Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl

Jak przedstawić kobiecie uwodzenie?

Jak przedstawić kobiecie uwodzenie?

Cały czas przewijają się posty pt.: “Czy mówić o Społeczności swojej dziewczynie/mamcie/tacie/cioci/psu?” ;). Dlatego wpedłem na pomysł, abyśmy w tym temacie postarali się napisać parę pozytywnych wypowiedzi i tłumaczeń różnych mniej lub bardziej kontrowersyjnych tematów, które przewijają się w Społeczności. Jak dla mnie cała tematyka, którą się zajmujemy jest moralna, uczciwa i pozytywna. Utrzymajmy może podobny klimat jak w temacie o Shit-testach, czyli piszemy wyjaśnienie do zagadnienia z poprzedniego postu, a potem walimy przykład rzeczy, której chcemy nadać ramę, ew. pytanie kogoś spoza społeczności i następna osoba odpowiada.

[post-login]

To ja zaczynam. 🙂

P: Czym wy tam na tym Forum się w ogóle zajmujecie?
O: Jesteśmy grupą facetów, którzy w pewnym momencie stwierdzili, że chcą czegość więcej od życia. Rozmawiamy na temat samorozwoju, tego, co to znaczy być facetem i inne męskie tematy. Zajmujemy się również rozwiązywaniem zagadki, jaką jest kobieta i praw rządzących regułami w relacjach damsko-męskich. Chcąc móc zdobywać kobiety, które nam się podobają, staramy się zrozumieć, co pociąga kobiety i stać się mężczyznami, których kobiety pragną.

Jakieś pytania?

 

Czekam na komentarze i pozdrawiam. 🙂
Merlin

Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.