Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Pattern – Mam przeczucie…

Pattern – Mam przeczucie…

Ten wzorzec możesz wrzucić w dowolnym momencie rozmowy, nawet tuż po otwarciu.  Stosowałem go setki, setki razy i sprawdza się całkiem nieźle. Bardzo mocno intryguje i wciąga emocjonalnie i to właśnie dzięki temu jest tak skuteczny.

[post-login]

Wiesz co? Mam przeczucie na twój temat. <pauza> Świetnie tworzysz obrazy. <pauza> Mam na myśli, że gdy SŁUCHASZ KOGOŚ INTERESUJĄCEGO <wskaż na siebie>, potrafisz w pełni się zasłuchać i ZAPOMINASZ O ZEWNĘTRZNYM ŚWIECIE. Głos tej osoby staje się twoim głosem i ZACZYNASZ WYOBRAŻAĆ SOBIE co ta osoba mówi. Na przykład, gdy opisuje jak był w doskonałym, miejscu na wakacjach, np. na plaży, to POTRAFISZ CZASAMI ODPŁYNĄĆ i gdzieś na głębszym poziomie świadomości CZUJESZ SIĘ tak, jak wtedy, gdy idziesz po plaży, od piasku PRZEZ TWOJE STOPY PROMIENIUJE MIŁE CIEPŁO, twarz muskają powiewy orzeźwiającego wiatru, a delikatność promieni słońca dotykająca twojej twarzy sprawia, że POJAWIA SIĘ TO NIEZWYKŁE UCZUCIE… dokładnie tutaj <wskaż na splot słoneczny> Możesz sobie czasem z tego nie zdawać sprawy, ale założę się, że gdzieś głęboko w tobie jest taka umiejętność. A najlepsze jest to, że gdy WIESZ, ŻE SPOTKAŁAŚ KOGOŚ WYJĄTKOWEGO <wskaż na siebie>, to WIESZ, ŻE TA OSOBA MOŻE DAĆ CI TO WSZYSTKO… A nawet jeszcze więcej, jeśli tylko POTRAFISZ TO SOBIE WYOBRAZIĆ.

Potem możesz przejść do Bishop’s Rose i do BJ Pattern.

 

Pozdrawiam ciepło,
Merlin  

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.