Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

O czym rozmawiać z dziewczyną? ZŁE tematy do rozmowy.

O czym rozmawiać z dziewczyną? ZŁE tematy do rozmowy.

Okay, skoro przeczytałeś pierwszą część mojego artykułu, to mam dla Ciebie kolejne wskazówki, o czym absolutnie NIE rozmawiać z kobietą. Jeśli jej nie czytałeś, to gorąco zachęcam Cię do przeczytania pierwszej części. Dzięki temu będziesz miał właściwy punkt odniesienia, zrozumiesz dlaczego takie tematy do rozmowy są złe, tym bardziej, że one się wzajemnie uzupełniają.

Kliknij tutaj, aby przeczytać pierwszą część artykułu.

Wielu mężczyzn często gada dla samego gadania. Nie zdają sobie sprawy z tego, że zaczynają przynudzać i zabijają podryw. Przez to emocje opadają, wchodzą te bardziej negatywne, jak niechęć, smutek, czy poirytowanie. Mało tego, może to doprowadzić do sytuacji, w której pojawi się czysty gniew, zaczniecie się kłócić i ona Cie znienawidzi. 🙂

 

O czym NIE rozmawiać z dziewczyną?

1. Religii.

To bardzo zły temat do rozmowy z dziewczyną. Oczywiście wykluczam sytuację, gdy oboje jesteście na pielgrzymce albo siedzicie w ośrodku medytacyjnym. 🙂 Wtedy macie wspólny kontekst, ale też uważaj na to, bo możecie mieć różne poglądy na drobniejsze kwestie.

Ogólnie temat religii jest bardzo osobisty i często ludzie nie mają do tego dystansu. Jeśli zaczniesz robić sobie żarty z Chrystusa, albo krytykować wiarę lub religijność, to możesz ją urazić. Dopóki nie masz pewności, że to bezpieczny temat i nie wywoła negatywnych emocji, to lepiej go unikaj. Ewentualnie możesz powiedzieć, że masz inne poglądy, ale nie lubisz o tym gadać. A najlepiej – zmień temat!

2. Polityce.

“Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać…”

Te słowa Sapkowskiego są bardzo na miejscu. Widzisz, w rozmowie ten temat nie jest najlepszy. Często polityka jest dla nas nie tylko tak emocjonalna jak religia, ale przede wszystkim często to bywa temat denerwujący. Bo czy nie denerwuje Cię sytuacja polityczna? 🙂 Większość z nas szybko znajdzie coś, co go irytuje. Jeśli nie rząd, to opozycja. Myślisz, że te negatywne emocje pomogłyby Ci w uwodzeniu kobiet? 😉

Jeśli już poruszasz ten temat, rób to w sposób łagodny i nieagresywny. Tak jak z religią, na spokojnie. Masz inne poglądy, bo coś tam, ale nie mów tego kategorycznie jak polityk. Jeśli macie podobne poglądy, to złapiecie kolejny wspólny grunt, ale i tak staraj się tego unikać. Zwyczajnie, jeśli ona zacznie odczuwać negatywne emocje, to utrudni Ci to uwodzenie. 🙂

3. Śmierci i chorobie.

To też smutny i negatywny temat. Nie rozmawiajmy o takich rzeczach, bo rzadko kiedy ktoś ma ochotę na seks po rozmowach o nowotworach, czy tym, jak Twojego pieska rozjechał samochód i patrzyłeś w jego gasnące oczy. Not cool!

Oczywiście, wcześniej lub później ten temat może wyjść, nie uciekaj więc od razu, ale jednak unikaj. Jeśli już chcesz o tym porozmawiać, to niech będzie w tym coś pozytywnego. Że gdy Toja babcia umarła, to nie byłeś tak bardzo smutny, ale byłeś wdzięczny za te wszystkie chwile. To jest już pozytywniejsze i może pokazać Twoją wrażliwszą część Ciebie.

Nie mniej jednak unikaj takich tematów, bo bezpieczniej jest na początku nie rozmawiać o takich ciężkich rzeczach.

4. Inne negatywne emocje.

Nigdyt nie psiocz na byłą. Nigdy jej nie obrażaj, nigdy nie narzekaj, nigdy jej nie przedstawiaj w złym świetle. Może paść pytanie o to, dlaczego się rozstałeś, albo dlaczego poprzedni długi związek Ci nie wyszedł. Odpowiedz szczerze, że w pewnym momencie przestaliście o to dbać, albo uzmysłowiłeś sobie, że to nie jest to, czego pragniesz. Nie mów, że była nudna albo kiepska w łóżku, ale że ona była bardziej domatorką lub mieliście inny temperament. Możesz też wspomnieć o błędach, które sam popełniłeś, o ile to nie jest coś poważnie dyskwalifikującego. Samoświadomość własnych błędów jest czymś, co kobiety doceniają.

Inne zakazane tematy w rozmowie, to m.in: przestępczość, gwałty, choroby psychiczne, wypadki, morderstwa… Ogólnie unikaj wszystkiego, co może wywoływać obawy, strach, smutek, gniew, złość, frustrację czy cokolwiek, co działa w ten sposób

5. O rzeczach racjonalnych i intelektualnych.

Okay… Ja bardzo lubię naukę, fizykę, astronomę i inne takie nerdowe tematy. Ale nie polecam tego zbytnio. Owszem, można rozmawiać na te tematy, jeśli one są pozytywnie fascynujące. Jednak próba wytłumaczenia humanistce, której to kompletnie nie interesuje, czym jest teoria strun sprawi, że ona poczuje się głupia, nic z tego nie zrozumie i będzie totalnie znudzona. A uwodzenie kobiet tak NIE DZIAŁA. 🙂

Można czasami rzucić coś takiego intelektualnego, ale przede wszystkim jako ciekawostkę. Takie rzeczy też się przydają, aby zademonstrować swoją inteligencję i pokazać z drugiej strony. Inteligencja jest bardzo sexy, ale zbyt duży rozstrzał może kobietę odstręczać, bo będzie się czula dla Ciebie zbyt głupia. Jednym słowem, rozmawiając o lotnictwie nie mów o szczegołach konstrukcyjnych samolotu, ale o tym, jak czujesz się, gdy siedzisz za sterami, czujesz totalną wolność i wiesz, że wszystkie Twoje problemy zostały na Ziemi.

6. Bzudrach bez znaczenia.

Okay, pierdzielenie głupot i rozmowa o różnych rzeczach bez znaczenia może być fajne, gdy jest to zrobione z poczuciem humoru. Ale gadanie na tematy, które nie są ciekawe, są nudne i bez znaczenia… Zwyczajnie zaczną nudzić. 🙂 Dyskusja o techologii produkcji znaków drogowych, nowej fryzurze Rutkowskiego, czy sposobie prasowania koszul… Przecież to totalnie nie ma sensu. 🙂

Rozmawiaj z dziewczyną o tym, co ją interesuje! Najlepiej o tym, co Was oboje kręci. 

7. Nie kłóć się!

Ostatnia, diabelnie ważna wskazówka. NIGDY SIĘ NIE KŁÓĆ! Jeśli będziesz to robił, podlejesz konflikt i ustawisz Waszą relację w tym kierunku. To nie jest dobre! A na pewno unikaj obarczania winą, zarzucania ignorancji, czy też udowadniania, że się myli. Nikt nie lubi nie mieć racji. 🙂

Jeśli ona się z czymś nie zgadza, albo Ty, to zadaj sobie pytanie: czy warto? Zazwyczaj nie, więc po prostu zmień temat mówiąc: “No ja uważam inaczej, ale nie chcę się z Tobą o to kłócić”. W ten sposób pokażesz jaja. Masz inne zdanie, ale nie masz ochoty o tym dyskutować. I tyle! Choć owszem, czasami drobna dyskusja na temat, który nie jest bardzo ważny, może fajnie nakręcić relację. Możemy dyskutować o wyższości kuchni azjatyckiej nad meksykańską, ale na luzie i z poczuciem humoru! To będzie drobny konflikcik, który raczej nakręci zabawnie interakcję, ale nie dyskutuj na ważne tematy z grobową miną!

 

Co dalej?

Wiesz już, jakie tematy są pożądane, a jakie są negatywne i lepiej ich unikać. Mam więc dla Ciebie prezent! 🙂

Przygotowałem dla Ciebie film do pobrania! To pełny, 112 minutowy materiał video ze szkolenia z uwodzenia kobiet, który możesz ściągnąć za darmo. Wyceniam go na kilkadziesiąt złotych, co najmniej 70 zł., ale teraz możesz pobrać go gratis. Wszystkie informacje i wskazówki znajdziesz tutaj:

Kliknij tutaj, aby pobrać wykład “O Czym Rozmawiać z Dziewczyną”.

Możesz także pobrać mój kurs uwodzenia dotyczący flirtu. Ten materiał akurat jest płatny, ale zawiera potężną dawkę wiedzy o tym jak prowadzić rozmowę na trzech płaszczyznach, aby osiągnąć pełen efekt. Dzięki temu nie tylko zbudujesz z nią komfort i ona Ciebie polubi, ale przede wszystkim będziesz w jej oczach atrakcyjny oraz pociągający seksualnie!

Kliknij tutaj, aby przeczytać o tych warsztatach z uwodzenia przy użyciu flirtu na video. 

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.