Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Gratulacje! Dziękuję za rejestrację!

Gratulacje! To już prawie wszystko!

Oto instrukcje w jaki sposób aktywować konto:

1
Ustaw swoje hasło. W ciągu kilku sekund powinieneś dostać na swojego maila wiadomość z linkiem do ustawienia hasła. Kliknij w niego i dokończ aktywację konta, aby móc od razu korzystać z materiałów! (Jeśli nie widzisz wiadomości, to być może omyłkowo trafiła w spam lub inne zakładki takie jak “Oferty”, “Społeczności” lub “Newslettery”.

2
Dodaj adres do Zaufanych. W ciągu kilku najbliższych dni dostaniesz ode mnie parę niespodzianek! Ponieważ czasami wiadomości giną lub trafiają omyłkowo do spamu, a wiem, że nie chcesz ich przegapić, to przygotowałem dla Ciebie krótką instrukcję. Kliknij w poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby mieć pewność, że dostaniesz ode mnie wszystkie wiadomości!

KLIKNIJ TUTAJ I WYKONAJ INSTRUKCJE

3
Obserwuj mnie w social media! Regularnie udostępniam nową wiedzę na portalach społecznościowych, jako filmy, posty i transmisje na żywo. Nie chcę, żebyś przegapił te unikalne wskazówki, których nigdzie indziej nie znajdziesz. Polub mnie więc na Facebooku, dołącz do naszej grupy, zasubskrybuj kanał na YouTube, a także obserwuj na Instagramie i Twitterze. Bądźmy w kontakcie!