Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Sztuka uwodzenia -jak zagadać do idącej dziewczyny?

Sztuka uwodzenia -jak zagadać do idącej dziewczyny?

Wielokrotnie miałem do czynienia z pytaniem, jak otwierać poruszające się sety. Sprawa jest wbrew pozrom dość prosta. Pamiętajmy, że set zmierza dokądś, ma jakiś cel – trudniejszy do otwarcia niż statyczny. I tu niezbędny okazuje się donośny głos. 🙂

uwodzenie kobietPo pierwsze stoisz bokiem do kierunku zbliżania się setu. Np. na ulicy, w przejściu między salami w klubie, czy w dowolnym innym miejscu, niekoniecznie wąskim. Standardowo: wyprostowany, nie pochylasz się, kierujesz tylko głowę w jego kierunku i przypominasz sobie teksty na podryw. Gdy jest w odległości, dajmy na to ok. 1 m.-1,5 m. (w zależności od warunków i tego jak głośno jest, to w klubie powinno być ok 0,5m.), odpalasz dowolny otwieracz mówiąc głośnym i donośnym głosem (możesz nawet zacząć głośniejszym “hej,…”, by zwrócić swoją uwagę, a potem obniżyć głośność), aby set usłyszał i kontynuujesz wypowiadanie go, chociaż set się porusza. Set powoli zaczyna zwalniać kroku, nie idziesz za nim, co najwyżej podnosisz głos coraz to bardziej i bardziej. Nie nachylając się demonstrujesz wyższą wartość, nie gonisz setu. Set się zatrzymuje i odpowiada na Twój otwieracz, a wtedy normalnie zaczynasz uwodzenie kobiet.

Voila! Set poruszający się został otwartu i mamy Social Hook Point. 🙂

 

Pozdrawiam ciepło,
Merlin

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.