Jak przedstawić kobiecie uwodzenie?

Jak przedstawić kobiecie uwodzenie?

Cały czas przewijają się posty pt.: "Czy mówić o Społeczności swojej dziewczynie/mamcie/tacie/cioci/psu?" ;). Dlatego wpedłem na pomysł, abyśmy w tym temacie postarali się napisać parę pozytywnych wypowiedzi i tłumaczeń różnych mniej lub bardziej kontrowersyjnych tematów, które przewijają się w Społeczności. Jak dla mnie cała tematyka, którą się zajmujemy jest moralna, uczciwa i pozytywna. Utrzymajmy może podobny klimat jak w temacie o Shit-testach, czyli piszemy wyjaśnienie do zagadnienia z poprzedniego postu, a potem walimy przykład rzeczy, której chcemy nadać ramę, ew. pytanie kogoś spoza społeczności i następna osoba odpowiada.

[post-login]

To ja zaczynam. 🙂

P: Czym wy tam na tym Forum się w ogóle zajmujecie?
O: Jesteśmy grupą facetów, którzy w pewnym momencie stwierdzili, że chcą czegość więcej od życia. Rozmawiamy na temat samorozwoju, tego, co to znaczy być facetem i inne męskie tematy. Zajmujemy się również rozwiązywaniem zagadki, jaką jest kobieta i praw rządzących regułami w relacjach damsko-męskich. Chcąc móc zdobywać kobiety, które nam się podobają, staramy się zrozumieć, co pociąga kobiety i stać się mężczyznami, których kobiety pragną.

Jakieś pytania?

 

Czekam na komentarze i pozdrawiam. 🙂
Merlin

Niegdyś był nieśmiałym i zakompleksionym prawiczkiem. Przeszedł drogę od absolutnego zera do uwodziciela, dzięki szukaniu odpowiedzi na pytanie "co naprawdę kręci kobiety?" Zdobywał wiedzę samodzielnie, własnym wysiłkiem, a dzisiaj dzieli się z Tobą tą cenną wiedzą. Jest trenerem uwodzenia od 2006 roku. Przeszkolił tysiące mężczyzn pomagając im podnieść swoją pewność siebie, stać się atrakcyjnymi mężczyznami i znaleźć miłość ich życia. Organizator 13-tu konferencji Zlot Uwodzicieli, występował jako ekspert m.in. w TVN, czy TVP. Twórca kilkunastu unikalnych szkoleń i kursów. Gdy nie uwodzi programuje dla przyjemności, głaszcząc kota i snując plany całkowitego zawładnięcia światem. ;)

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.