Wirtualna Polska – Artykuł

Wirtualna Polska – Artykuł

Logo WP.pl.

Artykuł opublikowany 28.10.2018 r.

Trenerzy uwodzenia mają swoje pięć minut. Polacy jak gąbki chłoną ich rady

- Jeśli interesujesz się lotnictwem, to zamiast mówić o procedurach lotniczych, zacznij przytaczać ciekawe historie - uczy Maciej Moroz, zawodowy trener podrywania. Jak się okazuje, przeciętny Polak potrzebuje pomocy, aby skutecznie zainteresować sobą kobietę. I jest w stanie zapłacić nawet pięć tysięcy za kurs uwodzenia.

W ostatnich dniach internautów rozgrzało nagranie Australijczyka o pseudonimie "Bradicus", który przyleciał pół świata, aby dotrzeć do Polski i tutaj, kolokwialnie mówiąc, "przelecieć" kilkanaście kobiet. Mężczyzna uwiecznił telefonem drogę do łóżka z każdą z nich, a następnie zmontował materiały w jeden filmik, aby móc pokazać, jak skutecznie poderwać Słowianki.

Przespanie się z piętnastoma Polkami wymagało poświęcenia czasu i pieniędzy. W końcu wyjście do klubu czy drinki w barach trochę kosztują. Jednak Bradicus "poświęcił się" dla wyższego celu. Mężczyzna jest tzw. pickup artist, czyli coachem zajmującym się nauką podrywu. Australijczyk wyszedł z założenia, że najlepszym sposobem nauczania spragnionych kobiecego ciała samców będzie prezentacja metod podrywu na własnym przykładzie.

Kliknij tutaj, aby przejść do artykułu

Niegdyś był nieśmiałym i zakompleksionym prawiczkiem. Przeszedł drogę od absolutnego zera do uwodziciela, dzięki szukaniu odpowiedzi na pytanie "co naprawdę kręci kobiety?" Zdobywał wiedzę samodzielnie, własnym wysiłkiem, a dzisiaj dzieli się z Tobą tą cenną wiedzą. Jest trenerem uwodzenia od 2006 roku. Przeszkolił tysiące mężczyzn pomagając im podnieść swoją pewność siebie, stać się atrakcyjnymi mężczyznami i znaleźć miłość ich życia. Organizator 13-tu konferencji Zlot Uwodzicieli, występował jako ekspert m.in. w TVN, czy TVP. Twórca kilkunastu unikalnych szkoleń i kursów. Gdy nie uwodzi programuje dla przyjemności, głaszcząc kota i snując plany całkowitego zawładnięcia światem. ;)

1 komentarz

  1. Dante 2 miesiące temu

    Jak na taki ogólny portal i artykuł pisany przez kobietę- tekst pozostawia czytelnikowi możliwość wyrobienia opinii nt. Polskich trenerów uwodzenia. Tak ze smakiem tym razem napisane 😉 miła odmiana.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.