Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl
Pattern BlowJob

Lubisz seks oralny? To jest pattern dla Ciebie. :]

Czy kiedykolwiek wróciłaś po ciężkim dniu z pracy, gdzie twój szef zachowywał się jak palant, wciąż zwalał na ciebie robotę? I jedynym, o czym możesz myśleć jest aby zrzucić ciuchy i wejść w gorącą, parującą wannę lub pod prysznic?

To jest coś takiego, że zanim jeszcze wejdziesz w to, możesz poczuć jak to ciepło wypełnia każdy mięsień twojego ciała i wszystkie frustracje odchodzą i wszystko, co możesz poczuć to przyjemne ciepło przeszywające każdą część ciebie. A potem jest ten moment wśliźnięcia się, gdy naprawdę pozwalasz tej przyjemności porwać cię i wtedy czujesz jak wspaniałe jest to uczucie, prawda?

[post-login]

No właśnie, lubisz czekoladę? (Czy jest jakieś jedzenie, które gdy tylko zobaczysz to od razu wiesz, że musisz wziąć je do buzi?) Mam na myśli, czy potrafisz zatrzymać się na chwilkę i przypomnieć sobie jak to jest, gdy widzisz kawałek czekolady i już czujesz jak twoje usta smakują ją jeszcze zanim włożysz do środka, czujesz tą słodycz dotykającą twojego języka i możesz czuć ten wyjątkowy, bogaty kształt swoim językiem.

Wiesz, kształt, jaki naprawdę dobra czekolada ma. I wtedy nadchodzi ten moment, gdy pierwsza molekuła dotyka twojego języka i wiesz, że jest w twoich ustach i chcesz zatrzymać to dokładnie tam, ponieważ jest tak bogata i wspaniała. I jest jeszcze to wyjątkowe ciepło, gdy połykasz.

Lub może, jest to tak jak czasami, gdy spotykasz kogoś i naprawdę ta osoba cię pociąga i oboje wiecie o tym i nadchodzi ten moment, gdy wasze oczy się spotykają w tym wyjątkowym spojrzeniu, tuż przed tym, gdy pocałujecie się po raz pierwszy i gdy drżysz w oczekiwaniu, a twoje serce wyrywa się z piersi, ponieważ wciąż myślisz o tym, że wiesz jak to będzie wspaniałe.

To tak jak każdy rodzaj fizycznego kontaktu w związku, i wszystko się rozwija do pierwszego dotyku warg i pojawia się to podekscytowanie, ten pierwszy miękki kontakt ust, gdy nawet nie wiesz, czy dotykasz już ich, czy jeszcze nie,ale wtedy, to jest jak przepływ prądu przez ciebie.

Widzisz, myślę, że to co się dzieje, to to, że podświadomy umysł schodzi w dół do podświadomości i wyciąga te wszystkie myśli,obrazy, pragnienia i fantazje i możesz myśleć, że to cię popycha do działania, ale to cię pociąga, ponieważ pochodzi ze znacznie głębszych pokładów tego, czym jesteś…

 

Pozdrawiam ciepło,
Merlin

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.