teaching as a career essay essays on jfk assassination conspiracy theories essay about freedom fighters of india in tamil best american essays 5th college edition an ideal world essay catcher in the rye essay innocence
Masz pytania o produkty lub szkolenia? Zadzwoń 502 56 86 26 lub napisz biuro@maciejmoroz.pl
MojeMiasto Wrocław

Maciej "Merlin" Moroz: Nie wszystkie kobiety są jak z "Seksu w wielkim mieście"

 

O podrywaniu kobiet, relacjach damsko-męskich i przełamywaniu lodów rozmawiamy z Maćkiem "Merlinem" Morozem, założycielem szkoły uwodzenia.
Maciej Moroz mieszka we Wrocławiu. Zanim został "Merlinem" (na cześć czarnoksiężnika z amerykańskiej powieści), był niepozornym i wstydliwym chłopakiem. W 2005 roku postanowił się zmienić. Krok po kroku, czytając różnego rodzaju podręczniki, nauczył się kilku tricków, które pomogły w kontaktach z kobietami jemu i jego kolegom. Tak został trenerem uwodzenia kobiet i założył szkołę uwodzenia. "Nuklearna pewność siebie" czy "Gładka gadka" - to niektóre z jego szkoleń. Nam zdradził kilka tajników trudnej sztuki uwodzenia. Pamiętasz swoją pierwszą dziewczynę? Pewnie, że pamiętam. To było jeszcze w przedszkolu... Jak ją poderwałeś? Czekałem na nią przed przedszkolem, poprosiłem, żeby chwilę zaczekała, zdziwiona zapytała, o co chodzi, powiedziałem, że mi się podoba i dałem jej buzi w policzek. Tak to było. A poderwałem ją "na Zorro", plastikową szpadą broniłem ją przed innymi chłopcami. Przedszkolne podrywy były o tyle dobre, że człowiek nie musiał przejmować się konwenansami, bo ich po prostu nie znał. 
Trener flirtu i relacji od 2006 roku. Zaczynał od pracy nad sobą, przełamania swojej chorobliwej nieśmiałości i braku pewności siebie. Przeszkolił ponad 3.000 osób i dzisiaj pomaga osobom takim jak Ty stać się bardziej pewnymi siebie, towarzyskim i atrakcyjnymi. Stworzył 10+ kursów, które stały się bestsellerami, a także organizował największą w kraju konferencję na temat relacji. Zapraszany jako ekspert do m.in. TVP, TVN, RMF FM czy też Faktu, Polskiego Radia i Superekspresu. Prywatnie uprawia sztuki walki i żegluje.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.