Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Jak poderwać dziewczynę – Krok 3, czyli jak umówić się na randkę

Jak poderwać dziewczynę – Krok 3, czyli jak umówić się na randkę

Jak poderwać dziewczynę:
Krok 3, czyli jak umówić się na randkę.

Jak poderwać dziewczynę już wiesz. Dałem Ci dużo linków do tekstów na zagadanie, ale też do wskazówek odnośnie brania numeru. Teraz pora na to, co robić, gdy już wstępnie ją poderwiesz.

kurs uwodzeniaPierwszy błąd podczas podrywania kobiety to dzwonić zbyt wcześnie. Wielu facetów np. weźmie od dziewczyny numer na imprezie, a następnego dnia do niej dzwonią. To jest olbrzymi błąd! Dlaczego? Ponieważ wczoraj gadaliście, ona dopiero co się zwlekła z łóżka, dopiero co napiła wody i zjadła jajecznicę, kac ją męczy niemiłosierny, a Ty od razu do niej dzwonisz i się dobijasz! Wiesz, jak to wygląda? Jak byś był zdesperowany i to był Twój pierwszy udany podryw od dekady. 😉

Trzymaj się Zasady 48-72. Zadzwoń do niej dopiero ZA DWA DNI! Jeśli poznałeś ją w sobotę na imprezie, zadzwoń do niej w poniedziałek wieczorem lub we wtorek. Jest wiele trików, które możesz zastosować i znajdziesz je w kategorii o czym rozmawiać z dziewczyną przez telefon. Najważniejsze jest jednak to, abyś dzwonił o sensownej porze. Jeśli pracuje do 16, to zadzwoń koło 17-18. Nie dzwoń później niż 20, bo zwyczajnie nie wypada.

Więc dzwonisz, tak? Przede wszystkim – dzwonisz do momentu, gdy nie włączy się sekretarka. Wiesz jak ciężko jest znaleźć telefon w damskiej torebce? 😉 Zacznij rozmowę od przypomnienia się, bo mogła Cię nie zapisać w telefonie. “Cześć, to ja, Maciek, ten tancerz, poznaliśmy się w sobotę.” Tyle wystarczy. Zapytaj, czy ma chwilę, bo może właśnie jest w sklepie przy kasie. Pożartuj sobie, nawiąż do poprzedniej rozmowy. To bardzo ważne, abyś przywrócił jej te wszystkie emocje, bo nie wiesz, jaki jest jej stan emocjonalny. Pośmiejcie się, pożartujcie. Różne tematy do rozmowy z dziewczyną przez telefon znajdziesz w tej kategorii na mojej stronie.

szkoła podrywuJeśli chcesz nauczyć się flirtować i podrywać dziewczyny przy użyciu rozmowy, to stworzyłem na ten temat specjalny, oddzielny kurs uwodzenia. Znajdziesz go, gdy klikniesz w ten link.

Gdy już sobie porozmawiacie, rzuć, że obiecałeś jej piwo i zamierzasz dotrzymać danego słowa.

Jest jedna technika uwodzenia, którą się teraz z Tobą podzielę. Nie pytaj, czy ma ochotę się spotkać. Pamiętasz, co mówiłem o braniu numeru? NIE PROSIMY, BIERZEMY! 😉 I tak samo pytaj. Daj jej pozorny wybór.

Widzisz, pytania, które zadajesz dziewczynie, kierują jej umysł na odpowiednie tory. Jeśli zapytasz się: “czy chcesz się spotkać?”, to będzie się zastanawiać, czy chce. Ale jeśli zapytasz się jej: “wolisz jakoś na tygodniu, czy na weekend?”, to od razu będzie się zastanawiać, kiedy chce! To tzw. presupozycja. Omawiam to mocniej w materiałach, które wysyłam użytkownikom mojej strony. Ale tak na szybko: zwiększasz swoją szansę powodzenia o 70%!

jak poderwać dziewczynęJak podrywać dziewczyny na randce, to już inna historia. Więcej informacji znajdziesz na moim blogu o uwodzeniu. Ale mogę Ci na szybko zasugerować, żebyś nie zgadzał się na “no to jeszcze się zdzwonimy”, albo “to jeszcze ci potwierdzę”. Jeśli dziewczyna wyjedzie z takim tekstem, to powiedz jej wprost:

“Nie no, albo się umawiamy, albo nie. Wiesz, ja też chcę sobie jakoś rozplanować tydzień, więc jeśli nie możesz, to ja wyskoczę ze znajomymi na jakąś imprezę. Jak nie jesteś pewna, to możemy się umówić na jakiś inny dzień.”

Z reguły dziewczyna odpowie wtedy: “Nie no, spoko, to niech już będzie.” 😉 Widzisz, kobiety często nas, mężczyzn testują i sprawdzają. W ten sposób pokazujesz jej, że nie z Tobą takie numery i nie będziesz kolejnym przydupasem, który czeka na łaskę jaśniepani. 😉 Szanuj się!

Teraz już wiesz jak poderwać dziewczynę!

Jak podrywać dziewczyny na randce?

To byłoby tyle tytułem wprowadzenia do tego jak uwodzić. Zachęcam Cię, abyś śledził dalej moje wpisy. Poniżej tego artykułu znajdziesz możliwość założenia konta na mojej stronie. Zachęcam Cię, bo dzięki temu uzyskasz dostęp do 91 artykułów, 36 filmów, 14 pełnych wykładów, a także e-booków. Regularnie wysyłam także moim Czytelnikom nowe porady, w ramach Strefy VIP. Publikuję je na zamkniętej, ukrytej stronie, więc jeśli chcesz uzyskać do nich dostęp, to kliknij w ten link i załóż konto teraz. 🙂

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.