Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

DVD Zlot P.E.N.I.S. 2012

Zastosuj najbardziej skrywane
tajemnice najlepszych
uwodzicieli w Polsce
i zmień swoje życie w 820 minut!

 

Tegoroczna Konferencja Uwodzicieli zmieniła całkowicie życie ponad 160 osób. Przez 4 dni 8 najlepszych trenerów w Polsce przekazywało gromadzoną latami wiedzę i dzieliło się swoim doświadczeniem. Teraz i Ty masz możliwość skorzystać z tej jedynej w swoim rodzaju wiedzy.

ZlotNazywam się Maciej, ale mów na mnie “Merlin”. W 2005 roku, zanim zainteresowałem się uwodzeniem, byłem nieśmiały i zakompleksiony. Moim światem był komputer. Trafiłem całkiem przypadkiem, zapewne tak jak Ty teraz, na informacje o uwodzeniu. Byłem wtedy nieszczęśliwie zakochany i samotny – chciałem zrobić wszystko, aby zdobyć kobietę moich marzeń. Niestety, albo na szczęście, nie udało mi się. Ale złapałem bakcyla, bo zacząłem rozumieć, że można nauczyć się skutecznie budować relacje z kobietami. Trzeba tylko przełamać swoje blokady i poznać kilka kluczowych zasad.
Dzisiaj jestem trenerem uwodzenia znanym w całej Polsce, a nawet poza granicami. W swojej pracy stosuję wiedzę z zakresu psychologii, socjologii, wywierania wpływu i seksuologii. Wielokrotnie gościłem jako ekspert w ogólnokrajowych mediach takich jak TVN, TVP, RMF FM, Radio Zet, Gazeta itp.
Jestem jednym z tych, którzy odmienili swoje życie. I pomagam takim, jak ja kiedyś byłem, stać się lepszymi facetami i odnieść sukces z kobietami!

Bardzo się cieszę, że mogę się dzisiaj podzielić się z Tobą czymś,
co zupełnie odmieniło moje życie i życie setek moich kursantów.
Ty też możesz się tego nauczyć.

Jak często zastanawiasz się, jak by to było, gdyby udało Ci się zdobyć wiedzę jak uwodzić kobiety?

Wyobraź sobie takie 3 sytuacje:

1) Sobotni wieczór, klub i tłumy pięknych kobiet. Wchodzisz Ty, rozglądasz się dyskretnie po klubie, zauważasz swój ideał. Podchodzisz do Niej, rozmawiacie, Ona się śmieje i po chwili wychodzicie razem…

2) Wychodzisz do sklepu po bułki, w kolejce do kasy dostrzegasz piękną kobietę…po 15 minutach wracasz do domu ze świeżutkim numerem telefonu.

3) W drodze do kumpla, spotykasz na ulicy śliczną dziewczynę, bez zastanowienia z pewnością siebie zagadujesz do Niej… 30 minut później mówisz kumplowi, że kolejny piątkowy wieczór masz już zajęty.

Czy nie sądzisz, że już czas, by naprawdę zająć się spełnianiem tego marzenia?

Gdybym kilka lat temu usłyszał, że będę uwodził piękne kobiety – zaczął bym się śmiać. Odpowiadając: „To niemożliwe”!

Materiał który chcę Ci przekazać jest dla osób, które chcą zmieniać swoje życie i są facetami z jajami. Działającymi a nie tylko czytającymi. Jeżeli masz tylko „przejrzeć” materiał z największego zlotu trenerów w Polsce to po prostu wyłącz tę stronę.

 

Czy myślałeś kiedykolwiek…?

 • Jak się przełamać by zagadać do obcej kobiety?
 • Jak poradzić sobie ze strachem i zbudować odwagę?
 • Jak stać się ekstremalnie pewnym siebie?
 • Na czym polega przemiana na głębokim poziomie i jak jej dokonać?
 • Jak najskuteczniej zagadać do kobiety?
 • Jak zagadać w dowolnym miejscu do obcej kobiety – na ulicy, w centrum handlowym lub klubie?
 • Jak gładko prowadzić rozmowę?
 • Jak zbudować zaufanie i bezpieczeństwa?
 • Jak w jaki sposób bezbłędnie zdobyć numer telefonu?
 • Co zrobić, gdy usłyszysz “mam chłopaka” i dlaczego to zazwyczaj kłamstwo?
 • Jaką strategię wybrać do uwodzenia konkretnej kobiety?
 • Jak uwodzić zgodnie z własnym stylem, a nie kopiować cudze sposoby?
 • Jak stać się obiektem kobiecych fantazji?
 • Czy niski, gruby i łysy może być podniecajacy?
 • Co mówić kobiecie, aby podniecić ją seksualnie?
 • W jaki sposób podnieść swoją atrakcyjność?
 • Co zrobić, aby być dla kobiet nieodpartym?
 • Jak wzbudzić napięcie seksualne u kobiety?

 

Oto odpowiedź na Twoje pytania!

Konferencja P.E.N.I.S.™ to odbywająca się co roku impreza, która przyciąga najlepszych w Polsce i na świecie trenerów uwodzenia i relacji damsko-męskich. W tym roku dla ponad 160 osób wykłady poprowadziło 9 największych autorytetów w kraju. Powstał w ten sposób zbiór najaktualniejszej i najskuteczniejszej wiedzy, która odpowie Ci na (prawie) wszystkie wyzwania, jakie masz w uwodzeniu.

Pokrótce, DVD P.E.N.I.S.™ 2012 to wydawany przez nas już po raz ósmy komplet zapisu aż 9 wykładów 8 najlepszych trenerów w Polsce o długości w sumie 820 minut (czyli blisko aż 14 godzin!).

Teraz i Ty możesz poczuć się tak, jak byś był na sali z nami i odmienić kompletnie swoje relacje z płcią piękną!

 

Oto co mówią ci,
którzy uczestniczyli w konferencji!

Abyś sam się przekonał o wartości tych materiałów, wklejam poniżej wiadomości e-mail, jakie dostałem od uczestników. (Dane zamazane ze względów dyskrecji.)

 

Co się zmieni w Twoim życiu?

Jeżeli tylko skorzystasz z tej okazji i zastosujesz wiedzę w praktyce, to zaczniesz rozumieć kobiety. Będziesz wiedział co robić w każdej sytuacji. Nie będziesz się zastanawiał już nigdy więcej, tylko działał. Zniszczysz nieśmiałość, obawy, strach i wszelkie blokady.

Zaczniesz żyć pełnią życia, otaczając się kobietami i stając się towarzyskim facetem. Ale ostrzegam, że część Twoich zawistnych lub fałszywych znajomych może się od Ciebie odwrócić z zazdrości, bo nie zniosą Twoich sukcesów! (Sam tak miałem.)

 

Od kogo się będziesz uczył?

MerlinMerlin – Twórca SeduceYourLife.com, hipnotyzer, trener rozwoju osobistego, uwodzenia i NLP. W Społeczności od 7 lat. Osobiście wierzy, że uwodzenie zaczyna się od Inner Game i każdy z nas może być idealnym podrywaczem. Jako jeden z pierwszych zaczął rozwijać Grę poza sam techniczny sposób zaciągnięcia kobiety do łóżka również w kierunku umiejętności budowania długoterminowych relacji i ogólnej towarzyskości, co zasadniczo różni się od klasycznego podrywu.

BachusBachus – Trener uwodzenia i relacji międzyludzkich współpracujący z Seduceyourlife.com. Do niedawna kierownik agencji reklamowej, dziś młody przedsiębiorca branży muzycznej. Z uwodzeniem związany od 2005 roku. Współpracował przy organizacji poprzednich zlotów P.E.N.I.S. w Warszawie, Krakowie i Łodzi. Po obudzeniu w sobie naturala zainteresował się teorią i od tamtego czasu pomógł już wielu facetom w zdobyciu kobiet ich marzeń. Połączenie naturalnego instynktu uwodziciela oraz technik PUA pozwala precyzyjnie przekazać wiedzę każdemu kursantowi.

FeniksFeniks – Najbardziej kontrowersyjna postać wśród trenerów uwodzenia. Niekonwencjonalne metody, ekstremalna skuteczność. Wyciągnie z każdego najbardziej skrywaną prawdę. W pracy z klientami każdego traktuje indywidualnie. U Feniksa nie ma schematów. Zna się na ludziach i świetnie to wykorzystuje. Często polega wyłącznie na swojej intuicji. To właśnie ona w połączeniu z doświadczeniem czyni go świetnym trenerem. Mężczyźni cenią go za szczerość i wsparcie, którymi ich obdarza. Kobiety uwielbiają jego silny charakter i ostry temperament.

Jan GajosJan Gajos – Absolwent jednej z krakowskich uczelni, utalentowany marketingowiec oraz współautor książki odkrywającej tajniki uwodzenia dla kobiet, a przede wszystkim trener Perfect Dating, który z prawdziwą pasją i zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą z kursantami. Przebył bardzo długą drogę zanim osiągnął poziom, który pozwolił mu na przekazywanie swojej wiedzy innym ludziom. Wydał właśnie swoje pierwsze szkolenie na DVD „Perfect Dating Poczucie Humoru”,  gdzie na 3 płytach DVD pokazuje jaką siłę  w uwodzeniu ma odpowiednio użyte poczucie humoru.

Robert MarchelRobert Marchel – Dziennikarz i podróżnik. Autor serii audycji: “Szkoła uwodzenia”, książki: “Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz” oraz serwisu “jakzdobywac.pl”. Certyfikowany trener. Ceniony ekspert i doradca w dziedzinie relacji damsko­męskich. Opracował jeden z najskuteczniejszych systemów treningowych dla osób rozpoczynających swoją przygodę z uwodzeniem. W ostatnim związku z laureatką światowego konkursu fotomodelek.

SenseiSensei – Człowiek niebanalny i odróżniający się dość szczególnie. Jego metody są oparte głównie na własnym 12-letnim doświadczeniu. Jest bezpośrednim, pewnym siebie facetem, który osiąga wiele sukcesów w uwodzeniu kobiet. Jego historia z uwodzeniem rozpoczyna się we wczesnych latach jego życia. Jak sam mówi: „W życiu mam dwie pasje: kobiety i samochody”. Dlatego wie o nich prawie wszystko. Sensei jest obecnie topowym trenerem na polskiej scenie PUA. Jest człowiekiem bardzo otwartym i zawsze pomocnym.

StillStill – Zanim rozpoczął swoją przygodę z uwodzeniem był prawiczkiem z wieloma emocjonalnymi problemami. W ciągu 4 lat doszedł do poziomu, gdzie jego interakcje z kobietami dla większości wydają się wręcz „nieprawdopodobne i nierealne”. Swoją sławę zyskał dzięki ultra-szybkiemu uwodzeniu atrakcyjnych kobiet. Still wierzy, że chemia to nie przypadek i możemy nauczyć się tworzyć ją kiedy chcemy, gdzie chcemy i z jakimi kobietami chcemy. Przyczynił się do rozwoju największego forum o uwodzeniu, na którym zresztą jest moderatorem.

VekanVekan – Przede wszystkim praktyk dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, bo już jako 19-latek szkolił na Uniwersytecie Ekonomicznym. Jako pierwszy w Polsce w 2009 roku przedstawił swoje nagrania z “pola”, gdzie uczył książkowej teorii na prawdziwych przykładach. Twórca marki Rozwój-Uwodzenie i wielu systemów szkoleniowych między innymi: Prawdziwa Pewności Siebie i Systemu Jak Rozmawiać z Pięknymi Kobietami. Na co dzień zwykły facet taki jak Ty, który jest dowodem na to, że każdy może odnieść sukces z kobietami.

 

Co dokładnie na DVD?

DVD dystrybuujemy w formie cyfrowej, więc będziesz miał możliwość natychmiast pobrać DVD z serwera i zacząć skutecznie uwodzić kobiety. Znajdziesz w zestawie 9 filmów o łącznej długości aż 820 minut!

1. Merlin – “Skuteczne podejście i otwarcie.”
…czyli jak w praktyce podejść, zagadać do kobiety i przejść dalej w rozmowie.

 • Jaka jest mentalność skutecznego uwodziciela?
 • Co ma wspólnego efektywność z efektownością?
 • Jakie są najskuteczniejsze otwieracze?
 • Jaką strategię wybrać do uwodzenia konkretnej kobiety?
 • Jak przejść z otwieracza do dalszej rozmowy?
 • W jaki sposób selekcjonować kobiety?

Długość wykładu: 109 min.

2. Merlin – “Jak stać się obiektem kobiecych fantazji.”
…czyli moje sekretne sposoby stawania się ucieleśnieniem kobiecych pragnień.

 • Czego kobiety pragną – archetyp kochanka?
 • Jaki powinien być wygląd seksualnie atrakcyjnego faceta?
 • Czy niski, gruby i łysy może być podniecajacy?
 • Jak powinien zachowywać się kochanek w stosunku do kobiety?
 • W jaki sposób kochanek się komunikuje?
 • Co mówić kobiecie, aby podniecić ją seksualnie?
 • Jak wyważyć między dominacją a uległością?

Długość wykładu: 93 min. (Nagranie prezentacji Video z komentarzem.)

3. Bachus – “Kreatywność w uwodzeniu.”
…czyli jak przestać starać się być uwodzicielem, a po prostu się nim stać.

 • Po co nam kreatywność?
 • Jak ćwiczyć kreatywność?
 • Jak budować otwieracze sytuacyjne?
 • Czym są hooki i jak je wyłapywać?
 • Kreatywność sexapealem intelektu.
 • Humor dzieckiem kreatywności.
 • Zaskakujące odpowiedzi na testy kobiet.

Długość wykładu: 78 min.

4. Feniks – “Pokochaj kobiety, aby one mogły pokochać Ciebie.”
…czyli najuczciwsze metody uwodzenia, które są zarazem najskuteczniejsze.

 • Pokochaj uwodzenie i bądź mężczyzną, którego uwodzą kobiety, zamiast maszyną do podchodzenia z marnymi efektami.
 • Co sprawia, że kobiety pragną i dbają o mężczyznę, któremu potem przyprowadzają inne kobiety “w prezencie”?
 • Szczerość w pracy nad sobą (metoda 3S).
 • Zmiana myślenia, a fizjologa ciała, czyli to jak myślisz determinuje brak sukcesów z kobietami. Jak to zmienić?
 • Jak pokochać siebie, zaakceptować rzeczywistość świata kobiet, a potem ją pokochać?
 • Zaufanie – prawdziwe źródło najlepszych akcji z kobietami.
 • Dla jakiej rzeczy kobiety zrobią wszystko?

Długość wykładu: 96 min.

5. Jan Gajos – “Głęboka pewność siebie.”
…czyli pewność siebie i wewnętrzna spójność drogą do sukcesu w uwodzeniu kobiet.

 • Model umysłu.
 • Oddziaływanie z innymi ludźmi.
 • Głęboka i płytka Pewność Siebie.
 • Strefy Komfortu.
 • Twoja podróż w przyszłość.
 • Jak pokochać samego siebie?

Długość wykładu: 102 min.

6. Robert Marchel – “Droga hardcora.”
…czyli maksymalne efekty w uwodzeniu

 • Trening czterech fundamentalnych czynników atrakcyjności.
 • Rama nagrody – ćwiczenia.
 • Element „X” – jak zaprzeczyć wszystkim zasadom i odnieść sukces.
 • Plan działania – bo Zlot to dopiero początek.
 • Ekstremalna motywacja.

Długość wykładu: 78 min.

7. Sensei – “Rozbaw – rozbrój – rozkochaj.”
…czyli podejdź i zdobądź kobietę.

 • Jak się przełamać by podejść do obcej kobiety?
 • Teksty otwarcia vel „Lodołamacze”.
 • Budowanie zaufania i bezpieczeństwa.
 • Tematy do rozmowy.
 • Jak wzbudzić napięcie seksualne u kobiety?

Długość wykładu: 70 min.

8. Still – “Jak naprawdę wygląda droga rozwoju?”
…czyli co zrobić, by zacząć jak najszybciej odnosić realne rezultaty z kobietami.

 • Praktyczny plan rozwoju, dzięki któremu zaczniesz odnosić sukces.
 • Filozofia kwestionowania i sztuka dopasowywania wiedzy do siebie.
 • Najczęstsze pułapki w nauce uwodzenia.
 • Jak poradzić sobie ze strachem i zbudować odwagę?
 • Jedna rzecz, która odróżnia mistrza od laika.
 • Na czym polega przemiana na głębokim poziomie i jak jej dokonać?
 • Co zrobić, gdy utkniesz w miejscu?

Długość wykładu: 110 min.

9. Vekan – “Uwodzenie kobiet w dzień.”
…czyli o tym jak się dobrze bawić, spełniać fantazje i otaczać kobietami.

 • Dlaczego stosując zasady uwodzenia nie masz efektów lub jesteś nieszczęśliwy?
 • Przestań myśleć jak PUA zacznij myśleć jak Facet!
 • Etapy i kluczowe umiejetności niezbędne do sukcesu z kobietami, o których nikt ci nie powiedział.
 • Seksualne przygody i kobiety do związku.
 • Gwarancja efektów – Twój plan działania.

Długość wykładu: 84 min.

Summa summarum: dzięki tym materiałom poradzisz sobie z nieśmiałością, obawami przed odrzuceniem, podniesiesz motywację i w końcu zaczniesz zagadywać do kobiet. Będziesz umiał podejść w pewny siebie sposób czy to na ulicy, czy w klubie, nauczysz się jak poprowadzić rozmowę i wziąć numer telefonu. Dowiesz się, co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na umówienie się z nią na randkę. Poznasz niezawodne sposoby na zbudowanie z nią poczucia komfortu, bezpieczeństwa i zaufania. Z łatwością będzie Ci przychodzić rozbudzenie podniecenia seksualnego. Jednym słowem wszystko, aby skutecznie uwodzić kobiety i budować z nimi trwałe relacje.

 

ZA ILE?

Ponieważ sam kiedyś zaczynałem od zera, to wiem jak bardzo może boleć brak sukcesów z kobietami. Dlatego też przygotowałem specjalną ofertę dla tych, którzy wiedzą, czego chcą od życia i są gotowi po to sięgnąć.

Komplety nagrań kosztują u mnie z reguły 497 zł., bo taka jest wartość tej wiedzy. Są tacy, którzy wydają na szkolenie indywidualne u mnie nawet 3.500 zł.! Przecież nie ma nic ważniejszego niż szczęście i spełnienie w miłości.

Postanowiłem jednak zrobić ograniczoną czasowo promocję i dać Ci dostęp do tych 9 wykładów o łącznej długości 820 minut (14 h.) dorzucając do tego specjalne gratisy! Po prostu uwielbiam pomagać ludziom i wiem, że inwestycja ta zwróci Ci się bardzo szybko. Nie raz słyszę jak faceci wydają bezsensownie kupę kasy na kina, kawki, kwiatki i… nic z tego nie wynika.

Dzisiaj masz możliwość uzyskać  natychmiastowy dostęp do tych materiałów w specjalnej cenie! Regularna wartość tych materiałów to 497 zł., ale ja Ci daję upust i możesz je pobrać za jedyne 297 zł.!

Stara cena
Rezerwuj teraz!
 

BONUSY

Otrzymasz ode mnie aż 2 fantastyczne gratisy absolutnie za darmo!
W tym konsultacje!

1. Skrypt ze Zlotu P.E.N.I.S.™ 2012 o objętości 71 str. (o wartości 97 zł.)
Dzięki temu materiałowi będziesz mógł swobodnie przypominać sobie ćwiczenia i techniki, których nauczysz się z wideo. Będziesz mógł wrócić do kluczowych wskazówek, idei i narzędzi, łatwo i przyjemnie. Kiedy tylko zapragniesz!

2. “Pokonaj nieśmiałość i stań się pewny siebie” o objętości 86 str. (o wartości 47 zł.)
Z tego e-booka dowiesz się w jaki sposób możesz zostać osobą pewną siebie. Jak być spójnym samym ze sobą. Jak być szczęśliwym, konkretnym i niesamowitym facetem, który będzie potrafił przyciągać do siebie kobiety.

3. Nagranie MP3 Hipnotyczny Subliminal! (o wartości 49 zł.)
Potężna wiedza przekazywana podprogowo do naszego umysłu. W Stanach Zjednoczonych ta technika jest to bardzo popularna. Na co dzień nie jesteśmy świadomi tego, co dociera do nas w tle. Wielkie koncerny przeznaczają tony pieniędzy dla twórców, którzy na granicy percepcji przemycają ich produkty np. w filmach. To nagranie pozwoli Ci otrzymać potężnego kopa w Grze Wewnętrznej.

4. Raport: “Toksyczne związki, czyli czym są i jak je rozpoznać”! (o wartości 47 zł.)
Każdemu z nas na drodze zawsze trafi się ktoś, kto wysysa energię i podcina skrzydła. Może to być znajoma, kolega, ale najgorzej jest, gdy jest to kobieta, z którą sypiamy. Jeśli zakochamy się w takiej kobiecie, trudno będzie nam dostrzec niszczący Twój potencjał związek. Z tym raportem nigdy już nie wejdziesz w toksyczną relację i rozpoznasz ją w trymiga! Dowiesz się także, jak zgrabnie sobie poradzić z taką sytuacją i jej unikać!

5. Zniżka na szkolenie Szkolenie Uwodziciel™! (o wartości 127 zł.)
Zawsze warto kontynuować swoje działania iść za ciosem. Jeśli wiesz czego chcesz, to po zdobyciu tej wiedzy, będziesz mógł ode mnie się uczyć na żywo! Dzięki temu nie tylko doszlifujesz wiedzę zdobytą dzięki DVD, ale też będziesz miał szansę uczyć się ode mnie dostając dodatkową wiedzę. Dzięki temu rezultaty będą jeszcze trwalsze!

Czyli 5 bonusów o łącznej wartości 367 zł.!

Stara cena
Rezerwuj teraz!
 

GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI
Możesz przetestować te materiały
w 30 dni za darmo!

 

Aby dać Ci pewność co do skuteczności tego materiału, daje Ci nie 14, ale aż 30 dni gwarancji na przetestowanie technik 8 trenerów za darmo!!! Wiem, że odmienią Twoje życie, pozbędziesz się trosk i koszmarów związanych z kobietami. Staniesz się szczęśliwym facetem, będziesz zasuwał z uśmiechem jak królik po koksie. Jednak jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że techniki w Twoim wypadku nie działają zwrócę Ci 100% zainwestowanych pieniędzy. Zgodzisz się ze mną, że ten materiał musi być super skuteczny skoro daję taką gwarancję, prawda? Nie jestem godzien zatrzymać Twoich pieniędzy jeśli tak nie jest.

Odrzuć wszelkie wymówki!

 .

Stara cena
Kup Teraz!
 

Kliknij tu, aby zdobyć swoje DVD.
PayU

Odrzuć wszelkie wymówki!

NIE POZWÓL ŻEBY TWOJĄ WYMARZONĄ KOBIETĘ ZDOBYŁ KTOŚ INNY!!!

Maciej „Merlin” Moroz

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.