Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Kurs Uwodzenia – nowa edycja!

Kurs Uwodzenia – nowa edycja!

Kurs Uwodzenia:
nowa edycja!

Miło mi poinformować, że wróciły szkolenia z podrywania! 🙂 Dawno nie prowadziłem i nie organizowałem takich grupowych szkoleń z podrywu, ale już możesz się zapisać. Kliknij w ten link, aby się zapisać: kurs podrywania.

Szkoła Podrywu – szybkie efekty!

kurs uwodzenia kobiet 2Dzisiaj zadałem sobie pytanie: co takiego się stało, że blisko dwieście osób zmieniło swoje życie? Jak to możliwe, że tak duża ilość ludzi nauczyła się w krótkim czasie uwodzić kobiety?

Jeśli śledzisz mnie na Facebooku, to mogłeś widzieć wpis na mojej tablicy: “Definicja dumy z samego siebie: Twój kursant całował się z młodą, nowo poznaną Brazylijką. :)” Wybraliśmy się do klubu, wiedział jak zagadać do dziewczyny o czarnych włosach. Taki typ małej, słodkiej dziewczyny. Okazało się, że to pół-Polka, pół-Brazylijka.

Przyjechała na wakacje do Polski, do rodziny. Gdy tylko zdradziłem mu, w jaki sposób odciągnąć ją od koleżanki, zrobił to i zniknęli razem na 10 minut. Wrócił dumny i wyprostowany. Po raz pierwszy całował się z dziewczyną, a do tego Brazylijką!

Wiem, że miał szansę na coś jeszcze, ale już ta sytuacja zakręciła mu w głowie. 🙂 Wiem, że teraz działa u siebie w mieście.

Tak, to decyzja, konkretna, męska decyzja poparta działaniem zmienia życie. Decyzja o pójściu na kurs uwodzenia kobiet. Decyzja o podejściu do dziewczyny. Decyzja o dotyku. W końcu decyzja o pocałowaniu jej. Nie myślenie i gdybanie. Tylko decyzja i akcja.

Jak powstał ten Kurs Podrywania?

Nie wiedziałem jak poderwać dziewczynęZanim nie poznałem społeczności uwodzenia, byłem cholernie nieśmiały. Całowałem się z 3 dziewczynami. W tym z jedną jeszcze w podstawówce. Byłem miły dla dziewczyn, byłem ich dobrym kolegą, ale za cholerę nie wiedziałem jak uwodzić kobiety. Aż, pewnie podobnie jak Ty, nie zacząłem grzebać w internecie. Pierwsze materiały przeleżały u mnie z rok na dysku, ale po kolejnej porażce podjąłem decyzję.

Widzisz, zadałem sobie pytanie: czy chcesz coś zmienić w swoim życiu? Czy dalej chcesz siedzieć na dupie i marnować swój czas? Czuć, jak dni i kobiety przepływają Ci między palcami? Patrzeć na sukcesy innych i zastanawiać się: co ze mną nie tak? Pamiętam, jaki ja byłem sfrustrowany, wściekły na niesprawiedliwość całego świata i w gruncie rzeczy smutny pytając się: “jak to możliwe, że będąc takim dobrym facetem, nie mam kobiety???”

Kurs UwodzeniaI wtedy podjąłem decyzję. Zrozumiałem, że tylko podjęcie decyzji i włożenie wysiłku jest w stanie odmienić moje życie. Skoro inni  mogli pokonać swoje słabości, to i ja postanowiłem. Zacząłem stosować zdobywaną na kursach i w internecie wiedzę w życiu. A gdy sam stałem się w tym dobry, to stworzyłem kurs uwodzenia.

Dlaczego o tym mówię? Bo mam chwilę wytchnienia od tworzenia nowych materiałów i tak siedzę sobie w atmosferze zadumy, późną nocą i rozmyślam o życiu. O tym, skąd się bierze sukces, czego się od życia nauczyłem. I przypomniało mi się jedno zdanie:

“Twój los kształtuje się w momentach podejmowania decyzji.”
– Anthony Robbins

P.S.: Poważnie. Żaden cud się nie wydarzy. Jutro nie istnieje. Jest tylko obecny moment. To, co robisz teraz determinuje całe Twoje życie. Może to jest właśnie ten moment, który możesz uczynić punktem zwrotnym? Zapisz się na kurs uwodzenia!

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.