Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Pattern – Łowca przygód vs odkrywca

Pattern – Łowca przygód vs odkrywca

I kolejna klasyka patternów… 🙂

PUA: Jak myślisz, co lepiej opisuje ciebie, łowca przygód czy odkrywca?
ONA: <Mówi Cokolwiek.>
PUA: Widzisz, większość ludzi myśli, że to to samo, ale to nie prawda. Łowca przygód to ktoś, kto potrafi… spojrzeć na te szanse <pokaż na siebie> i natychmiast poczuć napływ ekscytacji. I podczas, gdy ta ekscytacja staje się coraz silniejsza i silniejsza, pojawia się ten wewnętrzny głos, który mówi: „doświadcz tego… niech to będzie twoje <strzel palcami> natychmiast!” I wtedy łowca przygód wychodzi i po prostu… robi to.

[post-login]

Odkrywca z drugiej strony, zaczyna… stawać się bardzo ciekawy… tych rzeczy <wskaż na krocze>, których jeszcze nie widział. Zaczyna… czuć ciepłe pragnienie… i …to ciepło powiększa się… i ma tylko jedną myśl: „odkryć to <pokaż na siebie> całkowicie.”
Tak więc widzisz, łowca przygód dostrzega szanse, które są przed nim i sięga po nie, podczas, gdy odkrywca jest ciekaw czego jeszcze nie doświadczył i decyduje: „sprawdzisz czym to naprawdę jest”. Gdy o tym myślisz, czy… czujesz <dotknij nadgarstka>, że to się do ciebie stosuje?

 

Pozdrawiam ciepło,
Merlin

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.