Onet Biznes

OnetBiznes
Artykuł opublikowany 20 lipca 2011. Sprzedają receptę na uwodzenie.

- Masz dwie ręce, dwie nogi, penisa i testosteron we krwi. To wszystko, czego potrzebujesz, żeby poznawać piękne kobiety. Aha, i jeszcze umiesz mówić – przekonuje trener podczas wykładu „Panowanie nad emocjami w uwodzeniu, czyli miej wyj***ne, a będzie ci dane”. On i inni szkoleniowcy twierdzą, że uwodzenie jest jak sprzedaż. Prowadzą kursy o nazwie PENIS.
- Zastanówcie się, które cechy przeszkadzają wam w uwodzeniu kobiet: niska pewność siebie, poczucie winy za swoje pragnienia, brak motywacji, strach przed odrzuceniem, skłonność do nadmiernego analizowania? – wylicza prowadzący, a uczestnicy podnoszą ręce przy tych hasłach, które ich dotyczą. – Uwodzenie jest jak sprzedaż. Jeśli pierwsza, druga, trzecia i czwarta dziewczyna nie zgodziła się na seks, zawsze będzie ta piąta, która się zgodzi – przekonuje.
 
  
Niegdyś był nieśmiałym i zakompleksionym prawiczkiem. Przeszedł drogę od absolutnego zera do uwodziciela, dzięki szukaniu odpowiedzi na pytanie "co naprawdę kręci kobiety?" Zdobywał wiedzę samodzielnie, własnym wysiłkiem, a dzisiaj dzieli się z Tobą tą cenną wiedzą. Jest trenerem uwodzenia od 2006 roku. Przeszkolił tysiące mężczyzn pomagając im podnieść swoją pewność siebie, stać się atrakcyjnymi mężczyznami i znaleźć miłość ich życia. Organizator 13-tu konferencji Zlot Uwodzicieli, występował jako ekspert m.in. w TVN, czy TVP. Twórca kilkunastu unikalnych szkoleń i kursów. Gdy nie uwodzi programuje dla przyjemności, głaszcząc kota i snując plany całkowitego zawładnięcia światem. ;)

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.