Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl
Otwieracz – Manipulacja

To jest lekko zmodyfikowany witch opener, nieco bardziej racjonalny i wiarygodny. 🙂 Pomyslalem sobie, ze w sumie witch opener moze byc na niektore laski zbyt kosmiczny, wiec zmodyfikowalem go do manipulacji… Dzieki temu mozna laske jescze lepiej wybadac. 😀

[post-login]

PUA: Ej, słuchajcie, potrzebuje babskiej opinii i pytamy się kogo tylko można. Jak myślicie, czy to jest ok manipulować kimś, żeby się w tobie zakochał?
HB: Tak/Nie
PUA: Bo widzicie, sytuacja jest taka, że niby każdy manipuluje. Facet udaje twardszego i bardziej interesującego, bardziej szarmanckiego, a kobieta stosuje makijaże, pionowe paski itd. Ale wiecie co, problem w tym, że mój kumpel poznał laskę, która w ogóle nie była w jego typie! Ani fizycznie, ani intelektualnie, nawet różnej musy słuchają. Ale teraz mówi, że się do niej przekonał, właśnie dzisiaj się dowiedziałem, że są razem. A wiem, że ona skończyła kursy dotyczące perswazji, czytała coś ostatnio o manipulacji facetami czy coś. Boję się, że ona nim manipuluje! Co wy o tym sądzicie? Co powinniśmy z kumplami zrobić?
HB: Blah, Blah, Blah…
PUA: Widzisz, bo to by było nawet ok, mi to nie przeszkadza, ale inna sprawa, że on jest na każde jej zawołanie, ostatnio nawet na uczelni się nie pojawia… Boję się, że sobie nagrabi w życiu przez tą laskę… I co wy na to?

 

Pozdrawiam ciepło,
Merlin 

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.