Polskie Radio CZWÓRKA

"Okazja czyni uwodziciela"

 

Dostęp do internetu i technologiczny rozwój mają bezpośredni wpływ na kształtowanie się damsko-męskich relacji. Z jednej strony w sieci możemy wszystko, z drugiej interaktywność zabija zdolność prowadzenia konwersacji w świecie rzeczywistym: - Tak jak istnieją mediatorzy zajmujący się konfliktami w małżeństwie, potrzebni są także eksperci od uwodzenia - tłumaczy właściciel szkoły uwodzenia Maciej Moroz. - Bo ważne jest, żeby mężczyzna dowiedział się czego pragną kobiety, a kobieta, żeby poznała oczekiwania swojego faceta.
Flirtowanie dodaje życiu pikanterii. Nic więc dziwnego, że rośnie zapotrzebowanie na usługi świadczone na kursach i w szkołach uwodzenia. Zdobyta w ten sposób wiedza nie zawsze gwarantuje znalezienie drugiej połówki, ale na pewno pomaga otworzyć się na innych ludzi.
Niegdyś był nieśmiałym i zakompleksionym prawiczkiem. Przeszedł drogę od absolutnego zera do uwodziciela, dzięki szukaniu odpowiedzi na pytanie "co naprawdę kręci kobiety?" Zdobywał wiedzę samodzielnie, własnym wysiłkiem, a dzisiaj dzieli się z Tobą tą cenną wiedzą. Jest trenerem uwodzenia od 2006 roku. Przeszkolił tysiące mężczyzn pomagając im podnieść swoją pewność siebie, stać się atrakcyjnymi mężczyznami i znaleźć miłość ich życia. Organizator 13-tu konferencji Zlot Uwodzicieli, występował jako ekspert m.in. w TVN, czy TVP. Twórca kilkunastu unikalnych szkoleń i kursów. Gdy nie uwodzi programuje dla przyjemności, głaszcząc kota i snując plany całkowitego zawładnięcia światem. ;)

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.