Ale o co Ci, ku*wa, chodzi???

Takie pytanie właśnie zadałem uczestnikowi mojego kursu uwodzenia. Poczuł się, jakby dostał pałą przez łeb. Zamrugał oczami nerwowo i krzywo się uśmiechnął.

Po chwili powtórzyłem pytanie raz jeszcze, tym razem już spokojny tonem głosu: "Stary, poważnie, o co Ci chodzi? Czego Ty w ogóle chcesz?"

Odpowiedział:

On: "Nooo... Nauczyć się uwodzenia."
Ja: "No dobra, ale jakiego uwodzenia. Chce sypiać z gejami?"
On: "No nie, uwodzenia kobiet."
Ja: "Ok, a jak chcesz je uwodzić?"
On: "No nie wiem... Skutecznie, chyba..."
Uniosłem lewą brew i spojrzałem na niego świdrującym wzrokiem. Uśmiechnął się.
On: "No dobra, rozumiem, o co Ci chodzi."

co chcesz osiągnąć przez podryw?W dalszym ciągu rozmowy doszliśmy do sedna sprawy - nie wychodziło mu, ponieważ nie wiedział, czego dokładnie chce. I to jest słowo klucz - "dokładnie". Widzisz, uwodzenie kobiet to bardzo prosta, ale niekoniecznie łatwa rzecz. Żeby uwieść kobietę, nie trzeba wkładać dużo wysiłku, wystarczy trochę pracy. Ale... Czego dokładnie chcesz? Wielu facetów chce mieć po prostu lepsze relacje z dziewczynami. Chcą odnosić sukcesy. Ale nie zastanawiają się, co to dla nich znaczy i kiedy będą czuli spełnienie. Wychodzą do klubu, gadają, ale nie myślą o tym, że chcą poderwać dziewczynę. Wziąć od niej numer, rozkochać ją w sobie, czy wylądować w łóżku. To tak, jakby chcieli znaleźć jakąś pracę, ale bez konkretów. To skończą na przerzucaniu obornika, nie? 😉

Musisz mieć plan podrywania dziewczyny!

Wyobraź sobie sytuację, w której wsiadasz na żaglowiec i płyniesz w rejs. Masz tylko mapę. Nie wiesz dokładnie skąd wyruszasz i nie wiesz dokładnie dokąd chcesz dotrzeć. Jak myślisz, jaka jest szansa, że dotrzesz nie tam, gdzie chciałeś? 😉

Musisz wiedzieć konkretnie, czego chcesz. Często faceci koncentrują się nie na tym, co trzeba:

  • Chcę znaleźć dziewczynę. (OK, a nie chcesz się nauczyć jak ją utrzymać? Czy chcesz, aby to była byle jaka dziewczyna, czy masz konkretne oczekiwania?)
  • Chcę uwodzić kobiety i sypiać z najpiękniejszymi z nich. (OK, a czy poza fajnym tyłkiem czegoś jeszcze od nich oczekujesz? Może ma być dobra w łóżku?)
  • Chcę się nauczyć podrywać dziewczyny. (OK, ale jakieś konkretne dziewczyny? Ładne, brzydkie, grube, chude, mądre, głupie...? 😉 Czy chcesz uwodzić dla samego uwodzenia, czy mieć stado kochanek?)
  • itd...

czego pragniesz od uwodzonej kobiety?Ostatnio na Forum ktoś napisał temat, że poderwał koleżankę z pracy (która ma chłopaka), przespał się z nią i zaczęły wychodzić kwasy. Dlaczego? Ponieważ nie ustalił sobie w głowie, jak sytuacja ma się zakończyć. Obrał sobie za cel fajny seks, ale nie pomyślał o tym, co będzie po seksie. Dlatego nie brał tego pod uwagę podejmując decyzje. Czy ma to sens? Wylądowali w łóżku, udało mu się poderwać dziewczynę, ale nie wziął pod uwagę jej emocji i tego, jak dziewczyna zareaguje. Niestety, przeszarżował chłopak i ona się w nim zakochała.

To tak jak ktoś, kto szuka "jakiejś pracy". Nie dość, że nie będzie w stanie wybrać konkretnych pracodawców/branży, to jeszcze zaakceptuje każdą robotę, jaka wpadnie w jego ręce. I zazwyczaj będzie niezadowolony i narzekał, bo nawet nie określił swoich oczekiwań. Znasz kogoś takiego?

Co ma Ci dać uwodzenie kobiet?

Wykonajmy teraz ćwiczenie, które zrobiłem z Krzyśkiem.

  1. Czego chcesz od relacji z kobietami? Jakie kobiety chcesz uwodzić? Z jakimi chcesz się spotykać? Na jakiej stopie? Jak one powinny wyglądać, jaki mieć charakter? Co jest dla Ciebie ważnego w relacjach z kobietami?
  2. Czego nie chcesz nigdy doświadczyć? Jakich kobiet chcesz uniknąć, jakich sytuacji? Jak ma wyglądać podrywanie dziewczyn dla Ciebie? Czego absolutnie nie zaakceptujesz w Waszej relacji?

Odpowiedz sobie na te pytania. Jeśli chcesz, możesz napisać o tym w komentarzach. Z chęcią przeczytam o tym, co jest dla Ciebie ważne. Chcę wiedzieć, co się dla Ciebie liczy i co chcesz osiągnąć w uwodzeniu. Wykonaj to ćwiczenie przede wszystkim dla siebie - bez odkładania na później, teraz, solidnie i konkretnie!

Wkrótce dostaniesz ode mnie mega morderczą technikę, która jest stosowana w największych i najlepszych korporacjach. Ta metoda to coś naprawdę solidnego i być może słyszałeś o niej już kiedyś, ale nigdy nie myślałeś, że możesz ją zastosować w uwodzeniu kobiet. Specjalnie dla Ciebie dostosuję ją do podrywu i razem wykorzystamy ją maksymalnie.

Czekam na komentarze: zarówno odpowiedzi na te pytania, jak i wrażenia z ćwiczenia. 🙂

P.S.: Wkrótce będą kolejne szkolenia z uwodzenia, jeśli więc chcesz się zapisać na nie, to wejdź tutaj i przeczytaj o kursie uwodzenia kobiet. 🙂

Niegdyś był nieśmiałym i zakompleksionym prawiczkiem. Przeszedł drogę od absolutnego zera do uwodziciela, dzięki szukaniu odpowiedzi na pytanie "co naprawdę kręci kobiety?" Zdobywał wiedzę samodzielnie, własnym wysiłkiem, a dzisiaj dzieli się z Tobą tą cenną wiedzą. Jest trenerem uwodzenia od 2006 roku. Przeszkolił tysiące mężczyzn pomagając im podnieść swoją pewność siebie, stać się atrakcyjnymi mężczyznami i znaleźć miłość ich życia. Organizator 13-tu konferencji Zlot Uwodzicieli, występował jako ekspert m.in. w TVN, czy TVP. Twórca kilkunastu unikalnych szkoleń i kursów. Gdy nie uwodzi programuje dla przyjemności, głaszcząc kota i snując plany całkowitego zawładnięcia światem. ;)

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.