NaTemat.pl – Seks na pierwszej randce?

NaTemat.pl – Seks na pierwszej randce?

Seks na pierwszej randce?
Otwartość przychodzi z wiekiem – twierdzi ekspert ds. uwodzenia

 

Seks na pierwszej randce? "Chętnie" – taka byłaby odpowiedź dużej części mężczyzn. Kobiety zaś bałyby się, że mężczyzna straci przez to szacunek do ich osoby. Ile jest prawdy w tych stereotypach? Czy wypada iść do łóżka już na starcie? – Takie zachowanie nie świadczy o hedonizmie, ale o tym, że ktoś nie kieruje się mieszczańskimi konwenansami – przekonuje Ula z Warszawy.
Każdy ma nieco inne podejście do seksu na pierwszej randce. Jedni powiedzą, że absolutnie nie wypada, inni zaś, że czasy się zmieniły, a wraz z nimi nasze obyczaje, również te łóżkowe. Po rozmowie z kilkoma osobami okazało się, że jesteśmy coraz bardziej otwartym społeczeństwem pod tym względem.
Ula z Warszawy nie jest dziewczyną, która reprezentowała by "starą szkołę" w podejściu do seksu. Na pierwszym miejscu stawa zawsze uczucia, a nie konwenanse czy stereotypy. Nie widzi nic dziwnego w seksie na pierwszej randce. Swoją drugą połowę poznała na imprezie. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Kilkanaście dni później doczekała się upragnionego spotkania. Seks był nie tyle po pierwszej randce, co w jej trakcie.
Niegdyś był nieśmiałym i zakompleksionym prawiczkiem. Przeszedł drogę od absolutnego zera do uwodziciela, dzięki szukaniu odpowiedzi na pytanie "co naprawdę kręci kobiety?" Zdobywał wiedzę samodzielnie, własnym wysiłkiem, a dzisiaj dzieli się z Tobą tą cenną wiedzą. Jest trenerem uwodzenia od 2006 roku. Przeszkolił tysiące mężczyzn pomagając im podnieść swoją pewność siebie, stać się atrakcyjnymi mężczyznami i znaleźć miłość ich życia. Organizator 13-tu konferencji Zlot Uwodzicieli, występował jako ekspert m.in. w TVN, czy TVP. Twórca kilkunastu unikalnych szkoleń i kursów. Gdy nie uwodzi programuje dla przyjemności, głaszcząc kota i snując plany całkowitego zawładnięcia światem. ;)

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.