Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl
Idealny czas na uwodzenie kobiet

Cześć!

Jakiś czas temu miałem ciekawą i pouczającą dyskusję. 😀

Podczas Uwodzicielskich Wakacji wydarzyła się piękna akcja jednego z uczestników, która wywołała też sporo kontrowersji.

Kontrowersyjny Kurs Uwodzenia

W wielkim skrócie: wracając z imprezy, mój kursant poderwał dziewczynę, która była z kolegą. Porozmawiali chwilę, pośmiali się, po czym rzucił: “To co, afterparty? U mnie, czy u Ciebie?” Odpowiedziała: “Ale co, z kolegą, czy sami?” Sugestia z jej strony była oczywista. 🙂 Wylądowali w pensjonacie i spędzili gorącą noc. Pogratulowaliśmy mu w typowo męski sposób pięknej, gładkiej akcji. 🙂

Wrzuciłem krótką wzmiankę na Facebooka (dbając o anonimowość poderwanej dziewczyny) i rozpętała się burza! Wiedziałem, że na pewno będzie to kontrowersyjna wypowiedź opisująca podrywanie dziewczyny. Domyśliłem się, że wywoła niemałe zamieszanie i wzburzy, bo przecież jak można opowiadać na Facebooku o seksie! (No tak, pieprzyć nieustannie o polityce i kipieć nienawiścią można, bo wiesz, wolność słowa, ale o czymś tak pięknym jak namiętny seks, czy jak zagadać do dziewczyny, to już nie… 🙂 )

Oczywiście niektórzy oburzyli się, że mówię o czymś takim jak uwodzenie kobiet. Inni określali tę dziewczynę… niepochlebnie. Inni jeszcze z kolei mówili o tym jako czymś obrzydliwym (!) Kolejni natomiast byli zasmuceni. Ale, ale, było też kilka głosów miłych i pozytywnych. Z reguły byli to mężczyźni i kobiety, którym powodzi się w relacjach z płcią przeciwną. Bo facet, który wie jak poderwać dziewczynę, nie musi się spinać o sukcesy innych ludzi.

Każdy ma prawo do swojego zdania. Ale pomyślmy przez chwilę.

Moim zdaniem te negatywne reakcje, jakie wywołał mój komentarz były powodowane głównie dwoma, trzema negatywnymi postawami:

1. Zawiścią/zazdrością, może zgorzknieniem. Żeby poczuć się lepiej najłatwiej zdewaluować cudze osiągnięcia. Zamiast myśleć, jak poderwać dziewczynę, to lepiej obniżyć cudzą wartość. Słyszałeś kiedyś, jak ktoś mówi: “może nie jesteśmy bogaci, ale przynajmniej uczciwi”? 🙂 To tak samo jak z komputerami Mac – są drogie i są dla lanserów, bo przecież po co tyle wydawać na komputer? (A na czym pracują najlepsi graficy, muzycy, filmowcy?)

No, a potem zdziwienie: “dlaczego mi nie idzie”! Gdy masz takie nastawienie, to nie tylko uwodzenie przestaje być interesujące, bo po prostu w swojej podświadomości mówisz, że to jest coś złego i bezwartościowego. Nawet nie będziesz zastanawiał się jak poderwać dziewczynę. Ba, nawet nie będziesz starał się dowiedzieć, jak zagadać do dziewczyny. Nie zapiszesz się na kurs uwodzenia, ani nie przeczytasz książki o uwodzeniu, czy filmu. Przecież po co, skoro to takie złe? 😉

2. Brakiem doświadczenia. To trochę tak jak z podróżami. Jak całe życie spędziłeś w przysłowiowych Łagiewnikach Kościelnych, to nie będziesz wiedział, jak fajnie jest dotknąć piramid, zjeść śniadanie w Paryżu, czy też zanurkować z jachtu u wybrzeży Indonezji. Jeśli miałbyś w swoim zanadrzu kilka takich historii, to w co byś wierzył, co by dla Ciebie było piękne? Jeśli masz małe doświadczenie, jeśli nie znasz nikogo, kto wie jak podrywać dziewczyny, to zwyczajnie nie będziesz miał takiej perspektywy, że uwodzenie kobiet jest możliwe.

Ja kiedyś myślałem, że w klubach to są same ździry i suki, takie kobiety, co się nie szanują. Ok, wybacz mi, miałem wtedy nieco ponad 20 lat i zostałem wychowany na grzecznego chłopaka. 😀 Ale w pewnym momencie zdałem sobie sprawę z tego, że moje koleżanki też czasami chodzą do klubów. A przecież szmatami nie są! 😀 No i musiałem zrewidować swoje poglądy… A gdy zacząłem sypiać z kobietami, gdy podryw dziewczyny stał się dla mnie zupełnie naturalny, to zacząłem rozumieć i dostrzegać, co jest ważne w uwodzeniu kobiet. A dzisiaj prowadzę kilka razy w miesiącu kurs uwodzenia.

3. Własnym światopoglądem. Niektórzy ludzie mają swoje poglądy. I są one słuszne. Po prostu. Nie mylą się, bo mają rację. 😉 “Ja jestem prawy, a ty grzesznikiem.” Brak dystansu do swoich przekonań sprawia, że trudno nam zrozumieć postępujących inaczej.

Widzisz, często bywa tak, że niektórzy nawet nie przeczytają o kursie uwodzenia, a już mają opinię. Ba, czasami łykną jakiś artykuł i pomyślą sobie: “To całe podrywanie dziewczyn to jest dobre dla totalnych przegrywów!”, albo “E tam, to całe uwodzenie to nie jest dla mnie”. I spoko, każdy ma prawo do swojej decyzji, ale… Tylko ci, co odwiedzili szkolenia uwodzenia wiedzą, co się działo i jak wyglądają naprawdę takie szkolenia.

I ci wszyscy, którzy krytykują moje szkolenia z uwodzenia, to najczęściej nawet nie wiedzą, czym jest uwodzenie i podryw. Nie kupili ode mnie ani jednego kursu podrywania, nie byli na ani jednym szkoleniu z uwodzenia. Często nawet są to osoby, które nie czytają moich porad i nie oglądają darmowych filmów o uwodzeniu, których przecież mnóstwo znajdziesz na tej stronie.. 😀

Wniosek: Nigdy nie oceniaj ludzi, dopóki solidnie ich nie poznasz. Zawsze będziesz patrzył ze swojej perspektywy, z własnego punktu widzenia, własnymi oczami. I w ten sposób nigdy ich nie zrozumiesz, co najwyżej będziesz budował dzielące Was mury.

Nie chodzi oczywiście o to, aby np. bezkrytycznie patrzeć na dziewczynę, którą podrywasz. Wręcz przeciwnie, powinieneś wiedzieć, czego chcesz, a czego nie chcesz. Ale z drugiej strony pamiętaj, że to tylko Ty tak myślisz i tylko Tobie się tak wydaje. 🙂

Pamiętaj, że jeśli oceniasz coś negatywnie, to nigdy tego nie zdobędziesz. Pomyślmy przez chwilę, jakie masz poglądy na temat uwodzenia kobiet? Co o nich myślisz, jakie budzą skojarzenia? Co myślisz o podrywaniu dziewczyn, seksie, związkach i miłości?

Czy chciałbyś poderwać taką dziewczynę?

Pewnie widziałeś te zdjęcia przepięknej kibicki, Natalii Siwiec:

 

A oto niektóre komentarze, które pojawiły się pod tymi zdjęciami:

“Przeciez numer 1 jest ohydna… Plastik z powiekszonymi ustami, botoxem i po solarium. Blee” – girdy

“Nie znacie się. 9-tka wygląda naturalniej i ładniej od tej “zrobionej” 1-ki.” – imsocool

“Coś mi mówi, że pan z 1 zdjęcia ma dużo pieniędzy ;)” – Magda

“ZDJ NR 1. TO GWIAZDY PORNO TEŻ KIBICUJĄ ?!” – Mr Jest

Nota bene: to Natalia Siwiec, miss Dolnego Śląska, była w Playboy’u, Maximie, jest światowej sławy modelką.

Popatrzmy – biust nie przesadzony, makijaż dość delikaty, we włosach kilka pasemek, opalenizna umiarkowana, ale przecież zaatakować trzeba. I będę brutalny – autorzy takich komentarzy pewnie sami zamykają drzwi do pokoju i targają ogóra fantazjując o takich kobietach.

Nie dlatego, że są gorsi, czy mniej wartościowi, ale dlatego, że sami żywią takie przekonania.

I na tym polega właśnie prawo przyciągania – jeśli masz przekonanie, w które absolutnie wierzysz, wszystko, co dzieje się dookoła weźmiesz jako potwierdzenie swojej wersji historii. Tak to już jest, że mózg wszystko selekcjonuje, abyś tylko lepiej się poczuł. Wtedy właśnie takie piękne kobiety stają się “ździrami”, “blacharami” i “plastikami”.

Jak myślisz: czy fakt, że uwielbiam uwodzenie kobiet, spędzać z nimi czas, flirtować i się z nimi bawić ułatwia mi kontakty z płcią piękną?

Kurs Uwodzenia w Wakacje

Przemyśl to sobie. Przetraw, zastanów się. Podejmij słuszną decyzję, i zapisz się na szkolenie z uwodzenia.

Ale… Dlaczego? Uwodzenia można uczyć się przez cały rok. W końcu każdego dnia możemy poderwać piękną dziewczynę, ale lato niesie mnóstwo korzyści. Przede wszystkim jesteśmy bardziej zmotywowani, być może mnogością nóg i biustów, których tysiące codziennie mijamy. 😉 Mamy też więcej energii do działania, bo jest cieplej, żywiej, no i słońce sprawia, że nie chce się gnić w łóżku. Ale najlepsze jest to, doskonały czas na uwodzenie i podryw. Nie wiem, gdzie lubisz podrywać dziewczyny, czy to w sytuacjach codziennych, wolisz zagadać do dziewczyny na ulicy, czy rozmawiać z nią w klubie, a może zupełnie przypadkiem poznać w codziennej sytuacji. Na pewno jest ku temu więcej okazji, ludzie są bardziej rozluźnieni, a i kobiety czują mocniej potrzebę wakacyjnego romansu. 😉

Mam dla Ciebie też ważną informację. Ponieważ niedługo będę ruszał z nowym projektem, to mam dla Ciebie wyjątkową propozycję. Nie będę miał zbyt dużo czasu, dlatego też postanowiłem zaprosić się na Kurs Uwodzenia, który jest zindywidualizowany i dostosowany do Twoich potrzeb. W ciągu 3 dni pomogę Ci przełamać się i pokonać swoje blokady, abyś mógł szybciej ruszyć z działaniem i błyskawicznie osiągnąć pożądane rezultaty.

Niestety, nie wiem, kiedy skończę ten mój nowy projekt i jak będę stał z czasem. Mogę natomiast z całą pewnością zaprosić Cię na to indywidualne szkolenie uwodzenia, choć mam jeszcze TYLKO 1 wolne miejsce na lipiec lub sierpień. 🙂

Wszystkie detale znajdziesz na tej stronie:

Kurs Uwodzenia w Polsce

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.