Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Klucz Do Szczęścia™!

 

REWOLUCJA W TWOIM ŻYCIU!

 

KLUCZ DO SZCZĘŚCIA™ TO NIEZWYKŁY KURS,
KTÓRY POKAŻE CI JAK OSIĄGAĆ WIĘCEJ
W DOWOLNEJ DZIEDZINIE ŻYCIA,
RUSZYĆ DO DZIAŁANIA, ZARABIAĆ PIENIĄDZE,
BYĆ ZDROWYM, KOCHANYM,
A PRZEDE WSZYSTKIM…
MIEĆ SPOKÓJ UMYSŁU I BYĆ SZCZĘŚLIWYM!
TO PRZEŁOMOWY MOMENT W TWOIM ŻYCIU!

.
JAK MOŻESZ OSIĄGNĄĆ SUKCES W ŻYCIU: Każdy z nas pragnie więcej od Życia. Zarabiać jak najwięcej na tym, co się kocha. Osiągnąć lepsze efekty mniejszym nakładem czasu i wysiłku. Być lepiej zorganizowanym i szybko załatwiać to, co ważne. Być skoncentrowanym na swoich celach i nie marnować czasu. Być lubianym i szanowanym przez ludzi. Z łatwością tworzyć wspaniałe relacje, czy to ze współpracownikami, klientami, przyjaciółmi, rodziną, czy też drugą połówką. Aby naszą drugą naturą była konsekwencja, wytrwałość i cierpliwość. Być pewnym siebie, spokojnym, bez blokad, lęków, czy obaw przed działaniem. A przede wszystkim zdrowym, szczęśliwym i kochanym. Każdego dnia stawać się lepszym i coraz to więcej osiągać. Czytając dalej poznasz sposoby, jak to osiągnąć!

 

Skoro czytasz ten tekst to wiem, że pragniesz czegoś więcej od swojego życia. To absolunie naturalne i godne pochwały. Tak wielu ludzi spędza swoje życie w cichej desperacji, nerwowo machając rękami i starając się jakoś wyjść na prostą. Chcieliby zarabiać więcej pieniędzy, mieć większe bezpieczeństwo finansowe. Cieszyć się lepszym zdrowiem i większą ilością energii. Tworzyć lepsze relacje z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami. Mieć w swoim życiu kogoś wyjątkowego, z kim będą mogli dzielić nie tylko miłość, ale i całe swoje życie. Pewnie chcesz lepiej organizować swój czas i zawsze mieć motywację. Być pewnym siebie, asertywnym i zdolnym do sięgania po to, co jest dla Ciebie ważne. Realizować swoje plany, cele i marzenia. Bardziej zrozumieć siebie, przyczyny swoich emocji i dowolnie kształtować swoją osobowość. Pozbywać się cech i nawyków, które zamiast Ci pomagać – przeszkadzają. Świadomie wybierać, jakie z nich chcesz rozwijać i utrwalać. Bez względu na okoliczności mieć spokój umysłu, radość i czuć się szczęśliwym. I o to właśnie chodzi w tym Kursie. W trakcie jego trwania pokażę Ci nie tylko praktyczne wskazówki, które ułatwią Ci osiągnięcie Sukcesu, ale także wypracowane przeze mnie sposoby pracy nad sobą w dowolnym aspekcie Życia. Teraz możesz łatwo zacząć realizować swoje cele i pragnienia!

.

.

DLACZEGO STWORZYŁEM TEN KURS?

Z potrzeby serca! Wierzę, że Życie jest po to, aby sprawiać różnicę w życiu ludzi. Wiem, że to działa, bo sam przeszedłem tę drogę! Myślę, że znam rozwiązania większości Twoich problemów.

Merlin 2012

Moja pasja, jaką jest samorozwój, zaczęła się, gdy miałem jakieś 15-16 lat. To było na przełomie podstawówki i liceum, gdy po raz pierwszy trafiłem na materiały dotyczące samorozwoju. Byłem wtedy bardzo nieśmiały i zakompleksiony. Bałem się życia i przyszłości, zresztą jak większość młodych ludzi, którzy zaczynają rozumieć nadchodzącą dorosłość. Następnie trafiłem na grupę ludzi, która zajmowała się sprzedażą bezpośrednią. I to był dla mnie jeden z punktów przełomowych, bo po raz pierwszy zetknąłem się ze szkoleniami motywacyjnymi, których lubiłem słuchać. W większości to było jednak czcze gadanie w stylu “jesteś super” i “osiągniesz sukces”. Ale zasiało ziarno wiary w samego siebie.

Gdy trafiłem na studia, wraz z dwojgiem przyjaciół wybrałem się na kurs szybkiego czytania. I to dopiero był przełom! Poznałem tam właściciela szkoły, który był psychologiem i pedagogiem z powołania. Stał się dla mnie, i do tej pory jest, autorytetem. Zaczął wskazywać mi różne rzeczy, wykaraskać się z depresji i życiowej stagnacji. Polecał różne książki i szkolenia, które pomogą mi ogarnąć swoje życie i przejąć jego stery. Postanowiłem wtedy, że tym właśnie chcę się zajmować w swoim życiu. I w 2004 roku, mając 21 lat, poprowadziłem pierwsze szkolenie. Dało mi to niezwykłą radość i zrozumiałem, że mogę czynić w ludzkim życiu różnicę.

Ale nie było u mnie jeszcze wtedy tak kolorowo. Nie miałem tylu pieniędzy ilu bym chciał, nie miałem takiej wolności i niezależności, a już na pewno miłości. Wciąż byłem samotny i nieszczęśliwy. Wtedy też zacząłem zajmować się tematyką relacji damsko-męskich. Gdy sam sobie zacząłem sobie z tym radzić, zacząłem pomagać innym. Dzisiaj jestem jednym z najbardziej szanowanych i wpływowych trenerów na tym rynku. I przez 8 lat doświadczenia w szkoleniu mężczyzn jak stawać się lepszymi facetami, nauczyłem się więcej na temat życia i ludzkiego umysłu, niż większość ludzi przez całe życie. Może brzmi to trochę nieskromnie, ale większość z nas uważa, że jesteśmy tacy, jacy jesteśmy.

Merlin 2012

Tymczasem każdy z nas może sam zadecydować, kim chce się stać i jakie cechy chce w sobie rozwinąć. Co chce osiągnąć i zrealizować. Bo powiedz, czy w ciągu ostatniego roku, dwóch, czy pięciu lat zmieniły się choć trochę Twoje poglądy i spojrzenie na życie? Założę się o każdą sumę, że TAK! Problemem jest to, że większość ludzi pozwala, aby to się samo stało. “Jestem, jaki jestem”. Jest najgorszą zmorą naszych czasów. Płyniemy jak jesienne liście niesione przez potok wydarzeń. Tymczasem od tego mamy ręce, nogi i własny mózg, aby samemu decydować o sobie i swoim życiu!

Dzisiaj wiem, że można osiągnąć sukces. Od 6 lat prowadzę firmę szkoleniową, zwiększając stale swoją efektywność. Z roku na rok daję sam sobie podwyżkę o 72-104%, wciąż robiąc to co kocham i nie zaprzedając swojej duszy pieniądzowi. Chcę nadal pomagać ludziom i wiem, że klucz do sukcesu to stałe dążenie do doskonałości. Dzięki temu przeszkoliłem już grubo ponad 400 osób, a w różnych moich konferencjach wzięło już udział co najmniej 3.500. I nie mówię tego po to, aby Tobie zaimponować, bo nie jesteś dziewczyną, którą podrywam. 😉 Mówię to po to, aby uzmysłowić Ci, że jeśli tylko potrafisz skutecznie działać, to możesz zmienić swoje życie.

Oczywiście nadal popełniam wiele błędów. Ale wiem jak je naprawiać, wyciągam z nich konsekwencje i stale się doskonalę. Czytając dziesiątki, jeśli nie setki książek, w każdej z nich odkryłem coś niezwykłego i wartościowego. Dzisiaj chcę Ci przekazać moją wiedzę, która płynie przede wszystkim z doświadczenia. Bo kiedyś miałem ogromne problemy z postawieniem celu i ustanowieniem kierunku, w którym chcę podążać. Moja motywacja była na poziomie podłogi – godzinami nie potrafiłem zebrać się do pracy. Bałem się zaryzykować i podjąć jakieś nowe wyzwanie. Byłem niewolnikiem własnych myśli i stanów.

Zlot 2013 - grupowe

A dzisiaj? Jestem szczęśliwym człowiekiem o pozytywnym nastawieniu. Moja praca to moja pasja, to coś, co mnie ekscytuje. Stale szukam nowych wyzwań, które dadzą coś światu. Bardziej pracuję z pasji, aniżeli potrzeby pieniądza. Mam spokojny umysł, wiem zawsze co robić, jestem dobrze zorganizowany i sukcesywnie realizuję swoje cele. Pewność siebie i asertywność to moja druga natura, otaczam się pięknymi kobietami i wspaniałymi przyjaciółmi. Schudłem i poprawiłem swoją sylwetkę. Owszem, zdarzają się ciężkie chwile, ale mimo to zawsze znajduję jakieś rozwiązanie. I jestem oddany temu, aby każdego dnia stawać się coraz to lepszym i lepszym!

I chcę się z Tobą podzielić moją wiedzą i doświadczeniem. Wybrałem to, co najlepsze i najlepiej działa. Do tej pory przekazywałem tę wiedzę między wierszami, więc masz już jej próbkę. Dzisiaj pokażę Ci jak możesz być jeszcze lepszą wersją siebie, w dowolnej dziedzinie życia i poprowadzę za rączkę przez realizację Twoich planów, celów i zamierzeń! Wprost do lepszego, wymarzonego życia!

 

Wielu moich Kursantów i Czytelników zadaje takie pytania:

 • Jak być pewnym siebie, pozbyć się blokad i lęków, jak zbudować cierpliwą asertywność?
 • Jak osiągnąć niezależność finansową, założyć firmę lub pchnąć karierę do przodu?
 • Jak ułożyć sobie swój styl życia tak, aby zarabiać pieniądze czyniąc dobro i mieć czas na cieszenie się nimi?
 • Jak stać się bardziej efektywnym i więcej osiągać mniejszym nakładem pracy?
 • Jak przestać marnować czas i odkładać na później, a wziąć się za swoje cele?
 • Jak dobrze planować swój czas i efektywnie go wykorzystywać?
 • Jak doprowadzać skutecznie rzeczy do końca?
 • Jak przestać gadać i marzyć, a zacząć robić?
 • Jak radzić sobie z wyzwaniami?
 • Jak wprowadzić więcej dyscypliny i wytrwałości?
 • Jak się zmotywować?
 • Jak mięć więcej energii i spontaniczności?
 • Jak działać bez ciśnienia?
 • Jak być atrakcyjnym dla płci przeciwnej?
 • Jak stać się kimś szanowanym, lubianym i atrakcyjnym?

Chcą także zmienić w sobie:

 • Być opanowanym w nawet najtrudniejszych sytuacjach.
 • Osiągnąć spokój umysłu i działać bez stresu i napięć.
 • Lepiej zrozumieć siebie i kontrolować na swój umysł.
 • Znaleźć swoje powołanie i sens w życiu.
 • Cieszyć się życiem i zlikwidować ciągły niedosyt, poczucie niedostatku.
 • Przełamać monotonię, zacząć robić coś nowego, znaleźć pasję.
 • Zbudować motywację, która będzie pchała Cię nieustannie do działania.
 • Przestać przejmować się opinią innych ludzi.
 • Być lubianym, pożądanym i szanowanym.
 • Stać się swoim najlepszym, wiernym przyjacielem.
 • Przestać narzekać i zacząć działać?
 • Być uśmiechniętym i pozytywnym.
 • Być pewnym siebie i asertywnym.
 • Nie przejmować się niczym bardziej, niż to niezbędne.

A przede wszystkim – być szczęśliwym człowiekiem!

Na szczęście sam przeszedłem tę ścieżkę i pomagam im iść moimi śladami. Bo jeśli mi się udało, jeśli ja mogłem zmienić swoje życie, to i Ty możesz. Dzisiaj chcę Ci w tym pomóc, o ile oczywiście mi pozwolisz. Chcę oszczędzić Ci frustracji, złości, straconego czasu i porażek. Chcę pokazać Ci nie tylko, w jaki sposób możesz wzmocnić swój charakter, ale także jak działać praktycznie i skutecznie. Chcę dać Ci gotowe rozwiązania, które stosując szybko i łatwo pomogą Ci zacząć radzić sobie z tym, co blokuje Twój prawdziwy potencjał. Chcę dać Ci także praktyczne techniki, abyś mógł ogarnąć swoje życie w pełni. I to praktycznie natychmiast, już w trakcie szkolenia! Ale najpierw pozwól, że opowiem Ci o tym, jak powstało to szkolenie i dlaczego jest w takiej formie.

.

.

JAK POWSTAŁO TO SZKOLENIE?

Merlin - wykład 2012

Jak wiesz, jestem trenerem rozwoju osobistego już od 10 lat, bo od 2004 roku. Na przestrzeni tego czasu pomogłem setkom, a nawet tysiącom facetów odmienić ich życie. Uczę, jak myślą kobiety i jak z nimi postępować. Pokazuję różne triki i sztuczki, które diametralnie przyspieszają rezultaty. Przede wszystkim jednak burzę stary światopogląd i rozwalam blokady. Dlaczego? Ponieważ obecny zazwyczaj nie działa i jest pełen mitów. Długo mógłbym opowiadać i chwalić się licznymi konferencjami, które zorganizowałem, czy zaproszeniami na tak prestiżowe uczelnie jak Uniwersytet Wrocławski, czy SGH.

Teraz nie mam już problemów z kobietami ani swoim życiem. Albo inaczej – problemy zawsze będą, ale radzę sobie z nimi w skuteczny sposób. Cała kwestia polega na tym, aby zmienić swój sposób myślenia i zrozumieć jak dział rzeczywistość. Dzięki temu nie tylko możemy myśleć lepiej, ukierunkować swoje działania na bardziej efektywne akcje, ale przede wszystkim wiemy, co konkretnie zrobić. Bo przykładowo, aby się zmotywować, trzeba się zastanowić, co nas blokuje, a z drugiej strony dobrze zorganizować swoją pracę.

Od dzisiaj więc będę dzielił się z Tobą moją wiedzą teoretyczną oraz praktycznymi wskazówkami. Dotychczas ta wiedza była dostępna tylko dla moich najbliższych Przyjaciół i Kursantów. Dzisiaj ją upubliczniam i możesz z niej skorzystać. Po analizie ostatniej ankiety jeszcze lepiej zrozumiałem naturę Twoich problemów. Postanowiłem więc nie tylko doszlifować program szkolenia, ale też zorganizować je w wersji INTERAKTYWNEJ! Dzięki połączeniu nagrań Video i Konsultacji mogę przekazywać Ci moją wiedzę tak, jakbyśmy siedzieli przy kawie. Dzięki filmom możesz realizować program tak, jak Ci odpowiada. Dzięki konsultacjom telefonicznym/Skype możesz zawsze zadzwonić do mnie z pytaniami. Dostajesz pełen zestaw wiedzy i ćwiczeń, które umożliwią Ci szybkie osiągnięcie rezultatów. Dzięki rozciągnięciu nauki teorii i praktyki na blisko 3 miesiące, możesz powoli, krok za krokiem opanować kolejne elementy układanki życia, a nie zarzucać się nagle olbrzymią ilością teorii, w której tak łatwo się pogubić. Dzięki temu nie zostajesz sam ze swoimi problemami po 3-dniowym szkoleniu, ale prowadzę Cię za rączkę przez trzy miesiące solidnej przemiany! A jeśli Ci będzie mało, to możesz także spotkać się ze mną osobiście, abym mógł dać Ci wskazówki na żywo i powiedzieć, co powinieneś jeszcze poprawić!

.

.

CZY TO DZIAŁA?

Jeszcze do niedawna to było najczęstsze pytanie: „Merlinie, czy to naprawdę działa?” 🙂 Odpowiedź jest prosta: grubo ponad 10.000 czytelników mojego newslettera nie może się mylić! Podobnie jak  3.500 mężczyzn, którzy wzięli udział w moich seminariach. Najczęściej jednak chcemy zadać nieco inne pytanie: „czy dla mnie to zadziała?” I odpowiedź jest prosta: TAK, ZADZIAŁA!

Moja wiedza powstała w zasadzie głównie dzięki mojemu doświadczeniu. Wziąłem wszystkie techniki, o jakich tylko przeczytałem, czy usłyszałem na dziesiątkach szkoleń, i zacząłem je testować w praktyce. Sprawdzałem, co działa, eliminowałem fałszywe teorie i rozwijałem swoje metody. Dostosowałem techniki do  realiów, a także w między czasie studiowałem psychologię. Dzisiaj,korzystając z mojego 10-letniego doświadczenia trenerskiego i jeszcze dłuższego w temacie samorozwoju mogę powiedzieć, że wiem, jak dokonywać zmian życiowych. Metody te przetestowały setki moich uczniów. Wystarczy, że poczytasz, co piszą o moich technikach ludzie, którzy już je stosują (w większości dotyczą one moich szkoleń z uwodzenia, ale zwróć uwagę na przemianę wewnętrzną i życiową większości z nich, która przytrafiła się niejako przy okazji 😉 ):

 

 

 

 

Rekomendacja SMS Rekomendacja SMS

 


Oto video z wrażeniami Absolwentów:
 

 

Oto kilka fotek ze szkoleń:

Szkoła UwodzicieliSzkoła Uwodzicieli

Szkoła UwodzicieliSzkoła Uwodzicieli

Szkoła UwodzicieliSzkoła Uwodzicieli

Szkoła UwodzicieliSzkoła Uwodzicieli

Szkoła UwodzicieliSzkoła Uwodzicieli

.

.

CZYM DOKŁADNIE JEST
KLUCZ DO SZCZĘŚCIA™?

Klucz Do Szczęścia™ On-Line to Interaktywny Kurs Internetowy. Co to oznacza w praktyce?

Interaktywny – ponieważ między mną, a Tobą jest dialog – nie tylko oglądasz materiały, czytasz skrypt i wykonujesz ćwiczenia, ale możesz także pytania i zgłaszać prośby, telefonicznie lub przez Skype;

Kurs – ponieważ nie jest to tylko seria Video, ale także zestaw różnych narzędzi, zarówno teoretycznych, jak i praktycznych – jego celem jest nie tylko dać Ci wiedzę, ale przede wszystkim poprowadzić Cię przez proces zmian;

Internetowy – dzięki temu możesz wziąć w nim udział gdziekolwiek mieszkasz i jakkolwiek wygląda Twój kalendarz!

A dokładniej?

Merlin - sala 2012Kurs ten trwa blisko 3 miesiące. Przez 10 tygodni będziesz przerabiał 10 Video z Konferencji o łącznej długości 28 GODZIN, gdzie będziesz widział specjalnie przygotowaną prezentację, mnie i słyszał wyraźnie widział, słyszał, będziesz mógł do mnie zadzwonić i zadawać wszelkie pytania. Na początku będziemy działać bardzo intensywnie, będzie dużo ćwiczeń teoretycznych, a potem więcej praktycznych. Tak jak mówiłem, kurs prowadzimy zdalnie, więc bez względu na to, gdzie mieszkasz, będziesz mógł na nich skorzystać! A jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz mógł teraz oglądać filmów – nic nie stracisz, bo będą dostępne przez c onajmniej parę miesięcy! Dzięki temu zawsze będziesz mógł nadrobić straty (jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz mógł być na bieżąco) lub przypomnieć sobie wiedzę!

Oprócz tego otrzymasz ode mnie potężny Skrypt, w którym znajdziesz wszystkie zagadnienia opisane w jasny, prosty i zrozumiały sposób. Będzie on miał formę slajdów z prezentacji, abyś mógł szybko przypomnieć sobie najważniejsze zagadnienia.

Ponadto, będziesz dostawał ode mnie  ćwiczenia wraz z filmami i prezentacjami, a także inspirującymi przemyśleniami i wskazówkami. Dzięki temu codziennie będziesz wiedział co robić. Poprowadzę Cię za rączkę, a moje „męczenie Cię” 😉 nie pozwoli Ci się rozleniwić i będziesz musiał siłą rzeczy działać…

Jeśli będziesz miał jakieś problemy lub pytania – będziesz mógł zadzwonić do mnie i zadać mi dowolne pytanie. Z chęcią odpowiem Ci na nie i pomogę rozwiać wszelkie wątpliwości. Mało tego – nie limituję kontaktu i możesz dzwonić tyle, ile będziesz potrzebował (oczywiście w granicach rozsądku, inni też muszą mieć możliwość dodzwonić się). A jeśli będziesz miał ochotę spotkać się ze mną osobiście – możemy siąść przy kawie i porozmawiać.

Możesz liczyć też na pomoc innych kursantów. Jeśli będziesz chciał pomogę Ci  także znaleźć innych kursantów w Twojej okolicy, bo jak wiadomo – razem będzie raźniej wychodzić na imprezy i wspierać się wspólnie w rozwoju!

A czy muszę wspominać, że będziesz dostawał ode mnie także bonusy? Przygotowuję właśnie dodatkowe materiały, które dostaną moi kursanci. Planuję także na bieżąco, w zależności od potrzeb i zainteresowania przygotowywać nadprogramowe nagrania, z których dowiesz się więcej na temat tego, co Cię będzie interesowało – to już zależy od potrzeb grupy.

.

.

JAKI JEST PLAN SZKOLENIA
I CZEGO DOKŁADNIE SIĘ DOWIESZ?

Zdjecie Grupowe 2012Oto krótka rozpiska tego, czego się dowiesz. Oczywiście w każdym nagraniu będzie znacznie więcej wiedzy, a także będzie można zadawać pytania. Dlatego też nie będę wszystkiego rozpisywał, żeby nie zarzucać Cię teraz mnóstwem szczegółów. Video możesz oglądać kiedy Ci pasuje, a zadzwonić do mnie możesz o dowolnej porze (w granicach rozsądku 😉 ) – ustalimy wspólnie kiedy pasuje Ci realizacja konsultacji. Oczywiście filmy możesz oglądać kiedy chcesz – możesz na spokojnie pobrać je na dysk i cieszyć się nimi!!

A oto skrócona rozpiska:
(wypisałem tylko po 3 główne tematy z każdej konferencji – tak naprawdę będzie ich kilkakrotnie więcej; pamiętaj, że każda lekcja na nadchodzący tydzień trwa ok. 3 godzin, czyli w sumie jest to aż 28 GODZIN!)


TYDZIEŃ 1

1. Co się dzieje w Twojej głowie?.

 • Jak jesteś zbudowany?
 • Jakie procesy zachodzą w Twojej głowie?
 • Jakie są najczęstsze złudzenia i kłamstwa umysłu, którymi się karmisz?
 • Skąd płyną różne emocje i myśli?
 • Jak rozwalić stopujące Cię blokady?


TYDZIEŃ 2

2. Jak pracować nad sobą i rozwijać się?

 • Jak dostrzec i rozpracować podświadome mechanizmy?
 • Jak wprowadzać zmiany w swoim sposobie myślenia i charakterze?
 • Jak najskuteczniej wprowadzać zmiany w swoim życiu?
 • Jak zmienić dowolny nawyk na lepszy?


TYDZIEŃ 3

3. Pewność siebie i spokój umysłu.

 • Jak zdobyć pełną pewność siebie?
 • Jak rozwinąć silną i stabilną osobowość?
 • Jak osiągnąć spokój umysłu
 • Jak przestać bać się porażki?
 • Jak zbudować niezłomną determinację?


TYDZIEŃ 4

4. Motywacja i organizacja czasu.

 • Jak zlikwidować blokady i obawy przed działaniem?
 • Jak motywować się i ruszyć wreszcie do działania?
 • Jak organizować swój czas i zadania?
 • Jak podnieść swoją skuteczność i efektywność działań?
 • Jak zarządzać sobą w czasie?


TYDZIEŃ 5

5. Kariera i Finanse.

 • Jakie są zasady osiągania sukcesu finansowego?
 • Jak odkryć swoje powołanie?
 • Jak osiągnąć sukces pracując na posadzie?
 • W jaki sposób zaistnieć w swojej firmie?
 • Jak założyć własną firmę i na co uważać?
 • Jakie są składowe sukcesu finansowego?


TYDZIEŃ 6

6. Jak być szczęśliwym człowiekiem?

 • Jak odkryć swoją pasję?
 • Jak zorganizować swoje życie, żeby mieć zawsze mnóstwo energii?
 • Jak odpoczywać i regenerować się, aby móc zrobić więcej i więcej?
 • Jak zacząć cieszyć się ze wszystkiego, co Ciebie otacza?
 • Jak uczynić swoje życie bogatym i pełnym piękna?
 • Czym jest prawdziwe szczęście i jak je osiągnąć?


TYDZIEŃ 7

7. Bogate relacje z ludźmi.

 • Jak zrozumieć ludzi?
 • Jak mieć cierpliwość i być dla nich dobrym?
 • Jak sprawić, żeby relacje były wartościowe i głębokie?
 • Jak zarządzać i kierować ludźmi?
 • Jak wpływać na ludzi i im pomagać?


TYDZIEŃ 8

8. Związki pełne miłości i wartości.

 • Jak tworzyć wartościowe związki z ukochanymi osobami?
 • Jak rozmawiać o rzeczach trudnych?
 • Jak rozwiązywać problemy?
 • Jak upewnić się, że związek będzie bogaty i pełen piękna?
 • Co robić, aby zarówno Twoje jak i drugiej strony potrzeby były zaspokojone?


TYDZIEŃ 9

9. Jak skutecznie radzić sobie z problemami?

 • Skąd się biorą problemy?
 • Jak zmniejszyć ilość problemów w swoim życiu?
 • Jak podejmować dobre decyzje, które będą procentowały?
 • Jak radzić sobie z problemami i trudnościami?
 • Jak znajdować skuteczne rozwiązania wyzwań, na które napotykamy?

 

TYDZIEŃ 10

10. Jak być wreszcie w pełni szczęśliwym?

 • Jak przestać się martwić i bać?
 • Jak przestać się samemu katować przeszłością?
 • Jak pozbyć się negatywnych emocji?
 • Jak zacząć cieszyć się każdym aspektem życia?
 • Jak witać każdy poranek z nadzieją i wdzięcznością?
 • Jak wyciągać jeszcze więcej radości ze zwykłych i normalnych czynności?

Przypomnę Ci tylko jeszcze, że otrzymasz ode mnie także:

 • 10 Filmów, każdy po ok. 3 godziny, czyli w sumie aż 28 godzin materiału.
 • Ćwiczenia na 90 dni, zarówno teoretyczne, jak i praktyczne.
 • Będziesz mógł także dzwonić do mnie i zadawać mi pytania, jeśli cokolwiek będzie nie jasne. (Tylko w opcji z Praktyką i VIP.)
 • Otrzymasz gruby Skrypt.
 • Dam Ci także szereg fantastycznych Bonusów! (Niektóre Bonusy mogą być dostępne tylko w opcji VIP.)

.

.

Co dostaniesz ode mnie?

Oto konkretne rzeczy, które ode mnie dostaniesz:

1. Pakiet STANDARD. W tym pakiecie otrzymujesz: (1) 10 nagrań Video, w sumie ok. 28 h. wiedzy, (2) Skrypt o wartości 97 zł., (3) 60-dniowy Zestaw Ćwiczeń, (4) 100% Gwarancję Satysfakcji, (5) Konsultacje przez cały czas trwania szkolenia, (6) E-book „Pokonaj Nieśmiałość” o wartości 47 zł., (7) Hipnotyczny Subliminal o wartości 49zł, (8) Video „Nuklearny Umysł” o wartości 97 zł., (9) Nielimitowane konsultacje przez 365 dni od zakończenia Kursu, (10) Kurs „Nuklearna Pewność Siebie™” o wartości 497 zł., czyli w sumie 10 Filmów, 100% Gwarancję Satysfakcji, nielimitowane konsultacje w trakcie szkolenia i aż rok po nim, Plan Ćwiczeń, Skrypt i wszystkie gratisy o łącznej wartości… AŻ 1484 zł.!!!

Podsumowując:

Wartość szkolenia: 790 zł.
Wartość prezentów: 1.484 zł.
SUMA: 497 zł. zamiast 2.274 zł.!

 

.

.

PROMOCJA!
TYLKO TERAZ

 

 

UWAGA!
Promocja ograniczona czasowo!

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc,
rezerwuje sobie prawo do zakończenia jej bez uprzedzenia!
Po zakończeniu promocji USUWAM tę ofertę bezpowrotnie.

.

.

BONUSY!!!

Otrzymasz ode mnie nawet aż 7 fantastycznych gratisów absolutnie za darmo!

W tym konsultacje!

1. Skrypt do Szkolenia o objętości 96 str. (o wartości 97 zł.)

Ten skrypt powstał po to, abyś miał dostęp do całej wiedzy zawartej na szkoleniu. Jedno szybkie spojrzenie i zawsze możesz wrócić do wiedzy, czy też technik, których Cię będę uczył. Wygodnie, dokładnie i przejrzyście!

2. 70-dniowy Zestaw Ćwiczeń (o wartości 97 zł.)

Te ćwiczenia zostały opracowane po to, abyś mógł skutecznie krok za krokiem wprowadzać wiedzę ze szkolenia w swoje życie. To ważne, bo często gdy natrafimy na jakąś wiedzę teoretyczną okazuje się, że nie wiemy jak wprowadzić ją w praktykę. Te ćwiczenia ułatwią Ci szybką i łatwą aplikację tej wiedzy w praktyce.

2. E-book „Pokonaj nieśmiałość i stań się pewny siebie” o objętości 86 str. (o wartości 47 zł.)

Z tego e-booka dowiesz się w jaki sposób możesz zostać osobą pewną siebie. Jak być spójnym samym ze sobą. Jak być szczęśliwym, konkretnym i niesamowitym facetem, który będzie potrafił przyciągać do siebie kobiety.

4. Nagranie MP3 Hipnotyczny Subliminal! (o wartości 49 zł.)

Potężna wiedza przekazywana podprogowo do naszego umysłu. W Stanach Zjednoczonych ta technika jest to bardzo popularna. Na co dzień nie jesteśmy świadomi tego, co dociera do nas w tle. Wielkie koncerny przeznaczają tony pieniędzy dla twórców, którzy na granicy percepcji przemycają ich produkty np. w filmach. To nagranie pozwoli Ci otrzymać potężnego kopa w Grze Wewnętrznej.

5. VIDEO: Nuklearny Umysł o długości 129 min. (o wartości 97 zł.)

Z tego wykładu dowiesz się wielu intrygujących faktów na temat samego siebie i tego, co siedzi w Twojej głowie. Dowiesz się jak działa ludzki umysł, skąd się biorą Twoje problemy, jak je rozwalić i zbudować solidną pewność siebie. Dowiesz się też, jak stworzyć i utrzymać zrównoważone życie, które sprawi, że… Będziesz Szczęśliwy!

6. Nuklearna Pewność Siebie™ – (o wartości 497 zł.)

To najmocniejszy i najbardziej komplementarny system służący podniesieniu pewności siebie. Nie tylko poznasz jej teorię, ale dowiesz się też skąd się biorą Twoje blokady. Długo by opisywać, najważniejsze jest to, że jest pełen ćwiczeń wizualizacyjnych i praktycznych, dzięki którym rozwalisz swoje blokady i staniesz się maksymalnie pewny siebie.

7. Nielimitowane konsultacje przez rok! (o wartości co najmniej 600 zł.)

Dzięki temu pakietowi konsultacji osiągniesz jeszcze więcej! W standardowej opcji masz konsultacje przez 2 miesiące szkolenia. Ten pakiet sprawi, że będziesz mógł zadzwonić do mnie i dowiedzieć się dowolnej rzeczy na dowolny temat. Będziesz miał jakieś trudności lub będziesz chciał coś ulepszyć – z radością Ci pomogę! Gdybyś przez rok chciał zadzwonić tylko raz w miesiącu i uzyskać półgodzinną poradę – musiałbyś wydać 600 zł. Tutaj – dostajesz to W GRATISIE!

Czyli nawet aż 7 bonusów o łącznej wartości 1 484 zł.!

.

.

PROMOCJA!
TYLKO TERAZ

 

 

UWAGA!
Promocja ograniczona czasowo!

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc,
rezerwuje sobie prawo do zakończenia jej bez uprzedzenia!
Po zakończeniu promocji USUWAM tę ofertę bezpowrotnie.

 

UWAGA!
Promocja ograniczona czasowo!

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc,
rezerwuje sobie prawo do zakończenia jej bez uprzedzenia!
Po zakończeniu promocji USUWAM tę ofertę bezpowrotnie.

.

.

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO!

Ponieważ sam kiedyś zaczynałem od zera, a nawet poniżej, to wiem jak bardzo może boleć brak sukcesów w życiu. Dlatego też przygotowałem specjalną ofertę dla tych, którzy wiedzą, czego chcą od życia i są gotowi po to sięgnąć.

To szkolenie jest bardzo trudno porównać z czymkolwiek innym. Nigdy nie robiłem aż tak mocnego Kursu, ale pewnie się orientujesz, że takie szkolenia kosztują solidne pieniądze. Ja swoje z uwodzenia zawsze wyceniałem na co najmniej 1270 zł. A za szkolenia indywidualne brałem nawet 5.500 zł.! Przecież nie ma nic ważniejszego niż szczęście i dążenie do celów!

Postanowiłem jednak zrobić szybką promocję i umożliwić TYLKO 25 osobom równocześnie wzięcie udziału w tym wyjątkowym szkoleniu w specjalnej, niższej cenie. Po prostu uwielbiam pomagać ludziom i wiem, że inwestycja ta zwróci Ci się bardzo szybko. Nie raz słyszę jak ludzie próbują się zebrać w sobie, walczą sami ze sobą, starają się, kombinują, ale… coś ich blokuje i  nic z tego nie wynika.

Dlatego tylko teraz obniżam cenę uczestnictwa w szkoleniu do 297!

Muszę Cię także ostrzec – oferta ta wygaśnie nie tylko, gdy grupa się uzbiera. Jest ona ograniczona także czasowo i rezerwuję sobie prawo zamknięcia jej w dowolnym czasie! Stracisz wtedy kompletnie możliwość uczestniczenia w tym szkoleniu.

Podejmij akcję teraz!

.

.

PROMOCJA!
TYLKO TERAZ

 

 

UWAGA!
Promocja ograniczona czasowo!

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc,
rezerwuje sobie prawo do zakończenia jej bez uprzedzenia!
Po zakończeniu promocji USUWAM tę ofertę bezpowrotnie.

.

.

GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI!

Gwarancja Satysfakcji!Tak! Gwarancja jak najbardziej obowiązuje i przy tym szkoleniu. Aby dać Ci 100% pewność co do skuteczności tego materiału, daje Ci nie 14, ale aż 30 dni gwarancji na przetestowanie moich technik za darmo!!! Wiem, że odmienią Twoje życie, pozbędziesz się trosk i osiągniesz znacznie więcej w swoim życiu. Staniesz się szczęśliwym człowiekiem, będziesz z łatwością realizował swoje cele. Jednak jeśli w ciągu 30 dni od rozpoczęcia tego kursu stwierdzisz, że techniki w Twoim wypadku nie działają zwrócę Ci 100% zainwestowanych pieniędzy. Zgodzisz się ze mną, że ten materiał musi być super skuteczny skoro daję taką gwarancję, prawda? Lubie proste, jasne i uczciwe układy.

Podejmij właściwą decyzję teraz! Przetestuj te materiały!

.

.

PROMOCJA!
TYLKO TERAZ

 

 

UWAGA!
Promocja ograniczona czasowo!

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc,
rezerwuje sobie prawo do zakończenia jej bez uprzedzenia!
Po zakończeniu promocji USUWAM tę ofertę bezpowrotnie.

.

.

 

Odrzuć wszelkie wymówki!

NIE POZWÓL, ABY ŻYCIE UCIEKAŁO CI MIĘDZY PALCAMI!!!

 

Do zobaczenia na szkoleniu!
Maciej „Merlin” Moroz

P.S.: W razie jakichkolwiek pytań możesz do mnie śmiało dzwonić (502 56 86 26) lub pisać maila (biuro@maciejmoroz.pl). Odpowiem na wszystkie Twoje pytania!