Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Gładka Gadka™ 2.0

 

Rewolucja w Uwodzeniu!

Naucz się skutecznie flirtować,
budować zainteresowanie
i seksualną atrakcyjność!

Chciałbym podzielić się z Tobą sekretami flirtu, których będziesz mógł użyć niemal od razu, aby z łatwością prowadzić uwodzicielskie rozmowy z dziewczynami. Dzięki temu szybko zaczną Cię postrzegać jako atrakcyjnego mężczyznę, którego pragną.

 

1-jesli

…To czy to by Ci pomogło?

Szczerze mówiąc, dla mnie to był przełom, dzięki któremu w końcu przestałem biernie patrzeć na te wszystkie dziewczyny, a zacząłem się z nimi spotykać…
i wreszcie właściwie używać swojego „wacka”.

Wszystko Się Zmienia, Gdy Potrafisz
w Ciągu Kilku Minut Rozmowy
Zafascynować Kobietę

Teraz wydaje mi się to śmieszne. Ciągle jestem niski. Nie posiadam samochodu i nie odwiedzam siłowni…

Ale wiesz co?

To nie ma znaczenia!

Bo zmieniłem coś ważniejszego: rozgryzłem sekret Gładkiej Gadki naturalnych uwodzicieli.

da-sie2

lalik

Cały ten program jest oparty na metodach, które mi pomogły i sprawdziły się też w przypadku innych osób. Stworzyłem go z jedną myślą: Pomóc Ci jak najszybciej wykształcić umiejętności atrakcyjnej rozmowy.

Tak abyś mógł od razu po obejrzeniu zacząć stosować i uwodzić dziewczyny.

Już po rozmiarze możesz poznać (ok 10h video), że to jest najdoskonalszy i najbardziej komplety kurs naturalnego flirtu oraz rozmowy, jaki powstał do tej pory.

Znajdziesz Tu Wiele Informacji,
o Których Inni Ci Nie Mówią,
Albo Świadomie Pomijają…

gg-spis-640

 • Zobaczysz jak zacząć rozmowę od zwykłego: „Cześć, co dobrego u Ciebie słychać”, a skończyć na tym, że dziewczyna będzie podekscytowana. Da Ci swój numer i nie mogła się doczekać kolejnego spotkania.
 • Twoje rozmowy staną się płynne i błyskotliwe. Zawsze będziesz kontrolował sytuację i wiedział co w danej chwili powiedzieć.
 • Poznasz sposoby, które sprawią, że to kobiety będą mówiły więcej i starały się o Twoją uwagę, a nie na odwrót.
 • Zobaczysz jak w Ciągu kilku minut rozmowy zbudować wysoką wartość w jej oczach i zafascynować ją swoją osobą.
 • Nie będziesz musiał jej namawiać – sama będzie chętna, gdy zastosujesz sekretne sposoby wzbudzania intensywnego seksualnego zainteresowania.
 • Unikniesz momentów niezręczności i ciszy.
 • Odwrócisz wszelkie słabości, ograniczenia i przeszkody na SWOJĄ KORZYŚĆ (mocne!)
 • Zrozumiesz, w jaki sposób flirtować, aby nie być uznanym za nachalnego – jeden z najczęstszych błędów nawet u dość zaawansowanych osób.
 • Nie tylko poznasz dobre tematy do rozmowy, ale przede wszystkim nauczysz się czegoś WAŻNIEJSZEGO – jak płynnie poruszać między nimi. Tak aby zacząć do „Cześć, nie wiesz gdzie tu jest bankomat?” a zręcznie skończyć na „To chodźmy do mnie na wino”
 • Ona już nigdy nie zobaczy w Tobie przyjaciela, tylko potencjalnego chłopaka lub kochanka.
 • Zobaczysz jak atrakcyjnie opowiadać dowolną historie. Bo tutaj nie liczy się treść, tylko FORMA. Nie musisz mieć na koncie egzotycznych podróży. Znając te sposoby, o zwykłej wyprawie po mleko do Biedronki opowiesz tak, że będzie skręcać się ze śmiechu… albo miała kisiel w majtkach (w zależności co chcesz uzyskać).
 • Błyskawicznie zbudujesz komfort, zaufanie i będziesz to robił NATURALNIE.
 • Oraz wiele, wiele, więcej.

Więcej kobiet. Więcej randek. Więcej całowania się. Więcej seksu i znacznie lepsze życie, które dla innych jest marzeniem, a dla Ciebie stanie się rzeczywistością.

Przycisk Gładka Gadka

 UWAGA! Promocja Ograniczona

BONUSY

Do całego programu dostaniesz PEŁNOWARTOŚCIOWE (niektóre nigdy wcześniej niepublikowane) GRATISY o łącznej wartości 479zł 626 zł. Zobacz sam:

50 technik
2h video – Gotowe rozwiązania na 50 największych problemów i sytuacji, które spotkasz w czasie uwodzenia. Nigdy wcześniej nie publikowane wideo.

b1-randka1
Wideo, które pokaże Ci jak przygotować się do randki, oraz jak ją przeprowadzić. Od umówienia się, spotkania, przywitania, przez pójście do knajpy, rozmowę i zawinięcie jej do siebie. Tu jest dużo metod, które podbijają Twoją wartość w oczach kobiety i przygotowują grunt pod seks.

b2-randka2
KONKRETNE MIĘSO. Jak dokładnie poprowadzić całość od momentu, gdy trafiliście do siebie. Bardzo dużo przydatnych trików i konkretne rzeczy do zrobienia, abyście wylądowali w łóżku. Gdy zastosujesz to w praktyce, szczególnie z narzędziami z głównej części Gładkiej Gadki, to będziesz miał system skuteczny w praktycznie 100%. 🙂 (Wiem, bo to przetestowałem zarówno ja, jak i moi kursanci.)

b3-nieograniczone
Mp3 – hipnoza + afirmacje podprogowe.
Potężna wiedza przekazywana podprogowo do Twojego umysłu.
Jeśli będziesz słuchał tego nagrania przed randką, albo po prostu codziennie, to dostrzeżesz, że zwiększy się Twój poziom motywacji, pewności siebie i odwagi.

b4-nlp
Ostrzegam, że to mocne rzeczy, które potrafią namieszać w głowie kobiecie. STOSUJ ODPOWIEDZIALNIE!

b5-pewnosc
Prawie 100 stron konkretnej wiedzy, ćwiczeń i metod, które możesz użyć do zwiększenia swojej pewności siebie. Są tu zarówno metody długoterminowe, jak i sprytne psychologiczne sztuczki, które możesz zastosować OD RAZU. Aby niemal natychmiast, w krytycznej chwili, poczuć spokój, luz i przypływ ogromnej pewności siebie.
Są tu sposoby na: radzenie sobie z negatywnymi emocjami, przełamywanie lęku przed podejście, zwalczanie wymówek, budowanie pewności siebie.

b6-uczyc-uwo
Praktyczne zasady i metody, które pomogą Ci znacznie szybciej wprowadzać wiedzę w praktykę, tak abyś uniknął pułapek i szybko miał efekty.

b7-glos-wid
Ok 1h wideo. Tutaj znajdziesz różne ćwiczenia, dzięki którym będziesz lepiej operował głosem. Co przydaje się przy wzbudzaniu emocji i indukowania określonych stanów (w tym seksualnych). Pamiętaj, że tak jak każdy mięsień, aparat mowy wymaga regularnych ćwiczeń. Kilkanaście minut dziennie powinno dać sporą poprawę. Wskazówka: możesz użyć ich także, jeśli masz jakieś ważne wystąpienie lub tuż przed randką.

b8-glos-ebook
Dodatkowy zestaw ćwiczeń pomagających odpowiednio modulować Ton głosu.

b9-kurs21
Codziennie (przez 21 dni) otrzymasz na e-maili dodatkowe informację, oraz specjalne sposoby na ćwiczenie swojej “Gładkiej Gadki”.
Z mojego doświadczenia wynika, że o wiele lepiej jest dostawać każdego dnia regularnie porcję wiedzy i zadań, niż wszystko za jednym zamachem. Dzięki temu skuteczność kursu rośnie kilkukrotnie.

626

Jak Zdobyć Gładką Gadkę TERAZ?

Kliknij w przycisk ponizej, aby uzyskać natychmiastowy dostęp.

 

Przycisk Gładka Gadka

 UWAGA! Promocja Ograniczona

 

 

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.