MoveOut Magazine

Logo Move Out.

Uczniowie Casanovy - str. 41-42. (Plik PDF spakowany zip)

Kiedyś pisali sonety, tworzyli nowe pieśni, obiecywali status społeczny. Prowadzili wojny, pojedynkowali się i rozszerzali imperia. Gromadzili bogactwa, pięli po szczeblach kariery, walczyli o uznanie społeczne. Dzisiejsi kochankowie nie muszą być bogaci, wpływowi, ani silni. Wystarczy, że zrozumieją umysł kobiety.
Dawniej najwięksi uwodziciele, tacy jak don Juan de Marco, Casanova, czy też august ii Mocny byli zdani sami na siebie. podświado- mie uczyli się, co działa na kobiety, a co nie. dużo zależało od ich zdolności obserwacji. o ile august ii Mocny miał niesamowitą władzę i pieniądze, i jeśli na to zrzucić fakt posiadania 350 (sic!) nieślubnych dzieci, to co dawał ko- bietom Casanova? ten wiecznie zadłużony awanturnik?
Uwodzenie Kobiet MoveOut 1
Uwodzenie Kobiet MoveOut 2
Niegdyś był nieśmiałym i zakompleksionym prawiczkiem. Przeszedł drogę od absolutnego zera do uwodziciela, dzięki szukaniu odpowiedzi na pytanie "co naprawdę kręci kobiety?" Zdobywał wiedzę samodzielnie, własnym wysiłkiem, a dzisiaj dzieli się z Tobą tą cenną wiedzą. Jest trenerem uwodzenia od 2006 roku. Przeszkolił tysiące mężczyzn pomagając im podnieść swoją pewność siebie, stać się atrakcyjnymi mężczyznami i znaleźć miłość ich życia. Organizator 13-tu konferencji Zlot Uwodzicieli, występował jako ekspert m.in. w TVN, czy TVP. Twórca kilkunastu unikalnych szkoleń i kursów. Gdy nie uwodzi programuje dla przyjemności, głaszcząc kota i snując plany całkowitego zawładnięcia światem. ;)

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.