NaTemat.pl – Jak nie zepsuć Walentynek?

NaTemat.pl – Jak nie zepsuć Walentynek?

Jak nie zepsuć walentynek - radzi ekspert od uwodzenia

 

Romantyczny nastrój walentynkowego wieczoru nie zawsze gwarantuje sukces. Aby randka 14 lutego nie była ostatnią, nie wystarczy dziś pójść do kina na romantyczną komedię. Zrobienie dobrego wrażenia nie wymaga też milionowych inwestycji i udawania kogoś kim się nie jest. Jak odnieść sukces w walentynki oraz jak uniknąć typowych błędów doradza Maciej "Merlin" Moroz - specjalista od uwodzenia.
Podstawą jest własne, pozytywne nastawienie
Aby wieczór walentynkowy utrwalił się w pamięci naszej wybranki, a nie stał się jedynie nic nieznacząca adnotacją w jej starym kalendarzu, musimy podejść do tematu kreatywnie. Kluczem do sukcesu czyli do zadowolenia drugiej strony jest nasze pozytywnie nastawienie. 
Niegdyś był nieśmiałym i zakompleksionym prawiczkiem. Przeszedł drogę od absolutnego zera do uwodziciela, dzięki szukaniu odpowiedzi na pytanie "co naprawdę kręci kobiety?" Zdobywał wiedzę samodzielnie, własnym wysiłkiem, a dzisiaj dzieli się z Tobą tą cenną wiedzą. Jest trenerem uwodzenia od 2006 roku. Przeszkolił tysiące mężczyzn pomagając im podnieść swoją pewność siebie, stać się atrakcyjnymi mężczyznami i znaleźć miłość ich życia. Organizator 13-tu konferencji Zlot Uwodzicieli, występował jako ekspert m.in. w TVN, czy TVP. Twórca kilkunastu unikalnych szkoleń i kursów. Gdy nie uwodzi programuje dla przyjemności, głaszcząc kota i snując plany całkowitego zawładnięcia światem. ;)

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.