak wykorzystać silną motywację, aby wystartować z rozwojem osobistym. (80 min.)
8. Tomasz Marzec – “Gwarancja efektów.”
…czyli o czym musisz wiedzieć, aby móc osiągać fenomenalne sukcesy w kontaktach z kobietami. (91 min.)
9. Maciej “Fate” Czekaj – “Komunikacja prowokatywna w uwodzeniu.”
…czyli jak sprowokować i podkręcić kobietę, aby chciała więcej? (86 min.)
10. Merlin – “Inner Game Mistrzów.”
…czyli w jaki sposób pracować nad swoim wnętrzem, aby odnosić stałe sukcesy z kobietami. (80 min.)

10 wykładów, 803 minut, 13 godz. 23 min.


DVD Zlot 2012

Still
1. Merlin – „Skuteczne podejście i otwarcie.”
…czyli jak w praktyce podejść, zagadać do kobiety i przejść dalej w rozmowie. (109 min.)
2. Merlin – „Jak stać się obiektem kobiecych fantazji.”
…czyli moje sekretne sposoby stawania się ucieleśnieniem kobiecych pragnień. (93 min.)
3. Bachus – „Kreatywność w uwodzeniu.”
…czyli jak przestać starać się być uwodzicielem, a po prostu się nim stać. (78 min.)
4. Feniks – „Pokochaj kobiety, aby one mogły pokochać Ciebie.”
…czyli najuczciwsze metody uwodzenia, które są zarazem najskuteczniejsze. (96 min.)
5. Jan Gajos – “Głęboka pewność siebie.”
…czyli pewność siebie i wewnętrzna spójność drogą do sukcesu w uwodzeniu kobiet. (102 min.)
6. Robert Marchel – „Droga hardcora.”
…czyli maksymalne efekty w uwodzeniu (78 min.)
7. Sensei – „Rozbaw – rozbrój – rozkochaj.”
…czyli podejdź i zdobądź kobietę. (70 min.)
8. Still – „Jak naprawdę wygląda droga rozwoju?”
…czyli co zrobić, by zacząć jak najszybciej odnosić realne rezultaty z kobietami. (110 min.)
9. Vekan – „Uwodzenie kobiet w dzień.”
…czyli o tym jak się dobrze bawić, spełniać fantazje i otaczać kobietami. (84 min.)

9 wykładów, 820 minut, 13 godz. 40 min.


DVD Zlot 2013

Still
1. Merlin – “Gładka Gadka™.”
…czyli sztuka zmysłowego, podniecającego flirtu. (112 min.)
2. Still – “Głęboka zmiana siebie.”
…czyli droga do sukcesu z kobietami i nie tylko. (91 min. – tylko audio.)
3. Jan Gajos – “Potęga Słowa.”
…czyli skuteczna komunikacja z kobietą. (97 min.)
4. Tupak – “Strachy na lachy.”
…czyli czy nieskrępowana kobieca natura powinna wciąż przerażać? (71 min.)
5. Robert Marchel – “Zasada Pareto w Uwodzeniu.”
…czyli poznaj 20% akcji, która dadzą Ci 80 % rezultatów w uwodzeniu. (86 min.)
6. Vekan – “Co mówić albo nie… Co robić… Nie, to jeszcze nie to… KIM BYĆ, aby mieć efekty!”
…czyli uwodzenie XXIV wieku. Bo za 300 lat dla ludzi to będzie oczywiste, a dla Ciebie może być już dziś. (77 min.)
7. Sensei – “Sztuka Uwodzenia.”
…czyli jak uwodzić skutecznie i z klasą. (74 min.)
8. Feniks – “Szybki seks bez ściemy.”
…czyli wszystko o jednonocnych przygodach czego nie powie Ci żadna kobieta, bo nie ma penisa. (113 min.)
9. Lamia – “Gdzie diabeł nie może tam babę pośle.”
…czyli Ci powie kobieta, czego nie powie Ci mężczyzna. (80 min.)
10. Merlin – “Nuklearny Umysł.”
…czyli co Ci w głowie siedzi i jak zapanować nas swoim umysłem, stresem i emocjami. (129 min.)

10 wykładów, 930 minut, 15 godz. 30 min.


DVD Zlot 2014

Still
1. Merlin – “Uwodzenie bez uwodzenia.”
…czyli garść porad dla początkujących, a dla zaawansowanych usystematyzowanie wiedzy. (200 min.)
2. Dawid “Playas” Bojarowicz – “Poznawanie kobiet – pierwsze etapy znajomości.”
…czyli jak dopasować uwodzenie do samego siebie? (92 min.)
3. Feniks – “Poznawanie kobiet – pierwsze etapy znajomości.”
…czyli jak naprawdę postępować z kobietami. (114 min.)
4. Janek Gajos – “O skutecznym uwodzeniu słów kilka.”
…czyli porobić, a się zbytnio nie narobić. (93 min.)
5. Radosław “Still” Płatek – “3 Filary Uwodzenia.”
…czyli jak prowadzić od początku znajomość z kobietą, aby zapamiętała Cię do końca życia? (98 min.)
6. Rafał “Sexyboy” Żuber – “Od randki do łóżka.”
…czyli jak wykorzystać silną motywację, aby wystartować z rozwojem osobistym. (82 min.)
7. Sensei – “Męska Pewność Siebie.”
…czyli o czym musisz wiedzieć, aby móc osiągać fenomenalne sukcesy w kontaktach z kobietami. (77 min.)
8. Tomasz Marzec – “Strategie Naturalnej Seksualności.”
…czyli jak sprowokować i podkręcić kobietę, aby chciała więcej? (76 min.)

8 wykładów, 832 minut, 13 godz. 54 min.


DVD Zlot 2015

Still
1. Janek Gajos – “Umysł uwodziciela – tajemnice skutecznego podrywu.”
…czyli jak zmienić swoje podejście do uwodzenia. (92 min.)
2. Dawid “Playas” Bojarowicz – “Osiągnij sukces!”
…czyli jakie jest mentalne nastawienie skutecznych uwodzicieli. (92 min.)
3. Tomasz Kwieciński – “Jak być prawdziwym mężczyzną w związku?”
…czyli co zrobić, aby zbudować i utrzymać szczęśliwy związek. (99 min.)
4. Maciej “Merlin” Moroz – “Sztuka Zagadywania.”
…czyli jak do niej zagadać i zainteresować sobą. (115 min.)
5. Sensei – “Projekt X – Potężne Zmiany W Twoim Życiu.”
…czyli jak osiągnąć swoje marzenia, nawet jeśli wydają się odległe. (95 min.)
6. Maciej Czekaj – “Zarządzanie konfliktem w relacji z kobietą.”
…czyli jak podkręcać, intrygować i podniecać kobietę. (115 min.)
7. Bachus – “Po Męsku.”
…czyli co to znaczy być prawdziwym mężczyzną. (101 min.)
8. Maciej “Merlin” Moroz – “Klucz Do Szczęścia.”
…czyli jak uporządkować sobie w głowie i zacząć żyć pełnią życia. (124 min.)

8 wykładów, 828 minut, 13 godz. 48 min.

W SUMIE: 84 wykłady od 34 najlepszych trenerów. BLISKO 123 GODZINY MATERIAŁÓW! Czy w ogóle coś jeszcze trzeba dodawać? 🙂 To są wykłady na praktycznie każdy możliwy temat. Nie tylko zbudujesz pewność siebie, unikniesz odrzucenia. Flirtować i podniecać kobiety. Umawiać się na randki, uwodzić przez telefon. Całować i pieścić. Nauczysz się budować udane związki… I wyrobisz swój własny styl!

.
.

ZA ILE I DLACZEGO TAK TANIO?

Ponieważ sam kiedyś zaczynałem od zera, to wiem jak bardzo może boleć brak sukcesów z kobietami. Dlatego też przygotowałem specjalną ofertę dla tych, którzy wiedzą, czego chcą od życia i są gotowi po to sięgnąć.

Oto więc co dla Ciebie przygotowałem:

Każdy wykład zawsze wyceniałem na 97 zł. Dość niewygórowana cena, prawda?

Podstawowa cena uczestnictwa w Zlocie kosztowała 497 zł., nie licząc noclegów i na tyle samo wyceniałem zawsze komplet wszystkich wykładów. Po prostu taka jest wartość tej wiedzy, choć wiem, że podobne konferencje z biznesu kosztują z reguły w okolicach 2.000 zł. Są też tacy, którzy wydają na szkolenie indywidualne u mnie nawet 5.500 zł.! Przecież nie ma nic ważniejszego niż szczęście i spełnienie w miłości.

PAKIET GOLD
Video Zlot 2015

StillPostanowiłem więc zrobić ograniczoną czasowo promocję i dać Ci dostęp do tych 8 wykładów o łącznej długości 828 minut (14 h.)! Po prostu uwielbiam pomagać ludziom i wiem, że inwestycja ta zwróci Ci się bardzo szybko. Nie raz słyszę jak faceci wydają bezsensownie kupę kasy na kina, kawki, kwiatki i… nic z tego nie wynika.

Dzisiaj masz możliwość uzyskać natychmiastowy dostęp do Video ze Zlotu 2015 w specjalnej cenie! Regularna wartość tych materiałów to 497 zł., ale ja Ci daję upust i możesz je zdobyć w niższej o 200 zł. cenie! To zniżka w wysokości AŻ -40%!

PAKIET PLATINIUM
11 x Video Zloty 2007-2015

StillZawsze wyceniałem komplety nagrań w cenie udziału w Zlocie. Licząc więc 497 zł. za komplet nagrań, to za wszystkie wyszłaby zawrotna cena… 5.467 zł.! Ale, ale… Z reguły DVD były przecenione na 297 zł., co daje nam za 11 kompletów – 3.267 zł. Czasami były dostępne raz lub dwa razy w bardzo krótkiej, 4-dniowej promocji za 197 zł. za komplet, co daje nam sumę 2.167 zł. OK, nie bierzmy już pod uwagę regularnej wartości tej wiedzy. Weźmy pod uwagę najniższą możliwą, promocyjną cenę, jaką miały te nagrania… KTÓREJ NIE ZAPŁACISZ!

Ale ponad 2 tysiące to wciąż dużo, prawda? Dlatego postanowiłem tylko teraz, przez tych kilka najbliższych dni udostępnić Ci te wykłady… Nie za 5 tysięcy… Nie 4 tysiące… Nie za 3 tysiące, nawet nie za 2 tysiące… A ZA JEDYNE: 977 zł! (Słownie: tylko dziewięćset siedemdziesiąt siedem, to nie literówka!) AŻ O 83% TANIEJ!

Ponieważ materiału jest tak dużo, to ciężko to sobie wyobrazić… Jeden komplet nagrań ze Zlotu o wartości 197 zł. wyniesie Cię jedyne 88,82 zł. (Przypominam: cena regularna kompletu to było 497 zł.) A za każdy jeden wykład wychodzi… 11,63 zł.! Dwa razy taniej niż piwo w klubie! 😉 Śmiech na sali, prawda? 🙂

Wiesz, jakie są ceny kursów. Wiesz, jakie są ceny szkoleń. Wiesz ile kosztują różne kursy na video. Wiesz więc, że to jest wręcz ŚMIESZNIE NISKA CENA!

CO WAŻNE: te materiały w większości były niedostępne od kilku lat! Jest to więc jedyna szansa, aby je przytulić!

CO WIĘC SKŁONIŁO MNIE
DO TAK NISKIEJ CENY?

Po pierwsze, chcę podziękować wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w Zlotach! Chcę dać moim Klientom i Kursantom coś fajnego, za to, że zmienili swoje życie. Chcę wyrazić swoją wdzięczność Tobie przede wszystkim zaś za to, że czytasz moje maile i uczysz się jak być lepszym facetem!

Po drugie, chcę zamknąć już ten rozdział w moim życiu. Zloty to była niesamowita jazna, ale postanowiłem przestać je organizować. To będzie dla mnie taki symboliczny kamień milowy. Jak to Sapkowski kiedyś napisał: Coś się kończy, coś się zaczyna. 🙂

Po trzecie, chcę w ostatnim rzucie wyprzedać wszystkie Zloty, aby nigdy więcej już ich nie udostępniać.

Po czwarte, to są unikalne nagrania. Kawał historii naszej społeczności uwodzicieli. W zasadzie… Od praktycznie początku istnienia tematu, kiedy jeszcze był w powijakach i undergroundzie.

Po piąte, to po prostu zaje*ista porcja wiedzy!

Zgarnij więc te 84 potężne wykłady
34 najlepszych w kraju trenerów!
To aż szokujące 122 godziny i 51 minut materiałów!
ZA BEZCEN!

 

KLIKNIJ PONIŻEJ I ODBIERZ!

 


Stara cena
 

UWAGA! Ta strona znika wkrótce!
Ta propozycja nie będzie już nigdy więcej dostępna!

 

 

.
.

BONUSY!

 

Ponieważ chcę Ci pomóc maksymalnie, jak to tylko możliwe, to przygotowałem pakiet aż 11 Bonusów! Dostaniesz je wszystkie kompletnie za darmo, o ile zdążysz przed końcem promocji złożyć zamówienie!
Pierwszych 10 bonusów to Skrypty z 10 Zlotów, z lat 2008-2015! Łącznie mają aż 427 stron A4! Będziesz mógł je oglądać on-line. Gdyby policzyć ich wartość wyłącznie na bazie kosztu ich druku, to wartość tych 10 bonusów to przynajmniej 170-200 zł.! (Przy okazji: do nagrań dorzucam także prezentacje z wykładów, abyś mógł śledzić to, co było wyświetlane z projektora na sali.)
Ale, ale, to jeszcze nie wszystko! Zaproszę Cię także do naszej ukrytej grupy na Facebooku. To jest tajna grupa, której nikt poza nami nie widzi, a służy ona wzajemnemu wsparciu, motywacji i pomaganiu sobie nawzajem! Poznasz tam ludzi z Twojej okolicy, a ta szansa jest naprawdę wyjątkowa, bo tylko dla moich klientów!

Zgarnij wszystkie bonusy! 🙂

.
.

GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI
Możesz przetestować te materiały
w 30 dni za darmo!

 

Aby dać Ci pewność co do skuteczności tego materiału, daje Ci nie 14, ale aż 30 dni gwarancji na przetestowanie technik 8 trenerów za darmo!!! Wiem, że odmienią Twoje życie, pozbędziesz się trosk i koszmarów związanych z kobietami. Staniesz się szczęśliwym facetem, będziesz zasuwał z uśmiechem jak królik po koksie. Jednak jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że techniki w Twoim wypadku nie działają zwrócę Ci 100% zainwestowanych pieniędzy. Zgodzisz się ze mną, że ten materiał musi być super skuteczny skoro daję taką gwarancję, prawda? Nie jestem godzien zatrzymać Twoich pieniędzy jeśli tak nie jest.

Odrzuć wszelkie wymówki!

 

KLIKNIJ PONIŻEJ I ODBIERZ!

 


Stara cena
 

UWAGA! Ta strona znika wkrótce!
Ta propozycja nie będzie już nigdy więcej dostępna!

 

 

Kliknij tu, aby zdobyć Wersję PLATINUM.

Płatności z kraju i z zagranicy.

.

Odrzuć wszelkie wymówki!

NIE POZWÓL ŻEBY TWOJĄ WYMARZONĄ KOBIETĘ ZDOBYŁ KTOŚ INNY!!!

Maciej „Merlin” Moroz