Otwieracz – Manipulacja

To jest lekko zmodyfikowany witch opener, nieco bardziej racjonalny i wiarygodny. 🙂 Pomyslalem sobie, ze w sumie witch opener moze byc na niektore laski zbyt kosmiczny, wiec zmodyfikowalem go do manipulacji... Dzieki temu mozna laske jescze lepiej wybadac. 😀

[post-login]

PUA: Ej, słuchajcie, potrzebuje babskiej opinii i pytamy się kogo tylko można. Jak myślicie, czy to jest ok manipulować kimś, żeby się w tobie zakochał?
HB: Tak/Nie
PUA: Bo widzicie, sytuacja jest taka, że niby każdy manipuluje. Facet udaje twardszego i bardziej interesującego, bardziej szarmanckiego, a kobieta stosuje makijaże, pionowe paski itd. Ale wiecie co, problem w tym, że mój kumpel poznał laskę, która w ogóle nie była w jego typie! Ani fizycznie, ani intelektualnie, nawet różnej musy słuchają. Ale teraz mówi, że się do niej przekonał, właśnie dzisiaj się dowiedziałem, że są razem. A wiem, że ona skończyła kursy dotyczące perswazji, czytała coś ostatnio o manipulacji facetami czy coś. Boję się, że ona nim manipuluje! Co wy o tym sądzicie? Co powinniśmy z kumplami zrobić?
HB: Blah, Blah, Blah...
PUA: Widzisz, bo to by było nawet ok, mi to nie przeszkadza, ale inna sprawa, że on jest na każde jej zawołanie, ostatnio nawet na uczelni się nie pojawia... Boję się, że sobie nagrabi w życiu przez tą laskę... I co wy na to?

 

Pozdrawiam ciepło,
Merlin 

Niegdyś był nieśmiałym i zakompleksionym prawiczkiem. Przeszedł drogę od absolutnego zera do uwodziciela, dzięki szukaniu odpowiedzi na pytanie "co naprawdę kręci kobiety?" Zdobywał wiedzę samodzielnie, własnym wysiłkiem, a dzisiaj dzieli się z Tobą tą cenną wiedzą. Jest trenerem uwodzenia od 2006 roku. Przeszkolił tysiące mężczyzn pomagając im podnieść swoją pewność siebie, stać się atrakcyjnymi mężczyznami i znaleźć miłość ich życia. Organizator 13-tu konferencji Zlot Uwodzicieli, występował jako ekspert m.in. w TVN, czy TVP. Twórca kilkunastu unikalnych szkoleń i kursów. Gdy nie uwodzi programuje dla przyjemności, głaszcząc kota i snując plany całkowitego zawładnięcia światem. ;)

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.