Seksualne uwodzenie, czyli SOI

Seksualne uwodzenie, czyli SOI

SOI u Jugglera.
Ostatnio zakochałem się wprost w SOI. Inspirowany Jugglerem odkrywam ich wielką i potężną moc. 🙂
Ale na czym polega SOI?SOI - Statement Of Intent. Jasne określenie swoich intencji seksualnych w stosunku do kobiety.
Juggler stosuje często tekst w stylu "Jesteś sexy." albo "Twoje coś-tam jest sexy." Kładzie na SOI szczególny nacisk, i uważam, że nie bez powodu. Mówi: "Jeśli wyrzucisz słowo sexy, możesz w ogóle nic nie mówić. Sexy jest niezbędne."

Dlaczego SOI jest takie ważne?

[post-login]

1. Pokazuje kierunek Twojego zainteresowania. Będzie wiedziała, czego pragniesz i zaczniesz kierować wasze relacje na właściwe tory.
2. Zapobiega LJBF. Jeśli po wstępnej fazie mając już attraction okazujesz jej zainteresowanie nią jako kobietą, budujesz automatycznie ramę relacji damsko-męskich. Pamiętaj: raz zbudowaną ramę bardzo trudno jest zmienić!
3. Okazujesz pewność siebie i szczerość. Nie jesteś kolejnym dupkiem, który czaruje nie wiadomo po co. Pokazujes szczerze, że Ci się podoba, z uśmiechem, bez napięcia i sapania przy niej. A kobiety jak wiemy to cenią.
4. Jest testerem. I to bardzo skutecznym! Powiedzenie czegoś takiego jest schlebiające kobiecie i pokazuje, że doceniamy również jej fizyczność. Jest swojego rodzaju komplementem. Ciepła reakcja w postaci uśmiechu, lekkiego, urokliwego zakłopotania jest sygnałem dla Ciebie, że jesteś na właściwej drodze i jeśli to zaakceptuje, to możesz to potraktować, jakby sama również powiedziała to Tobie.

Gdzie wrzucać i jak dużo?
Odkąd tylko znajdziesz się w A3, najlepiej w izolacji lub tak, aby inni tego nie słyszeli - nie będziesz uruchamiał sukotarczy. Jeżeli dostajesz IOI, to ona i tak czuje do Ciebie attraction, wiec śmiało! 🙂
Nie za dużo, przynajmniej na początku. Nie sprawiaj, żeby wyglądało na to, że zależy Ci tylko, żeby zadziałać. A także, żebyś nie wyszedł na needy. Z tego co zauważyłem, to wystarczy często jeden raz, lub kilka.

Jakie stosuję lub miałem okazję przetestować SOI?
1. Daj spokój, pupę masz naprawdę sexy.
2. No, co by nie mówić, ale figurę masz sexy.
3. Lubię jak ze mną flirtujesz. To jest takie sexy.
4. Niesamowicie się poruszasz. (+odpowiedni ton głosu)
5. Znowu mnie rozpraszasz. (Wyciskam na maszynie, a HB8,5 przede mną przechodzi.)
6. Ja: kiedy przyjezdzasz do lublina? ;P

HB: a nie wiem
HB: nie planuje
HB: a co tesknisz? 😀
Ja: czy tesknie? X, co za pytanie 😀
Ja: gdybys byla z lublina, to zaopiekowalbym sie toba ;P
Ja: a tak to coz mam zrobic - pozostaje tylko pozwolic ci zatesknic 😀
HB: tez przyznaje, tak , tak, tez tesknie

(Stanęło na tym, że gdy tylko jej koleżanka wróci do Lublina, to przyjedzie do mnie... 😀 )

Moje doświadczenia.
Testuję to obecnie wrzucając gdzie się da. Powiem wprost - rekacje są baaaardzo pozytywne. Nie spotkałem się z niczym negatywnym jeszcze. Czasami mam ochotę sam się piedolnąć w głowę i zapytać, czemu wcześniej tego tak swobodnie nie stosowałem? 😀 Często zdarza się, że kobiety mówią coś podobnego o mnie lub zaczynają zmieniać swoje zachowanie, np. zapraszać mnie do kina lub na spacer. Sam zadaj sobie więc pytanie, czy warto to wykorzystać. 🙂

Tak więc powodzenia Panowie i wrzućcie koniecznie SOI do swojego arsenału! 😀

 

Pozdrawiam ciepło,
Merlin

Niegdyś był nieśmiałym i zakompleksionym prawiczkiem. Przeszedł drogę od absolutnego zera do uwodziciela, dzięki szukaniu odpowiedzi na pytanie "co naprawdę kręci kobiety?" Zdobywał wiedzę samodzielnie, własnym wysiłkiem, a dzisiaj dzieli się z Tobą tą cenną wiedzą. Jest trenerem uwodzenia od 2006 roku. Przeszkolił tysiące mężczyzn pomagając im podnieść swoją pewność siebie, stać się atrakcyjnymi mężczyznami i znaleźć miłość ich życia. Organizator 13-tu konferencji Zlot Uwodzicieli, występował jako ekspert m.in. w TVN, czy TVP. Twórca kilkunastu unikalnych szkoleń i kursów. Gdy nie uwodzi programuje dla przyjemności, głaszcząc kota i snując plany całkowitego zawładnięcia światem. ;)

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.