Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Jak poderwać dziewczynę – Krok 2, czyli jak wziąć numer

Jak poderwać dziewczynę – Krok 2, czyli jak wziąć numer

Jak poderwać dziewczynę:
Krok 2, czyli jak wziąć numer.

jak poprosić dziewczynę o numer telefonuOk, zagadałeś, rozmawiacie. Wszystko toczy się wartko. Dodam jeszcze jedną wskazówkę: TRAKTUJ JĄ JAK KOLEŻANKĘ! Faceci często się spinają, chcą dziewczynę na siebie nagrać i podniecić. Niestety, bardzo często wychodzą przez żałośnie. Jeśli chcesz się wyróżnić wystarczy, że będzie Wam się fajnie, NORMALNIE rozmawiało. To dziewczyny bardzo lubią, kiedy rozmowa jest naturalna i po prostu fajna. Ona nie chce nie wiadomo jakich cudów – chce po prostu poznać fajnego faceta.

Okay, jak więc wziąć numer telefonu? Znowu… 😀 Jest masa trików, które regularnie wysyłam osobom, które mają konto na mojej stronie, ale podam Ci dzisiaj jeden sposób na umówienie się na randkę. To bardzo ważne, bo wtedy będziesz miał jak zbajerować dziewczynę, prawda? To, że sobie pogadacie, nie znaczy jeszcze, że to był udany podryw.

NIGDY NIE PROŚ DZIEWCZYNĘ
O NUMER TELEFONU!

jak poderwać i wziąć numerTak, nie przesłyszałeś się. Jeśli prosisz, to pokazujesz, że bardzo Ci zależy. A dziewczyna też chce podrywać Ciebie. Z drugiej strony, jeśli zapytasz się “czy może dasz mi swój numer”, to brzmi tak… No mało pewnie, prawda?

Ja z reguły mówię tak:
JA: Kurcze, fajnie mi się z Tobą rozmawia.
ONA: No, mi z Tobą też.
JA: No to musimy kiedyś wyskoczyć na imprezę! Weźmiesz jakieś fajne koleżanki, ja wezmę kumpli i zabalujemy! Masz, wpisz mi swój numer!
I podaję jej swój numer telefonu.

Widzisz, większość facetów nie wie jak poprosić dziewczynę o numer telefonu. Większość się czai, a ja mówię wprost, zdecydowanym tonem głosu. Plus, daję jej wymówkę. Większość facetów prosi o numer, przez co dziewczyna zaczyna się wahać, bo każda miała przynajmniej jednego jakiegoś głupiego upierdliwca, co ciągle do niej wydzwaniał. A ja tutaj… Po prostu umawiam się na imprezę! To jest niezobowiązujące, a ona nie będzie czuła się “łatwa”. 😉

Jak poderwać dziewczynę skutecznie?

Mała wskazówka: bierz numer wtedy, gdy macie wysokie emocje. Co mam na myśli? W każdej rozmowie są upadki i wzloty. Gdy gadacie, to najpierw jest śmiesznie i zabawnie, potem może być chwila marazmu, a potem znowu podniesienie emocji. Pomyśl przez chwilę, ile czasu ma dziewczyna. Jak podrywasz dziewczynę np. w przewie na uczelni, to pewnie ma maksymalnie kwadrans. Jak próbujesz poderwać w pociągu, to zapytaj się dokąd jedzie. Będziesz wiedział, jak nie zaskoczyć ją, kiedy akurat musi się zbierać i uciekać. Najlepiej wziąć więc numer wtedy, gdy jeszcze macie trochę czasu, gdy się właśnie zaśmiała, albo wkręciła w rozmowę.

Więcej sposobów znajdziesz w kategorii jak poprosić dziewczynę o numer telefonu.

Czytaj część trzecią o tym, jak poderwać dziewczynę

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.