Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Podrywanie dziewczyn – jak radzić sobie z wyzwaniami

Podrywanie dziewczyn – jak radzić sobie z wyzwaniami

Jest pewna magiczna odpowiedź na pytanie każdego z Was. Może nie rozwiąże w pełni każdego problemu, ale pomoże Ci sobie z nim poradzić w nieoceniony sposób. Jakaż to odpowiedź? Ach, na pewno jesteś bardzo zaciekawiony… No, no, jeśli możesz poznać kolejną magiczną sztuczkę , która skruszy wszystkie Bitch Shiledy, LMRy oraz Shit Testy, to może być coś nieprawdopodobnego. Technikę tą nazywam Techniką Pętli SSK. I śpieszę już wytłumaczyć….

Pewność siebie to najważniejsza rzecz jak zdobyć dziewczynę1. Siądź w spokojnym miejscu i zastanów się przez chwilę: jakie były żenujące sytuacje w Twoim życiu? Czy kiedykolwiek czułeś się zakochany w dziewczynie, a ona bezczelnie Cię wykorzystywała?Czy wiesz jak poderwać dziewczynę? Czy brakuje Ci szacunku ze strony innych osób? (I nie mam na myśli “tolerowania”, ale właśnie szacunek, z jakim odnosiłbyś się do Papieża/Michaela Jacksona/Twojej Starej. ;))

2. Zastanów się, czy zdarzają Ci się sytuacje, w których nie wiesz co robić. Nie masz pojęcia jakie działania powinieneś podjąć. Przykładowo, masz wrażenie, że kobiety kontrolują Twoje życie seksualne, albo boisz się postawić rodzicom, szefowi, wykładowcy, komukolwiek. Nie chodzi o nieumiejętność walki z nimi, choć czasami bywa niezbędna, ale o umiejętność odwrócenia się na pięcie, pokazania środkowego palca i zrobienia tego, co wiesz, że powinieneś zrobić.

3. Przypomnij sobie tą sytuację, zamknij oczy i powtórz w myślach krzycząc:
Od tej pory, gdy tylko ktoś będzie chciał mnie wykorzystać, postąpi w stosunku do mnie nie w porządku, będzie nielojalny, albo bezczelny, w mojej głowie zadźwięczy bardzo głośno moja mantra:
SZANUJ SIĘ, KURWA!

Kurs uwodzenia pokaże Ci jak poderwać izdobyć dziewczynę4. Możesz kilka razy powtórzyć te słowa, albo zakotwiczyć sobie ten stan pod paznokciem małego palca u lewej stopi. 😛

Już wiesz, skąd się wziął skrót SSN (Szanuj Się KURWA! ;))

Być może ten post jest dość sarkastyczny, ale uwierzcie mi Panowie: większość Waszych problemów bierze się stąd, że brak Wam szacunku do samych siebie. Nie ważne, od jak dawna stosujesz negi, ale jeśli nie potrafisz instynktownie reagować w spójny ze sobą sposób, to ten post i tak jest dla Ciebie.

Chcę poruszyć jeszcze cztery kwestie.

1. Poczucie własnej wartości a podrywanie.

Czy jesteś świadom tego, jak bardzo fantastycznym kolesiem jesteś? Czy myślałeś, że Kasia z 3b może się w Tobie kochać? Czy myślałeś kiedykolwiek, jak dobrym jesteś (lub możesz być) kochankiem? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że znając umysł i serce kobiety jesteś w stanie dać jej po stokroć więcej niż większość mężczyzn, których spotyka?

2. Czy akceptujesz w pełni swoje wady i wiesz jak poderwać dziewczynę ?

Masa młodych chłopaków początkujących PUA biega napompowanych własną zajebistością do takiego stopnia, że myślą, że są ideałami. Dotyczy to w szczególności młodych pseudo-PUA, takich kozaczków, kogucików, alfuniów, jak to określił Magnus. Każdy z nich jest mega-jebaką, super-ruchaczem i ma 1578 kobiet na liczniku, dokładnie wie, jak poderwać dziewczynę. Przy nich to Mystery powinien się schować. A co dopiero polscy trenerzy PUA znający teksty na podryw, którym każde podejście nie wychodzi. Znam wielu takich. Bezbłędni, wychodzą do klubu i wracają z niczym, noc w noc. Ale była świetna impreza, wszystkie laski się na nas gapiły, szkoda, że żadna w moim typie.
Techniki PUA które pokażą Ci jak poderwać dziewczynęBądź inni niż oni wszyscy. Mam nadzieję, że dojrzeją, każdy przechodzi przez taką fazę, ale bądź świadom swoich wad i obróć je na swoją korzyść. Przykładowo:
– Jestem prawiczkiem. => Jeszcze nie uprawiałem z żadną kobietą seksu, bo jestem wrażliwy i moja nieśmiałość mnie blokowała. Ale teraz się zmieniam i chodzę na randki.
– Jestem gruby. => Może nie jestem najszczuplejszy, ale niektóre dziewczyny lubią misiaczków. Poza tym, w ciągu ostatniego miesiąca schudłem 3 kilo! I wiem jak uwodzić 
– Zbyt szybko dochodzę. => Być może nie jestem długodystansowcem, ale mogę sprintować kilka razy pod rząd. Dzięki temu seks chybcikiem na klatce schodowej może zakończyć się sukcesem. 😉
– Jestem niski. => Może i nie jestem wysoki, ale za to mam charakter, a i tak większość poderwanych kobiet jest mojego wzrostu.

3. Bądź świadom swoich standardów.

 

Ten artykuł jest bezpłatny dla zalogowanych użytkowników.

Aby uzyskać do niego dostęp, załóż BEZPŁATNE Konto!

Normalna wartość dostępu do moich materiałów to 67 zł. miesięcznie,
ale przez limitowany czas rejestracja jest bezpłatna z okazji
mojej 10 rocznicy działalności!

Chcę tak podziękować wszystkim, którzy odwiedzają moją stronę!
Dlatego jeśli założysz konto teraz, otrzymasz bezpłatny abonament NA ZAWSZE! 🙂

Załóż konto, aby uzyskać dostęp do stale poszerzanej bazy:
36 filmów, 14 szkoleń DVD, 91 artykułów i o wiele więcej!

Oczywiście będziesz mógł zamknąć konto w każdej chwili.
Po prostu wypróbuj, zrezygnować możesz zawsze. 🙂

ZAŁÓŻ BEZPŁATNE KONTO   LOGOWANIE

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.