Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Kurs Uwodzenia – Jak zmienia się życie w rok?

Kurs Uwodzenia – Jak zmienia się życie w rok?

Mam dzisiaj dla Ciebie fenomenalne video!

Kurs uwodzeniaPrzedstawiam Ci dzisiaj Piotrka. Był on na moim kursie uwodzenia. Stał się on dla niego początkiem drogi ku lepszemu życiu. I to nie tylko w uwodzeniu kobiet! Zaczął się spotykać z wieloma dziewczynami, zbudował szczęśliwy związek, zmienił pracę i zaczął realizować swoje marzenia.

Obejrzyj z nim wywiad, a zyskasz dwie ważne rzeczy:

1. INSPIRACJĘ – zobaczysz gościa, takiego jak Ty, który normalnie, po ludzku, mówi o tym, jaką drogę przebył, żeby nauczyć się jak podrywać dziewczyny; bez fajerwerków, bez ściemy, bez koloryzowania – zwyczajnie i szczerze opowiada o swojej przemianie. Pokazuje Ci drogę!

2. WIEDZĘ – usłyszysz kilka przekonań, które pojawiły się w jego głowie, zmieniły jego podejście do uwodzenia kobiet, życia i dały potężną pewność siebie; usłyszysz o tym, co zrobił, aby szybko podrywać dziewczyny; dowiesz się, jak stał się jednym z najbardziej podziwianych przeze mnie kursantów. 🙂

Kurs Uwodzenia okiem kursanta

UWAGA: To nie jest materiał dla ludzi, którzy chcą gotowe rozwiązania i instrukcje jak co robić. Tutaj nie ma gotowej recepty jak poderwać dziewczynę. To jest materiał dla ludzi, którzy chcą usłyszeć jak życie kursantów się zmienia, ale przede wszystkim dla tych, którzy potrafią myśleć. 😉 Tak, tutaj nie będziesz miał podanego na tacy algorytmu podrywania dziewczyny, ale coś znacznie bardziej wartościowego – doświadczenie. Skorzystaj z jego wskazówek, zastanów się nad jego przekonaniami, nad tym, co mówi, a także jak podchodzi do życia. Myśl i analizuj!

Obejrzyj to inspirujące Video:

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.