Najnowszy Kurs Uwodzenia

Witaj! 🙂

Już niedługo kończymy zapisy na szkolenie z podrywania. Prowadzę je już od 2006 roku i w tym czasie przeszkoliłem, jak już wiesz, w sobie ponad 2.000 osób. Nigdy nikt nie domagał się ode nie zwrotu pieniędzy. Nigdy nikt nie napisał negatywnej recenzji z moich szkoleń uwodzenia. Dlaczego?

Bo zawsze wkładam 100% energii w swoje szkolenia. Stawiam na konkretne efekty, a nie gadanie. 🙂

Skuteczny Kurs Uwodzenia

To, co sprawia, że moje szkolenia są tak skuteczne, to moje standardy. Nie mam na myśli tak oczywistych rzeczy jak indywidualne podejście, czy dużo praktyki. Przede wszystkim, od momentu, gdy uścisnę Twoją dłoń, moim celem staje się nie tylko przeprowadzenie fajnego szkolenia, ale danie Ci idealnego punktu wyjścia dla dalszych działań.

Nie oszukujmy się, na pewno po kursie uwodzenia czeka Cię jeszcze nieco wyzwań i praktyki. Dlatego też dla mnie najważniejsze jest to, abyś nauczył się rozwijać swoje kompetencje w podrywaniu kobiet i własny styl uwodzenia. Nie chcę, abyś nauczył się kilku tekstów na pamięć, wykuł jak zagadać do dziewczyny i tyle. Chcę, abyś nauczył się, dla przykładu, spontanicznie tworzyć teksty na podryw. Na poczekaniu, w zgodzie z samym sobą. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, jak zagadać do dziewczyny!

Jak wygląda Szkoła Podrywu?

W ciągu trzech dni szkolenia poznasz cały proces uwodzenia kobiet. Poznasz moje triki i sztuczki. Dowiesz się jak zagadać do dziewczyny, poznasz tematy do rozmowy z dziewczną i jak sprawić, by Wasza relacja była seksualna. Dowiesz się jak poderwać koleżankę, jak wyjść ze strefy przyjaciela.

Zdradzę Ci moje sekrety uwodzenia kobiet, nawet tych najbardziej atrakcyjnych. Pokażę Ci i razem popracujemy nad Twoją pewnością siebie, będziesz wiedział jak przełamać nieśmiałość, zniszczymy wymówi, stres i inne blokadami. To oczywiście tylko niektóre tematy.

Po szkoleniu oczywiście dostaniesz skrypt (cały czas coś do niego dodaję, ma już aż 120 stron A4!), a także zestaw ćwiczeń na 30 dni, dzięki czemu utrzymasz efekty szkolenia. Do każdego mojego kursu uwodzenia dodaję 90-dniową Gwarancję 100% Satysfakcji, dzięki czemu możesz liczyć na moją pomoc, gdy tylko będziesz jej potrzebował.

Prezent od Szkoły Podrywu

Dlatego mamy teraz prostą sytuację. Ponieważ świętuję moje 10 lat w branży, postanowiłem dorzucić Ci jako gratis kilka kursów uwodzenia na DVD. To są filmy o uwodzeniu, dzięki którym jeszcze szybciej pójdziesz do przodu i osiągniesz swoje upragnione efekty!

To najlepsze moje szkolenia. Wiesz doskonale, jakiej jakości są moje materiały. Może widziałeś moje filmy, czytałeś moje e-booki, widziałeś mnie podczas webinaru. Ja mogę Ci tylko pomóc, decyzji za Ciebie nie podejmę, nie wypełnię za Ciebie formularza.

Jeśli myślałeś kiedyś o wzięciu życia w swoje ręce, to teraz jest najkorzystniejszy i najlepszy moment. 🙂

Kurs Uwodzenia - kliknij tutaj, poznaj szczegóły i zapisz się!

Niegdyś był nieśmiałym i zakompleksionym prawiczkiem. Przeszedł drogę od absolutnego zera do uwodziciela, dzięki szukaniu odpowiedzi na pytanie "co naprawdę kręci kobiety?" Zdobywał wiedzę samodzielnie, własnym wysiłkiem, a dzisiaj dzieli się z Tobą tą cenną wiedzą. Jest trenerem uwodzenia od 2006 roku. Przeszkolił tysiące mężczyzn pomagając im podnieść swoją pewność siebie, stać się atrakcyjnymi mężczyznami i znaleźć miłość ich życia. Organizator 13-tu konferencji Zlot Uwodzicieli, występował jako ekspert m.in. w TVN, czy TVP. Twórca kilkunastu unikalnych szkoleń i kursów. Gdy nie uwodzi programuje dla przyjemności, głaszcząc kota i snując plany całkowitego zawładnięcia światem. ;)

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.