Sztuka uwodzenia -jak zagadać do idącej dziewczyny?

Sztuka uwodzenia -jak zagadać do idącej dziewczyny?

Wielokrotnie miałem do czynienia z pytaniem, jak otwierać poruszające się sety. Sprawa jest wbrew pozrom dość prosta. Pamiętajmy, że set zmierza dokądś, ma jakiś cel - trudniejszy do otwarcia niż statyczny. I tu niezbędny okazuje się donośny głos. 🙂

uwodzenie kobietPo pierwsze stoisz bokiem do kierunku zbliżania się setu. Np. na ulicy, w przejściu między salami w klubie, czy w dowolnym innym miejscu, niekoniecznie wąskim. Standardowo: wyprostowany, nie pochylasz się, kierujesz tylko głowę w jego kierunku i przypominasz sobie teksty na podryw. Gdy jest w odległości, dajmy na to ok. 1 m.-1,5 m. (w zależności od warunków i tego jak głośno jest, to w klubie powinno być ok 0,5m.), odpalasz dowolny otwieracz mówiąc głośnym i donośnym głosem (możesz nawet zacząć głośniejszym "hej,...", by zwrócić swoją uwagę, a potem obniżyć głośność), aby set usłyszał i kontynuujesz wypowiadanie go, chociaż set się porusza. Set powoli zaczyna zwalniać kroku, nie idziesz za nim, co najwyżej podnosisz głos coraz to bardziej i bardziej. Nie nachylając się demonstrujesz wyższą wartość, nie gonisz setu. Set się zatrzymuje i odpowiada na Twój otwieracz, a wtedy normalnie zaczynasz uwodzenie kobiet.

Voila! Set poruszający się został otwartu i mamy Social Hook Point. 🙂

 

Pozdrawiam ciepło,
Merlin

Niegdyś był nieśmiałym i zakompleksionym prawiczkiem. Przeszedł drogę od absolutnego zera do uwodziciela, dzięki szukaniu odpowiedzi na pytanie "co naprawdę kręci kobiety?" Zdobywał wiedzę samodzielnie, własnym wysiłkiem, a dzisiaj dzieli się z Tobą tą cenną wiedzą. Jest trenerem uwodzenia od 2006 roku. Przeszkolił tysiące mężczyzn pomagając im podnieść swoją pewność siebie, stać się atrakcyjnymi mężczyznami i znaleźć miłość ich życia. Organizator 13-tu konferencji Zlot Uwodzicieli, występował jako ekspert m.in. w TVN, czy TVP. Twórca kilkunastu unikalnych szkoleń i kursów. Gdy nie uwodzi programuje dla przyjemności, głaszcząc kota i snując plany całkowitego zawładnięcia światem. ;)

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.