samples of essays for ielts exam essay on importance of urdu language in urdu dance with the devil essay essay on the battle of antietam webster university admission essay essays mba harvard
Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Jak przedstawić kobiecie uwodzenie?

Jak przedstawić kobiecie uwodzenie?

Cały czas przewijają się posty pt.: "Czy mówić o Społeczności swojej dziewczynie/mamcie/tacie/cioci/psu?" ;). Dlatego wpedłem na pomysł, abyśmy w tym temacie postarali się napisać parę pozytywnych wypowiedzi i tłumaczeń różnych mniej lub bardziej kontrowersyjnych tematów, które przewijają się w Społeczności. Jak dla mnie cała tematyka, którą się zajmujemy jest moralna, uczciwa i pozytywna. Utrzymajmy może podobny klimat jak w temacie o Shit-testach, czyli piszemy wyjaśnienie do zagadnienia z poprzedniego postu, a potem walimy przykład rzeczy, której chcemy nadać ramę, ew. pytanie kogoś spoza społeczności i następna osoba odpowiada.

[post-login]

To ja zaczynam. 🙂

P: Czym wy tam na tym Forum się w ogóle zajmujecie?
O: Jesteśmy grupą facetów, którzy w pewnym momencie stwierdzili, że chcą czegość więcej od życia. Rozmawiamy na temat samorozwoju, tego, co to znaczy być facetem i inne męskie tematy. Zajmujemy się również rozwiązywaniem zagadki, jaką jest kobieta i praw rządzących regułami w relacjach damsko-męskich. Chcąc móc zdobywać kobiety, które nam się podobają, staramy się zrozumieć, co pociąga kobiety i stać się mężczyznami, których kobiety pragną.

Jakieś pytania?

 

Czekam na komentarze i pozdrawiam. 🙂
Merlin

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.