Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

O czym rozmawiać z dziewczyną? DOBRE tematy do rozmowy.

O czym rozmawiać z dziewczyną? DOBRE tematy do rozmowy.

Wielu moich kursantów, gdy przychodzą na kurs uwodzenia prowadzony przeze mnie, mają istotny problem. Często faceci nie wiedzą o czym rozmawiać z dziewczyną, aby randka, czy zwyczajna rozmowa, była interesująca. Rozumiem to, jako trener uwodzenia wiem, że często chcemy zaimponować kobiecie, sprawić, by się dobrze bawiła i nas polubiła. Chcemy też pokazać się dobrej strony podczas podrywania dziewczyny.

Dzisiaj dam Ci kilka wskazówek, które bardzo pomogą Ci w uwodzeniu. Są pewne tematy dzięki którym będziesz o wiele atrakcyjniejszy w oczach kobiety, którą podrywasz. Są też tematy, które zabiją pozytywną relację i sprawią, że te emocje przeniosą się na Ciebie. Widzisz, to, jak kobieta się przy Tobie czuje, kształtuje przez odczuwane emocje to, jak ona będzie Ciebie postrzegać. Pomyśl chwilę: jeśli ktoś potrafi być zabawny w rozmowie i zaintrygować tym, co mówi, to najczęściej taką osobę uznamy za zabawną i interesującą. Albo inny przykład: jeśli siedząc na randce z Tobą dziewczyna zacznie się podniecać, to uzna, że jesteś podniecający. Proste jak konstrukcja cepa, prawda? 🙂

Staraj się kierować rozmowę na te tematy do rozmowy, które są dobre. Rozmowa nie jest tylko po to, aby rozmawiać. Ma ona za cel sprawić, że poznacie się lepiej. Jeśli okażesz się być interesujący w rozmowe, to będzie chciała Cię jeszcze bardziej poznać. Jeśli obudzisz pozytywne emocje, to będzie chciała dostać ich jeszcze więcej od Ciebie. Pomijam już to, że rozmawiając na pewne tematy możesz pokazać swoje cechy, które są atrakcyjne. W końcu sama się nie domyśli, że masz ciekawy styl życia, dopóki nie opowiesz jej bez przechwalania się, co robisz i jak u Ciebie to wygląda.

Okay, przejdźmy teraz do konkretów o tym, jak rozmawiać z dziewczyną. 🙂

 

Dobre tematy do rozmowy z dziewczyną.

1. Ona sama.

To pierwszy i najprostszy temat do rozomowy. Każdy z nas przecież lubi mówić o sobie i swoim życiu. W końcu zazwyczaj lubimy być w centrum zainteresowania. To jest najbezpieczniejszy temat, szczególnie na początku. Zacznij wyłapywać tzw. haczyki i dowiedzieć się czegoś więcej o niej. To też fajny sposób na pokazanie jej, że interesuje Cię nie tylko jej tyłek, ale i to, kim ona jest. Zapytaj, co robi na co dzień. Gdy powie, że studiuje, to pociągnij dalej temat. Dwa tygodnie temu rozmawiałem z dziewczyną, która studiuje malarstwo. Zacząłem więc dopytywać o powody, co ją w tym kręci i jak wyglądają takie zajęcia. Z pewnością ma dużo do powiedzenia na ten temat, więc te tematy do rozomowy weszły jak w masło. 🙂

2. To, co ją interesuje.

Jak widzisz, to bardzo mocno wiąże się z 1 punktem. Jeśli poprawnie wyłapałeś te haczyki w trakcie podrywu, to wiesz na pewno, czym ona się interesuje. Ale możesz też namierzyć inne tematy, które także ją interesują! Jeśli, przykładowo, jest analitykiem rynków finansowych w banku i to jest coś, co ją kręci, możecie pogadać np. o kryptowalutach. Jeśli interesuje się sportem, to możecie pogadać o dietach. Bylebyś nie wyśmiewał jej, że jest “trawożercą”, mięsko jest przepyszne, czy też nie bądź tzw. “wojującym weganinem”. 😉

3. Ciekawostki.

To kolejny temat, który wymaga jednak nieco wysiłku. Niejednokrotnie mówiłem, żeby starać się dowiadywać jak najwięcej, być po prostu oczytanym. Takim człowiekiem renesansu. 🙂 Polecam Ci uczyć się jak najwięcej o tematach powszechnych.

Przykładowo, jeśli interesujesz się programowaniem i motoryzacją, to nie znajdziesz zbyt dużo wspólnych tematow z kobietą. Jeśli jednak poszerzysz swój repertuar tematów o sport i dietę, o wiele łatwiej złapiesz kontakt. Wiele kobiet uprawia sport lub kiedyś uprawiało i interesują się o wiele bardziej niż mężczyźni tematem zdrowego odżywiania. Podobnie, ja sam jakoś specjalnie nie interesuję się sztuką. Ale coś tam wiem o Van Goghu, więc zawsze mam jakiś punkt zaczepienia w przypadku artystycznej dziewczyny.

4. Ty!

Podrywanie dziewczyny to także kwestia tego, kim jesteś Ty. Jeśli nie opowiadasz o sobie, ale ciągle ją przesłuchujesz, to nie będzie chciała z Tobą rozmawiać. Mało tego, nie będzie czuła się przy Tobie komfortowo, bo choć będziesz tajemniczo intrygujący, to nie będzie zbytnio czuła przy Tobie komfortowo, bo nie będzie wiedziała kim jesteś. Bo może jesteś świerem albo totalnym nolifem? Im więcej będzie się o Tobie dowiadywać, tym bardziej będzie czuła, że jesteś w porządku. Ponadto, jeśłi Ty się przed nią otwierasz, to ona tym chętniej też Tobie zaufa i się otworzy przed Tobą. Uwodzenie kobiet polega na prowadzeniu i sprawieniu, żeby odczuwała przy Tobie pożądane emocje.

5. Twoje Historie.

Jeśli zastanawiasz się jak zdobyć dziewczynę, to jest to jedna z lepszych rzeczy, które możesz zrobić. W ten sposób możesz przekazać między wierszami swoje atrakcyjne cechy. Jeśli będziesz chciał powiedzieć “jestem bogaty, odważny i sięgam po swoje marzenia”, to będzie brzmiało jak pretensjonalne przechwałki. Stracisz bardzo w jej oczach.

Lepiej natomiast opowiedzieć jej historię o tym, że właśnie robisz licencję pilota i chcesz pracować w lotnictwie ratunkowym. A jeszcze lepiej jest opisać śmieszną historię z wakacji, gdy będąc na jachtach u wybrzeży Chorwacji złapał Was sztorm i tylko dzięki Twojemu rozsądkowi i zimnej krwi udało się Wam uniknąć tragedii. Oczywiście nie muszą to być tak wymyślne historie, byle były choć trochę prawdziwe. Wystarczy, że opowiesz jakąś sytuację, gdy np. starałeś się o awans. Co ważne, to ten temat do rozmowy musi dotyczyć raczej samej historii, a te cechy wynikać niejako w sposób przypadkowy z tego, co opowiadasz.

6. Emocje.

Emocje to podstawa w uwodzeniu kobiet. Jeśli chcesz poprawić swoje podrywanie, to zauważ, że te wszystkie techniki PUA służą właśnie obudzeniu emocji. Jeśli rozmawiasz z dziewczyną na tematy emocjonalne, ekscytujące i podniecające, to przykuwa uwagę. Sprawia, że ludzie słuchają uważnie, z chcęcią się angażują. To widać nawet w mediach, że wszystkie tematy zamachów terrorystycznych bardzo mocno się sprzedają, ale nikogo nie obchodzi to, że Turek mający kebaba w Twoim mieście płaci podatki i zbiera nakrętki na wózek dla jakiegoś chłopaka. 🙂 Emocje, emocje, emocje!

7. Psychologia, seksualność i związki. Oraz tajemnice!

Kobiety niesamowicie lubią wszystko, co dotyczy psychologii i związków. Właśnie dlatego wszystkie gazety dla kobiet są przepełnione różnymi poradami psychologicznymi, a w Cosmopolitanie jest masa tekstów o miłości i seksie. To także jest bardzo dobry temat, aby wysondować jej podejście do uwodzenia i podrywu lub samemu zademonstrować zrozumienie kobiet i ich potrzeb. W ten sposób możesz ją także podniecić rozmawiając o fantazjach i pragnieniach. Ale uwaga! Nie rób tego zbyt szybko, ale eskaluj powoli ten temat, w miarę naturalnie. Patrz na reakcje kobiety i jak się z tym czuje. Często spotykam dziewczyny, które otwarcie o tym rozmawiają i są dość emocjonalnie odblokowane w tej kwestii. Ale niektóre są bardziej skryte i jest to dla nich zbyt intymne. Na pewno możesz rozmawiać na temat pewności siebie, flirtu, czy właśnie tego, jak wygląda obecnie podrywanie kobiet, czy jak ważne jest uwodzenie wzrokiem.

Polecam Ci także rozmawiać o wszelkich tajemnicach! Horoskopy, wróżki i inne tematy zahaczające o duchowość lub takie czary-mary, są bardzo intrygujące i dla wielu dziewczyn mogą być interesujące. Możesz np. zapytać o jej znak zodiaku i żartobliwie powiedzieć, że nigdy byście się nie dogadali, bo jesteście niekompatybilni. Ja często żartuję, że z tą dziewczyną to byśmy albo zostali namiętnymi kochankami, albo zwyczajnie się pozabijali. 🙂

Złe tematy do rozmowy.

W drugiej części artykułu pokaże Cie tematy, na które NIE powinieneś z dziewczyną rozmawiać. Kliknij tutaj, aby poznać zakazane tematy do rozmowy. 🙂

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

3 komentarze

 1. Janusz 2 lata temu

  Super, udało mi się zdobyć dzięki temu życiową kobietę i żyjemy razem już ponad 5 lat!!111!!!11 dziękuję podziałało!

 2. Lukasz 2 lata temu

  Z podrywu tworzy się nowa dziedzina nauki. CO będzie w przyszłości? Chyba bez kilku semestrów zdobywania wiedzy się nie obejdzie.

  • Autor
   Maciej Moroz 2 lata temu

   To zupełnie nie o to chodzi. Pogadaj z koleżankami, często mężczyźni zanudzają albo rozmowy z nimi są nijakie. Wchodzi dyskusja o polityce, gość zanudza o turbinach w samochodzie, tłumaczy nudne rzeczy związane z architekturą sieci… I wychodzi słabo. Jak jesteś towarzyski i dobrze Ci wychodzą rozmowy, to ciężko może być Ci to zrozumieć. Ale są osoby, które są introwertykami albo nigdy nie miały wielu znajomych i dlatego chcą poprawić swoje kompetencje.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.