NaTemat.pl – Za mundurem panny sznurem.

NaTemat.pl – Za mundurem panny sznurem.

Za mundurem panny sznurem, a urzędnik to największy nudziarz. 

 

Poznajesz fajną dziewczynę, przedstawiasz się, rozmawiacie, w końcu pada standardowe pytanie: czym się zajmujesz? Wbrew pozorom, wykonywany zawód, przy pierwszym kontakcie, może zaważyć na dalszym podrywie. Jeśli jesteś urzędnikiem, księgowym lub pracownikiem fizycznym - nie licz na wiele. Chociaż kobietom, z wiekiem, zmieniają się upodobania i nudny dla 20-letniej podlotki prawnik może być atrakcyjnym kandydatem na męża dla dojrzałej kobiety. Sprawdź, jakie zawody robią dobre wrażenie na kobietach, a o których lepiej mówić naokoło.
- Zdecydowanie muzyk. Jeśli na czymś gra, a do tego ładnie śpiewa, to od razu mięknę - mówi nam 23-letnia Aneta. Kolejne kobiety przytaczają nazwy zawodów: architekt, dziennikarz, ale też pilot, wojskowy czy strażak. Powiedzenie "za mundurem panny sznurem" ma swoje uzasadnienie, chociaż panowie z innych branż nie powinni się martwić. Chyba, że ich zawód kojarzy się z nudą. Ale na to też mamy radę. 
Niegdyś był nieśmiałym i zakompleksionym prawiczkiem. Przeszedł drogę od absolutnego zera do uwodziciela, dzięki szukaniu odpowiedzi na pytanie "co naprawdę kręci kobiety?" Zdobywał wiedzę samodzielnie, własnym wysiłkiem, a dzisiaj dzieli się z Tobą tą cenną wiedzą. Jest trenerem uwodzenia od 2006 roku. Przeszkolił tysiące mężczyzn pomagając im podnieść swoją pewność siebie, stać się atrakcyjnymi mężczyznami i znaleźć miłość ich życia. Organizator 13-tu konferencji Zlot Uwodzicieli, występował jako ekspert m.in. w TVN, czy TVP. Twórca kilkunastu unikalnych szkoleń i kursów. Gdy nie uwodzi programuje dla przyjemności, głaszcząc kota i snując plany całkowitego zawładnięcia światem. ;)

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.